• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nudíte se?

(Zamčená)
14. září 2009 
ahojky je tu někdo kdo se nudí jako já?manžel šel na pivo malá už spí a já nevím do čeho píchnout. :slight_smile:
30. pro 2007 ve 20:08  • Odpověz
prifrcela z lesa vosa cert vi co ji napadlo pichy pichy do kachnicky zabodla sve zihadlo :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2007 ve 20:09  • Odpověz
ja se teda nudit jeste nestacila. :unamused: docela zavidim :wink:
30. pro 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
hahaha,dobrý! :grinning:
30. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz
ahoj kacenko, tak to jsme na tom stejně :wink: já sedím doma u pc a jedním okem na Mrazíka a taťka je na pívu :grinning: mají to ty chlapy pěkně zařízený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz
autor
to mají my se stihli ještě i pohádat tak se mi chce pořád brečet,tak mě tak napadlo že by mi možná pomohlo s někým pokecat.
30. pro 2007 ve 20:11  • Odpověz
o hádce se nebude zítra vědět :wink: manža se na pívu vykecá a uklidní a zítra bude dobře :wink: teda u nás to funguje a taky někdy když se i pohádáme a jde na pívo aby se prý uklidnil, tak já potom ještě hraju uraženou (tak půl hodky) a hned je to o.k. :grinning: teda u nás :sweat_smile:

a odkud jsi?
30. pro 2007 ve 20:15  • Odpověz
autor
já jsem z ostravy.no jo mě jde ale o to že vždycky slíbí že příjde brzo a nikdy to nedodrží! :angry:
30. pro 2007 ve 20:17  • Odpověz
tak to je všude stejný :grinning: když odchází, tak to slýchávám "mamko, dneska jdu dřív a budu brzo doma" :confused: a já mu hned vrátím, ať ratši nic neříká, že se sekne a mě to pak mrzí :confounded:

ale já si myslým, že kdyby se ty chlapy taky nevykecali tak jsou protivný ještě víc. I když taky znám takový co do chospůdky nejdou, ale já jsem ráda, že ten můj jde, alespoň mám doma klídeček na nelezeme si na nervy :grinning:
30. pro 2007 ve 20:21  • Odpověz
to bylo z krtecka :grinning: manza je v praci a cumim na mrazika ale asi si poridim pleteni na mlade kolena at jeste neco ve svem volnu vyprodukuju a nemam prostoje v tom dovolenkovani.ja jsem z opavy a premyslim ze bych nekam zasla hned jak se manza vrati ale neni s kym :grinning:
30. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz
autor
no jo,ale já jsem taková že stejně neusnu a čekám na něho takže sem ráno nevyspalá a malá vstává už kolem šesté .mě to právě taky mrzí,ještě nikdy nedošel tak jak slíbil. :rolling_eyes:
ten klídeček taky beru,ale na druhou stranu je mi smutno tady samotné.teda nejsem sama ale malá spinká.
30. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz
zkuz prerovnavat ponozky dle barev nebo si namichej cocku a hrach a prebirej :grinning: ja se taky nudim ale zajidam to prave sem snedla 4mandarinky krupky pul strudlu,4chlebicky a z mrazaku van.cukrovi co dal?manza dojde o pul 11 nejdriv asi budu surfovat na netu.ikea stranky atd :grinning:
30. pro 2007 ve 20:28  • Odpověz
holky to je samá Terezka a já jí taky chtěla :sweat_smile: ale okolo nás je jich už moc, tak vyhrála Natálka a ty se teď taky vyrojily jak houby po dešti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apo...pletení snad ne :grinning: to je ta poslední varianta, já mám spojené pletení a mojí starou tetu, co vždycky když jsme k ní přisli tak pletla - sice krásně ale hrozně to kousalo a já to nechtěla nosit
Opava je přece velký město, no ne? a to není s kým jím na drb?
30. pro 2007 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky,
kaceenko, to tě časem přejde... :grinning: Já se zásadně neptám, kdy manža přijde a užívám si klidného večera. Nikdo mi nepřepíná programy, nebo si něco pěkného čtu.....to se časem naučíš ocenit. No je fakt, že se mi taky špatně spí, ale už si s tím nedělám takovou hlavu,jako dřív. :grinning:
30. pro 2007 ve 20:29  • Odpověz
ja sa tiez furt nudim ked nemam co robit
30. pro 2007 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
no v 11vecer skoro vubec a vsechny maminky uz zarezavaji :grinning: jsou tady kluby ale kamoska je nachcipana a maminky spej :grinning:
30. pro 2007 ve 20:30  • Odpověz
Náhodou pletení není špatný....prý je to super na nervy.... :grinning: Akorát nevím, kdo by to nosil... :cry:
30. pro 2007 ve 20:31  • Odpověz
autor
jé to já radši zajídat nebudu už tak si myslím že by mi neškodilo zhubnout. :grinning:
jj,terezek je hodně i natálek.ale je to jediné jméno na kterém jsme se shodli. :slight_smile:
30. pro 2007 ve 20:33  • Odpověz
kačko, to si nesmíš tak brát :slight_smile: manža se ti vrátí (kde by taky lez, že!) přinejhorší se opije, třeba mu bude špatně :grinning: ale pak bude zase hodnej :sweat_smile:
já osobně tohle vůbec neřeším, manža se vykecá, uklidní a je zase klídek, od rána do večera je v práci, pátky - svátky, vydělává korunky aby jsme se měli dobře a hlavně ještě líp, tak já to neřeším, nemůžu mu vyčítat hodinku sem nebo tam :grinning: to jsem se pro svůj klídek už odnaučila

