• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Já mám stále všechny doktory v Praze a to bydlím v Nymburce už více jak dva roky. Jediný, koho budu přehlašovat, bude praktický lékař, protože toho opravdu člověk potřebuje asi nejčastěji a jet v horečkách 40 km za svým praktickým lékařem moc praktické není. Už se mi to stalo dvakrát a nebylo to zrovna příjemné. Ale k zubaři, na gyndu atd, jde člověk opravdu většinou jen párkrát do roka a to si klidně zajedu ke svým osvědčeným lékařům.
3. bře 2008 v 09:53  • Odpověz
mat a ta tvoje doktorka v Praze je teda dobrá? A chodíš tam na objednání? Můžeš mi kdyžtak do IP písnout něco o ní, a jak se jmenuje? Já bych si jí kdyžtak našla na netu :slight_smile: Díky :wink:
3. bře 2008 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky,
po dlouhé době se opět hlásím :slight_smile: . ale nic zvláštního ani nového se u mě neudálo :wink: . jenom má klaudinka hrozně moc rozjetý potničky, tak jsem z toho nijaká. pořád byla v pohodě a pak mi všichni říkali, že ji málo strojím. na to jsem oponovala, že kdyby jí byla zima, tak pláče. a raději studený (občas) ruce než přehřátá. nicméně mi to nedalo a přihodila jsem mikinu a začala zavírat okna. a holčička se mi opupínkovala :frowning2: . zítra jdeme k doktorovi, tak pevně doufám, že to jsou potničky a ne něco jiného :confounded: .
a jak jste dopadli s větrem? neodneslo vás to? u nás, ťuky ťuk, naštěstí nic. ale musím říct, že to bylo nepříjemný. my ještě pořád bydlíme v půdních prostorech a to se klepala celá střecha. byla jsem ráda, že tady byl manžel a nemusela jsem být na ten "úžasný" zážitek sama :wink: .
5. bře 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jak se daří?

Verčo: Doufám, že jste problémy s potničkama už vyřešili. :wink: Jinak nám vítr taky nezpůsobil žádné škody a přežili jsme to ve zdraví. Na rozdíl od loňského větru, kdy nám to docela poškodilo střechu a museli jsme klempířům zaplatit 8000 Kč za její opravu.

Soni: Ta doktorka se jmenuje MUDr. Zuzana Fučíková. Ale má soukromou ordinaci a platí se u ní roční poplatek (do loňského roku to bylo 1000 Kč a teď je to už 1300 Kč). Ale je dobrá. Je u ní hezká čekárna a ordinace a člověk se tam cítí opravdu skvěle. I sestřička je žena na svém místě. Vždy když byl nějaký nečekaný problém, tak si na mě udělali prakticky hned čas. Využívají nejmodernější techniku a spolupracují se špičkovými pracovišti v oblasti gynekologie v Praze. Třeba v těhotenství posílají na doporučení ženy na NT screening, což v Nymburce ještě není. Tam to prý teprve chtějí začít rozjíždět v nemocnici a stále tam děljí jen klascké tripple testy, což je už hodně zastaralá a hlavně ne moc spolehlivá metoda.
11. bře 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Pridala som do albíčka nejaké fotočky zo Slovenska, tak sa juknite :wink: Ako sa inak máte?
My už máme 5 zubov a cikáme do nočníčku :slight_smile:
11. bře 2008 v 09:24  • Odpověz
Ani ahoj, už jsem jukla na fotečky z Vašeho výletu na Slovensko. Já to budu mít podobné jako Ty. Až se malej narodí, tak taky budeme jezdit za prababičkama do mého rodného kraje jen několikrát do roka. Ale já to mám naštěstí mnohem blíž než Ty. Já jsem z Českomoravské vrchoviny a autem jsme u babiček vždy tak za hodinu a půl, což je super. Chci tam v létě s Ondrou a mojí mamkou ztrávit jeden týden a užít si krásné přírody a čerstvého vzduchu.

Jinak já jsem teď v 25tt a bříško hezky roste. Všichni mi říkají jak mi to teď sluší e je pravda, že si těhotenství teď užívám plnými doušky než mi bříško naroste ještě víc a budou mě bolet záda, pánev apod. Tento týden jsem naposledy v práci. Od příštího pondělí budu pracovat doma a jednou týdně zavezu vypracovné spisy do práce ke kontrole. Takže už si doma udělám svůj těhotenský režim. Chtěla bych azčít taky chodit na nějaké tehu cvičení. Už jsem si vyhlédla sportovní centrum Nirvana, tak uvidím, zda se k tomu nakonec dostanu.
11. bře 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahojky Leni :slight_smile: Je prima, že si to užívaš. To keď budeš doma už by sme mohli na nejaký zrazík konečne nie? :wink:
11. bře 2008 v 09:43  • Odpověz
Ani, no jasně, že bychom mohly konečně uspořádat srazík. :wink: A pak až porodím klidně můžeme občas spolu na prochajdu s kočárkama. Ještě se domluvíme. Napíšu Ti do IP kontakt na mě.

