• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
novinky u nás: klaudinka už krásně cestuje po místnosti. co potřebuje, k tomu se nějakým způsobem dostane :grinning: . pak začala hezky žvatlat - poznáváme první slabiky babababa, bebebe, mamamamama. dneska ráno jela bebebe, tak jsem jí říkala, že hezčí slova jsou máma a táta a pořád jsme to opakovaly - každá to svoje. pak se klaudinka vytočila a zařvala bebebe. už jí zřejmě došla trpělivost s nechápavou matkou :grinning: :grinning: :grinning: . svého docílila, moje slova jsem jí přestala vnucovat :unamused: :grinning: .
a úplně novinka nejnovinkovatější - dneska se nám ukázal ZUB!!! jestli takhle mají růst zoubky, sem s nima. naše beruška nějak není plačtivější, jen mazlivější :dizzy_face: :dizzy_face: .
jinak předem omlouvám moji absenci, ale vypadá to, že ještě v září tady budu-nebudu. a taky bych chtěla na září/říjen navrhnout srazík. to by sonisek mohla mít jedno z nejlepších těhu období a holky rodičky už trochu odrostlý a "zajetý" dětičky. preferuju ve dnech teplot 20 - 24 stupňů :slight_smile: .
22. srp 2008 v 11:33  • Odpověz
Ahojky,
téda Verčo, už budete mít první zub, jo? No to je pěkný :slight_smile: Tak jen tak dál a ať Klaudinku zoubky moc nepotrápí.
Jinak já celkem v pohodě, v pondělí budu volat na výsledky testů na vývojový vady, tak snad už je tam budou mít a snad to bude ok, a když to bude v pohodě, tak se objednám na 3D utz do Podolí. Když je, tak prý mi pošle někam na genetiku. Chtěla mi poslat na ten utz do Nymburka a pak řekla, že radši do Prahy, že sice v Nymburce mají dobré utz, ale ti doktoři prý nic moc :sweat_smile: :sweat_smile:
Jinak pro srazík budu určitě, ale spíš až trochu poleví ta vedra, už mi docela lezou krkem. Tak někdy konec září, či říjen by byl fajn a navíc od října bych už měla být doma, to jsem v práci řekla, že od října budu doma, že už by to bylo náročný. Tak ať si taky trochu ještě užiju pár chvil doma sama :grinning:
23. srp 2008 v 07:54  • Odpověz
ahoj soni,
tak poslední testy "důležitky" a pak už jenom těšení se na miminko. ani nevím, jestli jsi psala, že si pohlaví necháte říct. necháte? jinak 3d určitě doporučuju. my jsme nebyli - říkali jsme si, že je to atrakce spíš pro rodiče.... a dneska si říkám, že jsem měla jít. přece jenom by mě zajímalo, v jaké poloze si klaudinka hověla. totiž už od narození musí mít ručičku mimo jakékoli "upevnění". takže v porodnici měla polohu na supermana - jedna ručička stále venku ze zavinovačky. a to má do dneška. v osušce po mytí má tu ručičku taky pořád venku :grinning: .

aničko, tys říkala, že jste chodili s natálkou plavat tady v nymburce. kde tyto kurzy pořádají? a dala bys mi na ně telefon, prosím?
24. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahoj, my začnem ted od září chodit plavat do Juklíku, 16 lekcí za 4800,- :unamused: je to dost, ale snad to bude fajn, tesime se............
24. srp 2008 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Tak ako sa máte? Natálka bola chorá mala 4 dni teploty, včera jej to kleslo ale sa celá osypala, tak to určite bola 6 nemoc. Ale v utorok ideme s ňou aj tak na kontrolu tak o tom radšej doktorovi poviem.
24. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz
Verca hneď ti to nájdem:wink:
24. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz
http://www.juklik.cz/slozka-2 tu si nájdeš potrebné informácie:wink:
Flu vy idete tiež chodiť? A kedy? My máme kurz vždy v pondelok 14.00 :slight_smile: Peňazí je to dosť, manžel sa našomral kým súhlasil ale ja som bola neústupná. nerobím pre seba predsa :unamused:
24. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky, dobré ránko prajem všetkým:slight_smile:
25. srp 2008 v 08:35  • Odpověz
Ahoja, no my začínáme 2.9 (tedy úterky ) od 13h. Jo peněz to je dost, ale manžula to chtěl pro Vince mocmoc moc, neb vidí jak má rád vodu. Nejdřív sem myslela na Čelakovice, to je ale ještě větší pálka 10lekcí 4000,-!!!! A vy už ste tam s Naty chodily a ted budete pokračovat? nebo taky poprvně? Snad už je Naty lépe.
25. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
Uuu ty bláho tak to ešte v NBK možeme byť radi :sweat_smile:
Natálka tiež miluje vodu a ani jej nevadí keď je chladnejšia a to si myslím, že možem aj veľmi poďakovať práve kurzu. Jj chodili sme tam od 7.4., 3 mesiace a vyzerá to tak, že budú pokračovať všetky maminy čo sme boli spolu :dizzy_face:
25. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
tak to je dobrý, to už se znáte, snad budu mít taky štěstí na kolektiv. Jo Vincímu taky nevadí, kydž je voda chladnější, ze začátku bude asi trochu vyvalený, ale pak to rozbalí :grinning: eště musím koupit ty plínky do vody. takže ste tam byly spokojené?
25. srp 2008 v 11:00  • Odpověz
Určite sme spokojné boli a vedela som že budem s ňou chcieť chodiť na pokračovanie :slight_smile:A ak to dobre pojde aj tento kurz, tak by som rada aj ďaľšie pokračovanie, všetkým oznámim, že nech malej nič nekupujú na Vianoce ale nám prispejú na plavčo a bude to :dizzy_face:
Inak keby si náááhodou tie plienky do vody nezohnala tak priamo tam sa dajú kúpiť a možeš si tam potom kúpiť aj klasické plavečky :wink: :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:10  • Odpověz
Jojo, to mi říkala ta paní do telefonu, asi sou tam docela vybvení. zítra se ale chystáme do Phy, tak je koupím tam. To mi když oznmili, že budeme chodit s prckem na plavaní, a za kolik, tak moje máma v poho, ale manželova rodina , že to je zbytečné, drahé a že každé dítě má rádo vodu!!! No prostě strašný zájem :cry: :cry: Ale nedáme si to vymluvit, bude to zpestření i pro mě. Tak sem zvědavá jak to zmáknem s obídkem, pak cestu, snad nebude protivný.
25. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
Jj to manžovi rodičia tiež frflali, že je to hodne atd.ale ja som sa nedala, tchán nakoniec dokonca prispel :slight_smile: Zpestrenie to bude v každom prípade pre oboch pre teba aj prcka, obaja prídete do kolektívu, on medzi detičky ty medzi mamičky :slight_smile:
Ja som jej obed dávala vždy pred odchodom z domu a tam po plávaní dostala presnídávku ovocnú a zvykli sme vyrážať buď na prechádzku alebo keď bolo hnusne k tchánovcom :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky,
moc děkuji za informace. tak jsem se nakonec rozhodla pro poděbrady (16 lekcí = 4000,- kč). ale mám pocit, že tam jsou stejné cvičitelky jako v nbk. už jsem tam chodila jako těhule a líbilo se mi tam. voda je tam krásně teplá. jinak klaudinka má taky raději studenější vodu než o jeden stupeň teplejší :grinning: . ale zase vůbec nestonáme ťuky ťuk
25. srp 2008 v 11:28  • Odpověz
Cena za Poděbrady je fajn, no to čo by som nedala za kurz dala by som za benzín takže mne by to vyšlo na stejno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru ale hlavne nech sa vám tam obom páči :wink:
25. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
My jak to máme od 13h, tak obědvá tak v půl 12 a právě abychom to stíhali, jedem zLysý a poprví tam musíme být už v půl, tak ho asi ranko trochu dřív vzbudím, aby pak šel spát dřív a vše se stihlo........A jak ste cestovali na Slovensko, autem? My byli před třemi týdny autem v Jeseníkach (cesta tak4-5h) tam byl hodný, ale nazpět strašný pláč :cry: takže na Slovensko by to asi nezvládl.
