• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
ahoj už jsem doma holky :grinning: k obědu jsem koupila grilovaný kuře pač jde manža za chvíli do práce tak bych už nestihla uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na zítra budou kotlety na šlehačce :grinning: a k večeři jsem koupila pul kg šunky vepřový a tousty :grinning: a lukáš ještě celej říjen bude doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostali jsme recept na žloutenku typu A pro lukáše ale nejsou až za 14 dní a stojí 900kč a nela Prevenar a Nele jsem dneska platila Prevenar a ten stojí 2000kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
takže mám radost že jsem něco udělala pro zdraví svých dětí :grinning:
25. zář 2008 v 11:21  • Odpověz
Takmy si daly oběd-květákový mozeček s bramborama, ty jsem jaksi přesolila, si říkám, do malé to padá, si mlaská, ochutnám a teda jako, no nevím, jak moc dobře to je, že byly toliko slané.
Zase si jezdí s kočárkem a vykakala se, takže jdu na to, pač mi to pořád říká, že je :grinning:
já chci malou nechat očkovat proti těm pneumokokům, jen nevím, jestli není pozdě, teď by to byly jen dvě dávky?nebo kolik, ani nevím, co to stojí
Luky má žluťase?to je nemilé :confounded:
25. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
já malé na zítra uvařím brokolicovou krémovou polévku se sýrem, takže sýrovou s brokolicí :grinning:
25. zář 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
tak to se stane sylvar .mě se to už taky stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: sylvar když malou necháš očkovat tedkon tak to jsou jenom dvě dávky jako mi :slight_smile: jedna dávka stojí 2000kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne lukáš nemá žloutenku ale tady to řádí tak mu jí dám než aby to někde chytnul a ležel potom v nemocnici několik týdnu
25. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz
tak to jo, ty jo dítě mi zase něco vyhodilo do koše, minule to byly zřejmě brýle za 5tis i s futrálem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten pneumokok je mazec, takže asi počkáme po vánocích :sunglasses:
25. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
no to je mazec ale něco hradí pojištovna tak se na to zeptej každá to má jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta je ale šikovná co :grinning:
25. zář 2008 ve 12:18  • Odpověz
nazdar uz sme doma tak male delali t prick tesy na kuzi rvala jak blazen bo se bala ,ale to neboli :grinning: a pak dychala na pocitac a pak ji brali krev a svete div se na poprve!!!sice rvala jak tur a ma hroznou silu bo sme ju 3drzeli ale nakonec dobre vzala sem sebou do baohu uplatky ve forme kokyn a gracek tak mela jeste pul hodky potom krivdu,ale dobry :grinning: vysledky za 2tydny zatim dostala nejake zvykacky a sirup na dychani,neni nemocna ,ale ma po me asi nejake astma pri namaze kuca a ma alergii na roztoce to je super pac ti jsou skoro vsude ted ma novej polstar za550kc nejakej antialergickej s aloe vera a da se prat na 95C jenze ja nevim jak jej mam dat do pracky to se tam cele narvat neda :rolling_eyes: a je prositej takze nelze ani nejak slozit a navic posledne sem prala v pracce dva male polstarky a jak to drzi jeden tvar v tom bubnu tak mi to pri zdimani strhlo tu manzetu gumovou kolem bubnu a manzel nadaval co sem tam dala tak nevim jak to mam prat i perinu lze prat ale nenarvu ju tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: na obed sme si zasli do mesta na polivku a nechtela nic mrcha jedna nacpana kinder cokoladou takze sme koupili v rybarne pangasiuse filety na veceri s bramborem
25. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz
my měly porkovou polívku a holky ted spí :slight_smile:
no a na druhé dušenou mrkvičku s masíčkem....
