• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
autor
Jasně, za tou říčkou je hnedka cestička a ta vede přímo ke Katovně.
17. bře 2008 ve 13:27  • Odpověz
Ahooooojky :slight_smile:
Bola som cez víkend v NBK a okukovala som kde by sme mohli dať toho spicha. Padla mi do oka jedna cukráreň, ale neviem koľko nás bude takže neviem či by sme sa tam vošli
17. bře 2008 ve 14:04  • Odpověz
autor
Ahoj, a kde je ta cukrárna? Mohly bychom se taky sejít v cukrárně, co je u náměstí - italská. Tam je to taky hezký.
17. bře 2008 ve 14:12  • Odpověz
Magdi ja som myslela tú čo je u zrkadla...ale neviem si spomenúť ako sa volá :sweat_smile:
17. bře 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
To je ona.
17. bře 2008 v 15:02  • Odpověz
Tak cukrárnu, tu taky beru :grinning: :grinning: Mňam mňam :grinning: :grinning: To vidím, že nakonec projdem celej NBK :grinning:
18. bře 2008 v 07:42  • Odpověz
Ahojky, krásne slnečné a zasnežené ránko prajem :wink: :slight_smile:
18. bře 2008 v 07:52  • Odpověz
Aničko, no já myslela, že špatně vidím, když jsem tam viděla ten poprašek...a já se už tak těšila na jaro :zipper_mouth:
18. bře 2008 v 08:05  • Odpověz
soni presne, som kukla von a prvé slová boli cožeeeeee :grinning: :grinning:
Magdi tak už aspoň viem ako sa volá :slight_smile: Majú tam dobrú zmrzlinu :grinning:
18. bře 2008 v 08:10  • Odpověz
Tak já doufám, že pak už bude hezké počasí a bude na tu zmrzlinu chuť, teď je mi ještě větší zima při vyslovení zmrzliny :grinning:
18. bře 2008 v 08:12  • Odpověz
Soni tak si nedáme zmrzku ale napr. medovník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Tu sa možete kuknú´t na tú moju berušku http://www.stream.cz/video/8/50686-balansujuca-natalka :wink:
18. bře 2008 v 09:11  • Odpověz
Tak medovník by určitě taky šel :slight_smile:
Natálka je suprová...Jsem ráda, že žijem v době, kdy existujou takovýhle všechny vymoženosti, my z mládí máme tak akorát černobílé fotky, ale ty videa jsou super...
18. bře 2008 v 09:23  • Odpověz
Ja medovník milujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si normálne teraz urobila chuť a doma ničevo :frowning2: Tak si idem dať aspoň kafčo :grinning:
Jo ešte som pridala nejaké fotečky do alba :wink:
18. bře 2008 v 09:44  • Odpověz
tak já snídala buchtu co jsem včera dělala, hrníčkovou s meruňkama a se švestkama :grinning: Tak aspoň něco :slight_smile: Vařeno mám od včera,tak se tu s ničím aspoň nemuísm pachtit...akorát jsem včera chtěla udělat rybičkovou pomazánku, ale ty sardinky byly vevnitř zelený, bleh...tak asi půjdu koupit nové a udělám jí dneska, jako na večeři :slight_smile:
18. bře 2008 v 09:47  • Odpověz
Soni a ako robíš tú hrnčekovú? Lebo ja ju tiež občas robím :wink:
18. bře 2008 v 09:48  • Odpověz
Tak já dám 2 hrnky polohrubé mouky, 1 hrnek cukru, prášek do pečiva a vanilkový cukr, to smíchám a přidám 2 vajíčka, hrnek mléka a půl hrnku oleje. Myslím, že to je snad všechno. To mám recept od mamky.
Natálka je pěkná neposeda, viď?? :grinning:
18. bře 2008 v 09:55  • Odpověz
Soni to teda hej, je to živé striebro :grinning:
Ja to robím takto...2 hr. polohrubej múky, 1 hr.kryštáľového cukru, 1 hr. mlieka, 1/2 hr. oleja, 2 vajíčka, vanilkový alebo škoricový cukor a prášok do pečiva a všetko naraz vymiešam...najviac mi to chutí s borůvkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. bře 2008 v 10:05  • Odpověz
tak to je skoro to samé :grinning: A skořicový cukr,jo? Hm, to bych taky mohla vyzkoušet...tak já tam dala za ovoce, co jsem zrovna našla kompoty...ale jinak třeba i třešně, nebo jahody, nebo i ty borůvky :grinning: mńam
18. bře 2008 v 10:07  • Odpověz
Soni jj so škoricovým je to podľa mňa ešte lepšie :wink: Kamarátke to tak hrozne chutilo tak už to robí tak :grinning:
18. bře 2008 v 10:09  • Odpověz
Tak příště tam hodím i skořicový cukr, dík za tip...
Já pořád přemýšlím, co bych dělala za buchtu a buď dělám štrůdl, perník nebo tuhle hrníčkovou :slight_smile:
18. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz
Holky, ten vas recept asi vyzkousim, na to ovoce davate jeste zmolenku? :slight_smile:
18. bře 2008 ve 13:46  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michele nie ja to vymiešané cesto už iba vylejem na plech (buď vyložený pečiacim papierom alebo vymazaný a vysypaný múkou) a na to posypem ovocie alebo ovocie už rovno zamiešam do cesta a tak vylejem :wink:
18. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz
aha dekuji, ja upecu tak maximalne strudl, pernik a babovku tak to hned vyzkousim :slight_smile: tak treba se mi to i povede :wink:
18. bře 2008 ve 14:37  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michele však ja tiež pečiem iba tie jednoduchšie, ale teda štrúdl(jablkový) pečie tchýňka, tá ho vie skvelo :slight_smile:
18. bře 2008 ve 14:59  • Odpověz
michele, to je fakt jednoduchý, něco pro mě :grinning: Já tam dávám ještě drobenku :wink:
18. bře 2008 v 15:31  • Odpověz
Ahojda holky, tak ako sa dnes máte?
19. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
Ahojky, tak já se mám dnes pracovně, ale jde to, žádný fofry nejsou :grinning:
19. bře 2008 ve 12:35  • Odpověz
Soni tak aspoňže tak :wink:
19. bře 2008 ve 12:36  • Odpověz
Pěkně si tu sedím v teplíču a koukám ven, jak chumelí, takže paráda :slight_smile:
19. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz
A tu zas vieti slnko a sneh je v čudu :astonished: :grinning:
Inak včera som si spätne čítala diskusiu a vy ste sa teda dohodli ísť do Katovny?
19. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.