• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
autor
Ahoj děvčata, taky bych byla pro nějakej ten srazík. Já sice s děckama jezdím každý den na chalupu hlídat psa. Tahle povinnost bude trvat do půlky září. Potom už budu doma a snad se mi povede dát Vojtíška do školičky v mateřským centru. Určitě tam s ním budu každý den chodit dopoledne, protože se s ním jinak nedá vydržet. Potřebuje jít mezi děti.
27. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz
ahoj holky,
taky jsem pro sraz, ale první týden v září nemůžu. a pak ještě jeden týden někdy v září, ale to ještě nevím přesné datum.
magdi, je mateřské centrum nedaleko dřeváku nebo je někde jinde? přemýšlím, že se tam někdy dojdu podívat. klaudinku děti moc baví. tak ještě musím sebrat odvahu já, protože jsem stydlivka :sweat_smile: .
28. srp 2008 v 10:41  • Odpověz
ahojky len tak v rýchlosti :grinning: Veru ja som tiež stydlivka, tak keby si chcela tak by sme sa do toho MC mohli ísť kuknúť spolu :dizzy_face: tak a zas letím omladina vstala paaaaaaaaa :wink:
28. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
ahoj Verčo, mateřské centrum je v základní škole RAF Letců. Když tam někdy půjdeš, můžem se tam sejít. A třeba by mohla i Anička, že jo. Čím víc, tím líp. Aspoň si můžem spolu dát třeba kafe.
28. srp 2008 v 19:37  • Odpověz
ahoj holky,
to jste moc hodný. když nás bude víc, nebudu se bát vlka nic :grinning: .
a mám další novinku - už se nám klube 2. zub! ale můžu říct, že obdivuju všechny maminky, kterým děti v noci běžně nespí a pláčou. my takovou noc měli dneska první a jsem hotová já i manžel. a vlastně i beruška je mrzoutek ukňouraná. ale chápu, že zoubky bolí.
klaudi by už měla tak 15 minut spát a nějak na to zapomněla nebo co. pokud tam nevidím hlavu nahoře, tak tam lítají ruce, nohy, knížka a deka. ale nepláče, tak dělám, že o tom nevím.
29. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
Ahojky,
mám dotaz, jestli nevíte, kde na Nymbursku prodávají koberce ještě jinde než v Trendu? My tam byli včera, ale nic moc, nebo když se líbil, tak blbá šíře...Tak jestli tam ještě něco někde je?? Nebo v Poděbradech?? Anebo to dopadne tak, že pojedem na Čerňák :grinning:
29. srp 2008 v 11:22  • Odpověz
Ahojky holky, zas len v cukuletu vás zdravím :slight_smile:Tak to vyzerá, že zajtra budeme celý deň v NBK, manža bude spravovať tchánovi PC takže ja asi pojdem zatiaľ na prechádzku takže ak by niektorá z vás mala čas tak by sme sa mohli scuknúť :dizzy_face: Ale ešte sa musím presne dohodnúť s manžom ako to presne bude a potom sem ešte písnem :wink:
29. srp 2008 v 11:23  • Odpověz
jé, Aničko, tak já bych možná dojela :grinning: Manža bude v práci a já nebudu mít stejně co dělat, beztak bych se doma válela, tak bych aspoň vyrazila na prochajdu :slight_smile:
29. srp 2008 v 11:26  • Odpověz
a Verčo, gratulko k zubu vlastně :grinning: Tak to je super...a snad to bude brzy dobré a zase budete v noci spát, ale to zase začne růst další... :sweat_smile:
29. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak tady ctu, ze se chystate zitra do Nbk. Pokud ano, tak jen abyste vedely a nenudily se tu treba :slight_smile: - na hradbach je akce "Den stredoceskych zachranaru". Vojenska technika, zachranari, hasici, policie atd. to vse doprovazeno soutezemi pro deti a obcerstveni zajisteno. Tak to aspon pisi na letaku.
29. srp 2008 v 19:03  • Odpověz
autor
ahojky, to možná zítra vyrazíme s drobotinou na vycházku. Tenhle víkend jsem s rodinou doma, tak určitě půjdu zítra dopoledne na náměstí, tak se třeba někde potkáme. Odpoledne Vojta spinká. Ty hasiči jsou asi odpoledne, co? Stejně se tam půjdu dopoledne podívat, hrozně ráda chodím po hradbách jako hradní paní :grinning:
29. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Tak zajtra do NBK ideme určite. A ja na prechádzku vyrážam dopoledne sama s Natálkou tak mi písnite PLS keď tak by sme sa mohli stretnúť :wink:
29. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
Aničko, já mám na tebe mobil, tak až budu ve městě, tak písnu, jo?
29. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz
Magdi to by bolo super :dizzy_face:
Som sa teraz zasekla na MMB okukujem svetríky, predsa len už bude bývať chladnejšie :slight_smile:
29. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz
holky, ten zitrejsi program najdete na www.denstredoceskychzachranaru.cz
29. srp 2008 ve 22:53  • Odpověz
Donia to je super, takže by sme mohli niečo stihnúť :slight_smile:
29. srp 2008 ve 22:59  • Odpověz
Anicko, to snad jo, program je na 7 hodin, tak to snad neco opravdu stihnete :grinning:
29. srp 2008 ve 23:00  • Odpověz
A to by som mohla stihnúť niečo aj odpo s manželom. Tak hlavne aby vyšlo počasie :slight_smile:
29. srp 2008 ve 23:15  • Odpověz
Ahojky holky krásnu nedeľu prajem :slight_smile:
31. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
Ahojky, taky přeji krásnou slunečnou neděli :grinning:
31. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
Ahojky, je tu někdo z Milovic?
31. srp 2008 v 17:00  • Odpověz
autor
Ahojky Adrastie, já jsem z Nymburka.
31. srp 2008 v 17:06  • Odpověz
ahoj adrastie, já jsem z Milovic :slight_smile:
31. srp 2008 v 17:07  • Odpověz
Ahojky, to byl fofr. My se budeme teď o víkendu stěhovat do Milovic. Původně tedy z Milovic jsem, ale bydlela jsem teď tři roky v Olomouci, a mám 20ti měs.Nikolku. Jak to v Milovicích žije? jsou tam nějaké aktivity pro takové malé prďolky :o) ?
31. srp 2008 v 17:09  • Odpověz
napíšu ti pak do IP, teď musím na chvilku pryč...
31. srp 2008 v 17:10  • Odpověz
to bylo na mě?:o) Já tu také nejsem pořád, po hoooooooooooodně dlouhé době jsem se přihlásila. Asi až večer budu na chviličku, nebo zítra. Ahojky a užívejte sluníčka
31. srp 2008 v 17:25  • Odpověz
Ahojky holky :wink: :slight_smile:
Včera sme spali len nejakú hoďku cez deň a po plavču vobec to až večer po kaši :sweat_smile: Ad plavčo- máme novú inštruktorku, povedala by som akčnejšiu, a som tomu rada lebo prcek včera chvíľu neobsedel a keď sa blbo tak samozrejme spokojnosť :grinning: A musím pochváliť nielen Naty, ale aj seba sme obe šikulky :sunglasses: Včera som sa s ňou prvý krát pokúšala potápať aj ja a celkom nám to išlo :slight_smile: Ale povedala by som, že Natálke lepšie :grinning:
2. zář 2008 v 08:26  • Odpověz
Ahojky holky,

