• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
ahoj holky,
tak to jsem asi jediná, kdo s mimčem plánuje jet k moři (tedy pokud to finance dovolí). pravda až tak v září nebo v říjnu, kdy teploty nebudou tak vysoké a mimčo už trochu větší. jet do 45° je opravdu nerozum. a sedět večer na pokoji taky neplánujeme. mimčo může spát v kočárku :wink: .
ale jak říkám, my jsme taková divočejší rodina (ale žádní adrenalíni - to jsme zase poserkové :grinning: ). moře musí mít vlny. pod stan taky jezdíme. prostě si tak nějak říkám, že nikdy nejsme tak daleko, aby se nedalo odjet domů.
25. led 2008 v 11:15  • Odpověz
jo, ale abyste si nemysleli, že jsem taková odvážlivka. tak v moři nejdu dál, než co stačím - co kdyby tam byl žralok :grinning: :grinning: :grinning: . takže manža plave do moře a já si dřu kolena podél břehu :grinning: .
a na jezerech tady v pdy a v sadské taky nerada plavu přes. tam mě zase může kousnout štika nebo nedej bože zbloudilý sumec :grinning: :grinning: :grinning: . ale zase je tam lepší voda - tak to mám takovýho bobříka odvahy.
25. led 2008 v 11:20  • Odpověz
Krásny večer prajem :slight_smile:
25. led 2008 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně doma :grinning: Byla jsem navštívit kamarádku, co je v 11tt :grinning: Je jí celkem dobře a je doma na neschopence, dělá zdravotní sestru, tak to má takhle lepší.
Jinak já v moři taky daleko neplavu, když plavu, tak jen podél břehu...já se bojím vln :grinning: Ale na kraji si je užívám :grinning: :grinning:Lehnu si na kraj a nechám se omývat, ale abych nestačila a sebrala mi vlna, tak se z toho po...:grinning::grinning:
25. led 2008 v 17:31  • Odpověz
Ahoj Soni :dizzy_face:
25. led 2008 v 17:47  • Odpověz
sonisek :grinning:
25. led 2008 v 18:13  • Odpověz
Aničko, ta Natálka je suprová :slight_smile: Takovej kukuč :grinning: :grinning:
25. led 2008 v 19:25  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
Soni díky :dizzy_face: Dala som tam nové fotky, sú tam aj z prechádzky pri hradbách, ešteže bolo v sobotu pekne :slight_smile:
27. led 2008 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj holky, to je den, vůbec mi to v práci neba a to depresivní počasí na náladě taky nepřidá :frowning2:
Co vercaberca, jeste nerodí?
28. led 2008 v 15:46  • Odpověz
Ani, taky jsem se pokochala fotečkama. Na takové procházky s kočárkem se taky těším. Už aby to bylo. Ještě mě čekají skoro 4 měsíce v práci. Už aby to bylo za mnou. V poslední době mi ubývají síly a to dojíždění do zaměstnání mě fakt ubíjí. Ale ještě se pokusím vydržet. Při nejhorším mám ještě více jak 3 týdny dovči, tak bych si vzala dovču.
28. led 2008 v 15:47  • Odpověz
ahoj holky,
taky už se moc těším na korzování s kočárkem. pořád mi ještě ani nekleslo břísko. jen teď zařizuju věci, který musí být do konce ledna a nepočká to. pravda, asi by mě nikdo nic nevyčítal, ale udělat to musím a teď ještě sama na to mám trochu víc nálady a času než potom s miminkem.
1980mat, s tou prací to nepřeháněj. já jsem se hned po otěhotnění domluvila se zaměstnavatelem, že budu chodit jenom na 3 dny a zbytek udělám z domova. a pak jsem od srpna zůstala doma úplně. zmáhalo mě dojíždění. a jako na potvoru jsem začala mít nevolnosti až od 4. měsíce.
29. led 2008 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Jj také prechádzky sú super. škoda že NBK máme tak od ruky :pensive: . Leni ja cez víkendy nemožem a ty cez týždeň chodíš z práce pozde už som ti kolkokrát chcela napísať na stretko, ale furt to nejde...Inak ako je to s tým těhu kurzom? Sĺúbila som pani Šafaříkovej, že sa z Natálkou prídeme ukáza´t ale furt to nejde, Natuš chodí skoro spávať :grinning:
Verci však za chvíľu budeš mať už Klaudinku pri sebe, držím palce nech ´ta veĺmi netrápi :dizzy_face:
29. led 2008 ve 21:54  • Odpověz
Leni a keď budeš cítiť ozaj slabosť tak sa nepremáhaj a vezmi si minimálne tú dovču na odpočinutie....Viem čo to je keď je tehulke zle pri cestovaní :pensive:
29. led 2008 ve 21:56  • Odpověz
Teda Veru, ty ještě nejsi v porodnici? Myslela jsem, že jak ses tu několik dní neukázala, že už to máš za sebou a dnes koukám, že včera jsi ještě byla doma. Klaudince se asi u maminky v bříšku hodně líbí. :wink:

