• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se? aneb tlachání o všem možném II

(Zamčená)
25. června 2009 
autor
fakt jo tak to je taky nepříjemný takhle malá a už zánět
15. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
tak malá snědla přesnídávku tak aspon něco
15. říj 2008 v 09:13  • Odpověz
mě malá snědla 2 párečky, brumíka a už má dost :grinning: už to mám vykoštěné, už dělám z toho i polívku a maso už v troubě, to jsem ale šikovná že :grinning:
15. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
to je ale šikulka malá ho má taky ráda teda dávala jsem jí ho jednou a snědla ho :grinning: no to jo teda ty jsi ale šikovná :grinning:
15. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
autor
tak já jsem ještě kuře do trouby nedala ale taky budu muset :grinning:
15. říj 2008 v 09:32  • Odpověz
:grinning: jo je dobrý i já ho mám ráda :grinning: aspoň děcka trochu zasytí, je to lepší jak oplatky, malá mi z oplatků vyjí jen tu čokoladu a to suché nechá :grinning:
15. říj 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak to asi všechny děti :grinning:
15. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
tak kuřátko s už peče dostla jsem domací od babči
15. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
jo domácí jsou nejlepší a taky pěkně velké co? taky vždycky jak jedu k našim tak mi babička nabalí :grinning: asi se dám dnes do velkého úklidu, dnes mě to nějak chytlo :grinning:
15. říj 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
no právě že je ohromný :grinning: to co se nsní tak oberu do nudlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to jsi šikulka já až v sobotu
15. říj 2008 v 09:59  • Odpověz
autor
a kde dneska všichni jsou apíí asi ještě spíí manža je doma tak muže vegetit ta se teda má :grinning:
15. říj 2008 v 10:00  • Odpověz
tak já jdu teda na to, pustím malé teletabísky, ta se bude dívat a maminka jde uklízet. Tak se zatím měj a ať :grinning: se ti kuřátko nespálí
15. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
jasně neboj pokud u toho neusnu ale to stejně nejde pač je malá vzhuru
15. říj 2008 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky uz jsem tu nam vubec nesel net az ted nam ho zapojili dess uz mne see....ou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera jsme byli u tety dopoledne i na obidek ma zahradu a pejska tak adel poblbla a i na obidek delala brambory s uzenym a zeli k tomuu :grinning: :grinning: dneska mam bramboracku a na druhy kasi bramborovou a kasarbanatky a zeleninovy sAALAT K TOMU
15. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
ahoj andy tak jak je u vás :grinning: jakto že vám nešel a přes co ho máte andy :confused: tak to je taky dobrota teda
15. říj 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
tak kuřátko se peče a je tady pěknej hyc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 10:43  • Odpověz
mame to pres kabelovku to je co chvila ze to nejdee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 11:21  • Odpověz
tez jsem uvazovala nad kuratkem asi na vikend ja kupuji takovy ty maly stehynka to je fajn i pro decka :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 11:22  • Odpověz
makám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes jsem od 7,30-8,15 proseděla ne wc, pak jsem vstala a mazala do práce :grinning: fakt hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes: co to může být
15. říj 2008 v 11:50  • Odpověz
ble zase kureee :grinning:
me je desne cim dal vic ten sprej nepomaha mam si prej jit pro penicilin odpoledne,ted sem snedla rajskou s knedlim ,prvni jidlo od vcerejska a za celej den vcera dva chleby s povidlama,2rohliky a presnidavka a pul litru koly.mala jde s karelm na hriby a ja budu lezet doufam,ze ju tam nekde neztrati :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
ajoj sylvar ze by strevni chripka my zase rano malem zaspasli vubec se nam nechtelo vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted bastime polivku :grinning:
15. říj 2008 v 11:53  • Odpověz
sylvi to je des teda.dej si tu colu vychlazenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
teda vy máte dneska zážitky co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
jo tak na hřiby doufám že počítáš i s náma :grinning: tak jsem měla akorát kaši a kuře blééé vubec mi nechutná tak tady má manža jídlo aspoin na dva dny
15. říj 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
tak kde se všichni flákáte :grinning: ta apíí zase spí ne teda to je život co :grinning: malá mi usnula tak jsem si poklidila a za chvíli ojde ten muj domu
15. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz
no ted manzel s malou odjel na ty hriby beztak nerostou ,ale at jedou a ja lezim a lezim a odpo si du pro leky teda :zipper_mouth:
15. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz
tak jsme pojedli a domyla jsem nadobi :grinning: :grinning:
15. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
ja ti dam zivot prosim te.. :grinning: celou noc sem nemohla dychat ucpanej nos nadavuje me vsecko v tesku sem myslela ,ze ohodim kazdej regal vsecko mi delalo zle a pak sem slapla do hovna :grinning: a to sem grgala na parkovisti a utirala botu co to slo a hned sem si vsadila sportku :grinning:
15. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz
autor
teda já to říkám že máš veget taky bych ho chtěla mít :grinning:
15. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz
co alik?dneska je na denni asi co? :slight_smile:
15. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.