• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Krásne ránko prajem všetkým :wink: :slight_smile:
20. dub 2008 v 07:37  • Odpověz
Magdi ak chcete ešte jedno mimí tak si určite steril.nedávaj aj keď je jasné že 3 těhu je problémové....moja mamča si dávala podviazať vaječníky, ale až po 4 deťoch :grinning: a žiadnymi gyn.problémami nikdy netrpela :wink: A tiež som počula o veĺa ženách čo mali 3 CŘ aj keď je asi jasné že mudri to neradi vidia...no tiež ak budem mať aj druhé mimí CR tak sterilizovať sa určite nenechám...
Takže za 14 dní ideš?? Tak ak by sme sa dovtedy už nevideli takmoc moc držíme palčeky :wink: :slight_smile:
20. dub 2008 v 07:42  • Odpověz
autor
Aničko, moc ti děkuji. Určitě budu průběžně informovat, kdy nastoupím do nemocnice.
20. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz
Krásne ránko prajem všetkým :wink: :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2008 v 09:28  • Odpověz
Krásné odpoledne :grinning: :grinning: Tady to teda vázne :wink: A kdepak máme Lenku, ta se tu taky dlouho neukázala...Já teď pořád čekám až se mi ozve kamarádka, včera jsem jí psala, jestli už rodí a ještě se neozvala, což je u ní divné...sice má termín 26.4., ale klidně už to může být dřív...tak uvidíme...
22. dub 2008 v 15:41  • Odpověz
Ahoj, já Vás průběžně sleduju, ale nemám skoro žádný volný čas, abych sem napsala. Starám se o manžu, zahradu a do toho ještě pracuju na plný úvazek, takže volného času opravdu moc nezbývá a když přece jenom ano, raději jdu posedět na zahradu mezi kytičky a nadýchat se čerstvého vzduchu. U PC sedím díky práci až dost. Ale až za měsíc nastoupím na mateřskou, tak tu snad budu častěji.

A jak se jinak máte?
22. dub 2008 v 17:47  • Odpověz
holky, tak už se malje Lukášek narodil, včera večer císařem, tak hurááá :grinning: A ještě je v porodnici se dvěma kámoškama a ta jedna porodila taky včera kluka a ta druhá zřejmě porodí ještě dneska :grinning:

Ahoj mat, jen se moc nedři a šetři se :grinning:
22. dub 2008 v 18:29  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile:
Dnes je krásne, dúfam, že tak bude ďalej aby sme s Naty mohli vyraziť von :slight_smile:
23. dub 2008 ve 12:31  • Odpověz
Krásne slnečné ránko prajem kočky :wink: :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2008 v 07:28  • Odpověz
Dobré ránko :wink: Jak se máte, co chystáte na dnešek? Dneska je opět krásně a já musím dneska na noční...
24. dub 2008 v 08:05  • Odpověz
Je Soni to nezávidím :unamused:
Inak včera som bola na prechádzke v NBK ale nestihla som ani nikomu napísa´t bola to taká rýchlovka :slight_smile: Dnes možno pojdem zas ale uvidíme čo na to Naty :slight_smile:
24. dub 2008 v 08:49  • Odpověz
Tak nakonec na noční nejdu, ale jdu normálně na svou denní zítra, tak možná je to lepší, po tý noční bych byla zase celý víkend paf...Venku je fakt nádherně, tak nevím, jestli nezajdu na ty brusle, uvidím...
24. dub 2008 ve 12:55  • Odpověz
Soni to hej, ja som nočné vždy nenávidela, dúfam, že na ne už nikdy nebudem musie´t chodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2008 ve 13:59  • Odpověz
Tak jako u nás nejsou zas až tak špatné ty noční, ale přece jenom jsem na ní asi půl roku nebyla a to bych zase z toho byla celá mimo, a zvlášť když sobotu a neděli mám denní, tak bych tak akorát koukala jak vyvoraná myš :grinning: Jak se znám, tak bych stejně v pátek večer nemohla spát. Tak to radši půjdu na ty tři denní, sice je to taky hnus, ale pořád lepší :slight_smile:
24. dub 2008 ve 14:58  • Odpověz
soni tak to hej, tu bolo dnes krásne ale nikde sme neboli, zajtra ideme k tchánovcom a cez víkend tu mám mamču :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ránko prajem všetkým :slight_smile: Tak dnes ideme do NBK a ak bude ako tak počásko tak pojdem na prechádzku. Nepridáte sa niektorá ku mne?? :slight_smile:
25. dub 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
Ahoj, venku hrozně prší. To dneska asi na procházky nebude. Já jedu kolem třetí hodiny k doktorovi, tak uvidíme, zda už nenastoupím do nemocnice.
25. dub 2008 v 09:23  • Odpověz
Magdi tak držím pestičky a daj vedieť prosím, mobila na mńa máš nie?? :wink:
25. dub 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
jasně, mám.
25. dub 2008 v 10:39  • Odpověz
Anicko, tak nam pak budes davat o Magde nejnovejsi informace :grinning:

Vcera bylo krasne, tak jsem byla na bruslich, ale dneska je tam fakt priserne, od rana prsi a prsi, teda spis leje a leje :angry:
25. dub 2008 ve 14:41  • Odpověz
Soni jasné, ak mi Magda napíše tak správy podám :dizzy_face:
Dnes bolo ozaj hnusne a zima brrrrrrrrrr ja už chcem leto
25. dub 2008 v 19:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky, ještě jsem doma, měla bych prý vydržet ještě do příštího týdne a potom už papa do nemocnice. Mám nějakýho streptokoka v děloze, proto mě prý bolí bříško, jako kdybych to měla dostat. Tak mi v 1. době porodní nasadí prášky. A já si myslela, že to je třeba už začínající porod. Je vidět, že u Vojty jsem neměla žádné porodní bolesti. Je to pro mě jako poprvé.
26. dub 2008 v 09:06  • Odpověz
Ahoj Magdi, no tak hlavně, aby to všechno dobře dopadlo, streptokoka ti vyléčili a malá byla v pohodě :slight_smile: Držím palečky.

Tak já zase v práci a dneska je tam fakt krásně, na procházky jako dělané :sunglasses:
26. dub 2008 v 10:26  • Odpověz
Magdi tak to už za chvíľu vypukne :slight_smile: Hlavne aby bolo všetko O.K. držíme palčeky :wink:
26. dub 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
Díky moc. A budu podávat zprávy.
27. dub 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
Ahoj děvčata, ještě stále jsem doma. Dneska se mi udělalo špatně, protože jsem dopoledne byla s Vojtou na hřišti a musela jsem za ním pořád lítat. Ale už je to zase v pořádku, teďka Vojtíšek spinká a vypadá jako andělíček.
29. dub 2008 ve 12:25  • Odpověz
ahoj Magdi, teda Vojta je ale šídlo...měla bys být v klidu, ale jak to dělat s takovým rošťákem, viď? Tak se šetři :wink:
29. dub 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
díky za radu :wink: Jak to mám udělat :unamused:
29. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz
To se lehko říká, ale těžko plní, já vím...Tak hlavně, aby už byla malá na světě :dizzy_face:
29. dub 2008 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: No Magdi vojtíšek je ale šídlo :sweat_smile:
BTW dala som do alba fotky z plavča :dizzy_face:
30. dub 2008 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.