• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
autor
To Vojta se od rána strašně vzteká. No je na ťafku :confounded: .
20. únor 2008 v 11:04  • Odpověz
Magdi to Naty tiež chvíľu smiech potom plač, potom kecanie, pred chvíľou rev z postielky lebo sa prevrátila na bruško...
20. únor 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
Jooo ty děcka :slight_smile:
20. únor 2008 v 11:37  • Odpověz
A už je zas kĺud, dnes je proste nejaká akčná :grinning:
Sa bojím ís´t niečo robiť do kuchyne aby som ju nezobudila :unamused:
20. únor 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
To znám, já pro jistotu ani nemeju nádobí, když Vojta spí. On je takovej nespavec, takže, když konečně usne, tak je to svátek. Teď má období, že chodí spát až kolem třetí, čtvrtý hodiny odpoledne a spí třeba i 3 hodiny. Předevčírem usnul s tátou v kočárku v 5 hodin odpoledne a spal až do rána do šesti.
20. únor 2008 ve 12:05  • Odpověz
natálak spinká v noci pekne ale cez deń je to ako kedy
No musím sa rozlúčiť dieťa ma volá :grinning:
20. únor 2008 ve 12:41  • Odpověz
autor
ahoj holky, přeji krásný den :wink:
21. únor 2008 v 10:45  • Odpověz
Hezký den Magdi,

jak se daří? Jak zvládáš Vojtu a ještě k tomu těhu? Nějak si to nedovedu představit a to chci mít děti necelé dva roky od sebe. No nejdřív uvidím, jaké bude naše první dítko a podle toho se rozhodnu s tím druhým.
21. únor 2008 ve 14:28  • Odpověz
autor
Ahoj, je to docela fuška. Vojta je strašně živej a do toho mě furt někdo kope zevnitř. Ven už teď chodíme radši s tátou, aby mi s Vojtou pomohl. Jinak už to s tím pupkem nejde. Už aby byl bříškovec na světě. Tak strašně mě bolí záda.
21. únor 2008 v 19:19  • Odpověz
ahoj holky,
přejeme vojtíškovi všechno nej nej nej k narozeninám.
magdi, ani mě nestraš, že péče o prcka a skoro dalšího prcka je takový mazec :confused: . my taky chceme druhé dítko docela brzo - max. 2 roky od sebe.
lenko, to jsi dobrá, že už máš výbavičku skoro hotovou. já to nakupovala až před vánoci. jediný kočárek jsme měli od října. ale všechno ostatní (a to myslím opravdu všechno) až v prosinci.
a teď jedna veselá historka s klaudinkou (asi to všechny maminky zažily, ale pro mě je to nové a veselé). koupila jsem jí krásný silikonový dudáček, anatomicky tvarovaný s dírkama v plastu, aby se jí nepotila pusinka za 120 kč. ta naše princezna ho zvrací až z paty :angry: . tak jsem naběhla do lékárny pro gumový dudáček za 13 kč a holčička spokojeně dudá a dudá. :angry:
21. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky
Verca Natálak tiež vobec nechecla ten silikonový tvarovaný, vlastne ona nechcela žiadny tak dudana od narodenia nemá :grinning:
Magdi viem si predstaviť aké to je náročné, ale Vojtíkovi pribudne za chvíľu sestrička a bude super :dizzy_face:
22. únor 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Vojta taky nechtěl dudáka a přežili jsme to bez něj. Dá se to.
Verčo díky za Vojtíška k přáníčku k jeho narozkám.
22. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky!Neznáte prosím Vás někoho z Krchleb?
22. únor 2008 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky holky,

Verčo: No já nakupuju výbavičku už teď, protože mám takové hezké období a cítím se po fyzické stránce fit a hlavně ještě dojíždím do práce do Prahy a tady se dá sehnat víc věcí nez v Nymburce a okolí. Tak toho všeho využívám. Jinak kočárek zatím jen vyhlížíme a chceme ho koupit až cca měsíc před porodem. No a dětskou kosmetiku a hygienické potřeby nechám taky až na pozdější dobu.

Magdi: Přidávám se ke gratulacím pro Vojtíška. Teda to už je chlapák. Jinak docela mě děsíš s těmi zády. Já naštěstí žádné bolesti zad zatím nepociťuji, ale tuším, že se jim za chvíli taky nevyhnu. Zatím mám jen dvě kila navrch, takže ten největší váhový přírůstek mě teprve čeká a pak to myslím i ty záda odnesou.

Pokud jde o ty dudlíky, tak mně kamarádka dala k Vánocům právě dva silikonové dudlíky, tak jsem zvědavá, jak je bude mimčo snášet. No kdyžtak koupíme taky ty normální a bude pokoj.
22. únor 2008 ve 13:44  • Odpověz
autor
Ahojky, díky za gratulaci. Já jsem zatím přibrala 10 kg.

