• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Já si snad taky vezmu foťák, když o tom Soňa pořád tak píše. Alespoň budeme mít něco na památku. :wink:
13. bře 2008 v 16:10  • Odpověz
Ahojky, omlouvam se ale mela jsem nakupni horecku.... Diky za privitani a pozvani, prijdu rada, jen jsem nejak nepostrehla kdy se to kona :grinning:
Bielanevesta odkud ze pochazis??? Koukala jsem ze mas v albicku fotky ze Sliace - manza tam ma cast rodiny :slight_smile: a v kvetnu nebo cervnu by jsme tam chteli vyrazit. Mame babicku na Orave a tam je kraaasne....
13. bře 2008 v 17:57  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
michele, budeme se na tebe těšit :slight_smile: Ale přesný termín ještě není, jen to vypadá asi na všední den :slight_smile: A ty jsi doma, nebo chodíš do práce?
13. bře 2008 v 18:40  • Odpověz
Jsem na PN takze vsedni den je pro mne idealni....Brezen mam cely volny, jen 7.4. a 11.4. nemohu.... Budu vas sledovat a zaroven se tesit az se na nejakem terminu dohodnou ty casove vytizenejsi :slight_smile:
13. bře 2008 v 19:17  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Tak on to asi zas tak velký problém nebude...Lenča zřejmě už přestane chodit do práce a jinak ostatní holky jsou většinou doma...jen teda já pracuju, ale dělám krátký a dlouhý týden, takže můžu jak kdy :wink: Ale spíš taky můžu ve volnu ve všední den, protože když máme volný víkend, tak něco podnikáme nebo jezdíme k rodičům.
13. bře 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dlouho jsem se neozývala, a koukám, že je tady dost živo. Už se těším na srazík. Jenom to musíme stihnout nejpozději do konce dubna, protože v květnu rodím a nevím, jak na tom budu.

Michele, vítej mezi námi. S tím rozením v Nymburce bych si to ještě rozmyslela, protože jak vím novinky, porodnice nic moc. Ale je to jenom na tobě. Já budu rodit v Čáslavi, protože tam dělá můj gynekolog primáře.

Jo a ještě nemůžu 31.3. na srazík, protože to jedu na oční do Kolína.
13. bře 2008 v 19:30  • Odpověz
Tak u mě se to trochu zkomplikovalo, takže můžu v dubnu v podstatě jen tyhle dny: 1. + 14. + 18. + 23. + 24. :fearful:
Tak snad se něco vybere :wink:
Magdi, abys nám na srazíku ještě nezačala rodit :sweat_smile:
13. bře 2008 v 19:35  • Odpověz
Jeje Michele to fakt? No pochádzam z Banskej Bystrice ale naši žili 9 rokov na Sliači, vlastne moj otec sa tam narodil...spýtaj sa manži či mu niečo hovoria Boďovci alebo Uramovci alebo Baranovci :wink: :slight_smile:
13. bře 2008 v 19:50  • Odpověz
Inak foťák zoberiem určite aj ja :grinning: Tak dúfam, že nám to vyjde
13. bře 2008 v 19:55  • Odpověz
Tak hlavně, aby bylo i hezké počasí...a co bychom dělaly?
13. bře 2008 v 19:56  • Odpověz
Určite na prechádzku a niekam si aspoň na chvílu sadnúť :slight_smile:
13. bře 2008 v 19:57  • Odpověz
Někam do cukrárny, třeba? :grinning: Však vy něco vyberete, máte to tam jistě prolezlé...Nechtělo by to třeba něco rezervovat, nebo jak to tam chodí v Nymburce?
13. bře 2008 v 19:59  • Odpověz
ahoj holky,
tady to dneska jelo :grinning: .
vítám michelle :wink: .
srazík: mně se taky hodí duben (kromě prvního) - to už budu úplná nymburačka. a taky preferuju pracovní dny. pracuje "jenom" sonisek, tak pojedeme podle ní. co takhle 14. dubna v restauraci Katovna. nevím, jak teď, ale v té prosklené části nikdy nebylo zakouřeno a je tam nově i dětský koutek pro větší dítka (jsem slyšela :confused: ).
13. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
14.4. by to šlo, protože 15. jdu k zubaři, tak se budu potřebovat rozptýlit :grinning: Jdu teda jen na prohlídku, ale stejně...
13. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz
Holyk ja vám ešte potom poviem lebo z Natálkou idem chodiť na plávanie, tak ešte neviem ktorý deň, ale kurz sa začína od dubna :wink: Budúci štvrtok by som to mala vedieť :wink:
A furt premýšľam kde v NBK by sa dalo ísť sadnúť, ale ešte som na nič neprišla :unamused:
13. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz
Tak už ma vyháňa moja drahá tretinka(tá psoledná tretinka spinká v postieľke) :grinning: Tak sa lúčim, pa páááááááááááá :wink:
13. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky, dekuji vsem za privitani. Ten duben bych byla take pro, takze pak uz zalezi na vas.... Kam si sednout netusim, jako byvala kuracka jsem vzdycky vyhledavala restauracky kde se kouri..... :frowning2:

