• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
autor
Aničko, ty fotky z plavání jsou super :grinning:
30. dub 2008 ve 12:49  • Odpověz
jj, taky jsem na fotečky koukala a moc vám to tam sluší :grinning:
30. dub 2008 v 15:04  • Odpověz
Ani, ty máš ještě nějaké fotky ze srazu, nemohla bys mi je poslat na mail?? Třeba jak tam jsem s Naty?? :grinning:
30. dub 2008 v 15:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky, v úterý nastupuji do nemocnice a ve středu jdu pod kudlu. Aničko, tobě dám vědět, až se drobek narodí. Držte palce. Papa
2. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Magdi tak to silno držíme palce :wink: Natálka má práve v stredu 10 mesiacov :grinning:
Soni jasné pošlem :wink:
3. kvě 2008 v 07:00  • Odpověz
Magdi, budem držet všichni palečky, ať to dopadne dobře a těšíme se na zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ve středu máme 7.5. :slight_smile: Pěkný datumek :grinning:

Ani, díky za ty fotky :slight_smile:
4. kvě 2008 v 07:37  • Odpověz
Magdi, taky budu držet palečky, ať všechno dobře dopadne a Kačenka i ty všechno v pohodě zvládnete. :wink:
4. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz
ahoj holky,
všechny vás po tisíci letech zdravím. ale za moji dlouhou absenci se zlobte na klaudinku. je to takový skříteček miloučký, že prostě MUSÍM trávit čas s ní. dopoledne už toho moc nenaspinká (akorát tak na snídani a sprchu :slight_smile: ) a odpoledne jsme venku až do koupání. a manža taky chodil nějak dřív domů, tak jsem se večer zase věnovala jemu.
a tady se přihodilo spousta věcí.
magda už pomalu rodí - držíme palce i pěsti, ať se všechno povede.
lenka za chvíli půjde na mateřskou :fearful: - to strašně letí ...... :grinning:
nevesty natálka už oslavuje 10 měsíců!!!! a ještě ke všemu si plave jako kapřík :wink: :dizzy_face:
a sonisek si klidně chodí bruslit. já chci taky! už před těhu jsem nebyla moc dobrá bruslařka. prostě jsem se nikdy nenaučila brzdit - tak dojíždím nebo se něčeho chytnu :sweat_smile: . ale ještě nikdy jsem neupadla. a to se právě bojím, že jako na potvoru sebou seknu a něco si udělám. a to by se mi teď moc nehodilo. tak uvidíme, co ve mně zvítězí :grinning: .
5. kvě 2008 ve 14:14  • Odpověz
ahojda kočky :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz
ahoj Verčo, tak sice na bruslích jsem byla, ale zatím jen jednou...a včera jsme s mužíčkem byli na kolech podél Labe, bylo to fajn, ale bolí mi všechno ještě teď...
ahoj Aničko...jdu zkouknout fotky :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj holky. mám super správičku...skúste hádať akú????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 v 06:37  • Odpověz
Ahoj, jmenuju se Kacenka, narodila jsem se 5.5. v 16.32, vazim 3360 g a merim 50 cm. Ja i maminka Magda jsme v poradku.

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile:

Takže Magdičke aj Kačenke samozrejme oooooobr gratulácia a do života prajeme len to NAJ:hearts::hearts:
6. kvě 2008 v 06:40  • Odpověz
Už som jej aj odpísala prišlo mi to len pred chvíľou a gratulovala som za nás všetky :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :slight_smile:
6. kvě 2008 v 06:41  • Odpověz
Soni včera som reorganizovala albumy, mazala som fotky lebo už som mala všetko plné :sweat_smile: tak sa mi uvoľnil jeden album :slight_smile:
6. kvě 2008 v 06:42  • Odpověz
vauuuuuuuuuu, no tak to je super zprávička :slight_smile: A cože už včera, neměla jít ven až zítra :slight_smile: Ale hlavně, že už je na světě a všechno je v pořádku.

