• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahojky bielanevesta - ano, budu rodit v Nymburce, je to blizko a treba se postesti a budeme mit rychly prubeh, take navstevy to budou mit za mnou kousek. Myslim, ze jsme se videly 14.3. na kurzu pani Safarikove
30. bře 2007 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky, ja sice nejsem jeste ani maminka ani tehulka, ale jsem Nymburacka :dizzy_face:
30. bře 2007 ve 21:27  • Odpověz
autor
Ahoj ostruzinko - doufám, že se ti brzo podaří otěhotnět.
Erunko - tobě držím pěsti, aby porod proběhl OK.
30. bře 2007 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj Magdi, uz se na tom pracuje :grinning: Kdy to ale bude si priroda sama urci...
30. bře 2007 ve 21:55  • Odpověz
Magdi, moc dekuji, uz aby to bylo, to cekani je dlouhe....
31. bře 2007 v 10:49  • Odpověz
erunka tak to je možné :slight_smile: . To je teda náhodička :grinning:
1. dub 2007 ve 23:41  • Odpověz
bielanevesto (Ani): Vidíš, jak si sledovaná. Já jsem Tě potkala v lednu v Hypernově a erunka Tě pro změnu potkala na předporodním kurzu. Svět je opardvu malý. :wink:

Jinak magdo2: Já mimčo zatím nemám a ani na něm zatím nedělám. Letos v srpnu se budu vdávat a pak teprve začneme dělat na miminku. Už se moc těším.

Ostruzinko(Péťo): Zdravím Tě. Jak jde život? Už je to skoro dva měsíce, co jsme se neviděly. :wink:
3. dub 2007 ve 14:02  • Odpověz
autor
1980mat: Koukám, že já to mám obráceně. Dítě už mám, ale svatba v nedohlednu. Snad se to podaří.

