• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoj kocky. Zdravim v rychlosti. Hodila som par fotociek do alba ale do konca tyzdna urco este nejake pridam.
Dnes ideme s manzom do kina na Bathory tak som zvedava ake to bude. Tak papa drzte :wink:
28. črc 2008 v 18:55  • Odpověz
ahojky,
i my přes tyto vedra jsme doma. a pak po třetí hodině se vypravíme na procházku. mě to s tím golfáčem fakt moc baví a klaudinku taky. teď to jsou super vycházky. před tím v korbičce poplakávala, že nevidí a nudí se apod. v autosedačce jsem z toho zase nebyla nadšená já a tím pádem ani beruška. a teď je to fakt pohodlné pro obě maximálně. dokonce se si klaudinka zakňourá, že stojím u výlohy a ji to nebaví, že nevidí lidi nebo něco zajímavýho :grinning: .
soni, minulý týden jsem tady měla bratrance s přítelkyní a byla jsem překvapená, co je všechno v nb na ukazování. ani jsme všechno nestihli. a to jsem se ze začátku bála, co budeme celý čas dělat :sweat_smile: . a ta cukrárna, dke jste byli, je ta nejlepší v nb (teda já ji mám nejdraději :pensive: :zipper_mouth: :grinning: )
28. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz
jo a zapomněla jsem vám říct, že jsem objevila funkci zmenšování fotek. takže teď už i já mám maličké album. a budu na něm pracovat :wink: .
28. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj, sluníčko je fajné, ale všeho z mírou...........Vincí je hned zpocený, prdelka, no u mamky na zahradě lumpačí v bazenku a jinak dovádí na dece, to má rád ,prostor. Ležení v kočárku není pro něj (kdy už si to mámo uvědomíš!!!! :grinning: )
V sobotu pádíme s manžílou na týden do Jeseníku, tak sem zvědavá, ještě s náma jede králík (zakrslý skoro 3kg :wink: ), tak sem zvědavá........
Verčo, já Vince zatím v kočárku moc neposazuju,ale jinak sezení to on rád, nechci to moc uspěchat. Plně tě chápu, jak druzí komentují Klaudinčinu délku, já zas stále slyším, ale ten je pěknounkej, ten má ale kejtičky apod. Mě přijde akorát, v 6 měsících 8500g a 67cm. už baštíme brambor (ble) mrkev a brokolici, uatím celkem uspěšně, tak uvidíme dál.
Mějte se a slunte se
29. črc 2008 ve 20:54  • Odpověz
donia, no vidíš to :grinning: My na Loučni byli nějak kolem jedenáctý a pak jsem byla od půl dvanáctý se ségrou na prohlídce a po půl jedný jsme začli procházet ten park :grinning: Bylo to fajné, až na to vedro...
Holky, super fotečky :dizzy_face:
29. črc 2008 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky. Co je tu nove? dnes sme mali ist s kamoskou a detmi na kupalisko ale nejak sa tu zatahuje Vcera sme boli v Dinoparku v Bratislave, cesta hruza ale park plus ZOO sme si pekne uzili. Len co manza zmensi fotky tak ich hodim aj na kona
31. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
Klaudinka je super teraz som sa jukla do alba :slight_smile:
Ja som tiež pridala ďaľšie :wink:
31. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
Ani, super fotky :grinning: Tak aspoň, že jsi ty dinosaury přežila :grinning: :grinning:

Tak my dneska se byli podívat na Sadské, jaký tam je koupání a super teda, už se těším až tam budem jezdit s dětičkama :slight_smile:
31. črc 2008 v 15:25  • Odpověz
Soni na Sadske se dá ještě koupat? Já tam chodila coby puberťák (před 10ti lety) a to tam bylo nááádherné - voda jak zrcadlo, všude písek - žádná tráva ani rákos.... a když jsem tam projela loni na kole tak jsem byla v šoku.... břehy zarostlé, "upravené" to bylo jen asi na 2 plážích a voda teda nooo nevim, asi bych tam nevlezla, ale možná jsem rozmazlená z bazénů a moře.... Ale ráda na doby kdy jsme tam jezdili vzpomínám, člověk se tam vyřádil - už jako malé dítě. Ono dokud se tam těžilo tak se to pořád jakoby čistilo přírodní cestou....
1. srp 2008 v 07:48  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michele, no nebylo to tam tak strašné...Možná že kdybych tam jezdila před deseti lety, tak bych teď taky měla jiný názor, ale mně to tam přišlo super :slight_smile: Byli jsme akorát tam jak se přijde jakoby od Sadský, písečnej břeh, trochu, ...no pro mě to bylo super, protože u našich jsme se koupali zamlada ve vyloženě kačáku, tak proto :grinning: Ale teď zase mi kamarádka řekla o Ostrým, tak to tam taky někdy prubnem :slight_smile:
1. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz
Soni jo to je ta jedna z tech udrzovanejch plazi :slight_smile: ja vzdycky chodivala uplne dozadu k labi, nebyvalo tam moc lidi a je to jakoby z druhe strany jezera, ale dneska uz to tam asi bude nic moc a tady jak jste byli to bude lepsi :slight_smile:
Ostrou si hodne chvali, ale nevim nikdy jsem tam nebyla, ja jezdila do Sadske a pak do Podebrad...
1. srp 2008 v 16:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
a co je v Poděbradech??
2. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
Soni v Podebradech je taky pisak, ale je to uz upravene jako ofiko koupaliste.... je tam tech pisaku teda vic, ale tam se tusim jeste tezi a je tam samo ze zakaz koupani. To hlavni a nejvetsi jezero je kdyz prijedes do Podebrad od kruhaku (ted je to tam zavrene kvuli opravam mostu, takze presnou cestu bych ti musela zjistit), tak mines po leve strane benzinku, pak je po prave strane par baracku a pak takove parkoviste - to uz patri k jezeru. je to jeste pred Labem.
2. srp 2008 ve 13:19  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Po dlhej dobe vás zdravím zo zeme českej :dizzy_face: Ako sa máte, čo je tu nové??
Večer ke´d zvýši čas tak doplním fotky z dovči :wink: :slight_smile:
7. srp 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
Ahojky holky, zdravím všechny při pondělku. Konečně se zase dostávám k napsání zprávičky. Teď jsem 14 dní jezdila s děckama každý den na chalupu. Rodiče měli dovolenou, tak nám trochu pomáhali. Když byli vedra, mohla jsem se aspoň vykoupat v Mrdlině. A jak se máte vy?
11. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
Ahoj Magdo,