hlásím se zase po dvou týdnech. Topení v domě už nám udělali, všechno už máme uklizené, tak zase bydlíme doma a nejezdíme po prarodičích jako kočovní cikáni. :grinning:

Koukám, že domlouváte další srazík. Já jsem taky pro. A i do mateřského centra bych s Vámi klidně vyrazila. Moje švagrová tam chodí už léta a nemůže si to vynachválit. Teď bude využívat jejich hlídací službu a bude tam dávat mladší neteř na dopoledne na hlídání, protože začala chodit do práce. Tak jestli tam někdy vyrazíte, ráda půjdu s Vámi. :wink:

Na to plavčo do Juklíku taky plánuju chodit, ale až po novém roce, až bude Ondra trochu větší. Mám jednu výhodu. Můj zaměstnavatel mi to celé zaplatí a ještě mi zbydou penízky na hezkou dovolenou v Čechách. Ale to jsou plány až na příští rok. Teď s tím naším kojencem moc dělat nemůžu. Snad jen chodit na procházky.
2. zář 2008 v 10:25  • Odpověz
Ahojky, může se k vám do Nymburska tedy přidat ? :wink:
Jezdíte někdo na plavčo do Poděbrad?
3. zář 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:
Tak som pridala dve sobotňajšie fotečky, a teraz budem dúfať že beruška bude spinkať a ja si s vami v kľude trochu pokafrem :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2008 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.