• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
No mne stále už niekoľko rokov vychádza dievča-chlapec-dievča...tak uvidíme :grinning:
25. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
Jeej my sme už na ďaĺšej strane konečne :grinning:
25. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz
no tak to vyzkouším a uvidím, co vyjde :grinning:
25. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz
Soni tak schválne :grinning:
No a ja sa lúčim, Naty konečne vstala :slight_smile: Papa a prajem pekný zvyšok dňa :wink: :slight_smile:
25. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
jj, dam pak vědět...ja jsem po obidku a jedu za kamaradkou do Prahy, tak papa
25. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky holky, krásne ránko prajem :slight_smile: Dnes ideme s Naty na kontrolu tak držte palce :dizzy_face:
26. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
ahojky všem,
aničko, palečky držíme, ať už jste zdraví. já čekám, až mi klaudinka usne a budu žehlit.
26. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
Tak sme späť :slight_smile: Natálka je už úplne zdravá, dostala poslednú hexa vakcínu. S manžom sme sa dohodli že ju necháme oočkovať aj proti meningokovi a pneumokokovi takže za mesiac ideme na meningokoka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 11:12  • Odpověz
A musím Naty pochváliť že dnes ani neplakala pri očku len pípla a potom o tom ani nevedela :grinning:
26. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
Pridala som nové fotečky aby ste vedeli ako rastieme :dizzy_face:
26. srp 2008 v 11:51  • Odpověz
Achojky, tak Natálka je už pěkná :slight_smile: A je dobře, že jste v pořádku a to očkování je dobrý, taky necháme svý mimi očkovat, bude aspoň jistota...
26. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
Soni pekný kompletík :dizzy_face: Nekupovala si ho v Kryštůfkovi v NBK?
26. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
který myslíš, co jsem tam dala teď? Nee, to jsem koupila tady u nás v nějakým krámečku a ty dupačky jsou větší než to bodýčko, ale k sobě by se to hodilo, že? :grinning: No to jsem prostě musela mít...a Kryštůfek v NBK, to je obchod s dětským zbožím, nebo jak? A mají tam hezké věci? A kde to je?
26. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
Soni to som sa pýtala len tak lebo presne vecičky s podobnými motívmi majú v Kryštůfkovi. Jj je to detský obchod a je hneď vedľa Nymburskej nemocnice takže by si ho určite našla :wink: My sme tam kupovali postieľku, matrac, povlečenie....aj vecičky pre prckov tam majú pekné a povedala by som že za výbornú cenu :wink: Len Naty ako rástla tak som jej vždy musela kúpiť o číslo väčšie ako oni mali číslované:wink:
26. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz
soni už si si skúšala to "veštenie"?
26. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz
tak jsem to teda zkoušela, ale asi to je k ničemu :grinning: Jednou se to točilo tak, po druhý tak, takže radši počkáme na ten utz, kde nám to snad řeknou :grinning:
26. srp 2008 v 15:04  • Odpověz
soni, koukala jsem ti do albíka. ty jsi koupila i modré soupravičky. tak to doufej, ať máš chlapečka a nebo hodně holčičkovanou holčičku. mně osud pěkně vytrestal. v těhu jsem říkala, že chci radši kluka, protože z těch holčičích přeslazených přerůžovělých věcí nemůžu. a jak jsem dopadla. klaudinka je celý tatínek. takže máme růžovou i vaničku a dokonce i já se přestylizovala do růžové :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: .
26. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
verco, to já nekupovala modré věci, to máme půjčené, ale holku do toho klidně narvu :grinning: Kluka bych do růžový nenacpala :grinning:
26. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
počki, hodím do alba mojí neteřinku, před týdnem focenou...ta je růžovoučká :grinning:
26. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz
aničko, natálka je kráááásná
26. srp 2008 ve 20:42  • Odpověz
soni, tak nějak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
když tady tak řešíme oblečky. asi bych měla jít žehlit. klaudinka už opravdu nemá co na sebe :sweat_smile: .
26. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz
já žehlila včera, ale musela jsem se k tomu fááákt dokopat...
26. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Nakukujem ale asi tu ešte nikto nebude...Naty sa zobudila už 4.30 a mne sa už nechcelo ísť spať, Naty ale spinká :slight_smile:
Čo sa týka farieb, tak Naty väčšinu ružovú...kuknite do alba dala som tam foto z včerajšej prechádzky...ale ako malá mala občas na sebe aj modrú, bo to boli zdedené kusy. Teraz má akurát modrú iba na džínoch al. džínových šatočkách :dizzy_face:
A žehlenie? To moc neriešim už žehlím len občas. Všetko rovno poskladám ako to zvešiavam zo šnúry a jedine kusy u ktorých to je fakt potrebné tak žehlím :sweat_smile: :grinning:
Veru ďakujem za chválu :dizzy_face:
27. srp 2008 v 05:53  • Odpověz
Ahojky,
Aničko, Natálka je super, s tím kočárkem :grinning: Je to fešanda :slight_smile:
27. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
Soni ďakujeeem :slight_smile:
A už sa nám pomaly blíži září...od pondelka opäť chodíme na plavčo. Tak by sme mohli vymyslieť ten zrazík. Čo vy na to? Už asi nejaké veľké vedrá nebudú tak by to snáď išlo :wink:
27. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
ahoj, to seš teda ranní ptáče! Prosim tě,kde parkuješ před Juklíkem? T a paní mi ríkala, že nejlepší to bude asi na náměstí nebo tam dole u Labe. Parkovat přímo před bazénem nedoporučuje kvůli pokutě.........
27. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
A Naty je fakt bombozní, kočka veliká :grinning:
27. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
No priamo pred Juklíkom určite nie lebo dostaneš pokutu ako ja :grinning: Buď na námestí, u Labe alebo ešte v tej ulici ako je Foto...no nespomeniem si na názov...ale tam musíš mať šťastie na voľné miesto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
aha, díky.No zkusím asi spíš to náměstí, at se s prckem netáhnu moc daleko.
27. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
NO ZAS NA NÁMESTÍ STOJÍ PARKOVNÉ)AK sa mýlim opravte ma 20,- na hodinu a pod mostom u Labe 5,-ale je to ďalej to je pravda.Ja som stávala práve pod mostom, alebo ak bolo voľné tak na Palackého(názov tej ulice čo som nevedela :grinning: )
27. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.