• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
ahoj holky,
počasí je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale přece nebude pršet pořád. my měli dost náročný víkend - sobota jedna babi s dědou, neděle druhá babi s dědou. tak by dneska mohla klaudinka spát hezky dlouho. odpoledne asi sjedeme do ikea koupit mi novou peřinu. máme s mužem jednu obrovskou a jak se nám do postele nakvartýrovala mladá slečinka, tak už na mě jaksi moc nezbývá a v této zimě odmítám i přes mateřskou a manželskou lásku mrznout. jinak to spaní celé famílie v jedné posteli je taky jedna z hříček osudu proti mým prohlášením. vždycky jsem říkala, že dětičky v posteli NENENENE!!! a ejhle - klaudinka přes rostoucí zoubky pomalu ale jistě postýlku skoro nepotřebuje. sice jednu třetinu noci spí i v postýlce, ale to je jen otázka času, kdy i to zazdí - lumpidýlko naše malinký.
15. zář 2008 v 11:46  • Odpověz
tak to je skoro jak u nás! Vincí má postýlku spíš pro parádu, ted tam teda usíná, ale probouzí se u mě. také sem měla v těhu silné zásady :grinning:
15. zář 2008 v 11:56  • Odpověz
Ahoj, panejo, propadly sme se až na třetí stránku!!!!!!!!!!!!!!
Vše dobře dopadlo, pokuta se nekonala, jen mi domluvili (asi vědí, že parking v Nbk je na.........), no dnes sem teda parkla až u Labe, no hrůza tahat 9,5 kg dítě v autosedačce a ještě narvanou tašku s věcma na plavání,další důvod proč už pořídit golfky (kteréuž mám samozřejmě vybrané :wink: )
Tak hezký večer
16. zář 2008 v 18:05  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak jak se máte? Co dětičky?
Tak mi včera nahlodala kamarádka, která bude rodit v Boleslavi Mladý, že to tam je super, tak teď vůbec nevím, kam jít?? :sweat_smile: Obojí je asi tak stejně daleko, bych řekla...to bude dilema...
Včera jsem jinak byla včera u doktorky, tak celkem dobrý, jen tak za 14 dní jdu na testy na cukrovku :unamused: Dneska jsem byla u zubaře a ve čtvrtek urologie, to je hrozný, furt jenom lítat po doktorech :sweat_smile:
16. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz
ahojky,
soni, ty teda dobře lítáš. já jsem u zubaře vůbec nebyla a na urologii si taky nevzpomínám. a proč jdeš na testy na cukrovku? mají nějaké podezření?
flufla, tak to je fajn, že ti jenom domlouvali, viď? a to jako budeš všechno takhle tahat i v dešti a sněhu apod? no tě pic.
jdu spát. dneska jsme byly na výletě u mně v práci a jsem nějaká zmohlá a vykecaná :sweat_smile: .
přeji hezkou dobrou noc
16. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz
veru, mne rekli, ze na testy na cukrovku maji chodit vsechny po 25ti letech, ale jak tak zjistuju, tak kazdej doktor povida neco jinyho...jsem si myslel, ze kdyz ji v rodine nemame, tak tam nepujdu a ouva...na urologii chodim kvuli ledvinam, v detstvi jsem mela problemy, tak chodim na kontroly a ted obzvlast...
17. zář 2008 v 07:23  • Odpověz
autor
Soni, já jsem byla na cukrovce u obou dětí. Asi vážně závisí na doktorovi, ale většinou tam chodí ty starší maminy. Myslím kolem 30 let plus mínus.
Jinak já jdu dneska s Vojtou k zubaři, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Včera jsem byla já a naštěstí mi nic nevrtali. Z toho mám vždycky hrůzu :frowning2:
17. zář 2008 v 09:54  • Odpověz
Ahoj, já testy na cukrovku neměla, nemáme v rodině zátěž a nebylo mi těsně 25.

Holky nechystáte se někdo na burzu do MC svítání? byly ste tam naní někdy? stojí to zato tam vyrazit. Myslela sem, že by tam mohli mít bundičky na zimu, kombinézy........ale zase to počasí, sem líná cokoliv dělat.
17. zář 2008 v 11:34  • Odpověz
Ahojky,

já myslela, že ty testy na těhotenskou cukrovku dělají všem těhotným nad 25 let věku v celé ČR. Alespoň tak jsem to slyšela i četla tady na koníkovi. Mám kamarádku tady z koníka a té nebylo v těhu ještě ani 25 a test na těhu cukrovku jí dělali taky a bylo to dobře. V 16 tt měla navrch už 10 kg, což bylo dost a pak se zjistilo, že je to tou těhu cukrovkou. Do konce těhu musela držet přísnou dietu a píchat si inzulin. Byla z toho zoufalá, ale naštěstí se jí mimčo narodilo o 14 dní dřív, tak se jí ta doba utrpení trochu zkrátila a mimčo se jí narodilo zdravé.

