• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Krásny večer kočky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj Aničko :grinning:
26. kvě 2008 ve 22:07  • Odpověz
ahoj Soni :dizzy_face: Ešte si si tam nedala TT? :grinning:
26. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz
já radši čekám, až to budu mít od doktorky, nebo si to tam mám dát, já nevím no...
26. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz
Je to na tebe :dizzy_face: ja som sito dávala a potom som sit to o 2 týždne posúvala :wink:
26. kvě 2008 ve 22:27  • Odpověz
Krásne ránko prajem :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2008 v 06:45  • Odpověz
Ahoj kočky, tak ako sa všetky máte? :slight_smile:
28. kvě 2008 v 06:40  • Odpověz
Ahojky, tak u mě docela dobrý, až na občasný bolesti břicha to jde...jen se mi chce spát a je mi děsný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz
Soni to je na začiatku úúúúúúúplne normálne teda ak tie bolesti nie sú nejak moc silné :wink: Na počiatočnú únavu si veĺmi dobre pamätám, spala by som vždy a všade :grinning:
28. kvě 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
Ahoj, Soni já taky prospala skoro celé první tři měsíce.
28. kvě 2008 ve 14:14  • Odpověz
Aničko a co vy jste doma? Asi ani nemá cenu teď chodit ven, že? Je tam fakt hic...
28. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Soni nie včera sme vonku neboli, jednak bol pařák a jednak do toho fúkal vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 v 07:36  • Odpověz
Ahojda, tak dneska je tam celkem přijatelně, nebo aspoň mi to tak přijde, když koukám z okna a je pod mrakem :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz
ahoj holky, tak kdepak jste všechny, to vás ty vedra tak zmohly? :grinning: A co Lenča, ještě z toho vedra neporodila?? :grinning: Já jdu zítra ráno k doktorce, tak jsem zvědavá, co se dozvím.
1. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
Ahoj, jsem vařená. Zítra ti držím palce.
1. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz
jé, ahoj Magdi, co dělají dětičky? Přemýšlíme nad jménem Vojta pro kluka, nějak se nám začlo líbit :slight_smile:
1. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky,

Soni, zatím jsem neporodila a doufám, že ještě nějakou dobu neporodím. I když není vyloučeno, že klidně můžu rodit už teď. V sobotu večer mi volala mamka, jestli jsem z těch veder a bouřky už náhodou neporodila. Ale já byla paradoxně ten den úplně v pohodě. Dokonce jsme si s manžou vyrazili na výlet do Jabkenické obory a na zámek na Loučeni. Ani, projížděli jsme i Mcelama, tak jsem Ti zamávala. Stavili jsme se u Vás před zámkem a udělali pár foteček. No byl to hezký den. Včera jsme pro změnu byli u tchánovců na grilování a na dni dětí na místním hřišti. Neteře se tam pěkně vyblbli a vyhráli spoustu cen. Tak se moc těším až tam za pár let budu chodit se svými dětmi.

A jak se dnes máte? Soni, jak se cítíš? Já jdu dnes poprvé na prohlídku do Nymburské nemocnice, tak jsem na to zvědavá. Ještě předtím jdeme s manžou na oběd, tak jim snda nebude vadit, že tam půjdu s plným žaludkem. Ale pozvali si mě až na jednu hodinu, tak musí počítat s tím, že tam přijdu najedená.
2. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
Ahoj Leni, a jake to je na Loucni? Taky bychom se tam nekdy jeli podivat, tak uvidime :slight_smile:
Ja byla dnes u doktorky, tak pry zatim dobry, ultrazvuk nedelala, jen mi prosmatrala prstem a dala mi na 14 dni neschopenku, ze mam byt radsi v tech vedrech doma a nikam moc necourat.Sice mam neomezeny vychazky, ale tak radsi budu doma, fakt jsem mela co delat dneska dojit domu. A za 14 dni mi i udela ten prvni ultrazvuk, tak snad to bude vse v poho.
Tak pak dej vedet, jake to bylo v nemocnici, co ti rekli a tak.
2. čer 2008 v 10:19  • Odpověz
Krásne ránko prajem :wink: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2008 v 08:35  • Odpověz
Ahoj Aničko, jak se máte holky?