Holky, koukám, že se všichni znáte. Jak se ten svět malý, co?
3. dub 2007 v 15:22  • Odpověz
Ahoj Nymburačky :slight_smile:
Jj Leni, svet je malý a nikdy nevieš koho kde stretneš :wink:
3. dub 2007 v 15:24  • Odpověz
magdo2: No my se neznáme mezi sebou. Spíš jednotlivě. Bielunevestu jsem potkala náhodou na jednom lednovém nákupu v Hypernově a protože jsem znala jí a jejího manžela z fotek, které dala na beremese a na koníka, tak jsem jí poznala a oslovila. Tak jsme chvíli pokecaly. A navíc měla loni svatební hostinu v Panoramě, kde jí já budu mít letos, tak jsme na toto téma předtím diskutovaly skrz maily.
A s ostruzinkou jsme se sešly v únoru záměrně. Nějakou dobu jsme si mailovaly a dohadovaly sraz a nakonec jsme ho i uskutečnily. Hledala jsem (a hledám) v Nymburce nějaké kamarádky, protože žiju v Nymburce teprve rok a čtvrt(přistěhovala jsem se z Prahy)a moc lidí tu neznám. Ale myslím, že až budu na mateřské, určitě se "sčuchnu s jinými maminkami" a kamarádek bude hodně. Znám to od švagrové. Ta chodí často do mateřského centra Svítání a našla tam spoustu kamarádek pro sebe i pro děti.
A ty jsi magdo rodilá Nymburačka nebo taky přistěhovalec?
3. dub 2007 v 15:35  • Odpověz
Leni a ako ste dopadli v Panorame? Dúfam, že zo svadbičkou nemáte žiadne problémy a všetko ide hladko :dizzy_face: . počkaj ani sa nenazdáš a bude to tu. A potom mimís v bruško...ale to predbieham. Iba som sa tak zamyslela čo som riešila pred rokom pri vybavovaní svadby. To to utieklo ako voda :grinning: a za chvíľu bude zo mňa mamina :slight_smile:
3. dub 2007 v 16:04  • Odpověz
Ani, v Panoramě jsme byli tuto sobotu předběžně domluvit tu hostinu. Pan Čech byl velice příjemný a přišlo mi, že dokáže zařídit skoro všechno, co si řekneme. Potom, co jsi mi řekla, že jste neměli moc dobré zkušenosti s živou hudbou, jsme se nakonec rozhodli pro reprodukovanou hudbu s DJem. Vybereme si písničky, co chceme hrát a bude nám to celé moderovat a navíc to bude o polovinu levnější než živá hudba.
Vím, že všechno uteče jako voda. Už je to sedm měsíců, co jsme byli s přítelem na matrice domlouvat datum svatby a za čtyři měsíce už je to tady a snad i miminko bude brzy tady. Přítelovi rodiče a sestra už nás zásobují oblečky na miminko. Každý den přiváží jednu krabici plnou oblečků a za chvíli budeme mít i postýlku, takže budeme předzásobeni dopředu. Snad nebudeme na miminko dlouho čekat. :slight_smile:
3. dub 2007 v 16:23  • Odpověz
Leni neboj mimi tu bude coby dup :wink: :grinning:
My sme mali tiež D.J. dal nám naňho kontakt pan Čech. A ten teda bol... ale to vieš. Nám nič nemoderoval, nemal žiadnu snahu svoju zábavu vylepšiť, práve mi prišlo, že sme ho obťažovali. A D.J. budete mať svojho?
3. dub 2007 v 16:28  • Odpověz
autor
1980mat: nejsem rodilá Nymburačka. Narodila jsem se v Kolíně, ale v Nymburce už bydlím 22 let, takže jako kdybych se tu narodila.
A holky, kde která bydlíte v Nymburce? Já bydlím na Sídlišti.
3. dub 2007 v 18:07  • Odpověz
Ahoj Magdi a na ktorm sídlišti? Moji tchánovci bývajú v Jankovicích. Teda je odtiaľ aj manžel.
3. dub 2007 v 18:11  • Odpověz
autor
Na Starým sídlišti, poblíž Drahelic.
3. dub 2007 v 18:12  • Odpověz
Aha už viem :slight_smile:
3. dub 2007 v 18:16  • Odpověz
Magdi, já bydlím až na druhé straně Nymburka v rodinném domě asi minutu pěšky od hlavního nádraží(myslím, že se té čtvrti říká Habeš). Jsem tam moc spokojená. Všude je to blízko. Do centra, do Hypernovy, na vlakové i autobusové nádraží, k pekaři, řezníkovi, do hospody apod. Máme vlastní zahrádku, takže až budu na mateřské, budu s dětičkama často venku. Už se na to těším. :slight_smile:
4. dub 2007 v 09:07  • Odpověz
autor
Poblíž bydlí přítele bratr, tam, kde byl původně cukrovar. Já bydlím v paneláku, teď budeme stavět domeček. Moc se těším :slight_smile:
4. dub 2007 v 09:12  • Odpověz
A kde budete stavět? V Nymburce nebo někde mimo?
4. dub 2007 v 09:27  • Odpověz
autor
v Budiměřicích
4. dub 2007 v 09:34  • Odpověz
Tak to už za chvíli přestaneš být Nymburačka. A plánujete ještě druhé mimčo?
4. dub 2007 v 09:46  • Odpověz
autor
Já budu do Nymburka furt jezdit, mám tu obě babičky. A ještě to chvíli potrvá, než postavíme. Na druhým mimi už se pracuje.
4. dub 2007 v 09:48  • Odpověz
autor
Tak já se zatím loučím. Jdeme ven. Někdy zase papa
4. dub 2007 v 09:50  • Odpověz
Tak si to venku užijte.papapa
4. dub 2007 v 09:55  • Odpověz
Magdi, už jste se vrátili z procházky? :wink:
4. dub 2007 v 11:38  • Odpověz
autor
teď jsme přišli. Vojtíšek spinká, tak mám chvíli sama pro sebe.
4. dub 2007 ve 12:34  • Odpověz
Kdepak jste byli na procházce? Nebo jste šli na nákupy a k doktorovi?
4. dub 2007 ve 13:13  • Odpověz
autor
Jenom se projít a stavili jsme se u babičky na oběd.
4. dub 2007 ve 14:30  • Odpověz
Já se taky včera byla projít. Byla jsem Magdi u Vás na sídlišti. Bydlí tam moje švagrová se švagrem a dvěma malými neteřemi, tak jsem jim včera tři hodina vozila kočár s mladší neteří. Moc jsem si to užívala. Cítila jsem se skoro jako mamka. Už se těším, až budu mít vlastní. :slight_smile:
5. dub 2007 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.