já se mám dobře, i když někdy padám únavou. Přijímáme doma pořád nějaké návštěvy, protože všichni chtějí vidět naše miminko a do toho ten kolotoč kolem novorozence. Vždyť to znáš. Jednou týdně tu mám mamku, která mi napeče a navaří a postará se o Ondru, takže si můžu malinko odpočinout a v sobotu jsme poprvé vyrazili k našim do Prahy. Návštěvu jsem si ale moc neužila, protože jsem pořád kojila, přebalovala, konejšila, ale tak to už s tak malým děckem bývá. Včera nás s manžou náš malej už docela štval. Byl celý den vzhůru a pořád brečel a byl k neutišení. To se nám ještě nestalo. Takže jsme byli nevyspalí a do toho nám odpoledne přijela návštěva, tak jsem si říkala, jak tu návštěvu zvládneme, aby nám do toho Ondra pořád nebrečel. Nakonec se sklidnil a byl hodinu ticho a druhou hodinu jsem pro jistotu kojila, aby jsme měli klid si popovídat. Zato dnešní noc byla téměř perfektní. Krásně jsem se vyspala a teď půjdu s Ondrou na zahradu.
11. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahojky, koukám že to tu žije....

Soni včera jsem byla v Nirvaně na přednášce a od příštího čtvrtka začínají kurzy pro nové maminky.... Ale teď si nejsem jistá časem, kdyžtak si v pondělí cinkni té PA - teď má dovolenou
15. srp 2008 v 08:23  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
jojo Michele, žije to tu. :grinning: :grinning:

Už se Ti to hodně krátí, co? Jak se cítíš? Budeš nakonec rodit v tom Nymburce?
15. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
Jo jo krátí, už bych nejraději rodila... uvidíme co v pondělí kontrola, jelikož se teda na porod ani trochu necítím - doma vše nachystáno a malému se nechce.... Rodit budu v Nymburce určitě, v pondělí bych si chtěla s primářem dohodnout programovanej porod - pokud jsem se alepoň trochu za ten týden otevřela, ale moc tomu nevěřím :frowning2:

i když po té tvé zkušenosti jsem chvíli váhala, ale bojím se že v Pze by mě i přes rezervaci nepřijali - pokud bych tam vůbec dojela
15. srp 2008 v 10:51  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
autor
Ahoj Michele, už to máš za pár :wink: . Držím palce, aby všechno bylo OK. To se nám to tady rozrůstá :grinning:
15. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz
michel koukám , že už je svišť na světě!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJI!! MOCO MOC MOC,hodně zdravíčka a těšíme se na další fotečky
18. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
jeee, tak jsem se šla taky kouknout a vážně že jo :grinning: Tak velikánská gratulace michele a Michálkovi :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
Jéjé, taky jsem to teďka zkoukla a moc Michele gratuluji k synáčkovi. Je nádhernej. Ať jste oba zdraví. :dizzy_face:
19. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
Michele, taky se přidávám ke gratulantům a přeju oběma hodně zdraví a Tobě hodně trpělivosti v prvních týdnech po porodu. Koukám, že malej se narodil v neděli. To jsem zrovna byla v Nymburské nemocnici na pohotovosti s naším malým, tak jsme se tam asi míjeli. Jinak my jsme už několik dní nemocní. Ve středu mě začalo škrábat v krku a pak se mi rozjela rýma, teploty a malej to bohužel po dvou dnech chytl ode mě, tak jsme v neděli museli na pohotovost. Nic nám ale neporadili. Jen že mám kojit a malej ode mě dostane protilátky. Tak kojím jak divá a naštěstí dneska už jsme oba fit. Jsem ráda, protože dnes se musíme na týden odstěhovat mimo domov, protože nám budou dělat v celém domě nové plynové topení, tak musím pár dní ztrávit u našich v Praze a pak pár dní v domě tchánovců. Oni zrovna jedou na dovču, tak budeme mít dům jen pro sebe.
19. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
ať nezapadnem :frowning2:
21. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahoj kočky!
Michelle gratulujem k Michalkovi:hearts:
21. srp 2008 v 19:38  • Odpověz
Tu vám vkladám krátke video s našou potvorkou :dizzy_face:
http://www.stream.cz/video/8/131766-naty-a-kocik
21. srp 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
Ahoj Aničko, moc krásné video, je to šikovná holka :grinning:
21. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj Magdi :slight_smile: Už som ani nedúfala, že sa tu niekto ukáže :slight_smile:
21. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz
ahoj holky,
v době dovolených nám to tady nějak vázne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
michele, posíláme velikánsku gratulaci k synáčkovi nejkrásnějšímu :dizzy_face: . a michálka tady mezi námi vítáme a přejeme hodně zdravíčka a co nejvíc životního štěstíčka.
22. srp 2008 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.