• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoj kočky :slight_smile:
Tak dnes som bola s malou na kontrole a je to už fajn :slight_smile: Očkovanie nám ešte o týždeň odložil ale to je jasné radšej vyčkať ako zbytočne riskovať :dizzy_face:
2. říj 2008 v 15:02  • Odpověz
Ahojky,
Dneska jsem šla dřív z práce, abych mohla jít na první těhu cvičení tady u nás a jak to dopadlo?? Když jsem se po telefonu objednávala, tak mi jaksi "někdo" zapomněl říct, že jsem náhradnice a asi 4. pod čarou...tak se čekalo, kdo všechno přijde a kdo ne. Nakonec řikali, že budou otvírat ještě jeden kurz a ten začne od 13. listopadu, takže jsme už tři napsané, které jsme byli pod tou čarou a budem chodit až od listopadu.Je to tam malá místnost a bylo by nás tam moc. A to mi bude stačit tam chodit až pak, bude končit začátkem ledna, tak to bude oki. A zítra začínají předporodní kurzy a to nás ujišťovali, že kapacita není dána Tak jsem zvědavá. Ale vypadá to, že aspoň poznám těhule tady od nás.
2. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
Tak holky, máme náušnice. Malá byla statečná a moc jí to sluší. Jsem ráda, že to máme za sebou.
2. říj 2008 ve 21:14  • Odpověz
ahojky všem,
magdi, kačenka je statečnice statečná. když jsem to četla, vzpomněla jsem si na ten brek od klaudinky (a já s ní :sweat_smile: ). a to jsem ji naštěstí nemusela držet.
aničko, hned je svět růžovější, když je natálka zdravější, viď? tak už můžete chodit zase ven.
soni, tak to jsi byla trochu zklamaná, ne? a na předporodní kurz bude chodit i manžel?
dneska je sice nicmoc na pohled, ale vzdoušek úžasný. jakmile se mi beruška vyspinká, jdeme ven na zahrádku.
3. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
Verčo, my se taky odpoledne půjdeme projít. Kačenka samozřejmě plakala, ale ne při píchání, ale až při nandavání náušnic. To ji bolelo. Já ji celou dobu držela, ale byla to pro mě hrůza :frowning2:
3. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky, to je dnes počasí, co? Brrr. Chtěla jsem jít s Ondrou na prochajdu, ale nějak jsem uvízla u PC. Odpovídala jsem snad na tisíc mailů. Moji spolužáci ze střední pořádají za 3 týdny třídní sraz, tak ho domlouváme skrz maily. Dnes se mi navíc po letech ozvala moje nej kamarádka z gymplu, tak jsme se obě snažily shrnout náš život za posledních několik let do jednoho mailu a napsat si, co je u které nového. Neviděla jsem jí už víc jak 6 let a řeklal bych, že jí už asi ani nikdy neuvidím. Před třemi lety se vdala za američana a tvale se usadila v USA. Obdivuju jí, protože já bych nebyla schopná odejít natrvalo tak daleko a nechat tady rodinu, přátele, karieru, prostě všechno, co jsem kdy vybudovala. Strašně by se mi po všem stýskalo. Stačí, že jsem se natrvalo odstěhovala z Prahy, kde jsem žila 25 let. Taky se mi občas stýská, ale už jsem si zvykla a hlavně mám Prahu za humny a můžu kdykoliv sednout na vlak nebo do auta a za půl hoďky jsem V Praze.
3. říj 2008 v 15:42  • Odpověz
magdi, tak to tě obdivuju. ten pláč byl hroznej. takhle mi klaudinka ještě nikdy předtím ani potom neplakala. držet ji u toho bych asi nedokázala (no dokázala, nic jiného by mi nezbylo :confused: :grinning: ). ale zase potom byla holčička naušničková :grinning: .
leni, taky by se mi po ČR stýskalo. pokud bych se někdy měla stěhovat do zahraničí, tak pouze po evropě. to je člověk doma za chvilku.
my dneska s mužem uklízeli zahradu - teď je velikááánská. ale pořád není hotová. do konce října to musíme dodělat, aby během listopadu ještě vyrostla rychlotráva.
3. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky, krásne ránko prajem:slight_smile:
6. říj 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsme po dlouhé době byli v MC. Jsem totálně utahaná. Malá ještě spinká a Vojtíšek by měl usnout, ale nemůže zabrat. Bylo tam spousta dětí a Vojta se pěkně vyřádil.
6. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj, tak jsem v pátek byla i na tom předporodním kurzu a bylo to dobré, jsme si pěkně povídali a pak i cvičili :slight_smile: Bylo to fakt fajn. Vede to ta Šafaříková z Nymburka, tak nás i zvala na prohlídku porodnice a tak. Tak manža je už celej nadšenej, až se tam bude moci jet podívat :slight_smile:
A dneska jsem si byla nechat napsat neschopenku, tak jsem už doma a do práce nepůjdu :slight_smile:
6. říj 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
Soni, tak si ten pobyt doma užij.
6. říj 2008 v 18:36  • Odpověz
ahojky,
magdi, kolik je dětí v MC? Nikdy jsem tam nebyla a neumím si to tam představit. Musí se objednávat? Mají nějaké www stránky? A Kačenka si tam taky trochu vyhraje?
soni, tak to si budeš hezky užívat prázdniny. a máš neomezené vycházky?
u nás jsou teď šílené noci. klaudince rostou asi (na 99%) zoubky a je to fakt děs. chudinka neví, jak by si lehla :cry: . kamarádka mi doporučila dávat i panadol baby sirup. tak to taky vyzkouším. nejradši bych jí někde zoubky koupila a bezbolestně jí je nasadila :wink: .
6. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz
Ahoooooooojky:dizzy_face:
Včera bolo plavčo geniálne Natálka bola šikulka a vobec nevyzerala, že sme jednu lekciu vynechali :slight_smile:)
7. říj 2008 v 09:07  • Odpověz
Veru tak nech Klaudinke zúbky rýchlo vyrastú a už ju netrápia :dizzy_face:Ja som Natynke keď ju hodne trápili tiež dala sirup :slight_smile:
Soni tak si to teraz budeš len a len užívať:wink:
7. říj 2008 v 09:10  • Odpověz
ahojky,
aničko, tak to je natálka šikulnice plaváček :grinning: .
u nás dnešní noc ok. nebo jsem nic neslyšela (to je taky možný :sweat_smile: ). sirup jsem tedy nezkoušela.
dneska jsem ušla asi tisíc podzimních kilometříků - byla jsem až v kauflandu a pak jsem šla ještě zacházkou domů. tipuju to na cca 6 km kolečko. klaudinku cestu tam prospala a zpátečku prokoukala. je legrace ji pozorovat, jak se natahuje a naklání za zajímavostmi :grinning: .
mám tady strašně moc práce a jsem líná a ospalá a unavená a už mě další výmluvy nenapadají. no můžu si kecat, co chci, ale udělat to musím :grinning: :grinning: :grinning: .
7. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky,
a co někdy dát nějaký ten srazík?? Jen doufám, že se dohodnem aspoň na datu, kdy byste mohly všechny, nebo aspoň většina..každá něco máte, tak to nějak skloubit...já budu mít teď času dost, tak mi to je jedno, jen jestli náhodou nepojedu k našim, nebo nějaký cvíčo, ale to se uvidí :slight_smile:
7. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz
autor
Ahojky,
Verčo v MC se nemusíš objednávat. WWW stránky jsou www.mcsvitani.estranky.cz . Každý den jsou tam nějaký kroužky, ale můžeš jít s malou jenom do herny a tam je spousta hraček ke hraní, skluzavka atd. Platíš akorát vstup pro sebe (30,- Kč), ale za děti se neplatí. My jsme tam byli v pondělí, bylo tam dost dětí a Vojta si vyhrál do syta. Kačenka sedí v autosedačce a zvědavě po dětech pokukuje. Chtěli jsme jít i včera a dneska, ale dětem není moc dobře, tak jsme doma.
Určitě bychom mohly spáchat nějaký ten srazík. Třeba i v MC, je možné si tam dát kafe, nebo co kdo chce.
8. říj 2008 v 11:08  • Odpověz
Nazdárek holky,

posílám Vám pozdrav z Prahy. Jsem tu od neděle zase u našich, protože manža opět na týden odjel na školení na Moravu. Včera jsem využila toho, že jsem měla hlídání, tak jsem zašla na gyndu na kontrolu. Doktorka mě potěšila, protože mi řekla, že jizva po císaři už je celkem zahojená, tak pomalu můžu začít procvičovat břišní svalstvo. Ale jen zlehounka. Tak mám hned lepší náladu, že už brzy sebou nebudu tahat tu vytahanou cejchu. :grinning: Taky půjdu ve čtvrtek po více jak roce ke kadeřnici, tak jsem zvědavá, co mi na té hlavě udělá. Jsem ochotná podstoupit i radikální změnu - nový sestřih, barvu, no uvidíme, co se z toho vyklube.

Jinak jak jsme si Verčo nedávno psaly o těch nových domech v Jankovicích, tak moje švagrová se minulý týden s manželem rozhodla, že jeden z těch domů koupí a už to mají rozjednané s tou firmou, co to staví, s bankou a právníkem. Do Vánoc by měli být nastěhovaní, tak tam pak budu jezdit docela často na návštěvy a rodinné oslavy.

