• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
ahoj holky,
leni, tak to je škoda, že jsem to nevěděla. ve středu jsme byly v kolíně s klaudinkou na kyčlích. mohla jsem se u manži stavit a kecama mu kromě teplot zvednout ještě tlak :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky to mohl mít rozhozený z anestézie (pokud ji teda měl). já měla při porodu celkovou a blbnu ještě teď. vůbec mám pocit, že mi IQ šlo hodně dolů: na kyčlích mi řekli, ať dám klaudinku na záda - tak jsem ji dala na bok, pak jsem ji měla dát na bok a pak na druhý a dala jsem ji zase úplně jinak. doktor je prý zvyklý :grinning: .
magdi, dneska jsem si všimla, žes byla taky v nemocnici. to je mi vždycky nepříjemný číst, ale věřím, že už jste s miminkem lepší.
nevesta, natálka je šikulka. :wink:
31. bře 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
Verčo, už je to opravdu lepší. To víš, Vojta mi dává zabrat.
31. bře 2008 v 15:35  • Odpověz
Ahojky,

jdu Vás jen pozdravit. Celý den se sem nedostanu. Venku je krásně, tak s manžou pobýváme na zahradě, já musím taky dělat věci do práce a v domácnosti, takže na koníka moc času nezbývá. Ale občas alespoň nakouknu a čtu příspěvky. :wink:
31. bře 2008 v 19:02  • Odpověz
Ahojda, tak teď jsou takové krásné dny, tak doufejme, že to vydrží i na ten srazík :sunglasses:
31. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz
magdo, vojtíšek si ještě užívá maminku, dokud je jedináček. už za pár týdnů se bude muset celý život o tebe dělit :wink: .
sonisek, taky si říkám, že by nám to počasí mohlo dopadnout. za 14 dní by už mohlo být na plavky :grinning: . loni to taky tak bylo - pořád zima zima a pak hned léto - nic mezi.
holky, dneska jsem krásně vytočila manžu aprílem. ještěže se mi nevyboural :sweat_smile: :grinning: . zavolala jsem mu, že jsem zase těhotná. musela jsem to udělat po telefonu, protože kdyby mě viděl, tak by poznal, že kecám. takhle třikrát polkl, hlas přeskočil a nakonec se opatrně zeptal, jestli si dělám srandu. za chvíli dojede domů, tak mě asi zbije :grinning: :grinning: .
1. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
Ahoj Verčo, to byl dobrej apríl :wink: . Jinak taky doufám, že bude na srazík teploučko.
2. dub 2008 ve 12:54  • Odpověz
Achojky holky, tak se nám zase pěkně ochladilo :frowning2: A že bychom se teda za týden sešly? Počítáte s tím ještě?? :confused:
7. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
Já jo :slight_smile:
8. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz
Já s tím také počítám. :wink:
8. dub 2008 v 16:49  • Odpověz
ahojíék, tak kukám že za týždeň by mal byť zrazík...no ja sa budem musie´t asi ospravedlniť, lebo sme začali chodiť na plavčo a hodiny máme práve v pondelok 14.00
9. dub 2008 v 08:15  • Odpověz
Ahoj Aničko, to je škoda, ale tak snad by to šlo udělat i jinak, ne? Třeba dýl nebo v úterý :slight_smile: To mi jen tak napadlo :zipper_mouth:
9. dub 2008 v 08:24  • Odpověz
A o koľkej sa to plánuje???Nemohlo by sa to šupnúť na utorok ten srazík?
9. dub 2008 v 08:26  • Odpověz
Tak Ani mně je to celkem jedno, mám oba dny volno, takže klidně. Jen jsem měla v úterý jet do Prahy k zubaři, ale to klidně s radostí přesunu :grinning::grinning::grinning::grinning: Takže já klidně můžu...Tak počkáme, co ostatní na to :dizzy_face:
9. dub 2008 v 08:40  • Odpověz
Práve to má byť naša druhá hodina tak nerada by som to hneď presúvala, lebo už aj tak to máme presunuté...tak som zvedavá čo ostatné baby :slight_smile:
9. dub 2008 v 08:44  • Odpověz
To je jasný, to na tu hodinu běžte a snad to půjde přesunout na úterý :slight_smile:
9. dub 2008 v 08:51  • Odpověz
Som ešte myslela,. že by som prípadne prišla PO ale to asi nie..minule sme to mali o jednej a domov sme prišli až o štvrtej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2008 v 09:17  • Odpověz
autor
ahoj holky, v úterý by to klidně šlo, nic naplánovanýho nemám. :slight_smile:
9. dub 2008 v 09:31  • Odpověz
tak to je super Magdi, tak že by to fakt vypadalo na úterý, bylo by to určitě lepší...
9. dub 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahoj Magdi, tak to by bolo prima :slight_smile: Manža má odpo smeny tak to bude super :slight_smile:
9. dub 2008 v 09:37  • Odpověz
Já taky klidně můžu v úterý a dokonce by se mi to i hodilo víc. V pondělí dopoledne totiž jedu do Prahy k doktorce a musela bych spěchat, abych srazík stihla. Kdyby byl srazík až v úterý, tak bych to měla všechno v klidu. Takže pokud jde o mě, tak já preferuji taky ten úterek 15.4. :wink:
9. dub 2008 v 09:38  • Odpověz
super Leni, takže vyzerá to na utorok? o kolkej a kde teda?
9. dub 2008 v 09:39  • Odpověz
Jé holky, tak to bude teda v úterý, jo? Tak to je super... Tak že bychom to nechali na tu 14 hod, taky? Jako mně je to celkem jedno, mám volno celý den...
9. dub 2008 ve 12:03  • Odpověz
Klidně ve 14 hodin. Můžu kdykoliv. :wink:
9. dub 2008 ve 14:02  • Odpověz
autor
Klidně ta 14. hodina. Já bych když tak přišla později, podle toho, jak bude Vojta spát. Někdy spí od 12 hodin, jindy usíná až kolem 16. hodiny a to bych vzala kočár a uspala ho v něm. :slight_smile:
9. dub 2008 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holciny, tak jste mi udelaly radost ze jste srazik posunuli na uterek. Ja mela jit dneska na UTZ ale manza nemohl z prace, tak jdeme az v pondeli.. Takze pokud se stale muzu pridat tak bych v utery take dorazila :slight_smile:
9. dub 2008 v 18:20  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Jasně, že se Michele můžeš přidat. :wink:
9. dub 2008 v 19:40  • Odpověz
Michele tak to je prima, tak vlasne nám padlo vhod posunutie, to som rada :slight_smile: A kde teda? V Katovně?
9. dub 2008 v 19:42  • Odpověz
Mně je jedno, kde se sejdeme. Mám to na obě místa blízko. Tak to nechám na Vás.
9. dub 2008 v 19:44  • Odpověz
me taky jen mi napiste do IP adresu finalniho konani :slight_smile:
9. dub 2008 v 19:50  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
ahoj holky,
v úterý taky můžu i čas je ok. do konce týdne už tady nebudu, takže jste mi udělaly radost, že se to posunuje, protože v pondělí všechno přečtu a dojdu na správné místo :slight_smile: .
já preferuju katovnu, ale přizpůsobím se.
mějte se hezky. a už se na vás všechny moc těším.
9. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.