• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoj holky Nymburačky, jakpak jste prožily Velikonoce? :wink:
10. dub 2007 v 09:10  • Odpověz
Ahoj Nymburačky :slight_smile:
Leni my sme boli včera v Prahe v ZOO :slight_smile: . To bolo ľudí, ešte ich mám pred očami :grinning: . A som úplne zmožená, nohy ma bolia ako koňa :grinning: . Ale bolo super, boli s nami aj tchánovci a naozaj sme si to užili :slight_smile:
10. dub 2007 v 09:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
byly jste hodně včera vyšlehaný? Já tak trošku, decentně. Teda taky bych jela do ZOO, ale copak s tím mým tornádem to jde? Snad příští rok. Je ještě na to moc malej. Příští rok už bude chodit i s pomlázkou. Včera si s ní málem vypíchl oko. Byli jsme u babičky na chalupě a řádil tam, jak nezavřenej. Je ze včerejška tak utahanej, že teďka spinká. Tak mám chvíli pro sebe. Hurá :slight_smile:
10. dub 2007 v 09:47  • Odpověz
Ahoj Magdi :slight_smile:
Ja som bola vyšľahaná preventívne v sobotu od švagra, ale iba málinko. Manžel pomlázku zabudol obstarať tak ma vyšľahal obuvákom :grinning: , ale naozaj iba náznakom :grinning:
10. dub 2007 v 09:52  • Odpověz
autor
Tak to jo, jinak by to docela bolelo. Můj přítel taky neměl pomlázku, tak kdyby mě nevyšlehali kluci z vesnice, asi bych uschla. Ale slíbil mi, že příští rok nezapomene a že mě i s malým pěkně zmlátí. No už se těším :cry:
10. dub 2007 v 10:05  • Odpověz
Magdi však on to určite myslel len tak :wink:
Manžel sa už teší ako bude mať za rok na šibanie holky dve :grinning:
10. dub 2007 v 10:28  • Odpověz
ahojky holky, u nas byli Velikonce ve znameni, zda se miminko uraci na svet nebo ne. No a zase nic. Sice jsem si uz dneska v noci myslela, ze snad ano, ale nakonec zase nic. Manzel pomlazku take nemel, tak jsem dostala, jen tak symbolicky rukou :slight_smile:
10. dub 2007 v 11:39  • Odpověz
Ani, v ZOO v Praze jsem byla o víkendu před 14 dny. Moc se mi tam líbilo, ale těch lidí tam bylo opravdu hodně. Zaujala mě taková dřevěná vozítka pro děti. Jsou k dostání hned u pokladen a pak si rodiče mohou děti po celé ZOO vést, protože tu štreku asi všechny děti nezvládnou. Už se těším, až tam budu chodit s dětmi. :slight_smile:
10. dub 2007 ve 14:55  • Odpověz
Erunko, tak jak se cítíš? Nejsi už náhodou v porodnici? Budeš rodit v Nymburce?Držím pěstičky, ať všechno dobře dopadne. :wink:
11. dub 2007 v 07:57  • Odpověz
ahojky, citim se fajn, rada bych uz v te porodnici byla, ale male se asi nejak nechce. V pondeli jsme byli na veceri a noc, ta teda byla desna, delila jsem se smrti, krece a jeste k tomu strevni problemy, tak jsem myslela, jestli se to uz treba nepovede, ale zase nic. Dnes jdu na kontrolu k lekari, tak uvidime
11. dub 2007 v 08:31  • Odpověz
Jojo, rodit budu v Nymburce, nebudu se nikam trmacet. Moc dekuji, jsi hodna.
11. dub 2007 v 08:32  • Odpověz
autor
Erunko, taky držím pěstičky, ať už to máš za sebou. Ten pokladeček zato stojí. Ozvi se, jak to dopadlo u doktora.
11. dub 2007 v 08:43  • Odpověz
Taky budu čekat na zprávy o narození dalšího nymburčátka.
11. dub 2007 v 08:51  • Odpověz
Holky diky, ale to cekani je fakt dlouhe. Zitra ma tchyne narozeniny, tak treba to dostane jako darek.
11. dub 2007 v 08:53  • Odpověz
Erunko, vím, že to čekání musí být chvílemi otravné a někdy Ti není do smíchu. Ten dáreček tchýni k narozeninám by byl super. Moje švagrová má švagrovou, která teď žije taky v Bobnicích jako Ty a těm se před pěti lety narodila dcera na svátek jejich babičky a shodou okolností měl ten den narozeniny i můj přítel, takže moje švagrová v jeden den přeje k narozeninám bráchovi, neteři a tchýni k svátku a neví, kam dřív skočit. Neznáš náhodou v Bobnicích rodinu Patřičných a rodinu Černých?