Ani, jo jo s tím srazem je to těžké. Já teď jezdím domů až kolem šesté večer a mám toho plné kecky, že jsem ráda, že si doma lehnu a nikam už nemusím. O víkendu čas mám, ale to zase nemůžeš Ty. Tak to vypadá, že náš srazík uskutečníme asi až budu na mateřské (ještě před mým porodem), tak v květnu, v červnu. To už budu mít času habaděj. Kdybych si ještě předtím brala dovču, tak bych Ti dala vědět a mohly bychom se sejít ještě před tou mou mateřskou v nějaký pracovní den. No zatím to ještě zvládám to dojíždění, ale už občas melu z posledního. Bohužel teď od ledna tak šíleně zkrouhli nemocenskou, že bychom přišly o hodně peněz, kdybych zůstala doma. To je taky hlavní důvod proč dojíždím i v těhu. V současné době totiž vyplácíme manželovu sestru, aby dům, ve kterém žijeme, byl celý náš a navíc nás letos čeká investice asi 200000 Kč do nového topení, takže každá koruna navíc je pro nás velkou oporou. Nechceme si brát hypotéku, proto šetříme každou korunu. Navíc manžel jde v březnu na operaci kolene a bude cca 2 měsíce v pracovní neschopnosti, tak nevím, jestli by jsme si mohli dovolit být na nemocenské oba současně. Ale když mi samozřejmě bude špatně, tak na práci kašlu. Ještě bych ale určitě chtěla tak měsíc a půl do práce chodit. Pak si asi vyberu veškerou dovču a pak se uvidí.
30. led 2008 v 08:46  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: :dizzy_face:
Leni no uvidíš ako ti bude a keď tak v tom kvetnu a možno aj skor. Však dovtedy je ďaleko :dizzy_face: Som si práve spomenula ako sme sa pred rokom stretli v Hypernove keď som išla z nemocnice, to som mala len pidi bruško a teraz už mám malé zlobidielko a ty máš zas bruško :slight_smile:
30. led 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahojky, jak se máte? Jsou nějaké nové přírůstky? :grinning: :grinning:
2. únor 2008 v 16:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
No snáď už to má Verča za sebou :slight_smile:
2. únor 2008 v 19:04  • Odpověz
autor
Ahojky, taky doufám, že už to má Verča za sebou. Držím ji palce :slight_smile:
2. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky, ano Verča už to má za sebou. V pátek 1.2.2008 se jí narodila dceruška Klaudinka. Jsou obě v pořádku. Malá měla myslím 50 cm a 3700 g.

Takže Verčo, přijmi velké gratulace ode mně, mimča a Tomáše. Ať se Vám oběma dobře daří.
4. únor 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
To je dobře, že všechno dobře dopadlo.

Verčo, tak to moc gratuluji :slight_smile:
4. únor 2008 ve 13:30  • Odpověz
Tak to je super zprávička. Verčo gratuluji a přeji hoodně zdraví a ať se vám daří :sunglasses:
4. únor 2008 v 17:50  • Odpověz
Jeeej tak Verca uz to má za sbeou...srdečne s Natálkou gratulujeme k malej:hearts::hearts::hearts:
5. únor 2008 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky, moc díky za gratulace. dneska jsme se vrátily. klaudinka spinká a já obědvám u pc. a hned si jdu lehnout. je to fyzicky náročné, ale ta euforie štěstí umí neuvěřitelně posilovat :dizzy_face: .
6. únor 2008 v 16:45  • Odpověz
Verčo, vítej doma a všechno nejlepší k dnešnímu svátku. :wink:
7. únor 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
Verčo, připojuji se ke gratulaci :slight_smile:
7. únor 2008 v 16:37  • Odpověz
ještě jednou díky za gratulace. jsem úplně pohlcená klaudinkou a svátek mi unikl. byla jsem překvapená, když přijeli gratulanti. vedle holčičky je všechno stranou. teď mi spí v náručí a "brebentí" ze spaní :dizzy_face: .
8. únor 2008 ve 12:03  • Odpověz
Verčo, taky dodatečně vše nej k svátku...A co nějaká fotečka Klaudinky?? :grinning: :grinning:
8. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz
Jééé Verčo, já Ti tak závidím, že už můžeš mít svojí holčičku v náručí. To já se musím spokojit ještě na 20 týdnů "jen s kopáním". Ale v pondělí se snad dozvím pohlaví mimča a na to se moc těším. Ale je mi úplně jedno, co to bude. Chceme mít víc dětí, tak doufám, že se nám to nějak podaří namixovat.
8. únor 2008 ve 14:42  • Odpověz
sonisek, moc se mi sem fotky dávat nechce. raději vám ji ukážu na živo při nějakém srazíku :wink: .
l1980mat, teď už ti to uteče rychle. mně to po druhém sreeningu ve 20. týdnu (vše ok) začalo utíkat a po 24. týdnu (už se zachraňují miminka) už to běželo jak splašená kobyla :grinning: . jinak doporučuju zavádět režim v těhu. tak jak jsen jako těhu spala a odpočívala, tak jede i klaudinka - dokonce se budí v noci přesně, kdy jsem chodila na wc :grinning: .
13. únor 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
Ahoj Verčo, to je teda bezva, že se ti Klaudinka budí přesně, když jsi se v těhotenství budila ty. Já chodím na wc třeba i 5 x za noc :frowning2:
Ale už se taky moc těším, až se mimi narodí. Nemůžu vydržet se zády. V noci se pořádně nevyspím a přes den mě strašně utahá ten můj malej ďáblík. Ale jinak si vůbec nestěžuju :grinning:
13. únor 2008 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.