• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoj holky, jooo veřejné zachodky....
1980mat kamaradka taky přanášela a taky jí dali čas jak tobě, večer před hospitalizací se jí to rozjelo.....takže držím palečky. Doktoři vědí, co dělaj, nebudou přece riskovat.
11. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
Leni tfuj tfj tak snáď sa ti to rozbehne samo :wink:Mńa chceli hospitalizovať po 9 dňoch prenášania
11. črc 2008 v 10:45  • Odpověz
Holky, díky moc za podporu. :wink:

Verčo: To víš, že se mi honí hlavou různé myšlenky. Do včerejška jsem byla celkem v pohodě, ale včera jsem si poprvé za celé těhu trochu pobrečela. Honí se mi hlavou myšlenky na to, jestli všechno dobře dopadne, jestli náhodou nebudu mít zkaženou plodovou vodu, jestli mimčo nebude moc velké, abych ho mohla vytlačit apod. Samozřejmě počítám i s císařským řezem, i když zatím o něm žádný doktor neřekl ani slovo. Spíš mi říkají, že tím, že měřím 178 cm a mám celkem širokou pánev, je velmi reálná šance, že zvládnu porodit i větší miminko. Navíc není jisté, že miminko bude až tak velké, jak si třeba já myslím. Na netu sháním různé informace, jak si vyvolat porod doma a zkouším samozřejmě i osvědčené rady od doktorů a sestřiček. No dnes začínám být torhcu klidnější. Bříško klesá a to je dobré znamení.
11. črc 2008 v 10:56  • Odpověz
Leni, tak doufám, že vše dobře dopadne a tuším, že do neděle porodíš :slight_smile:
11. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni tak dneska maji prijit bourky, treba to uspisi :slight_smile: jinak v pondeli uz bude mit po dovolene primar, tak snad s tebou zacne neco delat :slight_smile: Drzim palce at to dopadne a budu se pak tesit na cerstve reference z porodky :slight_smile:
11. črc 2008 ve 13:24  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Holky, jste zlatíčka.

Michele: Já jsem ani nevěděla, že MUDr.Toman má dovolenou. Je pravda, že do porodky v Nymburce chodím už od 2.6. a narazila jsem tam na všechny doktory kromě něho. Jeho jsem ještě neměla tu čest osobně poznat. A samozřejmě u porodu bych ho brala všemi deseti. Mojí švagrovou rodil dvakrát a nemohla si ho vynachválit. Oba porody měla bez nástřihu a za šest hodin měla po všem. Jinak Michele, opatruj se. Chodím tady už dva roky pravidelně do jedné diskuze a tam tento týden porodily hned dvě holky. Jedna měla termín 18.8. a druhá má termín 22.8. a rodí dneska. Obě miminka budou tedy předčasně narozená, ale snad bez komplikací. Ale maminkám to na psychice moc nepřidá.
11. črc 2008 v 15:19  • Odpověz
Leni díky,
já k Tomanovi chodím do poradny takže teď na něj čekám jak na smilování aby mi vypsal mateřskou :slight_smile:. Ale k porodu bych ho brala taky hned - jsem hroznej nedůvěřivec k lidem, a nevím proč on si mou důvěru získal hned... I když má někdy zvláštní styl humoru - asi jako já :grinning:

Jo o porodech mi povídej, včera už jsem se PA ptala od jakého týdne jsou schopni postarat se o mimi v NBK, tak musím minimálně ještě 10 dní vydržet :slight_smile: Já co tu chodím do společnýho termínu, tak už máme v srpnovkách 4 miminka (z toho jedny jsou dvojčátka) a další je na cestě - holčina měla termín 3 dny přede mnou.... Já zatím poslíčkuju tak snad si tam ještě pobude :slight_smile:
11. črc 2008 v 16:21  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Leni držíme palce a doufám že nám sem dáš nějak vedět :slight_smile:
11. črc 2008 v 16:21  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahoj, jasně, že dám vědět. Mám telefonní čísla na 3 z Vás, tak určitě pošlu SMS.
12. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
Leni, jj dej vědět...Ty jo, já se tak těším až bude Ondrášek na světě :grinning: Zrovna taky sleduju tu marusku, jestli už porodila, chudák holka, si asi trpí :cry:
12. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
Soni, Ty tu Marušku znáš? No holka už to má za sebou. Rodila 38 hodin v kuse. Museli jí dávat třikrát epidurál, aby to zvládla. Každopádně miminko má téměř 2,5 kg, což je hodně dobrá váha na 35 tt a snad to všechno bude bez komplikací.