apo...to máš teda super trávení, já baštit na noc tak buď zvracím nebo s..u :sweat_smile: a to co jsem po porudu shodila (všeco vsem v těhu nabrala) mám po HA zase znova :angry:
30. pro 2007 ve 20:35  • Odpověz
hlásím, že máme tatínka taky na pivu :frowning2:
30. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz
tak si kupte medvídka mívala :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. pro 2007 ve 20:40  • Odpověz
já drapu to hrůza, není to ani k přečtení :angry: omlouvám se
Natála kníká tak jí chodím monitorovat, protože mi vypila kaši a usla bez krknutí :frowning2: tak aby jsme nezvracely jako to máme ve zvyku :frowning2:

než neco napíšu tak tady to jede, jedna báseň :grinning:
30. pro 2007 ve 20:40  • Odpověz
autor
jck-no jo asi máš pravdu.snad si to moc beru.uvidíme v kolik teda dorazí snad se trochu vyspím než malá bude vstávat.počkám tak do jedenácti a pak zkusím zalehnout. :slight_smile:
30. pro 2007 ve 20:43  • Odpověz
ja mam traveni jak das :grinning: zeru nejvic vecer a nepribiram jenze mam povolene svaly takze nic moc vzhledove :grinning: jinak v tv nuda na netu uz me to taky nebavi asi si budu cist manza mi dal na vanoce nejakou knihu p.s.miluju te orej to jde do kin nejaky film tak jdu cist at mu udelam radost zatim paaaa a ctete v posteli neco to vas zarucene uspi :grinning:
30. pro 2007 ve 20:48  • Odpověz
andílku...a nebo psa :grinning:

kači...jestli se můžu zeptat :dizzy_face: jak jste spolu s manžou dlouho? a předtím než jsi otěhotněla jste chodili na pivko (teda do chospůdky) spolu?
Já jsem právě chodívala sama, taky jsme šli spolu, ale většinou jsme se někde v noci srazili :grinning: a jeli nebo šli spolu domů :sweat_smile: tak já jsem to nikdy moc neřešila a nevadilo mi to :confused:
Terezka je na MM nebo UM a spinká celou noc? já když jsem Natálu kojila, tak o víkendech stával v noci taťka a jen mi jí přinesl z postýlky do postele a já i při kojení spala :sweat_smile: pak malou přebalil a uložit a já byla buková :grinning: ale v týdnu jsem vstávala já, aby se manža vyspal do práce
30. pro 2007 ve 20:50  • Odpověz
autor
tak to teda nevím jestli mě něco uspí :grinning:
leda tak rána palicí do hlavy! :angry:
30. pro 2007 ve 20:54  • Odpověz
ahoj holky, tak já se teda nenudím, ale můj manžel právě listuje na koníku a nepokrytě závidí vaším manžílkům to pívo. On by taky zašel, ale stěhovali jsme se a točené ve zdejší hospodě mu nechutná :grinning: :grinning: :grinning: a kámoši jsou momentálně trochu zruky, tak tvrdne doma a nedá mě pokoj :grinning:
30. pro 2007 ve 22:41  • Odpověz
Téééda co to je nuda? Já nevím co dřív. Píšu kroniku, dělám s fotkama,...když už mám teda hotovo doma. Nebo zkus Digiskrapboook to je šílenej žrout času a vznikají z toho nádherná dílka. Je to i tady v diskuzi, jinak hlavně na Baby.cafe :slight_smile: to se už pak fakt nudit nebudeš :grinning:
31. pro 2007 v 11:29  • Odpověz
Já v posledních dnech nemůžu nicnedělat, protože se mi hned myšlenky ubíhají špatným směrem, takže pracuju, jsem tady na koníkovi, starám se o děti a stýská se mi po Martinovi.
13. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Já se nudím teď,Kubíček je do večera u svého táty.asi pojedu provětrat kreditku :grinning:
13. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
já se nenudím :grinning:
ale provětrat kreditku bych taky jela :grinning: :grinning: , kdybych na ní něco měla :grinning:
13. zář 2009 ve 14:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.