• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
jasne nensy vkladej vkladej
:grinning: :grinning: :grinning: doufam ze jsi nele nekoupila taky neco vetsiho at to ma na rok az dva treba svetrik a tak :grinning: moje mati mela uchylku kupovat o dve velikosti vetsi cisla az sem to zatrhla a uz to pochopila vzdyt to je desne jak nektere decka vypadaji jak hastrosi v ohrnutych rukavech na 5x dlouhe az po kolena a at to hlavne vystaci na tri a vice let :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 18:42  • Odpověz
autor
mi jsme tada vzali o číslo až pul pač má vysokej nárt a do menších jí to s kožíškem nedostanu
:grinning: :grinning: no vidis aspon se zasmejesss :sweat_smile: :sweat_smile:
no to jo teda :grinning:
8. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
no mala ma 28nohu takze boty 29max pac v tom je jeste ponozka to staci a je klid a uvidim co najdu zitra nejdriv to vysonduju a pak pujdu s ni jinak bych se zblaznila :grinning:

co na tu veceri kuchtite?????me uz mala lezi a usina :grinning:
8. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
uz na to kukam nensy fakt hezky ten kozisek jeste ,ze je mala pac ta nase by ho mela cernej :grinning:
8. říj 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
tak se koukněte na nové fotky věci co jsem koupila :grinning:
autor
a co říkáš boty kupovala jsem je v daichmanu :grinning:
8. říj 2008 v 18:47  • Odpověz
presne takove boty ma mala akorat bez kozisku na ted a jsou fakt paradni a maji ortopedickou vlozku ne jak ty hnusy od cinana co kurvi akorat nohy deckam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kolik ma velikost??
8. říj 2008 v 18:47  • Odpověz
autor
nela má 19 velikost
8. říj 2008 v 18:49  • Odpověz
pekny veci ty boty jsou super ty brdo adel ma cislo 26 :grinning: :grinning: tak namazu houskuu se salamem a zeleninu :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 18:49  • Odpověz
toz to jo to je prcek jeste to na malou budou ty botky stat tak litr jestli ne vic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
tak je kup taky adel ne andy to zase není tak drahý :grinning:
8. říj 2008 v 18:51  • Odpověz
ty vogo andy vy furt jite jen salam vysocinu a housku nebo rohlik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jsem udelala palacinky
8. říj 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
andy to zase máte housku ze salámem mi to mít každej den tak by mi to už nikdo doma nejdl
8. říj 2008 v 18:52  • Odpověz
zitra jdu na velkej nakup a na patek musim vymyslet neco delikatniho mam chut na koleno nebo hovezi biftek a o vikendu si prezeru pusinu svickovou ,ale z HOVEZIHO :grinning: jak se patri akorat nemam naparovak musim koupit bo to by byl pruser :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
jo tak já na víkend zítra nakládám s pravé svíčkové svíčkovou :grinning: qa pěkně brusinky k tomu
8. říj 2008 v 18:55  • Odpověz
ja teda male nedavam vysocinu ani za prase..je to mastne a hnusne a jeden z nejlevnejsich salamu ja kdyz uz sobe lovecak nebo paprikas a male zasadne sunku pac uzene mastne veci pro tak male deti nejsou vhodne a zdrave..ji radsi koupim obden 100g te nejlepsi sunky a mene casto nez furt a mastne
8. říj 2008 v 18:55  • Odpověz
autor
to budou nákupi co :grinning: tak já mám k večeři kachnu holky to je co :grinning: a ještě osmy pokladu
8. říj 2008 v 18:57  • Odpověz
jo a vis co koupim smetanu ke slehani a udelame si domaci ten strikaci humus mi nechutna a mam sto chuti udelat domaci knedle jestli bude energie a cas
my mame sunkovy salam a palacinky jsem delalaa vcera na vecerii :grinning: :grinning: :grinning: my mame vysocinu radi a tez kupuji vetsinou sunku sunkovy a rtu vysocinu a dietni
autor
jo tak to já jedině domácí a ke svíčkové kupovaný ble kor ty levný je to jak bláto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 v 18:58  • Odpověz
fakt jo?vzdyt furt pisete vysocinu :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
a to máte ty palačinky ještě dneska jako že je dojídáte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 v 18:59  • Odpověz
a deti maji radi na to co je naucis a co vidi jist dospele si myslim ja..ted sme dostali bednu jablek ,ale uzasnejch asi rubin odruda ci co krasne cervene a sladoucke a jeste si mame jet o vikendu ke znamemu pro dalsi maji toho moc ani nevim co s tim budu delat asi to zavarim na presnidavku jinak bych to vyhodila pac to nestiham snist
8. říj 2008 v 18:59  • Odpověz
ne nemame ty snedli vcera u nas se vetsinou sni vse vis :grinning: :grinning: jsou otesani ale pritom sucharii :grinning:
8. říj 2008 v 19:01  • Odpověz
ne ja delala dneska cerstve a zitra na obed si zajdu do restaurace pac nestiham ,budu chodit po meste a nakupech a na vecer zacnu nakladat maso na sobotu a udelam asi to koleno varene jen s chlebem to bude mnamka..hele vis co me cim dal vic tankuje?tesko a to pekne dlouho ja driv semtam koupila nejake ty tesko vyrobky,ale to se neda jist a pouzivat kvalita nula tak radsi jezdim do globusu
8. říj 2008 v 19:02  • Odpověz
autor
no jasně já taky musím na chatu taky tam je jablek :grinning:
8. říj 2008 v 19:02  • Odpověz
ty vogo a na zahrade je prace me svihne musime preryt zahony a mam tady ty cukety nachystane
8. říj 2008 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.