11. dub 2007 v 08:59  • Odpověz
Rodinu Patricnych ano, i rodinu Cernych, ale tech je tu nekolik, takze nevim, ktere mas na mysli
11. dub 2007 v 09:02  • Odpověz
Ti Černí bydlí ve stejné ulici jako Patřiční v domě po babičce paní Černé (nevím, jak se jmenovala za svobodna). Mají zhruba čtyřletou dceru Verunku a její máma se jmenuje Hanka.
11. dub 2007 v 09:08  • Odpověz
Tak to se budu muset zeptat manzela, ten se tu narodil, ja jsem privdana.
11. dub 2007 v 09:12  • Odpověz
No nevím, jestli je Tvůj manžel bude znát. Černí se jmenují po svatbě. Ten pan Černý je taky přistěhovalec a jak se jmenovala manželka, která z Bobnic pochází, za svobodna, to fakt nevím. Ale jsou příbuzní s těmi Patřičnými. Pavla Patřičná (bydlí hned za školkou v novostavbě) je sestřenice toho pana Černého, o kterém píšu.
11. dub 2007 v 09:18  • Odpověz
autor
Pavla Patřičná za svobodna Dědourková?
11. dub 2007 ve 12:18  • Odpověz
magdo2, ano Pavla Patřičná za svobodna Dědourková. Je to švagrová mé budoucí švagrové Věry Dědourkové za svobodna Turkové. Ty Pavlu znáš? Její máma bydlí u Vás na sídlišti a vlastně její brácha bude za čtyři měsíce mým švagrem.
11. dub 2007 ve 14:14  • Odpověz
autor
znám. Pavla a Věra se mnou chodily do třídy na Buzáku. Pavli brácha se mnou chodil do třídy na základce.
11. dub 2007 ve 14:28  • Odpověz
Tak to je docela dobrá náhoda. Nebyla jsi náhodou 25.11.2006 na třídním srazu z COPu v Panoramě? Já tam Věře vezla dcery(moje neteře), které jsem hlídala a pak jsme tam s přítelem a Pavliným manželem Martinem chvíli seděli u stolu opodál, tak je možné, že jsme se na dálku viděli.
11. dub 2007 ve 14:44  • Odpověz
Magdo, tak to musíš znát i třeba Jarču Poppkovou a Janu Němečkovou za svobodna Havlovou. Jarče se letos 18.3. narodil syn Patrik a Jana je myslím v šestém měsíci.
11. dub 2007 ve 14:49  • Odpověz
autor
Jasně, že znám. Na třídním srazu jsem byla. Jo a pamatuji si, že tam někdo opodál seděl. Tak to je náhoda :slight_smile:
11. dub 2007 ve 20:57  • Odpověz
Erunko: Tak co, už si se stala mamkou nebo stále přenášíš. Jsem moc zvědavá. :wink:
20. dub 2007 v 07:46  • Odpověz
ahojky holky, tak od 16.4. jsem maminkou. Mam holcicku, jmenuje se Natalka, vazila 3,39kg a merila 49cm. Porod trval neco kolem hodiny. Do porodnice jsme dojeli ve 23.55 a mala byla na svete v 00.45, takze jsem to mela velmi, ale opravdu velmi lehke. Ted, ale resim jiny problem. Malinka je spava a strasne malo papa. Nevite, kde y se dala zapujcit kojenecka vaha a odsavacka? Za nejake rozumne penize.
26. dub 2007 ve 13:06  • Odpověz
autor
Ahoj Erunko - moc gratuluji k narození dcerušky :slight_smile: Nevím, kde by se dala zapůjčit kojenecká váha, ale mám ruční odsávačku, kdyby jsi chtěla. Už ji nevyužiji.
26. dub 2007 v 19:05  • Odpověz
Magdi - ja jsem ted dost zmatena a bezradna, nevim, co vlastne budu potrebovat. Dostala jsem jeste ke vsemu retenci do praveho prsu, takze ji z nej nemuzu kojit, mam strach, ze prijdu o mliko
26. dub 2007 v 19:10  • Odpověz
autor
Držím palce, ať to dobře dopadne. Když budeš něco potřebovat, ozvi se.
27. dub 2007 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.