Veru, to se divím, že zrovna v Podolí Tě na ten test na těhu cukrovku neposlali. Myslela jsem, že tam jsou dost pečliví.

fluflo: Ta burza v MC je prý super. Moje švagrová mě tam lákala už na jaře, ale neměla jsem zrovna čas tam jít. Teď tam asi zajdu. Dá se tam velmi levně sehnat třeba zimní oblečení na děcka. :wink:
17. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
autor
Holky, burzu v MC vřele doporučuji. Já jsem tam na jaře prodávala nějaké věci a teď jsem tam taky byla a koupila nějaké drobnosti pro prcky.
17. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz
Hoj, tak my už sme z burzy zpět, sme celkem spokojeni, máme 2 krásný bundičky na zimu+ další věcičky, kterým sem neodolala. Tuto so je zase burza v Milovickém mc
17. zář 2008 v 15:53  • Odpověz
Jéé, u nás prohíhá nějaká burza, jo? A nevíte jak často se tam dělají?? :slight_smile: Budu taky muset někdy vyrazit :slight_smile: Ale tuhle sobotu nee...
17. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
na cukrovce jsem opravdu nebyla. pořád mi hlídali bílkovinu v moči. a asi jsem neměla žádné příznaky. do 20tt jsem byla pořád na stejné váze.
flufla, o burze v mc svítání mi včera říkala kamarádka a ta je taky vždycky nadšená.
18. zář 2008 v 09:10  • Odpověz
ahoj, jo taky sem byla z burzy celkem nadšená, v albíčku je Vincí v bundičce, co sme tam koupily!
V Milovicích to je asi taky 2x ročně, podzim a jaro(bylo to myslim nak v březnu)
18. zář 2008 v 11:38  • Odpověz
flufla, bundička je super! vincent je nádherný vokatý klouček. a vy jste ho pokřtili na františka?
18. zář 2008 v 18:49  • Odpověz
ahoj Veru, nene, není křtěný. Má dvě jména v rodném listě, ale Franto mu nikdo neříká. Toho Fanouše si vydupal manžel, že je to jméno po milovaném dědovi. Já to chtěla nechat pro druhýho kluka.........ale když mi dovolil Vincenta (vysněný už od střední), tak hold bude kluk trpět :dizzy_face:

Veru, ty už vozíš Klaudí v golfáči? a jaký máš, já mám vybraný jané nebo Cam fusion 201

Hezký víkend hojky
19. zář 2008 v 16:39  • Odpověz
flufla, jo jo už jsme v golfáči - peg perego. koupili jsme to už jako trojkombinaci - korbička, golfky, autosedačka připevnitelná na podvozek. fakt je to vymakaný kočárek. nemůžu si na nic stěžovat (jen na manžela, že mi už 3 měsíce promazává kolečka :angry: ).
19. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak já už budu mít před sebou poslední týden práce a od října už budu doma, se fakt těším :slight_smile: A co pak někdy dát nějaký ten srazík? Anebo co třeba ve čtvrtek, co bude teďka? I když vlastně nevím, jestli už ve čtvrtek bych nezašla na to cvičení do Nirvany, musím si tam ještě zavolat, co a jak, a jestli by měli volno :slight_smile: Ale už bych pomalu mohla chodit :slight_smile:
V pátek jsme byli koupit kočárek, tak už ho máme u tchánovců a dneska odjíždímě zase domů, tak se s ním budeme muset rozloučit :frowning2: Doma ho mít zatím nechcem,tak bude parkovat u nich :slight_smile:
21. zář 2008 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Hlásim opäť po dlhšej dobe :wink: :slight_smile: Ako sa máte čo nové??

Zároveň prosím o radu kde by som v NBK narazila na nejaký dobrý sekáč??Vedela som o jednom detskom ale ten zrušili...potrebujem pre prcka nájsť nejaké tepláčky :unamused:
21. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz
ahojky,
soni, ve čtvrtek určitě nemůžu. máme plavání. kdykoliv jiný den ráda dorazím.
21. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz
Čo sa týka testov na cukrovku v tehu tak ja som bola, a mala som čerstvých 25...Ale u mňa to bolo určo aj preto, že moj brácha má cukrovku :frowning2:
21. zář 2008 ve 21:53  • Odpověz
Aničko, v Lysé je taky dobrý sekáč :slight_smile: Mají tam všechno za 40 Kč, jak pro dospělé, tak pro děti a něco by se tam asi i našlo :slight_smile:
21. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz
Soni do Lysej sa asi tak skoro nedostanem :frowning2: Zajtra ideme na to plavčo, ide s nami aj manža tak som sa chcela do nejakého juknúť :wink: Ale díky :wink:
21. zář 2008 ve 22:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2008 v 07:16  • Odpověz
autor
Ahojky Aničko, taky přeji krásné ráno :wink:

Já nakupuji třeba i u vietnamců, tam to maj taky levnější. Třeba u nás na sídlišti naproti mat. centru nebo na náměstí kousek od plavča. Bazárek by měl být taky v Dlouhé ulici nebo jak se ta ulice jmenuje, ale nevím, jestli ještě funguje, dlouho jsem tam nebyla.
22. zář 2008 v 07:55  • Odpověz
Ahojík Magdi ďakujem za tip :wink: No práve naposledy som bola u MC a tam nič moc nemali :frowning2: Dlouhou ulici ty myslíš tá čo je pri žel.trati?
22. zář 2008 v 07:57  • Odpověz
autor
Aničko, myslím tu ulici, která vede k těm číňanům v kamenném baráku pod zrcadlem, ty, co jsou poblíž tý cukrárny, co jsme tam spolu byly. Teda myslím Dlouhou třídu, už jsem si vzpoměla, jak se to přesně jmenuje.
22. zář 2008 v 08:16  • Odpověz
Ahaaa tam...tak tam som sa juknúť ešte nebola :slight_smile:
22. zář 2008 v 09:21  • Odpověz
ahojky všem,
venku se nám hezky otepluje - jupíííí.
klaudinka hezky spinká a já jsem nějaká lenora líná. asi si taky půjdu dát odpočinek :wink: .
23. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahoj Veru :wink:
Tak včera sme boli akurát na plavču, pre plienky do Rossmana a vakcínu na meningokoka v lekárni :slight_smile: a zistila som že v Rossmanovi majú o 20,-káčé levnejšie mliečko čo pije Natálka :astonished: Odteraz ho kupujem iba tam
23. zář 2008 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.