Jinak já si dnes prožila taky trochu stresu. Manža odjel dopoledne na kole na volejbalový turnaj 15 km od Nymburka. Já jsem šla v jednu na kontrolní CTG do porodky a doktorovi se tam něco malinko nezdálo, tak mi řekl, že se to musí hlídat a že mám přijít za 2 hodiny na další CTG. Tak jsem hned volala manžovi, ať přijede, že je možné, že mě dnes hospitalizují, protože doktorovi se nezdálo CTG. Tak manža hnal na kole jako o život a celý uřícený dorazil domu. Vzali jsme auto a jeli do porodky. Manža šel se mnou i na to kontrolní CTG. Naštěstí na podruhé to bylo úplně v pořádku, takže mě pustili domů s tím, že pokud dneska nebo zítra neporodím, v pondělí v sedm ráno nastupuju do nemocnice a porod mi vyvolají. Zjistila jsem si, kdo má v pondělí službu a kdo mě tedy bude rodit. Jsem z toho trochu v rozpacích. Bude mě rodit doktorka, která je ještě o rok mladší než já (je jí 26) a nemá ještě atestaci. Tak se musím modlit, aby nebyly nějaké komplikace, protože kdyby byly, tak ona neumí udělat ani císaře a musela by na to volat svýho tátu, který má příslužbu doma na telefonu. Je to shodou okolností náš soused. Bydlí jen o dva domy dál. No každopádně doufám, že to oba s mimčem ve zdraví přežijeme.
12. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz
Téda Leni, tak snad to dobře dopadne a ta doktorka bude v poho...Moc moc držím palce :slight_smile: Třeba ti ještě v noci praskne plodovka :confused: a doktorce se vyhneš...

Marušku znám akorát, že tu píše v diskuzích a vím o jejích albech...
12. črc 2008 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak ste si užily deštový víkend? My po dlouhé době lenošili celá rodinka. A bylo to fajn. Pak sme se jeli juknout do new Tesca v Milovicích :frowning2: sem pěkně zklamaná,je to malý,ceny stejný jak všude jinde,výběr taky nic moc a hl.tam nemaj oblečení, těšila sem se na cherokee pro mimi.chjo
14. črc 2008 v 10:26  • Odpověz
ahojky všem,
tak léňa už vegetuje v porodnici :dizzy_face: . myslím na ně.
flufla, tak tesco bez oblečků :stuck_out_tongue_closed_eyes: by mě taky nebavilo. my v nbk tesco nemáme a občas bych ho brala právě kvůli oblečení.
dneska je zase spavý počasí. ale aspoň není pařák. :wink:
soni, ty už jsi 13. týden. já to s tebou nějak moc prožívám - to jsem (mám pocit) akorát začínala zvracet :sweat_smile: :grinning: .
14. črc 2008 v 10:47  • Odpověz
Holkyyyyyyyyy mám správu od Lenky!!!
14. črc 2008 ve 14:50  • Odpověz
TAK SE NÁM DNES VE 13.35 NARODIL ONRASEK. MA 4.6 KG A 53 CM! PO 5 HODINÁCH ÚTRAP JSEM MUSELA NAKONEC PODSTOUPIT CISARSKY REZ.OBA JSME V PORADKU.