A pokud by se k nám chtěl někdo přidat, tak jste holky na srazíku vítány. :wink:
11. bře 2008 v 10:36  • Odpověz
Leni super, už mám kontakty napísané :wink: Vo štvrtok idem volať koli plávaniu s Natuškou do Juklíku tak od dubna by sme mali začať chodiť :slight_smile:
11. bře 2008 v 11:20  • Odpověz
autor
ahoj holky,

můžu se taky přidat na srazík a na procházky s kočárky, až porodím?
11. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz
Magdi no to je samozrejmé :wink: :dizzy_face:
11. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
autor
supeeeer :slight_smile:
11. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz
Magdi, jasně že se můžeš přidat. Už se na Vás holky těším. :wink:
11. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj Leni, tak díky za info :grinning: Ještě si to promyslím :slight_smile:

Tak jestli budete mít nějaký srazík, tak si ho užijte :grinning: Klidně bych se taky přidala, ale když já nejsem těhotná (zatím), nemám mimčo, tak bych tam moc nezapadla :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 15:19  • Odpověz
Jen se přidej Soni. Mimčo v budoucnu plánuješ, tak určitě zapadneš a navíc nikde není psáno, že se budeme bavit jen o těhotenství a dětech. Já jsem například člověk, co se sice o tyto věci hodně zajímá, ale žiju naprosto normálním životem - práce, kamarádi, domácnost, rodina, cestování - a to i vtěhu, takže myslím, že bychom určitě našly společnou řeč. Takže neváhej a přidej se k nám. Já taky v Praze chodila na srazy od Modrého koníka, kde byly i těhulky, i když já ještě těhotenství plánovala jen zdálky a společnou řeč jsme si taky našli a máme ji dodnes. :wink: A navíc bys měla možnost poznat blíž Nymburk, tak bys měla skvělou příležitost. Já se zase těším, až poznám Milovice. Byla jsem tam jen v tom vojenském areálu po ruských vojácích (manžel mě tam vzal před lety, aby mi ukázal, kde byl na vojně), ale ve městě jako takovém jsem ještě nebyla, tak jsem zvědavá, jak to u Vás vypadá.
11. bře 2008 v 16:01  • Odpověz
No, Leni, nevím co bys chtěla v Milovicích poznat :grinning: :grinning: My tu jsme od listopadu, takže pořádně to začínáme prozkoumávat až teď, když je hezky. V zimě se nám moc nechtělo...Ale líbí se mi tam ty lesy, plno cest a tak :slight_smile: Těším se, že to někdy projedem na kole, možná zítra, máme volno, tak někam snad vyrazíme, když počasí dá.
Tak to se budu na srazík těšit :grinning: Ale asi ještě nic bližšího není, že? Tak asi vám všem je to jedno, jestli o víkendu nebo v týdnu, že? Já dělám krátký a dlouhý týden, takže mám i v týdnu volné dny, takže v poho :dizzy_face:
11. bře 2008 v 16:17  • Odpověz
No Soni, vzhledem k tomu, že Magda a Anička jsou na rodičovské dovolené a já budu od příštího týdne pracovat doma, tak my máme časové možnosti lepší než Ty. Každopádně myslím, že Aničce se spíš hodí všední dny, tak bychom to udělali nějaký pracovní den a jelikož ty chodíš do práce, tak by jsi asi Ty měla říci, kdy Ti to bude vyhovovat a my bychom se měly přizpůsobit. Já bych to viděla někdy v týdnu za 14 dní (takže po Velikonocích). Předem ale uvádím, že ve čtvrtek 27.3. nemůžu, protože jedu do práce na poradu a odevzdat vypracované spisy. :wink:
11. bře 2008 v 16:46  • Odpověz
Leni, no vidíš, a zrovna 27.3. můžu :grinning: Jinak ten březen bych mohla tak akorát 31.3., nebo v dubnu třeba 1., 9. a 10., 14. a tak dál ....a 15. dubna jdu k zubaři, ale vůbec se mi tam teda nechce :frowning2: Tak uvidíme, jak se domluvíme, ale myslím, že by to nemusel být zas takový problém a nějaký vhodný datum určitě najdem :slight_smile: Tak to se budu na vás těšit...A vy se mezi sebou už osobně znáte? A asi bychom se sešly někde v Numburce, že?
11. bře 2008 v 17:27  • Odpověz
Jojo Soni, srazík by byl v Nymburce. Já se znám trochu s Aničkou. Jednou jsme se potkaly v nymburské Hypernově. Magda chodila do třídy na střední s mojí švagrovou, ale osobně jí ještě neznám (možná jsme se ale zahlédly v listopadu 2006, když měli sraz od střední školy a já jsem tam švagrové vezla neteře, které jsem hlídala). Takže se v podstatě neznáme.
12. bře 2008 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Tak to bude zajímavé, ale těším se na vás :slight_smile: Vezmu s sebou foťák :grinning: Na to mě užije :confused:
