• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
jj,to víš že se pochlubíme :slight_smile:
no já ted řeším jednu věc,co vy na to?....mám na netu kamaráda,hodně si spolu píšem,má o něco starší dceru než já Viki,bydlí až v Čechách,....jezdí závody na minimotorkách a včera měl bouračku a napsal mi na sebe tel.,s tím že jestli se mi do večera neozve na netu,tak mu mám jestli chci další den poslat svůj tel.,kdyby ležel ve špitále at si má s kým psát!!!....co vy na to ? ...nevím jestli to číslo poslat? :unamused:
13. říj 2008 v 08:59  • Odpověz
autor
no livi jestli je to jenom kamarád tak ho pošli tedkon jde o to aby jsi pak kuli tomu neměla doma náký problémy
13. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
apí, nensy, lehněte a ani se nehněte :wink:

livi, půl roku, skoro si už na to ani nepamatuju, takové škvrně :dizzy_face:
no a kamarád, no jen aby manža nežárlil, jinak vždyť co, o nic nejde...
13. říj 2008 v 09:04  • Odpověz
no já to tomu mýmu řekla,a zeptala se ho a on že prý číslo si můžu změnit vždycky a že prostě jak chci!!!
není sice moc nadšený,protože ví že je ten dotyčný do mě tak trochu poblázněný,ale taky ví,že si píšemm jen na netu a jsme od sebe hooodně daleko(jo a taky si myslí že je to stasrej páprda) :grinning:
13. říj 2008 v 09:05  • Odpověz
livi :grinning:
13. říj 2008 v 09:13  • Odpověz
13. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
ahoj sylvi no myslím lehnout si a ani se nehnout že to asi nepujde leda až příjde ten muj domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak není co řešit livi tak mu to číslo pošli
13. říj 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
jo pěkný sylvi :grinning: tak já vařím polívku aspon si vypaříme žaludek
13. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
co livi :grinning: ??.....sylvi porad ne?
13. říj 2008 v 09:38  • Odpověz
autor
tak jak se měla u babičky a v kolik došli livi
13. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
tak ja sem dostala Bioparox do krku paralen a Torecan cipky a sem zvedava mam nejakej laryngitis ci co a mala ani nekucla od toho rana rymu nema tak sla do skolky a uvidim s jakou dojde po obede kdyztak by zustala doma,ale stejne pocitam,ze driv nebo pozdeji to prijde pac to chytne ode me a lezet?chachaaaa s ni to nejde ona ikdyz je nemocna nevydrzi lezet a dela bordel :grinning:
13. říj 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
takže budete spolu ležet co :grinning:
13. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
myslíš že máš laringitidu tak na tu trpí lukáš.ale neboj za dva dny to přejde hodně studený a né moc teplo spíš vubec jinak se ti to bude zhoršovat
13. říj 2008 v 10:06  • Odpověz
a jeste mam rymu do toho a nejde mi smrkat a sla sem vedle lekarny do kaufu ,ze si koupim caj a v celem kaufu neni blbej hermanek nebo neco leciveho bo v lekarne ten samej stal o 30kc vic tak sem si rikala,jak ho tam koupim a ho..uz se mi tam nechtelo tak piju dzusy a jim presnidavky a musli tycinky a ten bioparox je humac na entou teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
dávej si na krk zábali at se ti ten krk zapaří .
13. říj 2008 v 10:11  • Odpověz
apí, to je nahouby, když potřebuješ smrkat a nejde to.
13. říj 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
tak ze mě to zase teče jak s kouhoutku :grinning:
13. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
no a pomaha inhalovat neco?treba slana voda?
13. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
apí, i si jen napařit ksichtík anebo horká koupel,ale to bych asi zamítla, být tebou :dizzy_face: :wink:
13. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
to ne žádný horký studený čím větší zima tím je to lepší
13. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
no horkou vanu asi ne to je fakt a jeste me napadlo mati kdysi naparovala se vincentkou jako,ze si koupila sedmicku ohrala to a vdechovala ,ale ja to citim a je mi z ni zle to uz si rovnou muzu dat saratici :grinning:
13. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
lukáš když měl poprvé laringitidu tak jsem ho nabalila aby mu nebyla zima a dr mě seřval že když má laringitidu tak mu mám strčit hlavu do mrazáku tím jak má oteklej krk tak ten studenej vzduch to uvolná.klidně inhaluj ono se to uvolní :grinning:
13. říj 2008 v 10:32  • Odpověz
ten bioparox neni spatnej ale chutna hnusne a musis to delat 4x4vdechy denne a me to trochu v puse natahuje :grinning:
13. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
autor
tak to se nediv že tě to natahuje :grinning:
13. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
me natahuje i chlap vlastni :grinning:
13. říj 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: taky dobrý :grinning:
13. říj 2008 v 10:39  • Odpověz
apí, chlap tě natahuje :sunglasses:
13. říj 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
tak a co dneska budete dělat sylvi
13. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
momentálně jím chleba s máslem, vymyla jsem kocourovi záchod, vyluxovala...zaplatím výhru na mmb a potřebovala bych jít do spořky,pač mám propadlou kartu a nejde s ní platit,ach jo, k čemu mi teď je :sweat_smile:
až se vzbudí S, budem si hrát, najíme se, půjdem ven běhat na hřiště nebo do lesa
13. říj 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
jé já bych taky šla do lesa na houby kdyby náký rostli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. říj 2008 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.