• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
mnam dušená mrkev tak tu mi máme rádi
13. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz
no ja ted na ten zaludek porad piju colu light a grkam u toho jak moje babka :grinning: no ale zase je mi lepe a premyslim cim zacpu zaludek mam chut na spanelske ptacky a borsc

zadelavana elenina je dobra to mam rada
13. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz
je to dobryyy to je faktt :grinning: :grinning:
13. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
no tak boršč bych si taky dala to je mnamka :grinning:
13. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz
ja chodim na borsc do Labuznika na meste tam maji uplne mega dobrej !!!a stoji jen 17kc asi si vemu jidlonosic a zajdu si na veceri :grinning: pac varit to doma je pro me neunosne v teto chvili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
jeste bych chtela zkusit fazolovy luskyy :grinning: :grinning:
13. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz
to jsi jeste nedelala?to je dobre a asi udelam cocku nebo hrachovku at to strili :grinning:
13. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
jo tak fazolové lusky dělám doma na smetaně
13. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz
ne nedelala a jak se to dela prosimm :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
a tu cocku uz jsi zkousela jak ses ptala jak se dela?
13. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz
autor
já si spěním na másle cibulku .když je cibulka sesklovatí tak to zapráším hladkou moukou a zaleju to mlíkem a nechám to chvíli povařit ono ti to začne hostnout pak do toho vyleju ty lusky i stím nálevem a nechám to provařit a pak když je to hustý do toho naleju celou šlehačku.a podle chuti dám ocet dosolím a trochu cukr tak na sladkokyselo :grinning: a když se mi chce tak tam dám i trochu kopru
13. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
ty taky jeste nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem koza coo :grinning: :grinning:
13. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
holky, tak my měli v so červenou čočku a ta nemá tolik nadýmat, no co chlap večer dělal, jsem myslela, že ho zavraždím, jenže jeho nadýmá i voda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apí, na žaludek je prý lepčí normál cola než light, já piju jen light,ale když mi bylo zle, tak mi odporučili nelight :grinning: :wink:
fazolové lusky jen mladé, napařit, dát trochu másílka a na to rozpustit sýr :dizzy_face: jinak je nejím
13. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
autor
tak proč jí neuděláš ta čočka je hned hotová
13. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
autor
no vidíš sylvi tak takhle je zase neznám já :grinning:
13. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
no to jo a co hrachovka nebo fazole ,ale ne z plechovky normalne delane :grinning:
13. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
sylvi a proc normal a ne light? :slight_smile:
ja mam rada i brokolici se syrem zapecenou a mam hroznou chut na pangase zapeceneho se syrem a bramborama a okurkovym salatem ,ale nikdo mi to nechce udelat :grinning:
13. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz
autor
mnam fazole a hrachová kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz
budu muset ja vim zer je to rychlyy :grinning: :grinning: dik za recept nensyy asi to vyzkousim :wink: :wink:
13. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz
a co dneska mate v planu kdyz je tak krasne?
13. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
no tak já teda nevím já budu ležet celej den
13. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz
apí, pangase zapečenýho s bramborama jsme před chvílí dorazily, škoda, měla jsi tu být :slight_smile:
nevím proč ne light?se to říká, možná ten cukr je v nevolnosti dobrý :sweat_smile:

jdem ven, už se chystáme ven půl hodiny, jen na sebe hodime sukně a letíme, čekala jsem na červnu na jednu holku,potvrdila jí dr dnes těhu :dizzy_face:
13. říj 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
tak zatím sylvi
13. říj 2008 ve 14:44  • Odpověz
tak sem si uvarila brambory s mrkvi a premyslim co s tim pac oci by jedli a zaludek ee.tak pijeme aspon lipovej caj s medem a citronem a supla sem si paralen a dalsi davku bioparoxu bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 v 16:16  • Odpověz
autor
jo lipovej je taky dobrej já mám zase ráda medunkovej
13. říj 2008 v 16:17  • Odpověz
no ja mam jest hermanek a ten mi nechutna a ven se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam chut na nejakou hutnou polevku a neni nikdo kdo by me dosel do toho bufetu s esusem tak sem vytahla hovezi kytu a povarim to na rajskou omacku asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 v 16:20  • Odpověz
autor
no vidíš já nevím tak udělej bramboračku nebo čočkovou polívku.já taky nevím co na večeři a zítra na oběd.odpoledne jdeme s lukášem na kontrolu na neurologii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2008 v 16:24  • Odpověz
brmboracku sem mela tudle a zbytek je v mrazaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: na cockovou nemam chut ja mam porad chut tak na zelnacku nebo borsc :grinning:
13. říj 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
no jo to jsou ty chutě co :grinning: tak něco udělej třeba halušky se zelím a uzeným
13. říj 2008 v 16:27  • Odpověz
to bych musela do obchodu pro zeli a nechce se mi :grinning: nechce se mi nic vubec nic..asi naskrabu brambory a udelam je na plechu ale zase bez te cibule to je o nicem a ja zrovna ted ji nemuzu :grinning: boze ja jsem pripad co? :grinning:
13. říj 2008 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.