Jsem taky pro srazík a jelikož nechodím na žádné plavčo a nemám prakticky až na výjimky nějaký předem daný program, je mi v podstatě jedno, kdy se srazík uskuteční. Takže počkám, až kdy se to bude hodit většině. :wink:
8. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz
ahojky,
tak mi tak dneska připadá, že včera to 6 km nebylo, tak 4 :grinning: .
soni, pro srazík jsem. úterky jsou pro mě nejideálnější.
magdi, dškuji za info. hned mrknu na stránky.
leni, jaký dům koupí? takový ty "řadovky", co jsou hned na kraji?
8. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
Jojo řadovky. Kupují tu krajní řadovku, která je blíž k trati. Myslím, že je šedivá. Je to 5+1 s garáží a zahradou o výměře skoro 600 metrů čtverečních.
8. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
Téda Leni, tak to se máš, že si takhle užíváš u vašich :slight_smile: Tak to jsem zvědavá, co budeš mít za nový sestřih :wink:
My jedem příští pátek na 3D utz do Kolína, tak se těšíme a doufáme, že se Tomča nebude schovávat :slight_smile:
8. říj 2008 v 15:55  • Odpověz
ahojky,
kde jste kdo? jistě venku při takovém počasí.
já jsem celá zmatená. celý tento týden je všechno jinak. klaudinka normálně spinká dopoledne a odpoledne jsme venku. tento týden dopoledne nedá ani ťuk a odpoledne mi usne a jdeme ven jen na 2 hodiny před koupáním :sweat_smile: . celý můj denní režim je neorganizovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . zítra to zkusím jinak.
9. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz
autor
Ahojky všem, jak se všechny máte? To je ale počasí, co :frowning2: Každá jste asi doma v teploučku.
12. říj 2008 ve 14:14  • Odpověz
ahooj, no počasí si s náma teda pěkně hraje...už mě to zataženo s nízkou oblačností nebaví!!!!! Čekat do 14h jestli slunko vyleze nebo ne, dneska naštěstí vykouklo a my vyrazili na výlet do NBK, manžul chytal ryby a my s Vinculínem se procházeli a užívali slunka.... ještě že Nymburk ty hradby má, jináč by to bylo opravdu divný město
12. říj 2008 v 18:23  • Odpověz
ahojky,
my byli včera na výletě v pze - tam bylo kráááásně. v sobotu prý bylo krásně i pze i v liberci. tak asi tady máme nějaký prevít mrak a nechce se hnout někam jinam.
flufla, divný město :grinning: :grinning: . vždyť nbk je jedno z mála měst, kde hradby jsou. třeba poděbrady jsou divný? hlavně to neber kousavě, prosím - jen mě to pobavilo.
13. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já byla na víkend u našich a tam bylo krááásně :slight_smile: Teda tak do pravýho poledne se držela mlha, ale pak vylezlo sluníčko a bylo vymeteno :slight_smile: A teplo, včera to bylo skoro i jen na tričko. Za to tady dneska je to děs a na náladě to taky nepřidá :frowning2:
13. říj 2008 v 16:35  • Odpověz
Ahoj, to počasí je hrůza!!!!!! prý krásné babí léto :rolling_eyes:
Veru: jo ty hradby sou supr, krásná prochajda, to můžu jen závidět, jen se mi prostě zbytek NBK moc nelíbí ...(vím, že je to o názoru)
A že bylo v liberci krásně? Tak to su naštvaná, přemýšleli sme , že tam vyjedem do Zoo, ale pak vyhrál NBK :frowning2:
13. říj 2008 v 16:57  • Odpověz
flufla, mě opravdu nevadí, že se nbk někomu nelíbí, ale jen jsem se musela smát tomu "divný město bez hradeb" :grinning: . a v liberci bylo opravdu krásně. mě už tady to inverzní počasí fakt nebaví. když jdeme kočárkovat, nikoho nepotkáváme a klaudinka nemá nin na koukání a je taky ufrněná.
a to už tady s námi nikdo nemluví, bo co? :wink:
14. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz
achojky :slight_smile:
Tak dneska bylo docela hezky a teplo, tak jsem ráda, že se vyvedl aspoň dnešek, když ne už včerejšek :slight_smile:

A co děláte příští úterý?? Nechcete se sejít? :wink:
14. říj 2008 v 16:57  • Odpověz
autor
Ahoj, Soni v úterý zatím nic naplánovanýho nemám. Srazík by byl fajn. A co vy ostatní?
14. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.