Magdiii, velikáááá gratulace ke Kačence a přeji hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 10:05  • Odpověz
Soni podrobnosti neviem, ale určite sa to dozvieme len čo sa bude mocť pripojiť :slight_smile: Hlavne že sú obe holky v poriadku :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz
Jééé, já jen tak nakukuju a tady taková super zprávička. Tak Kačenka už je na světě. Moooooooc Magdi gratuluji a přejeme s Ondráškem hodně zdravíčka, spokojenosti a ať se Vám daří krásně.
6. kvě 2008 v 15:10  • Odpověz
magdi, velká gratulace. kačenka se narodila v ten nejlepší den - na klaudinčin svátek - to mají holky asi nějaký znamení :grinning: . ať se vám oběma moc daří.
7. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz
jo a včera jsem po roce prvně cvičila. dala jsem si jednu! sadu na přímé břišní svaly (celkový počet "zatažení" svalů 60) a byla jsem hotová! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: dneska ráno jsem to ještě cítila, ale přihodila jsem šikmé břišní svaly. a jeden cvik na zadek - zase totál nemožná. ještěže jsem začala trochu doma. neumím si představit, že bych na aerobik vyrazila rovnou. :sweat_smile:
7. kvě 2008 ve 20:36  • Odpověz
Jejda holky, podívejte na co jsem narazila při pročítání nymburskýho deníku na netu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://nymbursky.denik.cz/miminka/mimi20080509.html

Je tam fotka Magdy a Kačenky :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ahooooooj kočky :slight_smile:
Magde a Kačenke to spolu sluší :dizzy_face:
12. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
Ahojky holky, dneska jsme dorazily z porodnice domů. Díky za chválu.
12. kvě 2008 v 17:23  • Odpověz
Ahoj Magdi, tak to je fajn, že jste už doma....Tak ať vám to doma pěkně jde :slight_smile: A co Vojtíšek na Kačku?
12. kvě 2008 v 17:58  • Odpověz
Magdi, vítej doma dvojnásobná mamko. Tak jak se cítíš a jak to všechno probíhalo? Jinak fotečka v Nymburském deníku je překrásná.

Jinak samozřejmě zdravím i Vás ostatní. Jak jste tu psaly o těch bruslích, hned bych si vyjela. Loni na jaře jsem si pořídila nové brusle a úplně jsem se do nich zamilovala. Tady na Nymburksu jsou tak skvělé podmínky na bruslení, že to člověk musí využít. Ale teď si ještě pár měsíců počkám. Vidím to až na konec srpna nebo začátek září a to jen pokud všechno po porodu půjde jak má. Ale kdo si počká, ten se dočká.
12. kvě 2008 v 19:15  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Holky včera som prvý krát vo svojom živote dostala pokutu a to preto, že ja blbka som si nevšimla značky ZÁKAZ ZASTAVENIA a celý čas čo som bola s Natuškou na plávaní a na prechádzke auto si tam veselo stálo Dnes idem zaplatiť pokutu...neviete koľko to robí keď sa poruší ZZ?????????
13. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz
Magdi vítaj opäť medzi nami :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz
No, Aničko teda kam to parkuješ :grinning: A to ti strhnou i nějaké body?? Bože :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, porod byl rychlovka. Z neděle na pondělí 5.5. mě odešla zátka, tak jsem v pondělí pro jistotu jela do Čáslavi a myslela si, že si mě tam nechají do plánovaného porodu ve středu. Ale když mě prohlédl doktor, hned začal fofr. Doktoři letěli na sál se mýt a sestry mi ještě narychlo dělaly odběry a hned se jelo na sál. Uspali mě a v půl pátý byla Kačka na světě. Hned na sále mě probudili a od té doby jsem už nespala. Asi hodinu po porodu mi dali Kačku na kojení, ta se přisála a od té doby je to ten největší saveček pod sluncem.

Jinak Vojta je z ní nadšený. Pořád vykřikuje mimi a chce k ní do postýlky. No sranda :grinning:
13. kvě 2008 v 17:46  • Odpověz
Krásne ránko prajem všetkým :wink: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2008 v 07:55  • Odpověz
Krásne ránko vám prajem :slight_smile: Ako sa dnes máte??
15. kvě 2008 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.