• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
a kde jsi to kupovala?
8. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
ahoj, my měly celý den návštěvu, děti si krásně hrály :dizzy_face: ani nás nepotřebovaly, vystačily si s kočkou
apí, vy máte kočku nebo ne?
8. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
zase hojda :grinning:
8. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz
sylvi nemame prave uz ne pred tehotenstvim sem ju dala sestrence na barak
8. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz
apí, jak se jmenuje ten tvůj krém proti vráskám a kolik stojí a kde ho sehnat, třeba v dm?nějakej potřebuju,mám splín, jsem tlustá, stará a vrásčitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
dobrý všem :grinning: tak tady je pěkná mlha že si nevidíš na nos :grinning:
9. říj 2008 v 06:45  • Odpověz
ahoj,tady sprchlo a je furt zataženo,nák se nám ztratilo sluníčko!
9. říj 2008 v 07:08  • Odpověz
autor
ahoj livi tak tady neprší ale je strašná mlha :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale včera bylo fakt nádherně co
9. říj 2008 v 07:13  • Odpověz
jo bylo....proto sem taky byla s holkama venku až do půl sedmé :slight_smile:
9. říj 2008 v 07:19  • Odpověz
autor
tak to jste byly dlouho venku ale včera fakt bylo nádherně mi přišli v šest :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co budete dneska dělat
9. říj 2008 v 07:27  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile:
9. říj 2008 v 07:29  • Odpověz
tu taky chčije a chčije, to zas bude nuda, co dnes vaříte?
9. říj 2008 v 07:30  • Odpověz
autor
ahoj mayya tak u vás prší jo tak tady teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mám ze včera čivabčiči tak se to dneska dojí
9. říj 2008 v 07:31  • Odpověz
nazdarek me je spatne zase a nic se mi nechce :grinning: a pojedu na velkej nakup bo doma nic neni

sylvi na ocni vrasky staci Rilanja krem za cca80kc z droxi drogerie nyni asi schlecker vysel v testech nejlepe pred kremem Vichy..ma stejne latky v sobe..a na pusu jelikoz mam mastnou plet pouzivam od oriflame skindividual krem serum na plet denni s faktorem15a na noc stridam skondividual nocni a zelenou radu balance night gel pro mastnou plet a zatim v pohode i vrasku mezi obocim uz nemam a to mazu semotamo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak se mi udelal zanet dasni na dolnich zubech a nevim co na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 07:32  • Odpověz
šak ty jsi včera nevařila ne?
9. říj 2008 v 07:32  • Odpověz
livi-hezké fotky z koupáku :slight_smile:
9. říj 2008 v 07:33  • Odpověz
autor
no nazdar ty jsi si dneska nák přivstala :grinning: a kam pojedeš na nákup a co budeš kupovat i oblečení :confused:
9. říj 2008 v 07:33  • Odpověz
api- zubaře na to :grinning:
9. říj 2008 v 07:34  • Odpověz
autor
ne nevařila já jsem ho měla v mrazáku nadělaný tak jsem hoi jenom osmažila :grinning:
9. říj 2008 v 07:35  • Odpověz
autor
no tak to teda taky nevím tak si zajdi na pohotovost a o zubech se nebavte mě berou zuby už asi dva dny a jdu až 4 listopadu
9. říj 2008 v 07:36  • Odpověz
jo tak je to já jsem dnes vytáhla z mražáku kačenu, a budu ji muset upéct, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 07:36  • Odpověz
u zubare sem tedkom byla a rikala ,ze si mam na to neco poridit a cistit ptam se proto jestli jsou nejake specialni pasty ci ustni vody abych netapala po obchode a nehledala hodinu a nemuzela volat lekarce ted po ranu kdyz ma akutni pripady :wink:

nensy asi do globusu nevim jeste i do lidlu a jen na jidlo
9. říj 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
mnam mayya tak až jí upečeš tak jí pošli tu teda mám moc ráda já jí měla na večeři
já jdu příští týden, a už vím že tam nechám 400 zloději :grinning:
autor
no podle mě jsou pasty a náký tyhle kloktadla ustní ale nesjem si jista jestli to je na zánět na dásně zeptej se v lékárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: já chvi taky do globusu
9. říj 2008 v 07:38  • Odpověz
klidně ti pošlu, mě to vůbec nechutná, lepší je divoká ta by se ještě dala :slight_smile:
9. říj 2008 v 07:38  • Odpověz
hoj mayya i apí :slight_smile:
mayyo - dík,hodila sem je tam před chvílí :wink:
nensy - máme ze včera rizoto :grinning:

a co dnes?asi doma,holky si budou hrát a mamina asi šít :sweat_smile:

jo kukněte na to ...http://liviky.webnode.cz/..sou tam nové písničky i texty :grinning:
9. říj 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
mnam mayya tak mi se po kachýnce mužeme utlouct :grinning: no mi ji máme slíbenou od appííííí až dojedem tam budou kachýnky plněný kaštanovou nádivkou :grinning: hahaha :grinning:
9. říj 2008 v 07:40  • Odpověz
kuwa mam hlad jak hrom a nic tady neni jen blbe piskoty, :grinning:
no to taky nevím jestli něco je na záněty, já bych šla raději k tomu zubaři, jednou jsem to taky jen tak nechla a pak jsem se probudila s držkou dvakrát takovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.