• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
uz sem tady tak co je s vama co andy delas ??? :grinning: ja jsem s malou koukala na zviratka v bedne a pak sme uklidili kuchyn a muchlovali se a ted sme povecereli mala mela kasicku bananovou a kakao a ja nema chut na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
já jsem taky tady :grinning: jakto že nemáš chut :grinning:
24. zář 2008 v 18:48  • Odpověz
tak prd, návštěva do 19hod, malá už chtěla spát a spí zřejmě, no vypila 170ml mlíka a je klid, tak se nakouknu dveřma,ale možná sedí a čučí na telku :sunglasses:

P jel pro bagetku na rozpečení, v plusu mají výbornou s bylinkovým máslem
24. zář 2008 v 19:37  • Odpověz
ja mam jednu v mrazaku :grinning: sem vytahla maso a zitra si musime uvarit neco s testovinama nejake veprove kousky s kapii a rajcatky..a rano jdeme na rehabky mala pujde semnou a potom na tu alergologii toz su zvedava uz mam plnou tasku hracek pro terezku a kokyn aby se nechala pichnout bo posledne tri dospelaci ji neudrzeli a to se mela brat z prstu zitra z zilky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2008 v 19:50  • Odpověz
ap, držím palečky, aby se to povedlo :wink:

jdu papkat
24. zář 2008 v 19:52  • Odpověz
autor
jo tak ta je dobrá taky jí mám ráda :grinning: no tak to teda bude co tak snad bude statečná :grinning:
24. zář 2008 v 19:57  • Odpověz
ty jo cumim jak mala radila na icq :grinning: hrala asi s 5lidma soubezne zoopaloola ci o :grinning: jeste sem si nachystala chleba se syrem a sunkou a zeleninu a studene mleko a budeme se spolu kukat na tu serii tech filmu myslim na nove to bejva dneska treti dil
24. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
jo tak na to taky koukám :grinning: no je to šikulka :grinning:
24. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
jo a dneska to vipadá dobře ten díl :grinning:
24. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz
autor
pak se koukni do alba jakou jsem koupila nele čepici dala jsem tam dvě fotky
24. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz
vypada jak malej sobik :grinning: je hezka a kolik stala?
24. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz
autor
stála 100 kč a byly k tomu i rukavice :grinning:
24. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
ahoj všem doré ránko :grinning: tak dneska neprší a le je zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 07:23  • Odpověz
autor
tak mi jdeme dopoledne lítat po doktorech :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža jde na onkologii a já musím k dr odvést zprávy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 07:26  • Odpověz
ahojjjjj
tady zase leje celou noc a ted taky :angry:
Vikince je už líp a Lii ta je jak rybička :grinning: a nensy :super čepice,taková crazy,takové se nám líbí :slight_smile:
25. zář 2008 v 07:42  • Odpověz
autor
ahojjjjjjjjjj :grinning: tak to je dobře že se líbí :grinning: ona si čepice rve dolu tak jsem měla dilema co jí dám v zimě a ted na hlavu
25. zář 2008 v 07:44  • Odpověz
autor
tak to je dobře že už je Viki lépe :grinning:
25. zář 2008 v 07:45  • Odpověz
j,ženy co mám dělat s tím mým malým otesánkem,poslouchejte......má necelých 6měs. a váží skoro 6,5kg,takže to žádné monstrum se špekama není,ale dám jí večer kaši,půl přesnídávky a prso a ta lumpice se stejně kolem 3až 4vzbudí hlady!!!!
Viki sem kdysi dala večer kaši a spala celou noc!nechápu co to mám ted za hladovce!!!!
:unamused:
25. zář 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
no tak to je pěknej žroutek :grinning: tak každý dítě je jiný třeba se to srovná časem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 07:48  • Odpověz
nazdar zeny tak to je mazec livi ,ale ja to mela podobne nakojila sem v pul roce(asi pul hodky)a fakt chlemtala bo sem to citila az ze zad :grinning: pak se dorazila nutrilonem a spala tak do 2 :grinning: pak se zase nakojila a spala do tech6az7 a jednou usnula v 7vecer po veceri a chrapala az do noci a ja sem chodila ,ze bych ju obudila pac sem nevedela co s ni je a spala az do rana a od te doby to slo lip no a ted mi nesni skoro nic pokud nemusi,ale postavu ma svalnatou takze zadnej chudacek to neni :grinning:
25. zář 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
nazdar apíííí :grinning: tak jak jste se vyspali bez tatky :grinning:
25. zář 2008 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno.

Včera mi ppl přivezlo čočky a v krabičce, co v ní byl roztok, mělo být i pouzdro a samo nebylo, tak jsem jim psala e-mail, že to je jako teda co?,a oni, že mi dnes to pouzdro posílají :sweat_smile: jako stojí třeba 40,-Kč ale šlo o princip, mělo být a nebylo :grinning:

livi, na malou kaše nezabírala a v noci jí 2x stále, snižuju dávku mlíka,ale musím se vzbudit, abych jí ho namíchala a podala :confounded: takže už 16 měsíců nespaní.

Jednou jsme byli na chalupě bez malé a já od půlnoci do půl desáté chrněla v tahu, to bylo žůžo :grinning:
25. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
no hrozne ja nejsem zvykla spat sama takze mala to nejak vycitila a pribehla zamnou do postele v noci a sla sem si jen na wc a ona hned knucela rikam pssst ja hned dojdu a chrape jeste ted a to ju musim probudt bo za hodku mame bejt na rehabkach! :grinning:
25. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
ahoj sylvar :grinning: tak to se ti nedivím taky bych to chtěla ještě někdy zažít ale asi mám smulu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 08:30  • Odpověz
nensy,a Nelinka spinká celou noc???
25. zář 2008 v 08:34  • Odpověz
autor
ta usíná tak mezi 19hod a 20hod a spí až do rána do 7hod :grinning:
25. zář 2008 v 08:35  • Odpověz
autor
tak mi jedeme k dr pak se ukážu zatím :slight_smile:
25. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
ja nachystam snidani a ficime na ty rehabky :sunglasses:
25. zář 2008 v 08:46  • Odpověz
tak to sem ženy ráda,že nejsem sama :sweat_smile: a sylvar,já nespala pořádně už 2,5roku :frowning2: protože jakmile malá začala fajn spát tak sem otěhotněla a zas porodila a sem furt v jednom kole,no šílený.....ale co sme chtěli,tak to máme!!! :grinning:
25. zář 2008 v 09:17  • Odpověz
ahohjik zdravim holky jo api mas pravdu nekdy usnou i kolem pul deasaty teda adela bo decka chodi do skoly jsou unaveny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja byla s adel u zubare ty brdo sem si vsimla ze se ji ulomil kousek zubu jednicky tak ji ho zubarka vytrhla bo se ji klube uz druhyy ty brdoo byla hodna ani neplakala :grinning: ted kukame na dvd
25. zář 2008 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.