• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Leni tak čas zatiaľ može byť tak dúfam, že mi madam neskríži plány anebude vtedy spať :grinning: Inak aj tu je nejak zatiahnuté, v noci bola búrka tak dúfam, že odpolko nebude liať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže 13.30 u cukrárny a keby niečo tak píšem(e) sms :wink:
11. čer 2008 v 10:09  • Odpověz
Dobře. Tak ve 13:30 u cukrárny a kdyby někdo z nás nemohl, napíšeme si. :wink:
11. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
ahoj holky,
zase se mezi vás hlásím. už jsme skuteční nymburáci. druhý svátkový víkend v květnu jsme se nastěhovali a od té doby je pořád co dělat. už spím jen max. 6 hodin vč. kojení. prostě je ten den na mě strašně moc krátký. takže postupujeme pomalu pomaličku k bydlení dle našich potřeb. včera večer jsme spustili internet. jsem zase zpátky v 21. století :grinning: .

magdi, vítek je opravdu zlatíčko. takovýho brášku jsem si vždycky se ségrou přála :wink: . to bude kačenka velice spokojené miminko :dizzy_face: .

soni, VELIKÁÁÁÁÁNSKÁÁÁÁ gratulace k tvému těhu. tak to už jsem tady všechny maminky a skoromaminky. už se těším na tvoje popisování těhu.

leni, s tím tvým "super" zážitkem z nbk porodnice jsi mi jenom potvrdila moje přesvědčení. tohle byl důvod mého porodu v podolí. tam jsem na žádný přístroj nikdy nečekala. mně osobně ani čekaní nevadí, ale prostě jsem se bála, kdyby moje miminko potřebovalo inkubátor, mělo by třeba smůlu, že tam už leží "rychlejší" miminko. ale já jsem rizikový případ. v tvém případě by mělo být všechno ok.

aničko, pokuta :wink: - všechno je jednou po prvé. někdy jsi začít musela :wink: . tos mi připomněla moje špatné parkování v pdy. ještě před mnoha lety :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jsem zaparkovala přesně pod cedulí ZZ a šla si z vesela vyřídit svoje věci. bylo to před spořitelnou u hotelovky. při návratu k autu tam na mě čekali cajti a šli mi domlouvat. nasadila jsem nejskroušenější a nejnešťastnější výraz a nechala si domlouvat. jenže na hotelovce zazvonila přestávka a studenti se vyklonili z okna a začali na policisty pokřikovat, ať mě nechají. to mi trochu přitížilo. dokonce se cajti nechali vyprovokovat a pokřikovali na ně zpátky. hotelovkáři se nedali a začali pokřikovat vtipy o policajtech. to už mi ten nešťastný výraz bohužel nevydržel. pokutička nakonec byla :sweat_smile: .
13. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky,
verco, díky moc :slight_smile: Tak zachvilku jedu k doktorce, tak jsem fakt zvědavá, co mi řekne...
A s těma policajtama bych to asi taky nevydržela, bych se tam asi začla chlámat, i kdybych nechtěla :grinning: :grinning:

Leni, to je to v Nymburce takhle jo? Tak to asi my budem muset rodit tam kde bude fakt místo, třeba někde za hranicema, jestli to v Česku takhle půjde dál :grinning: :grinning:
16. čer 2008 v 06:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Soni srdečne gratulujem k úspešnej ko. :dizzy_face:
17. čer 2008 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky len narýchlo vás zdravím. Hodila som do alba fotku našej zubatej prnceznej a letím kŕmiť. Pa pa a pekný večer vám prajem :wink: :slight_smile:
17. čer 2008 v 18:02  • Odpověz
Aničko, malá je super :slight_smile:
Tak já v pondělí byla na kontrole a malá příšerka na utz měla 1,39 cm a srdíčko bilo :slight_smile: Dneska jsem byla na krvi a dostala jsem těhu průkazku :slight_smile:Tak tomu snad už začnu věřit :slight_smile:
19. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz
Leni, ještě celá?? :grinning:
20. čer 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
Ahoj Soni, gratuluji k průkazce. Už tomu začni věřit, fakt.
20. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz
ahoj holky,
soni, to je super - já chci taky :confused: :grinning: .
léňa se nám tady nějak nehlásí, že by....? :fearful:
20. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile: Dnes máme posledné plavčo a začíname zas na podzim :slight_smile:
23. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
Ahojky krásne ránko prajem všetkým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kde ste kto?? :confused:
24. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
Ahojky, já jsem tady, akorát se sem podívám vždy až odpoledne :slight_smile:
24. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz
ahoj holky,
taky sem občas nahlídnu :wink: . ale teď mám manžu víc doma, tak si ho užívám. nevíte někdo, jestli už léňa porodila?
24. čer 2008 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky,

