• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
autor
ahoj holky, dneska jsem se vrátila z nemocnice. Byla jsem tam od pondělí. Bylo mi nějak mdlo. Nedostatek železa a celková únava. Už je mi trochu lépe. Ale musím se šetřit. Vojtíšek, když mě uviděl, tak mi skočil kolem krku.

Aničko, jak to vypadá, tak jsme se domluvily na cukrárně. Ale taky jsem to pochopila z diskuze, co tu probíhala. Tak nevím, zda jsem četla dobře.
19. bře 2008 v 15:25  • Odpověz
Magdi tak to je fajn, že je ti už lepšie :wink: :slight_smile:
19. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz
ahoj holky,
tu cukrárnu, co jste navrhovaly MILUJU. ale bojím se, že se tam nevejdeme. pokud jsem na nikoho nezapomněla tak nás bude cca 5-7 lidí + 3 kočárky (já, nevesta, magda). nicméně 14. duben je ještě daleko. to už taky může být teplo a půjdeme někam na zahrádku. navrhuju to domluvit v týdnu před srazem.
chtěla jsem se vás zeptat, jestli víte, jak probíhají křtiny v nymburském kostele (nedaleko té curkárny :grinning: )? chtěli bychom nechat klaudinku pokřtít, ale ani jeden nejsme aktivní věřící :sweat_smile: . máme jednoho velmi dobrého faráře, ale přesunuli ho do hradce. je výborný řečník a má i pochopení pro takové lidi, jako jsme my s manželem :wink: .
19. bře 2008 ve 21:50  • Odpověz
Verca s tými křtinami neporadím :unamused:
Ktovie v dubnu by mohlo byť ozaj pekn a von nejaké záhradky :slight_smile: to by bolo fajn :slight_smile: Inak keby to bola Katovna tak nefajčí sa tam náhodou?? :unamused:
19. bře 2008 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky, tak asi by to bylo nejlepší domluvit tak týden před, nebo třeba ve čtvrtek, jestli se sejdem v pondělí, kam bychom zašly...to budem určo vědět, jaké bude počasí..kéž by bylo krásně a mohly bychom být někde na zahrádce...
19. bře 2008 ve 23:40  • Odpověz
Soni ahojky, presne tak to bude rozumné :wink: :slight_smile:
Ja s alúčim a idem do hajan tak pa pá :wink:
19. bře 2008 ve 23:41  • Odpověz
Taky jdu spát, ráno zase do práce...Aničko takhle pozdě tady :grinning: Tak dobrou noc...
19. bře 2008 ve 23:45  • Odpověz
Holky, tak vám přeji veselé Velikonoce a pořádný polštář na zadky :grinning:
23. bře 2008 v 19:45  • Odpověz
autor
Ahoj, taky přeji krásné Velikonoce :slight_smile: . Já naštěstí tolik na zadek nedostanu, abych náhodou dřív neporodila.
24. bře 2008 v 10:07  • Odpověz
Krásne ránko prajem :slight_smile: Čo máte nového?
25. bře 2008 v 06:34  • Odpověz
Ahoj Aničko, jaké byly Velikonoce u vás? Já akorát se chystám do práce a moc se mi tam nechce...
25. bře 2008 v 06:36  • Odpověz
Ahoj Soni :slight_smile: To verím do takej zimy brrrrrrrrr :confounded: :wink:
Velikonoce v pohode, bola tu mamka na celý víkend tak sme si to pekne užívali :slight_smile:
25. bře 2008 v 06:37  • Odpověz
Tak to jste měli krásné svátky...My byli taky u rodičů přes víkend, včera jsme už byli v práci. Tak pomalu pádím na vlak, tak přeji pěkný den, snad se tu někdo objeví a já snad taky :dizzy_face:
25. bře 2008 v 06:41  • Odpověz
Soni pa pá a nech ti to v práci rýchlo utečie :wink: :slight_smile:
25. bře 2008 v 06:41  • Odpověz
Ty jsi teda rychlá :slight_smile: Tak už ale fakticky jdu, tak papa
25. bře 2008 v 06:42  • Odpověz
Holky čo dnes tá naša mišpulína vymyslela... :grinning: Oprela sa o valec dováľala s mojou pomocou až k ohrádke, chytila sa mreží a začala sa škriabať hore za červenou guĺou. Normálne sa vyškriabala na valec(akoby na schodík)opäť za mojej pomoci, tam sa postavila a potom na mńa triumfálne kukla aká je to šikulka :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
teda to je šikulka :dizzy_face:
25. bře 2008 v 19:29  • Odpověz
Inak musím Natálku opäť pochváliť :grinning: Každé ráno poctivo kaká do nočníčku. Vždy po rannom kojení zrudne, kukne na mňa tak na ňu zvolám POČKAJa ona fakt čaká, ja letím pre nočňajz, rýchlo ju rozbalím a Natálka to potom rozbalí do nočníku :grinning: :grinning: Už sa nám to darí chytiť aj počas dňa :grinning:
25. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
Teda Ani, to máš šikovnou holčičkou. Takové dítko bych chtěla taky, aby mi kakalo na povel už takhle malé a bylo i jinak šikovné. :wink:
26. bře 2008 v 08:07  • Odpověz
Leni sama som prekvapená s tým kakaním :slight_smile: Dnes ráno sa opäť zadarilo :grinning:
A čo Ondrášek? Nezlobí mamku veĺmi?
