• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Už som sa to myslím raz pýtala, nefajčí sa náhodou v tej Katovni?? Lebo ak hej tak by som radšej bola za niečo iné...
10. dub 2008 v 07:23  • Odpověz
Bože ospravedlňujem sa ani som nepozdravila...............
....Takže krásne ránko prajem :wink: :slight_smile:
10. dub 2008 v 07:24  • Odpověz
autor
ahoj holky, já bych možná byla spíš pro tu cukrárnu. V katovně je to takové tmavé. Byla jsem tam a ptala se, zda tam můžeme s dětmi a to prý ano. Je pravda, že je tam takovej koutek, kde se dá i kojit, to kvůli Verče, jestli teda kojí. Je tam i hodně prostoru, to zase kvůli našemu mladému, jestli se mnou teda půjde. Ptala jsem se přítele a ten říkal, že kdyby Vojta spal, tak přijede dřív z práce, abych mohla v klidu za vámi. Měly bychom se nějak domluvit na tom místě, aby se to kdyžtak rezervovalo. V katovně mají takhle přes den docela prázdno, ale stejně. Tak co vy na to? Které místo to vyhraje? :wink:
10. dub 2008 v 15:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zase tu :slight_smile: Vyberte místo, které se vám líbí nejvíc, já třeba se přizpůsobím :grinning: Jen pak napište kde to bude a já tam dorazím :dizzy_face:
10. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Magdi ja kojím,tak možno by pre mňa bola lepšia Katovna, ale prisposobím sa :dizzy_face:
11. dub 2008 v 07:42  • Odpověz
autor
Ahoj Aničko, dobře, tak bude Katovna. Mám se tam stavit a zamluvit to? O víkendu možná půjdu kolem. :slight_smile:
11. dub 2008 v 08:40  • Odpověz
Tak zamluvte Katovnu. Já jsem pro. :wink:
11. dub 2008 v 08:54  • Odpověz
Tak teda Katovna, v utorok 14.00 :slight_smile:
11. dub 2008 v 11:56  • Odpověz
Holky a určite chcem foti´t a potom si to dať do alba na Koňovi tak mi prosím vás napíšte ktorá si neprajete aby váš záber sa tam objavil :wink:
11. dub 2008 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak to je super, že je rozhodnuto :slight_smile: Nám nešel v práci net, tak jsem tu až teď.
Jinak teda s tím focením jsem s Aničkou za jedno, budem fotit všechny, ale na net dáme jen toho, kdo bude chtít :wink:
11. dub 2008 ve 22:40  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile: Tak už sa nám to blíži čo? :grinning: Len dúfam, že v utorok bude pekne
12. dub 2008 v 07:51  • Odpověz
Krásne ránko Nymburačky :slight_smile: Tak ako tešíte sa na zajtra? :dizzy_face:
14. dub 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
Ahoj, já jsem tu Katovnu nestihla o víkendu zamluvit. Ale mělo by tam být volno. Je možné, že dorazím trochu později, protože nevím, jak to bude s Vojtíškem se spaním. Pro jistotu jsem poslala Aničce svůj mobil.
14. dub 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahojky, tak dneska zatím je krásné počasí, tak snad to vydrží i na zítřek :grinning:
14. dub 2008 v 08:34  • Odpověz
Tak tedy zítra ve 14 hodin v Katovně. Už se těším. Dnes je opravdu nádherně, tak bude snad i zítra, abychom nebyly pořád zavřené vevnitř o mohly třeba na chvíli jít i ven. Tak se zatím mějte a zítra se budu těšit na viděnou. :wink:
14. dub 2008 v 17:23  • Odpověz
To byl ale krásný den, kéž by to vydrželo i na zítřek...

Můžete mi prosím některá z vás poslat číslo mobilu do IP?

A v té Katovně je to velké? Nebo kde tam budete?
14. dub 2008 v 19:23  • Odpověz
Holky, díky za tel. čísla :wink: To budu mít najednou sbírku čísel :grinning:
14. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz
autor
Ahoj děvčata, dneska to počasí moc nevypadá, co :frowning2:
15. dub 2008 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko, teda dnes je tam fakt nějak zataženo, kéž by se to do odpoledne probralo.
15. dub 2008 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky, no podle předpovědi počasí na dnešek, to moc slibně nevypadá. Ale co. Tak budeme sedět v Katovně, dáme si něco dobrého na zub a hezky si popovídáme. Na procházku můžeme případně vyrazit jindy. Já si ale dnes každopádně beru deštník. Tak zatím pa a ve 14 hodin se budu těšit naviděnou. :wink:
15. dub 2008 v 09:31  • Odpověz
Tak my jeli na nákup do Lysý a nic moc počasí, no hlavně, že není taková zima...
15. dub 2008 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky,
moc se omlouvám, ale právě jsem přijela od doktora s anginou :frowning2: :frowning2: :cry: . na srazík bohužel nedorazím. je mi z toho smutno. ale co se divit, když se člověk na něco těší, většinou to nedopadne.
tak si to hezky užijte.
15. dub 2008 v 11:38  • Odpověz
Verčo, tak se hlavně brzo uzdrav a ať ti je brzo mnohem líp...však to určitě nebude poslední srazík :wink:
15. dub 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
Holky, já dorazím trochu později, Vojta usnul v 11 hodin a do dvou by měl být vzhůru, ale musím ho ještě nakrmit.
15. dub 2008 v 11:51  • Odpověz
jj, Magdi, budem se těšit :slight_smile:
Já půjdu v jednu na vlak :slight_smile:
15. dub 2008 ve 12:04  • Odpověz
Verčo, tak se brzy uzdrav. Je to škoda, že dnes nemůžeš, ale jak píše Soňa, určitě to není poslední sraz a můžeme se vidět i někdy jindy. :wink:

Jinak já se pokusím být v Katovně na čas. Ale ještě předtím musím na náměstí něco zařídit, tak to snad do těch dvou stihnu. Vyrazím s předstihem.
15. dub 2008 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holciny, take se moc omlouvam, me pro zmenu zkolila chripajzna.... :frowning2: ach jo, moc me to mrzi.....
15. dub 2008 ve 13:59  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
michele, a my si zronva řikaly, jestli dorazíš nebo ne, že jsi se ani tady neukázala...

Jinak bylo dobře, jsem ráda, že jsem vás, holky, poznala :grinning: :grinning: Tak snad příště bude lepší počasí a budem moci být někde venku.
15. dub 2008 v 19:05  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

Jj srazík bol super, ani som an ten nákup nešla lebo Naty hneď ako sme sa pohli tak zaspala...ale zato doma trvalo hodnú chvíľu kým zalomila, podarilo sa jej to až pred chvíľou. Inak fotky sú super. :dizzy_face:
15. dub 2008 v 19:12  • Odpověz
já už bych to taky zalomila, asi se půjdu vykoupat a zachumlat do peřin, jsem nějaká zmrzlá :grinning:
15. dub 2008 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.