zatím jsem celá a v pořádku. Zatím se žádný porod nekoná. Jen nemám náladu zapínat PC každý den, tak sem koukám jen tak dvakrát do týdne. Spíš jsem na zahradě, připravuju věci pro mimčo a zařizuju další věci po Nymburce. Až porodím, dám určitě vědět někomu z Vás SMSkou. Včera jsem byla na monitoru a nic nenasvědčuje tomu, že by se porod blížil, takže to vidím až tak na příští týden.

Soni, gratuluju k těhu průkazce a hlavně k prokázání těhu.

A jak se holky jinak máte? Verčo, jak se Ti bydlí v Nymburce?
24. čer 2008 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju za gratulko k průkazce, jsem na ní pyšná :grinning:

Leni, tak snad už to brzy bude, držím palečky a přežij nějak ta vedra :slight_smile:
25. čer 2008 v 18:31  • Odpověz
ahoj holky,
tý jo - sonisku, už máš 1/4 těhu za sebou :grinning: :grinning: už se jenom "párkrát" vyspíš a máte doma miminko :grinning: .
leni, hezky si užívej zahrádky. já jsem v těhlech vedrech s klaudinkou doma a vycházíme ven až ve čtyři :stuck_out_tongue_closed_eyes: . no mohla bych ještě dopoledne, ale to už máme rituálek, že klaudinka se během dopoledne tak na hodinku schrupne. a já mám svůj čas lenošení.
teda, tady teď byla taková buřina nehezká. už v půl sedmý tma jak v deset :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
leni, bydlí se mi tady moc dobře. sice už mi nastala zase "starost" o domácnost, ale těch výhod je mnohem mnohem mnohem víc. např. už si zase kupujeme k jídlu, co nám chutná a ne co zrovínka mají..... no je toho hodně, ale to si můžeme říct, až se potkáme :wink: .
25. čer 2008 v 19:39  • Odpověz
Ahoj Verčo, no to mi ani neřikej, že zachvíli budu rodit :grinning: :grinning: Dyť nemám ještě ani břicho :grinning: Teda jen nafouklý :grinning:
Tak to vám tam přišla bouřka od nás, tady už dvakrát pěkně lilo, jsem musela letět pozavírat okna a teď je aspoň čerstvý vzduch.
Bohužel teda manža jede akorát vlakem domů, měl být už touhle dobou dávno v Lysé a stojí v Mstěticích, protože v Čelákovicích je podmáčená trať a nesmí tam jezdit vlaky. Tak v Mstěticích stojí dva Elefanti a jeden rychlík, no tak to je děs teda...Ty Čelákovice jsou nějaký prokletý :frowning2: Kdyby se to vědělo, mohl jet domů busem z Čerňáku a byl by klid. Tak snad jim tam brzy přistaví nějaký autobusy...
25. čer 2008 v 19:43  • Odpověz
Ahojky,

ta bouřka a liják byli fakt šílený. Už jsem dlouho nic takovýho neviděla. I když se říká, že o bouřkách se rodí víc dětí, tak na mě to teda vliv nemělo. Ani poslíčci nepřišli. No uvidíme další dny. Dneska bylo takový dusno, že jsem radši byla celý den doma a ven jsem vylezla až těsně před tou bouřkou. Zaplať pánbůh za ten náš starej kamenej dům. Je tu tak příjemně a ty vedra se tu snáší mnohem líp než třeba v paneláku.