Dneska máme s manžou volno, tak jedem do Lysé obíhat úřady apod., tak snad to bude všechno v poho. Chceme si taky koupit auto, z bazaru, a konečně "vyrazit do ulic"...Tak manžílek včera koupil knížku na autoškolu, tak abychom si zopákli předpisy atd, on za tím neseděl dlouho a já občas s našima...ale právě když jezdíme k rodičům, tak pořád jen vlakem, busem a je to na palici, takhle bychom si ušetřili i spoustu času...a manžel auto bude potřebovat auto k práci, tak se musí vyjezdit, než do toho půjde naplno...
12. bře 2008 v 08:49  • Odpověz
Soni, tak to přeji dobré pořízení při koupi auta. My máme starou felicii. Tchánovci jí před 12 lety vyhráli v nějaké souteži s Bohemia chips a předloni nám ji za nízkou cenu prodali. Manža ten řídí pořád a je dobrý řidič a já mám řidičák už 10 let (udělala jsem si ho 3 měsíce před 18. narozeninami), ale moc často jsem neřídila. Až teď, když bydlím s manžou mi půjčuje auto docela často. Ale jezdím jen po Nymbursku. Třeba do Prahy (myslím tím do centra) bych si netroufla jet. Párkrát jsem už ale řídila z Nymburka na kraj Prahy (kde bydlí naši) a docela to šlo.
12. bře 2008 v 08:58  • Odpověz
Leni, my si chcem taky koupit jen něco takovýho, ne moc drahýho :slight_smile: Za prvý jsme dlouho nejezdili (pořádně), takže na něčem si to zopáknout musíme a za druhý, když bychom to náhodou nabourali, tak aby to nebylo tak líto, těch peněz...Máme limit tak 40tis, výš ne, tak uvidíme, ale sehnat by se něco dalo, co jsme tak koukali. Jen nevíme, kde ho koupit a s kým. Třeba Martinův táta tomu rozumí ,ale je daleko a třeba by taky zrovna neměl čas, se s náma někam jet podívat atd. Budem to muset nějak promyslet...My tomu moc nerozumíme, jako co to auto má mít, jestli to má dobrej motor apod...
12. bře 2008 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky,
jéééé tady se plánuje srazík. já bych se taky chtěla přidat :sweat_smile: . vezmete mě do party?
a novinky od nás - klaudinka už začíná držet hlavičku víc a víc. taky už pásla koníky - celý 2 sekundy!!! :grinning: :grinning: :grinning: . každý den je nějaká novinka. je to neuvěřitelný, jak se dětičky rychle učí. jsem z ní úplně unešená :dizzy_face: .
jinak musím říct, že mě ten vítr pěkně štve. kdyby foukalo až o víkendu, tak bych byla spokojenější. do pátku bychom totiž měli mít vyměněnou střechu. tak pevně doufám, že nám větřík nepočechrá tašky jirčanky :angry: .
12. bře 2008 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj Verčo, to víš, že se přidej, to je jasný :grinning: A kdy tobě by se to nejlíp hodilo?
Holky, já se těším na ty vaše děťátka :grinning:
13. bře 2008 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat do klubu Nymburk a okolí? :slight_smile: Jsem teda z okersu Kolín, ale gyndaře mám pana primáře Tomana a rodit chci asi v Nymburce. A jelikož jsem chodila do školy do Poděbrad tak mě to nějak víc táhne k Nymburku než ke Kolínu.....
13. bře 2008 v 10:28  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile: No než som začala písať tak už mám die´ta hore :grinning: Soni ty patríš medzi nás tak aké premýšľanie či prísť :angry: :grinning: :wink: Samozrejme ťa radi uvidíme :wink:
Inak s avelmi ospravedlňujem, že som ti ešte neodpísala na IP som ostuda, ale určite to napravím :wink:
13. bře 2008 v 10:48  • Odpověz
Aničko, tu IP už neřeš, my stejně nikam nepojedem... :frowning2: Chtěli jsme nakonec někam k Peci pod Sněžkou, v červnu, ale vypadá to, že manžel bude dělat jinou práci, tak asi nikam nepojedem...Ale tak třeba časem se někam dostanem :grinning:

Michele, to víš, že se k nám můžeš přidat :grinning:
13. bře 2008 v 11:45  • Odpověz
Soni tak to ma mrzí, tak možno nabudúce a možno sa tam práve stretneme :wink: Inak okolie B.B. má kopu možností na výlet tak by s tým určo nebol problém :slight_smile:
Michele jasné vitaj medzi nami :slight_smile:
13. bře 2008 ve 13:57  • Odpověz
Verčo: Jasně, že můžeš taky přijít na srazík. Jsem na Klaudinku strašně zvědavá a už se těším. :wink:

Michele: Vítej mezi námi. Nechceš taky přijít na srazík?
13. bře 2008 ve 14:07  • Odpověz
Jen přijďte na srazík všechny, ať je nás tam víc a mám koho fotit :slight_smile:
13. bře 2008 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.