• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
alik nakupuje nekdy uvari nakoupi to jsou dve veci to toho moc nedela kurniksopa :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
to stacii nee :grinning: :grinning: zbytek si udelamm samaaa :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:25  • Odpověz
tobe to staci??ty jo tak me by to nestacilo :grinning: ty jses na nej moc skromna
9. říj 2008 v 18:26  • Odpověz
jo staci a srara se o decka kdyz teda neni v pracii :grinning: :grinning: jsem proste skromna holcickaa staci mne maloo :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:28  • Odpověz
ale nee ty by jsi chtela vic nekdy to clovek pozna :wink:
9. říj 2008 v 18:29  • Odpověz
tak sem koupila za 200kc maso na svickovou to bude zranice :grinning: babka mi volala a prej s ekonecne chudacci najime kdyz se tak odbejvam :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:30  • Odpověz
andy, měl by mít fakt víc úkonů, souhlas s apí :wink: :grinning:
můj se stará o dítě-koupe, vaří, krmí, ukládá, vaří, uklízí, meje okna, nakupuje, stará se o kocoura, luxuje...jen nežehlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neutírá prach :unamused: tak jsem svého ,,svatého,,popsala
9. říj 2008 v 18:30  • Odpověz
myslis no mozna joooo malinkoo :wink: :wink: :wink: tecd bych hlavne chtela aby mne to vyslo s tou pracii :wink: :wink:
9. říj 2008 v 18:31  • Odpověz
ja budu delat asi na vikend rajskou s plnenyma paprikama :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:32  • Odpověz
andy, vyjde!kdy se to dozvíš?
9. říj 2008 v 18:33  • Odpověz
no ja myslim ,ze hodne chlapu tohle uz dela akorat se s tim nechlubi.andy ten tvuj nakupuje zasadne on a to nechapu teda ale asi je to tim,ze nemas ridicak a nejezdis na nakup ja jak vas vidim nekdy v tesku jak alik stoji u masa a rozhazuje rukama co se koupi a tak a ty stojis vedle nej tak se smeju to je presnej opak u nas ja vekim u voziku a manza ridi a obcas neco nadhodi co by s emelo koupit :grinning: bud to schvalim nebo ne :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
jeeee rajska s paprikama to je mnamka to miluju od detstvi,ale malokdo umi udelat tu omacku dle me chuti :grinning: :grinning: proste babicka umi nejlepsi
9. říj 2008 v 18:37  • Odpověz
apí, asi jo, dnes už hodně chlapů dělá běžně i ženské věci,ale hodně taky ne :unamused: co slyším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám štígro, ty máš štígro a někdo další :sunglasses:
9. říj 2008 v 18:38  • Odpověz
autor
už jsem tady byla jsem v krámě
9. říj 2008 v 18:39  • Odpověz
nensy a co si mi koupila?
já papriky taky miluju a lepší než Petr nikdo neumí a segedýn můj taťka umí nejlíp :slight_smile:
9. říj 2008 v 18:40  • Odpověz
no ja taky vybiram ne ze stojimm ty brdoo :grinning: :grinning: :grinning: a dozvim se to 20rijna mne maji volattt :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
autor
tak nevím co tobě ale koupila jsem medovník :grinning: a na večeři obalovanej sýr a hranolky
9. říj 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
tak to jsem na tebe zvědavá andy :grinning: a to ti mají volat jestli tě vemou nebo kdy máš nastoupit
9. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
sylvi to je fakt ja mam stesti na to ,ze nejsem submisivni a ,ze mam chlapa co se neboji delat zenske prace verejne a znam jeste dva takove ve svem okoli a jinak jsou to namachrovane macha co maji u pr..kulu much jak rika moja babicka a machruji pac maji za zeny naivky ,ktere jim vsecko sezerou basti a jeste k nim vzhlizi to je litostivej pohled nekdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
a segedin bych si tez dala ne
bo zelnackuu :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
no tak takové chlapi taky nemám ráda ten muj doma pomuže pokud potřebuji teda ani mu nemusím říkat :grinning:
9. říj 2008 v 18:47  • Odpověz
andy jake jsi mela porody?uz sme se tady o tom bavili .mela jsi treba epi nebo neco takoveho?a jak to muzes porovnat mezi prvnim druhym a poslednim porodem?
9. říj 2008 v 18:47  • Odpověz
ne ze mne vezmou uz vim od 3 listopadu se to ma otvirat kvuli smlouvy a pplartu a jak budu delatt :sweat_smile: :sweat_smile: a musime jit na naky skoleni do ostravy
9. říj 2008 v 18:48  • Odpověz
segedýn-maso
zelňačka-klobása :grinning: :grinning: :grinning: si vyber, taťka dělá segoš z libovýho převážně, tlustý nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apí, má řeč :wink:
9. říj 2008 v 18:48  • Odpověz
autor
andy a co máte vy na véču :grinning:
9. říj 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
segedín dělám taky libové maso a dávám do toho šlehačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 18:52  • Odpověz
co mame na vecu parky akorat bastimee :grinning: :grinning: api a porody no tak anet jsem prenaseklla deset dnu takze radoistt :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak mne pichli voduu a uz to byloo u adyska jsem prenasela dva dny a to samy pichli vodu a uz to bylo ale mela jsem krizovy bolesti a to bylo horsi tez samotnej porod a u adely ta byla den pred terminem to jsem zacla rano krvacet a vecer byla na svete dokonce jsem jeste povecerela a pak sup dvakrat zatlacila a mala byla venkuu :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 18:56  • Odpověz
autor
tak to se máte.no tak to jsi to taky měla andy veselé co :grinning:
9. říj 2008 v 18:57  • Odpověz
a to epi jsi mela nebo neco jineho aspon? :slight_smile:
9. říj 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
jo a andy a jíte třeba brokolici ta je dobrá
9. říj 2008 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.