Soni, ty vlaky jsou hustý. Včera stávka a dneska počasí. Už máš manžu doma?

Verčo, jasně že si povíme víc osobně. Už se těším na Klaudinku. Pomalu už bude sedět, co? A co zoubky? Nerostou už jí náhodou?
25. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj Leni, no já dneska taky byla celý den doma odpoledne jsem si dala šlofíčka :slight_smile: A ven jsem šla až večer, kdy jsem šla naproti Martinovi k autobusu. Přijel nakonec o hodinu později, no děs. A to minule, když vykolejil vlak v Čelákovicích, tak tam taky byl, ne teda přímo v tom vykolejeném vlaku, ale jel do práce a přijel taky pozdě, ten má na to fakt štěstí :grinning:

Zítra jedu do Prahy za jednou kamarádkou na obídek a s druhou jdu pak do kina na Sex ve městě, tak jsem na to zvědavá...V telce jsem seriál nějak moc nesledovala, ale prý to je pěkné :slight_smile:
25. čer 2008 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky,

jakpak se dnes máte? U mě stále nic nového. Jen nám konečně dneska volala paní z obchodu, ve kterém máme objednaný dětský kočárek, že jim konečně po velikých peripetiích přišel, takže si dnes pro něj jedeme do Kolína. No kočárek budeme mít doma opravdu za pět minut dvanáct. Už jsem se bála, že nebudeme mít naše mimčo v čem vozit. Před třemi týdny nám totiž paní zavolala, že tu barvu, kterou jsme si objednali, už bohužel nevyrábí, tak jsme museli jet do Kolína znovu a vybrat jinou barvu.

Jdu teď žehlit, tak se mějte hezky. :wink:
27. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
Ahoj Leni, tak to je super, že stihnete přivézt kočárek :grinning: A jaký jste si objednali?? Já včera na nějaké koukala v Praze a nic moc teda, jo líbí se mi Patron a docela i Bebecar, ten se mi líbil, ale vyjde dráž...
Já dneska jedu k ségře a zítra s ní k našim a budu tam až do do úterý....Tak snad ještě Leni vydržíš, nebo doufám, že se to nějak dozvím, kdyby něco :slight_smile:
27. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz
Krásne ránko kočky prajem :wink: :slight_smile:
30. čer 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my jsme se teď relativně vyléčili ze střevní chřipky. Bylo to něco. Špatně bylo všem kromě Kačenky. Té naštěstí nic nebylo. Jenom je trochu zahleněná, ale proti tomu jak trpěl zbytek rodiny, to je nic.
30. čer 2008 v 11:03  • Odpověz
Ahoj Magdi, tak dúfam, že čoskoro sa už vyliečite úplne :wink:
My máme už druhý týždeň rýmu, ale je to už podstatne lepšie ako na začiatku :slight_smile:
30. čer 2008 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky,

dlouho... teda včera jsem se byla podívat v NBK v porodnici, PA nás provedla a vše nám ukázala a byla jsem nadšená. Teda předčilo to mé očekávání... Tak doufám Leni, že se ti tam bude líbit, zmiňovala se o tom, že čekání na monitory jsou fakt dlouhý, ale těm já se naštěstí vyhnu - budu chodik k Tomanovi do ordinace. Držím palce ať všechno dobře dopadne...