jinak celé dop.tu byli Ondra s Matýskem,tak děcka řádily,kámošks šls nskoupit s psk jsme šily dva vlky,teda kostýmy páč v sobotu mají karneval a odpo budem šít Viki kostým karkulky :grinning:
25. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz
autor
ahojky livi a apííí já tady měla kámošku tak jsme podrbali :grinning: tak tu budeme mít zítra livi :grinning:
25. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz
tak spani s enekona ,ale zatim lezi a cte si pokadky tak sem se pustila do vareni udelam veprove kousky s kapii a rajcaty omacku a k tomu testoviny a na vecu toho pangasiuse,bordel tady mam jak v tanku tak doufam,ze starej nedojede neplanovane driv :grinning: :grinning:
25. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz
tak jsme zmokly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
tak aspon že je hodná a čte si :grinning: tak snad ti dá dopředu vědět aby jsi mohla vyhodit ty milence ne hahaha :grinning: tak to se teda nemáte tady teda neprší :slight_smile:
25. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz
tady uz taky neprsi ale je pochmurno a male na ruce reagoval akorat alergen roztoc tak musime dat plysaky pryc a jinak sme vykryti pac koberce nemame zavesy a zaclony taky ne
25. zář 2008 v 15:04  • Odpověz
autor
tak to je dobře a nebude brečet že jí vyhodíš plyšáky :confused:
25. zář 2008 v 15:07  • Odpověz
no nebudu je vyhazovat jen je operu a dam do mrazaku a rikala,ze ji mam dva tri nechat oblibene,ale ona mela plno plysaku v posteli u hlavy tak sem je dala pryc ale rvat bude proad chodi a pta se kam je dam
:grinning:
25. zář 2008 v 15:11  • Odpověz
autor
tak jí řekni že je zima tak je uklidíš aby se vyspali :grinning:
25. zář 2008 v 15:21  • Odpověz
autor
tak jsem vyprala :slight_smile: pouklízela vana je jako cikán špinavá ale ještě počkám až dojde manža pač bych mohla začít na novo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 15:44  • Odpověz
no to ja nesnasim jak mas uklizeno a oni dojdou a tu vanu zaserou od chlupu a neoplachnou a zaves je pomackanej nacakane vsude ..a co ta andy uz sem nechce chodit??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
no já to taky nesnáším hlavně furt chodím a meju ji a to mě neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nevím co je stou andy hergot že sem nejde :grinning:
25. zář 2008 v 16:04  • Odpověz
nevim co s ni je asi ju to tady nebavi :grinning: ale doma sou pac sem videla auto pred domem :grinning:
25. zář 2008 v 16:10  • Odpověz
autor
tak třeba jsou doma na počítači děti nebo manžel co ty víš :grinning:
25. zář 2008 v 16:14  • Odpověz
25. zář 2008 v 16:38  • Odpověz
autor
a co že to děláš na véču něco na rajčatech? :confused: mi budeme mít tousty a zítra ty kotlety na šlehačce a v sobotu jedeme ke tchýniiiiiiiiiiiiiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 16:41  • Odpověz
autor
že by u andy byla erotika :confused: že tak dlouho nejde :grinning:
25. zář 2008 v 16:44  • Odpověz
ja uz mam udelane veprove kousky na cibulce orestovane ,kapie cervena na prouzky rajc.protlak zalit vodou uvarit a zahustit +testoviny a sebou :grinning:
25. zář 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
tak to jsi šikulka teda :grinning: potřebovala bych na nákup nemám prášek na praní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 v 16:52  • Odpověz
a jak daleko mas kauf?
25. zář 2008 v 16:53  • Odpověz
dobrý ránko .. teda odpoledne :grinning:
25. zář 2008 v 16:55  • Odpověz
ja musim do kaufu na zeleninu a ovoce pro mlade ,ty vogo me picne to je des!!ten polstar sem vytahla z pracky a je uvnitr celej rozdrbanej!!jak to mas udelat do pr..aby drzel tvar po vyprani a hlavne ,ze pisou na 95C a to nevim jak tam nasoukam perinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: sere me to pac stal 600kc skoro a byl nadhernej prositej kompaktni s aloe vera a ted je z nej cucek :rolling_eyes:
25. zář 2008 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.