• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
já říct že máme svíčkovou s kuřecího tak mě stím každej pošle někam :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je spíš kuře na smetaně ale ne svíčková.
12. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz
no nam to tak proste chutnaa jo tak o tom nic nevim ze by to rikakll aler je to moznyyy :grinning: :grinning:
12. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz
ja nirikam ze je drahy ale nechutna nam to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
12. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz
anet sla ven asi pujdu s deckama kuknout na ty konikyyy :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
autor
andy a už jsi to někdy dělala s hovězího
12. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz
jo delala procpakk :grinning: :grinning:
12. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz
nic jdeme ven zatim ajooj :grinning: :grinning:
12. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz
tak se mnou se tu furt nikdo nebavka,tak hoj teda :unamused:
12. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
já že říkáš že ti nechutná a když říkáš že hovězí nejíte tak jak si jí mohla jist myslela jsi tím že ho nejíš ty tak ho nebudou jíst ani děti takhle to asi je co
12. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
teda livi kam zase zdrháš :grinning:
12. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz
andy lzes si do kapsy jak svina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyz ste kdysi byli u nas na navsteve vseci vzpominas jak mi ales vysvetloval,ze jsem spatnej ridic pac se bojim predjizdet?a rikal jak jezdi s detma i 200km v hodine autem a ty jses tomu smala jak prdla a ja ti rikala,tobe to nevadi,ze ti tak jezdi s detma a ty nic (pochybyju ,ze by to vase auto vytahl 200ale jak myslis)tak sme s ebavili o svickove a decka jasali joooo svickovou mame radiiiii a ales rekl no jasne ,ale hovezi nee pac pro nas je to moc drahe to vis pro 5lidi to je moc drahe to radsi udelam z kureciho a ja se te ptala jak delas zaklad a jestli delas klasicky nastrouhanou zeleninu cukr citron spek karamel smetana atd jak se to spravne dela a ales hned prej fuuj jakej cukr a karamel no co to je??takze ani neznas jak se dela zaklad na svickovou to co delate je pro informaci kure na smetane a deti maji radi veciii to ja zase vim vsak sem u vas byla videla co jite a kupujete a co u nas se najedli zejo? :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
takze andy si nadbihas s tema recma uplne zbytecne zvlast kdyz vis,ze ja vim jaka je situation a rict ,ze hovezi je drahe a detem ho nekoupim a mit dva laptopy a uverove karty na fotaky za 20tacu je uzasne teda :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
oj, tady to jede :grinning:

já hovězí enjím, proto nekupuju,ale můj chlap ho má rád,ale nekupuje, pač ho nejím a svíčkovou neděláme, žádný omáčky nejím, tak se doma respektuje, že nejím a tak to nevaříme, momentálně máme doma pouze a jen brambory na jakýkoli způsob :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá nic jinýho nejí
apí, já mám z tebe dost :grinning: však víš :grinning:
12. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz
autor
teda andy .jako drahý jaký drahý přeci tu svíčkovou neděláš každej den aby tě to vyšlo na takové peníze.mi máme svíčkovou tak 2x do roka a neříkej že 2x do roka to hovězí nekoupíš.
12. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz
sylvi neco jineho je diteti davat vyvazenou a zdravou stravu a neco jineho je diteti dat to nejlevnejsi co je na trhu proste :pro deti vsecko,ale zaco nejmin penez.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja nerikam,ze kazdej je desne bohatej(ale andy neni chudak mezi nama :grinning: )ale da se detem a malejm detem urcite vymyslet bohata a vyvazena strava tzn ,ze jogurty sice maj ale nizkotucne levne a salamy vysociny mastne pac levne,maso bucek a hovezi jatra pac levna..smazene syry rybi prsty proste podle me nevhodna strava pro male deti..nerikam nekdy je do kapsy hluboko,ale chce to premyslet,treba staci misto rybich prstu,ktere sou na tuku udelat detem chleba celozrnej a na to maslo a tunaka z konzervy nebo pangasiuse nebo pstruha,ale oni to neznaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebo chleba a varene vajicko,dusena zelenina se syrem,ruzne polevky(ale ne ze sacku!!!)nebo radsi 2platky sunky nez 20dkg mastne vysociny a rozhodne bych nedala decku co ma tri roky majionezovej salat to jako fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz
ono totiz deti jedi co je nauci rodice a co u nich vidi ,a nektere deti co ve skolce dostanou jidlo,ktere doma nevideli nikdy sou vyvalene jak zaby co to je zejo :grinning:
12. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
tak to je pravda jak si to naučíš tak zakové to máš :grinning:
12. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz
apí, jo je to tak, děti jí, co vidí u ddospělých,proto čoketku jím v 21hod :grinning:
a majonézový salát, to jako fakt?
a pangas je fakt lahoda bez kostiček a naší malé teda chutná moc, zapečený s brambůrkama a někdy malinko podlité smetanou a ještě v tom jarní cibulka, to je lahoda :dizzy_face:
12. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
me jako serou lidi co peniz emaji na sve zaliby zajmy a sobecky detem vnucucji neco co neni pravda jen aby ony neco nechteli nebo nedejboze meli radi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
jasně sylvar majonézy ty má andy nejradši a protože je to levné tak to kupuje i dětem :grinning:
12. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
holky, zas čučím na mimibazar a nakupuju, mě klepne, všichni chrápou, takže ven půjdem,až dospí a já se nudím, tak nakupuju :grinning:
12. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
sylvi no jasne ,ze jo ja jsem tomu neverila ,ale andy psala ,ze jo a no a co :grinning: i rybi nekdy to je fakt je to levnejsi nez koupit cerstvou rybu a zacpes detem pusu a jeste muzes rict,ze meli rybi maso a to je zdrave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
sylvi ja sedim doma chlap mi odjel na fotbal a za hodku s evrati musim uklidit honem pac dojde navsteva ve 4hodky a nikam se mi samotne nechce bo sem taka slaba :grinning:
12. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz
autor
teda sylvi .normálně mi řekni máš 5 členou rodinu a upečeš na oběd kuře to ještě chápu pro 5 lidí a ještě ti zbyde na zítra k obědu no tak to už teda nechápu ale andy má kuře pro 5 lidí na dva dny ale ještě mi nebyla schopná říct jak to kuře na dva dny porcuje :grinning:
12. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz
holky, potřebuju pro malou...ani nevím co,asi kalhoty a čepici,ale má tak malou hlavičku, že je jí všechno velké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takovej vlašák z igelitu před lety, s rohlíkem :grinning:
12. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
jo myslíš za komoušu co tak ten byl :grinning:
12. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz
sakra chlap ztratil venku cepici od male me picne 200kc cepka takova fajna tenka na ted chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty vogo nechci ani videt ja nerikam,ze si nedam obcas feferonak nebo hermelinovej,ale cpat to detem a mluvit za ne to neeee :grinning:
12. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
autor
no jasně já si taky někdy dám :grinning: sylvi a ty ty omáčky nejíš protože ti nechutnají nebo kuli linii :grinning:
12. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
teda vubec se mi nic nechce dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
nensy, prej kvůli linii :grinning: nějak je nemusím...a hermelíňák-to je žrádlo :slight_smile:
mamka malé minulý rok koupila v nextu krásnou čepku s rukavkama a já ji chci ve větším a nevím, kde ji sehnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apí, to je na zabití
12. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.