• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
no jasně andy měla jsi u některého spinální nebo apidural
9. říj 2008 v 19:00  • Odpověz
autor
apííí četla jsi jo že jsem si koupila medovník jeden kousek 30kč to jde a koupila jsem jich 6
9. říj 2008 v 19:01  • Odpověz
já epidurál měla a jindy bez něj ne :wink:
9. říj 2008 v 19:02  • Odpověz
no jo same uzeniny parky salamy to bych detem asi tolik nedavala..uzeniny jako salamy a sunky bohate staci2xtydne i mene parky uz nekupujeme vubec a male ani nahodou jsou plne bordelu namleteho,znamej delal v jatkach a rikal co se tam dava ty vogo to je des kdyz uz uzeninu tak kvalitku dneska sem brala male sunku z plece remier a je skvela..no a jinak si myslim,ze pro deti je lepsi treba povarit kureci masicko brambor hora dusene zeleninky,ovocne kasicky,ta brokolice je dobrej napad se syrem nebo omackou,nebo opekanej brambor teplej v alobalu proste trosku napaditosti ja myslim ,ze pri takove spotrebe uzenin se to muze casem vymstit na zdravi :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:03  • Odpověz
medovník,mňam,ale alergie na ořechy je silnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 19:03  • Odpověz
autor
jo tak ta šunka je dobrá já jí beru taky apííí já ty levný neberu ne kuli tomu ale mě to prostě nechutná a pravej uheráček mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 19:06  • Odpověz
ty vogo medovnik nastesti nejim to je na me moc sladke,ja jsem si dnesk anakoupila gumidky plnou tasku a tu bublinkovou cokosku a pak jeste mammer susenky a tycinky orisky a zmrzlinu citronovou hehe to bude uspesnej vikend ,ale pozor!schodila sem pul kila sice jen tekutin pac je mi blbe a nezeru skoro nic ,ale aspon mam lepsi pocit pri tom jezedi sladkosti :grinning:

sylvi ja taky mela epi ,ale pri tlaceni finito uz asi hodku takze sem si myslela ,ze to jeste pusobi a trada :grinning:
ty mas alergie na orisky?
9. říj 2008 v 19:07  • Odpověz
malá měla večeřet Cottage, no sni ho...mě z ní picne, kolikátý den chce jen mlíko, to je hrozný, ani oběd nechce snídani si z půl 9 posunula o hodinu, pak jde v 11 chrnět s mlíkem,pač snídani moc nedá, nevím co to je zase za období :frowning2:
remier je dobrá
9. říj 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
tak to mi si ho dáme pokud na něj narazím :grinning: a gumídky tak ty miluji ty domu taky nosím plnou igelitku
9. říj 2008 v 19:10  • Odpověz
api, no při tlačení už u mě epi asi taky nepůsobila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo jo, mám alergii na oříšky, jen lískáče mi nic nedělají, jinak mi oteče krk a nemůžu dýchat, i po jednom oříšku-para, vlašský, mandle
9. říj 2008 v 19:11  • Odpověz
autor
fakt jo tak to je blbí sylvar
9. říj 2008 v 19:14  • Odpověz
autor
tak kde je ta andy
9. říj 2008 v 19:17  • Odpověz
no to jo ty salamky sme driv pro sebe kupovali i levnejsi viz vysocina a tak ,ale je to mastne jak prase to se nehodi a sunka je chutnejsi a lovecak mi chutna uherak nejim kdyz uz uzeninu tak cabajku na pokrajovani s chlebikem :dizzy_face:
9. říj 2008 v 19:21  • Odpověz
autor
mnam tak čabajku tu mám taky ráda holt jsme zmlsaný
9. říj 2008 v 19:28  • Odpověz
a slaninka z udírny domácí s chlebem a hořticí :grinning: to je trochu tučnější,ale tak jinak, na tenoučké plátečky, chleba na kostičky s tou slaninkou,pomazat hořticí :dizzy_face:
9. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
mnam sylvi tak ta je teda to je žrádlo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jasně a s udrny je jak dort
9. říj 2008 v 19:35  • Odpověz
autor
tak koukám že ta andy na nás prdí
9. říj 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
tak dobrou já jdu koukat na tv
9. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
tak cun nensy ja jdu rano na rehabky tak zatim a budu se tu nudit sama :grinning:
9. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
dobrýýý večííííííír
klistýr grenadýýýr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
nobody, cože???!!!nerozumím co to chceš :grinning: :grinning: :grinning:
jdu na tv
9. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz
sylvar, to mě napadlo takový zaklínadlo ... tomu nejde rozumět .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
aha :sunglasses:
9. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz
:slight_smile: jsem semtam šílenec
tak ... ahoj :wink:
9. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
nazdárek už jsem tady :grinning:
9. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
ahoj všem dobré ránko :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tady pěkně leje :confounded:
10. říj 2008 v 06:53  • Odpověz
čauky-u nás ještě ne, ale je nějak zatáhlé :slight_smile:
10. říj 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
ahoj mayya tak to určitě každou chvíli bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2008 v 07:42  • Odpověz
no doufám že ne, musím ještě do obchodu, nemám nic na oběd. Ani se mi dnes nic nechce. kdy ti jde malý do školy?
10. říj 2008 v 07:44  • Odpověz
autor
v listopadu už pujde :grinning: no já taky nevím co mám vařit taky se mi nák nechce a co už máš něco vymšlenýho
10. říj 2008 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.