• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
myslím tu rodičovskou :unamused: to je něco, dovolená fakt vypadá jinak :sunglasses:
já jdu do práce v pátek, jinak mám taky dovolenou do konce týdne :grinning:
7. říj 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
no jasně sylvar ale tedkon bylo ve zprávách že to chtějí přejmenovat :grinning:
7. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes na o bude br kaše, snad ji bude jíst nabo mě klepne, už týden jí jen suché brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2008 v 09:18  • Odpověz
jo to jsem taky viděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: už tam byl návrh na rodičovské galeje :grinning: to by odpovídalo :grinning:
7. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
malá mi taky nějak nechce jíst, dnes dělám kuřecí omáčku doufám že to bude :angry:
7. říj 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
jo tak to by bylo dobrý ale to aasi neprojde mayya :grinning:
7. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
u nás se dnes snědla půlka jogurtu a zase nic, nepije, nejde ji donutit, vždycky při jídle jí na židličce stojí lahvička, většinou se napije,ale jen malinko, jsem už na nervy, zato chce pořád sunar
7. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
no sylvi jestli to teda fakt nebude od těch zubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
tak mlada v ramci odnaucovani sladkosti vcera jedla na co prisla a fakt to bude asi tim ,ze nema zadne sladke proto vali jidlo jak diva a kazdej den sni jablko takze se cisti paradne teda
7. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
hurááá,de koník,tak rychle ahooooooj všem :grinning:
7. říj 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
no konečně už to jde :grinning: já jsem celou dobu spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
tak jsem pěkně nachcípaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: livi co dětičky
7. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
no vidíš apíí to je ale šikulka co ta bude mít vitamínu
7. říj 2008 v 19:35  • Odpověz
čau,holky v poho,dopo i odpo sme byly u kámošky jen na oběd a spaní sme byly doma :grinning:
jinak přeju nensy brzké uzdravení,jdu nakrmit divou zvěř
!
7. říj 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
no to doufám livi že se brzo uzdravím jsem jak praštěná mám rýmu jako prase a furt kýchám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
ajoj holky tez vam nesel konik ty brdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a brzy se uzdrav nensy mne zase bolela palice odpoledne ale preslo too
7. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
za chvili jdu kukat na ordinacii :grinning: :grinning:
7. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
autor
natdarek jo tak to mě taky bolela od tý rými jak furt smrkám
7. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
autor
jo já taky na ordinaci jdu :grinning:
7. říj 2008 v 19:54  • Odpověz
tak já jdu uspat Lili,ještě že o Viki se stará tata :grinning:
7. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz
autor
tak já jdu koukat na ordinaci :grinning:
7. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
tak my měli na večeři halušky, dítě ještě běhá, zítra máme návštěvu, tak snad bude hezky, aspoň Macháček tvrdil :grinning:
7. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz
jj,taky sem kukala na mACHÁČKA :grinning:
já měla vepřový masíčko s mozarelou a ajčátky,holky spěj,tak kuknu na zbytek ordinace a jdu do hajan,tak papááááááááááá :slight_smile:
7. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky,potřebovala bych poradit .Líbí se mi kočárek od chcicca multi way golfáč,ale má plastová kola,ted to dělaj u všech novej kolekcí.Máte některá zkušenost jak se s tím jezdí a co třeba do terénu na hory a tak? Jinak kolečk ä jsou pěkně 訚iroká až na ten plast :frowning2:http://www.chiccocz.cz/index.php?level=juvenile&subkat=302&kod=61613
7. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
nazdárek sylvi :grinning: jo halušky tak ty já taky ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a koho pak :confused:
7. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
ne pacule já stím zkušenost nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz
já měla chicco enjoy a ten plastová měl,ale byl to takový měkký plast, nedokážu popsat, jakoby potažený gumou nebo tak něco, jinak já po něm pořídila quinny speedi a jsem spokojená moc,ale pokukuju po golfkách,ale štvou mě ty kolečka a hlavně, malá mi v kočáru ještě spí někdy venku nebo na návštěvách, takže jsem potřebovala velký, pohodlný kočár :wink:
7. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz
nazdaaaaaaaaaar :grinning: to byl abstak co??? :grinning: me boli leve oko jak blazen tak mi to i dosela vyslo,ze sem nemusela lapet u notasu a kazit si zrak :grinning: zitra se prodavaji listky na depesaky a musim 2koupit,nensy nechcete jit s vaskem taky???
7. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz
já bych šla!!!!
7. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz
tak pod!!! :grinning: jen at je nas vic ja uz se tesim jak male decko jen doufam,ze vychytam koupeni listku vubec nevim kde a jak se to plati objednava a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.