• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Holky, kdyžtak mi pošlete do IP mailový adresy a já vám pošlu to video :grinning:
15. dub 2008 v 19:53  • Odpověz
Jee Soni video, Ty si točila? :grinning:
15. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
Chtěla jsem natočit jak Vojta zpíval Natálce, akorát když jsem začla točit, tak přestal a dělo se něco jiného, tak příště :sunglasses:
15. dub 2008 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky, koukala jsem na fotecky a moc me mrzi ze jsem nemohla, ale asi jsem to prehnala s vyletnenim se o vikendu :cry:. Tak se jeste jednou moc omlouvam, vcera a dnes mi bylo tak mizerne ze jsem byla rada ze si uvarim caj... uz se to zacina zlepsovat ale stejne... No snad bude brzo dalsi srazik a to uz budu na sebe opatrnejsi slibuju
15. dub 2008 ve 21:43  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Tak doufám, že to video došlo, sice tam nic moc asi není, ale...

Jinak zdravím všechny choré, papejte vitamínky, ať jste brzo zdravé :slight_smile:
16. dub 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
Video je super :grinning:
16. dub 2008 v 15:33  • Odpověz
Ahojky, teda to počasí už mi štve...máme s manžílkem volný víkend, tak snad se trochu vyčasí a sluníčko nás trochu víc ohřeje :sunglasses:
17. dub 2008 v 17:26  • Odpověz
Krásne ránko prajem holky :slight_smile:
18. dub 2008 v 07:32  • Odpověz
Ahoj Aničko, ty jsi tu ale dlouho nebyla, Natálka tě zaměstnává, že? :wink:
18. dub 2008 v 07:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
18. dub 2008 v 08:19  • Odpověz
Jeej tu je krásne, chcela som ísť dnes s Natálkou na cvičenie, ale rastú jej zúbky, je celá nevrlá ale smiať sa stíha a zlobiť samozrejme tiež :grinning: Horko ťažko teraz zaspinkala, ale na ako dlho to neviem :unamused:
Inak viete že červnovkám sa už narodilo prvé mimi?
Soni jj zamestnáva, už mi to tu chýbalo, tak manža má dnes smolu okupujem to tu ja :sunglasses: :grinning:
Inak video mi nejde pustiť :frowning2:
18. dub 2008 v 09:13  • Odpověz
Ani, tak jsem si to šla najít a přečíst, kdože to porodil...no ty jo, už v dubnu, jo...to je mazec, ale koukala jsem, že i to první mimčo porodila takhle brzy...

Ahoj magdi, jak je, co Vojtíšek, nezlobí??
18. dub 2008 v 09:43  • Odpověz
Tak to neviem ako porodila prvé...
Rozmýšĺam, že by som dnes išla aspoň na prechádzku k hradbám :slight_smile:
18. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
Já tam pročítala právě tu jejich diskuzi a našla jsem tam, že to tam jedna holčina psala, že ona rodila toho prvního kluka ve 35+1

Taky bychom měli něco podniknout, ale máme doma práci s tou kuchyní, hlavně těch krabic co je, no na palici...tak by to chtělo asi trochu poklidit...
18. dub 2008 v 09:50  • Odpověz
No práve ja chcem ís´t vonku, lebo z toho tu zvencem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cvíčo už fakt nestíham a maža je dnes nervózny tak si pojdem dať asi do NBK zmrzlinu :grinning: na nervy :grinning:
18. dub 2008 v 09:52  • Odpověz
a tu máš manžu doma? To já taky...Ještě jsme se nevyhrabali z pelechu a koukáme na Léto s kovbojem :grinning:
Taky bych jela na zmrzku :grinning:
18. dub 2008 v 09:53  • Odpověz
Tak poď Soni dáme spicha :grinning:
18. dub 2008 v 09:57  • Odpověz
Tak aj sa lúčim, keby niečo písni do IP, papapapa :dizzy_face:
18. dub 2008 v 09:58  • Odpověz
Aničko, na dnešek to nevidím, ale někdy určo se domluvíme :wink: Tak zatím papa
18. dub 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
Soni, Vojtíšek tak řádil, že dokonce usnul už dopoledne. Tak mám chvíli čas a dodělávám resty. Taky bych šla do cukrárny, ale dneska nemůžu, protože odpoledne jedu na gyndu na kontrolu. Dozvím se, jestli budu rodit normálně nebo zase císařem. Tak všichni držte palce, prosím :slight_smile:
18. dub 2008 v 11:50  • Odpověz
magdi, tak ať ti to dobře dopadne...a Vojta byl normálně nebo císařem? No, nějakou dobrou zmrzku bych si dala, dneska je tam pěkně :wink:
18. dub 2008 ve 13:23  • Odpověz
Tak ešte na chvílu nakukujem za chvíľu začne večerná šou :grinning:
18. dub 2008 v 17:42  • Odpověz
Soni Vojta je CR ak sa nemýlim :wink:
18. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
aha, a to když je první dítě císařem, tak druhý může jít normálně? Já myslela, že to právě nejde.
Ani, tak si užijte večer :wink: :grinning: :grinning:
18. dub 2008 v 18:06  • Odpověz
autor
Druhý dítko půjde taky císařem. Asi tak na 14 dní si prý půjdu lehnout do nemocnice a naplánujeme porod. Doktor mi nabídnul sterilizaci, že prý po druhém císaři je lepší kvůli námaze organismu. Ale asi si ji nenechám udělat. Znám ženský, který měly i třetího císaře a šlo to.
18. dub 2008 v 19:08  • Odpověz
magdi, a kdy půjdeš do té nemocnice, to už teď někdy?? :confused: No, tak hlavně, aby to vše dobře dopadlo...
A kolik byste chtěli dětí?
18. dub 2008 v 19:10  • Odpověz
autor
Já napsala na 14 dní, ale myslela jsem za 14 dní.
Třeba jednou budu chtít ještě jedno dítě.
18. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
ahoj holky,
tak srazík jste si hezky užily. na fotkách jste všechny moc hezké a sympatické.
magdi, na tobě vůbec není vidět, že už skoro rodíš. o lence ani nemluvím, to je hubenďour.
mně už je zase o něco lépe. respektive po výtěrech mi mudr. zavolal, že angína to není, "jen" viróza. aspoň jsem nemusela jíst penicilin. pořád ještě nejsem dobrá, ale fungovat musím. hlavně, že už nemám teplotu.
magdi, sterilizaci si nedávej. pak většinou ženy trpí gyn. problémy.
18. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz
verco, tak to je fajn, že ti je lépe a hlavně že ses nemusela cpát ATB...Ale asi je to těžký marodit s mimčem, nedokázu si to představit...
19. dub 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
Díky Verčo za radu, stejně jsem nad tím moc neuvažovala. Spousta žen mělo 2 císaře a znovu otěhotněly a bylo vše OK. Takže sterilizace u mě určitě neproběhne.
19. dub 2008 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.