bielanevesta - optam se spis sestrenky, ta poslednich 15 let zila na Sliaci, manza se narodil uz v Cechach a na Slovensku ma jen stryce a babicku :slight_smile: a hlavne on na ty jmena moc neni - stejne jako ja - mame kratkou pamet :grinning:

Magdi - mam v rezerve jeste Apolinare - tam zna mama pana Dr. Parizka, takze se zatim rozhoduju, porad si ale rikam ze je lepsi kdyz by me rodil doktor ktery me zna... uvidim, casu mam zatim dost :slight_smile: teda zatim
14. bře 2008 v 07:41  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Tak já jsem taky pro 14.4. v Katovně. Kdyby Soňa netrefila, tak na ní klidně počkám na nádraží (tedy jestli pojede vlakem) a pak by jsme mohly jít spolu. Magda bude mít v té době ještě měsíc do termínu porodu, tak by snad srazík taky ještě mohla zvládnout. :wink:
14. bře 2008 v 08:59  • Odpověz
Leni, asi určitě bych přijela vlakem, je to nejlepší spojení :slight_smile: Tak kdybys na mě počkala, to by bylo super, i když bych tam možná taky trefila :wink: Tak se kdyžtak ještě domluvíme :dizzy_face:
14. bře 2008 v 11:22  • Odpověz
Soni, já na Tebe klidně počkám. Bydlím malý kousek od nádraží (jen cca minutu pěšky), tak pro mě není problém pro Tebe na nádraží zajít a pak jít teprve do Katovny. :wink:
14. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz
Tak to by bylo fajn :wink: To děkuju :slight_smile: A holky, v kolik byste to tak viděly, jako nějaký čas...
14. bře 2008 v 16:41  • Odpověz
autor
To datum 14.4. vůbec není špatné. Soni, pro tebe bych mohla na to nádraží zajet. Mám auto, tak to není problém. Stejně nemůžu pít, takže můžu kohokoliv svézt.
14. bře 2008 v 19:08  • Odpověz
ahoj holky, viděla bych to tak v cca 14,30 hodin. nebo klidně i dřív.
14. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz
Téda, vy jste všechny takové hodné, to si ani nezasloužím..A kde ta Katovna vůbec je?? To je daleko od nádraží?
Jinak vlaky jezdí po hoďce, takže bych klidně mohla přijet už v 13,45 nebo pak za hoďku, ale mně to je celkem jedno, v kolik se sejdem :wink:
14. bře 2008 ve 22:31  • Odpověz
autor
Soni, když jdeš od nádraží směrem k náměstí, tak přímo za nosem a není to ani daleko.
15. bře 2008 ve 12:24  • Odpověz
Tak jaký jste měly víkend?? Já jsem třetí den v práci a už mám toho tak akorát... :frowning2: Aspoň, že máme zase dva dny volno, tak se z toho asi budu vzpamatovávat celý dva dny :grinning:
16. bře 2008 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holciny, ja bych na kaficko taky zasla, 14teho mi vyhovuje, cas mi je fuk :slight_smile: jen mi pak budete muset popsat jak se do Katovny dostanu... Po te silnici od nadrazi smerem k namesi se mi vybavuje jen papirnictvi po prave strane a pak za asi 200m nejaka krizovatka, za ni ricka a pak to pokracuje.... teda myslim, uz jsem v tehle casti dlooouho nebyla :frowning2:
17. bře 2008 v 09:44  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
autor
Michele, to je přesně ono. Jak je tam ta říčka, tak tam se dáš doleva a hned tam jseš.
17. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
aha, a do leva se dam pred rickou nebo za ni? :slight_smile:
17. bře 2008 ve 12:10  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Jéé, tak to bych asi taky našla...to se musí jít jak je nalevo katastr a pak za ním kousek by to teda mělo být, nebo nee??
17. bře 2008 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.