Tak teda obrovská gratulácia, je to obrík, ale hlavne že ste obaja v poriadku :dizzy_face:
14. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz
Teda Leni, takovyho obrika :astonished: :astonished: Tak to moc a moc gratuluju a preju hodne zdravicka vam obema :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
Taky se připojuji k obrovské gratulaci. Leni, ať se vám oběma daří a jste zdraví :slight_smile:
14. črc 2008 v 15:44  • Odpověz
pane jo to je kus chlapa!!! také gratuluji, at dělá jen samou radost :slight_smile:
14. črc 2008 v 18:58  • Odpověz
tak to je dobře "dopečené" miminko :dizzy_face: :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face:
moc gratulujeme a ondráška vítáme na světě :dizzy_face: a přejeme jenom samé radostné, veselé a příjemné zážitky.
14. črc 2008 v 19:59  • Odpověz
flufla, tak já se tu v Tescu ještě podívat nebyla, nebyl čas...ale někdy tam zavítám...my stejně spíš jezdíváme do Lysý nakupovat :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2008 ve 22:27  • Odpověz
Leni také se přidávám k veliké gratulaci a koukám že jste si pořídili rovnou pěknej kus chlapáka :slight_smile: Tak ať jste zdraví a jdete brzo domů... Já se v porodce vidím tak za měsíc :grinning:
15. črc 2008 ve 13:33  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Nevíte něco o Lenče?? Kdy půjde domů a jak na tom jsou? :dizzy_face:
16. črc 2008 v 08:15  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
O Lenke neviem nič nové napísala mi iba tú sms o narodení. Tak snáď sa ozve keď bude mocť :slight_smile:
16. črc 2008 v 08:16  • Odpověz
Já jí taky psala v pondělí smsku s gratulací, tak asi nestíhá...však toho musí mít chudák taky dost :zipper_mouth:
16. črc 2008 v 08:21  • Odpověz
Tak novinky asi žádné nejsou, že? Snad se mají dobře :dizzy_face:
17. črc 2008 v 15:50  • Odpověz
ahoj holky,
tak teda novinky jsou a veliké - klaudinka se už taky umí přetáčet z bříška zpátky na záda :dizzy_face: :grinning: . a taky si umí "říct", že se jí něco nelíbí. teď je období, kdy vyjela se spoustou nových věcí. ani nestíhám zapisovat :sweat_smile: . jo už začala žvatlat a zdálo se mi jako kdyby říkala bebebe, jejejeje. a vydává nové zvuky a já pak řeším, jestli to děla schválně nebo jí něco je :grinning: :sweat_smile: :grinning:
21. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
Jé Verčo, no tak to je Klaudinka šikovná :slight_smile: Tak zachvilku se už bude pomalu sedět, ne?
Holky, jak je to v Nymburce s předporodníma kurzama a cvičením pro těhotné? Já jsem koukala, že i u nás budou oboje tyhle kurzy a že je vede nějaká porodní asistentka z Nymburské porodnice. Tak nevím, jestli by mi stačilo chodit sem, nebo radši do Nymburka...
21. črc 2008 v 15:52  • Odpověz
Ahoj, koukám jak to na Nymbursku žije :unamused:
Veru,gratuluji k šikovné dcerce, ten můj už asi týden vydává strašný zvuky, doslova piští, řve-strašně vysoké tony. zatím žádná slabika, ale i tak si pokecáme :slight_smile: :slight_smile:
Ted sme začli s příkrmama................no neumí mrkvičku spolknout, ale jinak ze lžičky si ji slupne, tak uvidíme.Jééééééé zase piští, tak se mějte
21. črc 2008 v 19:01  • Odpověz
Soni já chodím na předporodní kurzy do Nymburka do Nirvany - mají to tam 2 porodní asistentky z nemocnice, s jednou se cvičí a druhá povídá o porodu, těhotenství a tak.... Jsou hrozně milé, samy nám pak ukázaly porodnici (vždy každé zvlášť). Opravdu si nemůžu stěžovat, jen mě mrzí že jsem začala chodit poněkud pozdě, až ve 24tt :frowning2:

Kurzy jsou každý čtvrtek, teď je teda nějaká přednáška o aromaterapii a pak 14dní dovolená v Nirvaně a pak běží kurzy normálně dál. Můžu ti poslet číslo na aktuální PA, která nečerpá dovolenou, ony se teď nějak budou střídat...
22. črc 2008 v 09:23  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.