Sonisku gratuluji k průkazce :grinning:
30. čer 2008 v 11:19  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
ahojky krásne ránko prajem :slight_smile:
Mne sa dnes snívalo, že som mala dva testy pozitívne a ešte viem že to boli tie "tyčinky" do prúdu moči :sweat_smile: :grinning:
1. črc 2008 v 07:47  • Odpověz
ahojky,
aničko, tak vy už "pracujete" na dalším miminku - jéééé :dizzy_face: já chci taky :slight_smile: , ale musím si ještě 2 roky počkat, než zahájíme rozmnožovací vášeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
tak moje snídaně je dost ubohá. asi se přemluvím a půjdu si vytvořit něco hodnotnějšího. přece jenom půlka milky a lentilky nejsou úplně to nejlepší. jediný zdravý bod je čaj pro kojící matky :grinning: . ale já jsem dneska strašná lenora líná. jediný štěstí, že klaudinka má ráda čokoládkový mlíčko :grinning: .
kamarádka mi říká, jak je umělá strava drahá. tak jsem ji vyvedla z omylu, že kojení jde taky do peněz. musím mít pořád přísun masa a, když maso dojde, je třeba hodně čokolády. holky kojící, taky jste to tak měly?
1. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
Ahojky holky,

Michele: Tak to jsme se v nymburské porodnici včera mohly potkat, kdyby jsi tam šla o pár hodin později. Já tam byla včera v jednu odpoledne a výjimečně jsem na monitor nečekala. Rodila tam jen jedna rodička a druhý monitor byl volný, takže jsem prohlídku i monitor zvládla relativně rychle. Taky se mi nymburská porodnice líbí. Původně jsme chtěli s manžou jít taky na prohlídku porodnice, ale teď jak tam chodím na ty prohlídky a monitor, jsem porodnici poznala docela důkladně. Na pokojích jsem teda nebyla, ale byla jsem tam před dvěma lety navštívit svou švagrovou po porodu, takže vím, jak to tam vypadá. Mimochodem švagrová nás včera šokovala. Přes měsíc tvrdila, že koncem června půjde do Prahy na nějakou soukromou kliniku na operaci kýly. Pak se z té kliniky vyklubala plastická chirurgie a ona stále tvrdila, že tam jde na operaci kýly. Já jsem ale manžovi říkala, že se mi to nějak nezdá a že si myslím, že tam jde na operaci prsou a že se to bojí komukoliv přiznat. A taky že ano. Včera k nám přijeli tchánovci a skutečně nám řekli, že švagrová si nechala minulý týden v Praze zvětšit prsa. Můj tchán (její táta) je z toho na prášky. Vadí mu, že to tajila i před vlastními rodiči a řekla jim to až večer před operací. Tchýně si kvůli její operaci vzala dovolenou, aby jí hlídala dcery a když zjistili kvůli jaké operaci to je, moc se jim to nelíbilo. A to už měli švagrovci letos problém s tím, že si koupili nové(ojeté auto) za více jak třista tisíc a po týdnu jim kykslo a už je to dva měsíce a auto jim ještě neopravili. Tu koupi auta taky tajili a tchánovi pak ještě vynadali, že se o tom zmínil v hospodě a lidi mají teď švagra za blbce, že je vyučený automechanik a neumí ani koupit auto, které je v pořádku. No máme teď v rodině veselo.

Jinak u mě nic nového. Včera jsem byla opět v porodce na kontrole a na monitoru a zatím to nevypadá. Ještě si mě pozvali na pátek na další kontrolu a pak mě ještě případně nechají pár dní přenášet. A pokud se mimčo nenarodí do týdne po termínu, musím holt příští týden nastoupit do nemocnice a porod vyvolají.

Ani: A není ten tvůj sen reálný? Vím, že už se snažíte, tak by to byl hezký dárek pro Natálku. K prvním narozeninám by dostala příslib, že se jí za 8-9 měsíců narodí sourozenec. :wink:
1. črc 2008 v 09:22  • Odpověz
Veru som rada, že sme sa včera videli :wink: A platí to aj pre ostatné nymburačky že ke´d to bude možné, tak by sme mohli znova spáchať nejaký zrazík :slight_smile:
Leni tak to máte v rodine fakt veselo :zipper_mouth:
Inak sen by sa snáď mohol vyplniť, ak nepríde mrcha tak budem testovať cca.7-8.7. :slight_smile: tak teraz sa už len budem modliť :slight_smile: Bol by to pekný darček nielen pre malú ale aj pre nás k druhému výročiu svadby :slight_smile:
1. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.