4. čer 2008 v 08:52  • Odpověz
Výborne Soni, Naty chrupká, zajtra má prís´t mamča tak už sa tešíme :slight_smile:
Takže ti nerobili UZV??To uje škoda už som sa tešila na fotečku :slight_smile:
4. čer 2008 v 08:54  • Odpověz
No, jdu tam 16.6., tak to už by UTZ měla udělat, tak jsem zvědavá...Teď pořád čučím po kočárkách, ale nevím nevím...Asi se budem taky muset někdy sjet podívat do toho Kolína :slight_smile:
4. čer 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu se s Vámi podělit o velmi čerstvý zážitek z Nymburské porodnice. Dnes mi přijela po dlouhé době na návštěvu mamka. Jelikož jsem dnes měla pravidelnou poradnu v nemocnici, šla mě doprovodit. Zatímco minulý týden jsem šla hned na řadu, tento týden jsem čekala asi půl hodiny. Vyšetřoval mě nějaký starý doktor, důchodce slovenského původu, který zřejmě čerstvě do nemocnice nastoupil do pracovního poměru, protože mu sestřička vysvětlovala, jak má co zapisovat do PC atd. Strašně dlouho mu trvalo, než mě vyšetřil a zapsal všechny údaje do PC. Když jsem pak vyšla z ordinace, zjistila jsem, že mi dal cizí lékařskou zprávu, tak jsem se musela vrátit pro tu svoji. Při odchodu na porodnické oddělení jsem zjistila, že mi chybí i část těhotenské průkazky, tak se pro ni pro změnu vrátila mamka, abych pořád nemusela běhat po schodech. Prostě byl tam docela zmatek. Pak jsme se přesunuli na porodnické oddělení, aby mi natočili monitor. Ale zrovna tam měli nějakou rodičku, tak jsem musela čekat. Mezitím přišli na monitor další tři maminky, tak jsme čekaly v návštěvní místnosti, až ta rodička bude hotová. Co čert nechtěl. Za chvíli přišla další rodička, pak další a pak ještě přijela čtvrtá, tak nám bylo jasné, že se jen tak na řadu nedostaneme. Takže jsme čekali dvě hodiny v návštěvní místnosti. Pak teprve přišla sestra a řekla nám, že to čekání bude ještě na dlouho, protože se jim tam sešly 4 rodičky najednou, což je velmi vzácná událost. Takže nám po tom dlouhém čekání řekla, ať jdeme domů a večer nebo ráno si zavoláme a přijdeme jindy, pokud nechceme čekat ještě hodiny. Tak jsme se s mamkou sbalily a šly jsme domů. Musím tam zítra znovu. Ještě jsem chtěla napsat, že už to v Nymburské porodnici vypadá skoro jako v Praze. Měli tam všechny pokoje plné. Všech 15 lůžek bylo obsazeno a do toho jim tam přišly další 4 rodičky a personál řešil, kam je všechny dají. Prostě Nymburská porodnice tento týden praská ve švech a zřejmě alespoň jednu noc budou muset některé maminky ztrávit na chodbě nebo se tísnit na pokoji s více maminkama. Takový babyboom na nymbursku jsem tedy nečekala.
9. čer 2008 v 19:16  • Odpověz
Ahojky holky, krásne ránko prajem :wink: :slight_smile:
10. čer 2008 v 08:26  • Odpověz
Leni teda tak to je niečo pomaly aj v NBK začnú s registráciou :unamused:
10. čer 2008 v 08:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přeji všem sluníčkový den :slight_smile:
10. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz
Krásne ránko prajem :slight_smile:
Kočky dnes možno budem v NBK tak nechceli by ste si niektoré dať spicha?? :slight_smile:
11. čer 2008 v 07:15  • Odpověz
Ani ahoj. A kdy dnes budeš v Nymburce? Dopoledne nebo odpoledne?Já jdu po poledni na oběd s manžou a pak bych měla tak od půl druhé čas. Ale nebylo by to na dlouho. Přeci jenom už se mi kvapem blíží porod a na dlouhé procházky už nemám sílu. Ale na chvíli se s Tebou klidně sejdu.
11. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
Leni tak to by bolo prima chcela by som vyraziť tak odpoledne :slight_smile: Tak by sme sa videli aspoň na chvíľku :slight_smile:
11. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
No snad nebude odpoledne pršet. Tady v Nymburce je to teď takové zatažené a před chvíli malinko pršelo. Mohly bychom zajít do té cukrárny u zrcadla a kdyby bylo hezky a já měla dostatek síly, tak bychom se mohly projít okolo hradeb nebo někde po okolí. Nebo si sednou do parku u vodárny. Takže navrhuju sraz u cukrárny ve 13:30. Vyhovuje Ti to nebo chceš později. Já v té době budu ve městě a pak už se mi nebude chtít jít domu a znovu do města, protože to mám trochu z ruky. Tak záleží na Tobě. Kdyžtak máme na sebe číslo na mobil, tak si můžeme poslat SMS.
11. čer 2008 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.