• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
jo tak to jo ai jí doma taky zavedu :grinning:
9. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
přes léto by se to dalo vydržet, to ani v takovém horku není chuť na jídlo a jsi pořád venku, ale co teď přes zimu? ven se na dlouho nedá jít je nuda tak se pořád žere :angry:
9. říj 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
jo tak to je to samé u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě tedkon budou vánoce tak to budou žranice co
9. říj 2008 v 08:42  • Odpověz
pořád se žere :grinning: to je výstižné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 08:42  • Odpověz
tak sem se osprchovala,samo že to skončilo hromadným koupáním,chjoooo já se ani neumyju sama!!!
nensy,kukla sem,čéče to tam vypadá jak v butiku,samý hadry :grinning: ,jo a ty boty maj u nás v Deichmannu,tak sem uvažovala že je Viki koupím! :slight_smile:
já ted koupila Viki 2 nový bundy a třetí sme dostaly,takže ted ještě pořádný boty a kalhoty,ale ty jí asi zase ušiju :sweat_smile: ...až se mi nabijou baterky do fotáku,tak taky zkusím blejsknout a dát sem! :slight_smile:
9. říj 2008 v 08:43  • Odpověz
no ani mi nemluv :grinning:
autor
no jasně a co ty sylvi dneska po ránu žádný kokyno
autor
jo tady to je jak v butiku furt kupujeme náký hadry :grinning: teda ty jsou šikovný že se stebou myjou co aspon je do toho nemusíš kopat :grinning: jasně jen dej at se taky koukneme
9. říj 2008 v 08:45  • Odpověz
no já bych se ráda někdy vykoupala sama,ale prostě to nejde!včera se viki koupala odpo s tím mým ,večer s Lilinkou a dnes se mnou a večer to bude zas s lili,no hotový vodník!!!...du teda hodit ty baterky do nabíječky!!!
9. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
jdem do obchodu, opět odmítla snídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
tak zatím sylvi :grinning:
9. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
tak uz su doma z nakupu sem se tam malem poblila jak se mi zamotala hlava a udelalo zle ty vogo to je des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
apí, ty si těhu, jinak to nevidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my byly nakoupit, bude br kašeuž jí normál s mlíkem a jakás ryba k tomu
jdu jíst makový závin a kolonády :grinning:
a uklidit po dítku, nejí jen dělá bordel, miminečka malinká :grinning:
9. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
ja mam ditko ve skolce nastesti a pujdu si dat torecan cipek a zalehnu bo to je des a koupila sem 2kila hoveziho masa 2knedliky a smetany3a bude na celej vikend svickovaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
9. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
apííí jakto že se ti udělalo špatně to je hruza :grinning:
9. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
uz jim banan a chce se mi strasne spat jenze mam strach,ze usnu a zapomenu na malou :astonished:
9. říj 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
no tak to radši nechod budeš to muset vydržet ještě hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem uklidila jeden pokoj vyházela jsem věci co už byly malý a je tady zase místa nele jsem vyházela zase celej pytel a dám to odpoledne k babce na pudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
ty jsi usnula ne :grinning: tak jsem si nakrájela porek ze zahrádky do mrazáku :grinning: malá ještě spíí
9. říj 2008 v 11:15  • Odpověz
Sofulka usnula po 11 jak jsem ji šoupla nekompromisně do postýlky, byla rozehraná ale nebránila se, jdu udělat kaši
9. říj 2008 v 11:37  • Odpověz
autor
tak to je etda sylvi šikulka :grinning: malá mi taky ještě spí :grinning:
9. říj 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
tak mi jsme poo manža je v práci a já mám uklizeno a odpoledne pojedeme k babče :grinning:
9. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
nám asi zítra přijede babi a já odjedu do worku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
jo a to přijede jenom na den nebo u vás bude spát
9. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
jen v pátek,možná ji překecám, ať zůstane a my si můžem jít někam vyčistit hlavu :grinning:
ona bydlí v Praze, my kousínek od Prahy, takže pohoda
9. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
jo tak to je dobrý taky bych brala takové hlídání :grinning: malá se už obudila tak je poo
9. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
tak co apíí nezaspala jsi pro malou do školky
9. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz
uz su tu a nespala sem bo sem zapomela,ze ma dneska prijit baba na mereni nejakych zon v byte me nasrala,vsude bordel ja zelena zvracejici a nutila mi nejakej rusic zon za7tacu nebo celou sadu za 16tacu tak sem ju poslala pryc ,ze ji jeste dam vedet..takze zkusim jit chrnet tedka s malou
9. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
tak holky moje kámoška je taky těhu a nechtěla to a neví co má dělat je svobodná a už má dvě děti to je masakr co
9. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz
nensy, to je masakr,ale pokud má už 2 děti, tak snad ví, jak se vyrábí a měla si dát bacha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
9. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz
no to je fakt síla, to jí nezávidím
9. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.