Liaa: nikoho z Krchleb neznám.
22. únor 2008 v 15:16  • Odpověz
Díky Magdo za odpověd..
Krchleby by měla být malá vesnička u Nymburka.Nějaký čas se pomocí internetu má rodina zná s jedním člověkem,který mi velice s něčím pomohl.
Ted jsem se ovšem dozvěděla,že tento člověk 22.11.07 udajně tragicky zemřel.Jsem z toho celá špatná a sháním jaké koliv informace k ověření této zprávy a též,dozvědět se-co se vlastně stalo.Pokud prosím znáte někoho byť jen zokolí,kdo v Krchlebech někoho zná či má,poptejte se mi prosím...
Není ted pro mne možné tam zajet a pátrat po příbuzných..
Mělo by se jednat o pana Jana Musila-bývalý redaktor.Z Krchleb a pracující soukr.někde v Nymburku.Děkuji Vám Li
22. únor 2008 v 15:38  • Odpověz
23. únor 2008 v 19:00  • Odpověz
lio: Bohužel jsem přistěhovalec a Krchleby znám jen podle názvu, takže s panem Musilem Ti neporadím. :unamused:
25. únor 2008 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte?
liaa, je mi líto, ale nikoho tam neznám. ale třeba máš naději, že ten váš p. musil je živý a zdravý, protože jméno musil je tady na nymbursku hodně časté příijmení.
holky, za jak dlouho vám splasklo břicho? a když splasklo - přestalo se trochu klepat? :sweat_smile: :confused: mně se klepe jako voda v pytlíku. bohužel jsem po císaři, takže musím respektovat nějakou dobu pro rekonvalescenci.
27. únor 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
Ahoj Verčo, taky jsem měla císaře. Docela jsem měla bříško splasklý, ale stejně trochu povolený. Můžeš ho začít mírně masírovat troškou olejíčka.
27. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz
ahoj magdo, ani jsem nevěřila, že tady někdo je. masíruju krémem elastic-q, ale jsem z něho dost zklamaná. celé těhu jsem se mazala krémem od chicco a ani jedna strie. 14 dní před porodem jsem ho už neměla a tchyně mi dala elastic-q, a měla jsem celý břicho popraskaný :frowning2: . ale vypadá to, že snad nejsou trvalý (moje zbožné přání :sweat_smile: ).
27. únor 2008 ve 20:34  • Odpověz
Krásne ránko prajem :wink: :slight_smile:
28. únor 2008 v 08:35  • Odpověz
Hezké ráno Ani :wink:
28. únor 2008 v 08:44  • Odpověz
Ako sa máš Leni? čo Ondra, nezlobí moc? :dizzy_face:
28. únor 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak se máte?
Verčo - moje teta, porodní bába, mi radila mazat břicho olejem. To samý u prcka, že ho mám mazat normálním olejem na smažení. Má to jenom jeden problém, potom je všechno oblečení žluté. NO hrůza.
28. únor 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ani,

no Ondra je poslední dny opravdu neklidný. Mele se v bříšku o sto šest a je jedno jaká je denní doba. Dřív se mlel třeba jen po obědě a občas večer, ale teď se protahuje kdykoliv se mu zachce. Jelikož jsem dost štíhlá, tak jsem první pohyby cítila již v polovině ledna, kdy jsem byla v 17 tt a teď už se mi na břiše dokonce dělají boule, že i manžel po přiložení ruky na břicho cítí, jak se tam Ondra mele. Zatím ty kopance nebolí, tak jsem ráda. Ale pomalu mi mimčo začíná stlačovat ostatní orgány a cítím, že už nesním najednou větší množství potravy, takže většinou nedojím celý oběd. Jím raději na více etap menší porce už od začátku těhu, tak jsem na to zvyklá.

A co Natálka, jak roste? Dělá nějaké nové pokroky? Neleze už náhodou?
29. únor 2008 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte při víkendu? Já jsem v práci a dopoledne se tu přehnala pěkná buřina, co? :astonished:
Jinak jsem se chtěla zeptat, ke komu chodíte na gyndu? Mat, ty jsi mi jednou psala o Dyňkovi...znáte ho některá? Já totiž vím o jedné doktorce v Lysé, ale u ní není možno se objednávat a to mi docela štve. Abych si šla ne celý dopoledne v čekárně, se mi fakt nechce...Prostě jak kdo přijde, tak jde na řadu...To mi zrovna na gyndě nepřijde moc chytrý...Tak budu ráda za rady... :slight_smile:
1. bře 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
Ahoj, já chodím ke Klumparovi do Poděbrad. Býval primářem v Nymburce a teď dělá primáře v Čáslavi. Kvůli němu budu v Čáslavi rodit. Je dobrej.
2. bře 2008 v 10:20  • Odpověz
Soni, já už jsem Ti psala, že mám gynekoložku v Praze, takže Ti neporadím. Asi budu i nadále chodit do Prahy, protože jsem se svou doktorkou spokojená po všech stránkách a když k ní půjdu párkrát do roka, tak mě ta cesta z Nymburka do Prahy nezabije. Navíc nedaleko od ní bydlí moje rodiče, tak to rovnou spojím s jejich návštěvou.
3. bře 2008 v 08:29  • Odpověz
Já právě přemýšlím, jestli je nutný mít gynekoložku ve vedlejším městě a asi to přijde možná zbytečný. Pokud by se našel dobrý doktor i dál, tak proč ne :slight_smile: Třeba praktickýho máme 300m od baráku a to mi přijde, že u toho je člověk víckrát do roka. V podstatě zubaře mám taky v Praze, tak co :slight_smile: Tak budu ještě hledat :slight_smile:
3. bře 2008 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.