25. srp 2008 v 11:31  • Odpověz
Jj na prvý krát sa musí ís´t skor aby vám to tam všetko ukázali a vysvetlili ako to funguje :wink:
Cesta na/z Slovensko bola tento krát hroza...všade samé zácpy a kolóny, museli sme furt zastavovať aby sa malá ponaťahovala a pobehala. Za normálnych okolností cestujeme tak 6-7 hodín...cesta tam 10 hodín a naspäť asi 8...Inak cestu autom má rada
25. srp 2008 v 11:38  • Odpověz
Ahojky, teda vy jste to tu dneska nějak rozjely :grinning: :grinning:
Tak jen hlásím, že tripply máme v pořádku, tak 11.9. jdeme na 3D utz, tak snad se taky už dozvíme, co to budeme mít teda :grinning:
25. srp 2008 v 11:46  • Odpověz
Soni ahoj :slight_smile:
Njn dnes máme kecavú :grinning: Gratulujem inak k výsledkom :wink: A neviem prečo ale ja ti tipujem že budete mať chlapca :grinning: Tak potom uvidíme :dizzy_face:
25. srp 2008 v 11:47  • Odpověz
ach jo, já bych tak chtěla holčičku, ale začínám si myslet, že to bude kluk...mně to řikají všichni, že to bude kluk, že jsem prej taková pěkná :sweat_smile:
25. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
a jestli vyjde to od mojí babičky, tak to kluk bude :confused:
25. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
Soni mne tiež tipovali chlapca, aj ja sama som si myslela, že chlapec...a ejhla Natálka :grinning: A podľa čoho ti babička "vyveštila" chlapca?
25. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
no prej, že když je ženská hotová dřív než chlap, tak to bude kluk a když je chlap hotovej dřív než ženská, tak to bude holka, tak nevím co na tom bude...tak podle toho jsem usoudila, že by to měl být kluk, páč ci pamatuju, kdy k tomu došlo, cca :grinning:
25. srp 2008 v 11:58  • Odpověz
Soni :grinning: a skúšala si sa kuknúť do takých tých čínskych tabuliek??Inak sa predsa hovorí keď má ženská len brucho je to chlapec ale keď sa jej to rozlieza do zadku a bokov a tak tak je to holka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a ja som mala hlavne brucho(akoby som čakala dvojčatá) a vidíš to:wink:
25. srp 2008 ve 12:00  • Odpověz
no, podle čínskýho mi to vychází na holku, tak nevim no...Jinak nevim, podle čeho se dá ještě usuzovat :fearful: Čára na břiše? Tu nevidim...Beďary? Nemám...břicho mám takový nevim... :grinning: Tak uvidíme, co se tam skrývá :grinning:
25. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
A podľa prstienku??
25. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
co to :confused:
25. srp 2008 ve 12:05  • Odpověz
No vezmeš si prstienok (najlepšie obrúčku), niť alebo tenkú retiazku a to prevlečieš cez prstienok. Ľavú ruku otočíš dlaňou nahor, palce "oddelíš" akoby do účka a s tým prstienkom na niti 3 x prejdeš hore-dole pomedzi tu účko. Potom prstienok podržíš nad dlaňou. Ak sa ti roztočí dokolečka je to holka, ak do čiarky je to kluk. Takto to opakuješ kým ti prstienok nebude stáť a nerozkýve sa :wink:. Ale je ešte možnosť prstienok podržať nad bruškom a nechať ho rozkývať :wink:
25. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz
s tím prstýnkem se to dělá i na jiné otázky, ale mně příjde, že je to podmíněné tím, co si přeješ, vždy mi vyšlo to, co sem chtěla,na co sem myslela.Nevím no.
Soni, takže tě manža ukecal a nebude překvápko? :wink:
25. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.