26. bře 2008 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko, teda Aničko, to snad ani není možné, aby takto malé dítko chodila na nočník :astonished:
26. bře 2008 v 08:36  • Odpověz
Ahojky Soni :slight_smile: Ja len dúfam, že jej to vydrží :wink:
26. bře 2008 v 09:09  • Odpověz
Aby to nebylo jen nějaké chvilkové :grinning: Ale tak třeba to bude OK...Neteř teda prý v roce a půl chodila přes den bez plen...Tak nevím, ale to jsem jí ještě neznala...brácha jí vyženil, když jí byli asi 3 roky...
26. bře 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
ahoj Aničko, to je opravdu šikulda. Můj Vojta ještě pořád chodí do plín. Na nočník si sedne akorát, když je oblečený, jakmile ho svléknu, tak se napne jak tětiva a hrozně křičí, že nechce. :angry:
26. bře 2008 v 10:10  • Odpověz
Ani, Ondrášek mě zatím nezlobí. Několikrát denně si sice zakope, ale to je v pořádku. Zatím mě to nebolí. Ale občas se leknu, co se mi to tam na břiše vlní. Teď máme složitější období pokud jde o našeho taťku. Manžel mi leží už skoro dva týdny v Kolínské nemocnici po operaci kolene. Už měl být dávno doma, ale má už dlouhodobě teploty a kvůli nim ho nechtějí pustit domu. Bohužel nezabraly ani antibiotika do žíly. Tak doktoři udělali ultrazvuk žil, jestli se nejedná o zánět žil. Ale žíly má v pořádku. Včera mu vzali vzorky krve a moči na rozbor, protože už si nevědí rady, co ty teploty může způsobovat. Už mohl být týden doma a místo toho stále leží v nemocnici a už je toho na psychiku nás obou docela hodně. Raději jsem odjela na pár dní k našim, protože už jsem nechtěla být sama doma. Ale zítra zase pojedu do Nymburka. Manžel má v pátek třicetiny, tak doufám, že do té doby snad bude doma. Stačí, že v nemocnici ztrávil celé Velikonoce. No a když doma nebude, tak holt budeme třicetiny slavit v nemocnici.
26. bře 2008 ve 12:33  • Odpověz
Leni, tak to je blbé s manželem, že musí takhle být v nemocnici a neví se ani co to způsobilo..Tak snad to brzy zjistí a vše bude OK...držím palečky...
26. bře 2008 ve 13:37  • Odpověz
Leni to je blbé s manžom :frowning2: Tak budemem držať pestičky nech je čoskoro doma :wink:
26. bře 2008 v 18:58  • Odpověz
Holky, díky. Tak dnes už mi ho konečně pustili domu, ale zrovna jsem celý den v práci. Za chvíli ale šupajdím za ním domů a už se na něj moc těším.
27. bře 2008 ve 14:55  • Odpověz
Leni, tak co tatka? :grinning:

A jak je jinak pri sobote? Venku mame krasne, tak snad uz to vydrzi...
29. bře 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahojda. Dnes je krásne človeka to priam ťahá vonku :slight_smile: My uvidíme čo Natálka ako bude spinkať a tak. Mali sme ís´t k tchánovcom na obed ale tchýňka jenejak nemocná, tak nechceme riskovať
30. bře 2008 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.