• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
tak zatím :grinning:
9. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
ajoj holky ted jsme prisli dopo jsme byli u netere na navsteve a ted jsme dosli z venku a za chvili prijde tchynka to mam radostt :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 15:16  • Odpověz
jo a na jeziska jeste nemam nic vymyxslenyyyy :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 15:21  • Odpověz
nazdar bazar uz su tu.byla sem pokouset spani s malou a neslo to tak jsme sli ven za karlosem a jeste jednou do obchodu pac musime koupit prej kartac na vlasy do skolky me picne ..prej kdyz dojdou ze zahrady at se muze precisnout ..vzdyt hned ze zahrady dou jist obed a domu :sweat_smile: no budiz 50kc za kartac jeste sem neschudla ..hele ty vogo v tesku maji vanocni stromecky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to jako nechapu !!a mala zacala rvat ,ze je chce a kukala na ty figurky a vanocni balicky a me malem kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je fakt des toto pak to decku vysvetli,ze se ma tesit na neco..koupili sme si majku a rohliky a kofolu..to bude jizda :grinning: :grinning:

nensy smes na spagety si delam sama kdyz je cas a to vetsinou hovezi mlete maso klidne i mix orestuju na cibulce do zatahnuti pridam nastrouhanou najemno mrkev ,papriku a cerstva rajcata,bazalka,oliv.olej,cesnek,drcena rajcata,povarit dukladne a dochutit ,sul,pepr,cukr(v pripade kyselosti rajcat)cerstve byliny a sebou...nebo

alio olio:olivovy olej,chilli pancheta nebo jakekoliv uzene masicko jemne a cesnek

carbonara:s vajickem

s kurecim masem na kostky rajcatky bazalkou olivovym olejem

nebo s orestovanym sojovym masem +klasicky jako u bolonskych pridavat suroviny

nebo jen s kecupem a syrem :grinning:
9. říj 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
už jsme doma no konečně :grinning:
9. říj 2008 v 16:57  • Odpověz
ty vogo tady je curbes jak hrom,musim to rychle uklidit nachystat veci do skolky ,navarit neco na zitra a at sem ready na vkv :grinning:
9. říj 2008 v 17:10  • Odpověz
autor
no jo tobě dávaj vkv a mě zase ordinaci a co jdeš vařit :grinning:
9. říj 2008 v 17:11  • Odpověz
no nevim asi udelam cesnecku polivku na zitra a spenat s bramborem a vejcem at nemusim dlouho vymejslet a mala uz tlaci dalsi rohlik s majkou takze vecer se dorve kasickou a je to v pohode ja hlad moc nemam..sakra ja tak spatne jim az to pekne neni :rolling_eyes:
9. říj 2008 v 17:12  • Odpověz
autor
no to taky není dobře měla ´by jsi jíst :angry:
9. říj 2008 v 17:20  • Odpověz
ja vim ,ale ja se odbejvam desne pac se mi nic nechce varit pro sebe samotnou a nemam energii :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu na ten uklid
9. říj 2008 v 17:22  • Odpověz
autor
ten musíš jinak dostaneš na zadek :sunglasses:
9. říj 2008 v 17:23  • Odpověz
auuuu hehehe :grinning: tak na prdel by jsi mi chtela dat??uz radsi jdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 17:23  • Odpověz
autor
hahaha no tak snad na něco jinýho ti dá manžel na to nejsem školená :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 17:25  • Odpověz
vis kolik je rekvalifikacnich kurzu??? :grinning: :grinning: :grinning: uz mam uklizenou loznici a decak a koupelku ted jeste obyvak a kuchyn a jdu an to vareni nebo me picne tolik hodin a tu jak po vybuchu :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 17:41  • Odpověz
teď jsme došly z hřiště a S už je ve vaně, samo koupe tatínek a já chlemtím kafíčko :grinning:
9. říj 2008 v 17:42  • Odpověz
tak tchynka odesla ug pred pul hodkou donesla deckam cokolady jsem zirala byla jsem vytrit chodbuu mame uklid :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 17:58  • Odpověz
andy, ahoj, a co tobě donesla :grinning:
9. říj 2008 v 18:00  • Odpověz
ahoj prosimte niiccc ani buchtu deckam neupecee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 18:01  • Odpověz
prosim te ty vitiras chodbu???to jsou muzske prace to ma alda delat :grinning:
9. říj 2008 v 18:01  • Odpověz
nojo ale alik nenini domaaa :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:03  • Odpověz
a jeste by to vytrel spatneee :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:03  • Odpověz
no a kde je??prosim tevzdyt je vecer kurnik si ho malo hlidas :grinning:
9. říj 2008 v 18:04  • Odpověz
utírat chodbu :confused: u nás to dělá kdosi, koho platíme jako barák :wink: a jako bych řekla, buď to vytřeš nebo nikam nejdeš :grinning: :wink:
9. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
ze jo kdo vi kde litaaaaaaaaaaaaaaaaa ne je v zeptruu jel nekde za velke heraltice :grinning: :grinning: my se se stridame na poschodii
9. říj 2008 v 18:08  • Odpověz
presne tal,mel to vytrit rano at se pricini,ten muj to dela :grinning:
9. říj 2008 v 18:13  • Odpověz
apí, dobře vychovanej :grinning:
9. říj 2008 v 18:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: ja si to radsi udelam sAMAAA :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:17  • Odpověz
no to zase jo :grinning: on vysava,vari,utira chodbu,pomaha s nakupem a stele(ale neskutecne hnusne :grinning: )
9. říj 2008 v 18:17  • Odpověz
apí :grinning:
můj myje i okna, 2x do roka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 18:18  • Odpověz
tak alik tez nakupujee nekdy uvari nakoupi a ustele jinac zehleni vytirani to si udelam samaa :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.