• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoj při víkendu :slight_smile:
Tak se nám pěkně ochladilo, na to jak krásně bylo v to úterý, kdy stačilo mít jen tričko, tak teď aby se člověk oblíkal jak na severním pólu :sweat_smile: No, nejbezpečněji bude asi doma...Manžílka mám stejně v práci, tak co sama venku...
Donia, to musí být docela šílený, když ti miminko hnedka odvezou....ale tak jestli ho odvezou, miminku to neuškodí, a pomůžou mu jinde, tak se to taky asi dá...možná ještě na to nemám ten správnej pohled, to by se asi muselo opravdu zažít...Ale co jsem zas slyšela, tak v MB dětský je...Ale i tak zatím u mě vede NB...
25. říj 2008 v 11:17  • Odpověz
Soni,
mas pravdu, desny to je :frowning2: Zazili jsme si nekolik tezkych dni, ale nastesti je vse v poradku. Tim, ze v Nbk detskou JIPku nemaji, tak prave ta mimi radsi nechavaji zavcas prevazet, aby se to pak nehonilo na posledni chvili. I presto, ze treba v Ml. Boleslavi ji maji, tak bych stejne priste (kdyby nejake bylo :grinning: ) volila opet Nbk. Ja o nikom jinem, komu se to takhle vazne s mimi stalo neslysela, takze Soni neboj, asi jsme jedna z vyjimek. No, nekomu se to stat musi :frowning2: Priznam se, ze mi urcite hodne pomahalo to, ze se to stalo az pri druhem diteti. Vedela jsem, ze jedine co pro ni mohu udelat je byt co mozna nejvic v klidu a rozkojit se - a to se nastesti zadarilo na 1 :slight_smile:
26. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz
ahojky,
soni, tak to jsme se asi viděly. já si říkala, že tu tmavovlásku asi odněkud znám, ale nevěděla jsem, kam tě zařadit :sweat_smile: . leni a fluflo, vás jsem jaksi nezaregistrovala vůbec :pensive: . viděla jsem jenom soňu a prázdný zelený kočárek a říkala si, že je soňa v klidu - prázdný kočár, dítě široko daleko nikde a "ona" si tam klidně smskuje :grinning: . holky, kdybyste mě viděli, tak po mě skočte. mě to takhle vůbec neseplo, že to může být soňa a ještě ke všemu pod hradbama.
leni, hezký fotečky. ondrášek je mazlíček roztomilej.
donia, proč vám nicolku převáželi?
tak už je tady asi definitivně zimní podzim :unamused: . ať si je jak chce, ale ať neprší. to pak musíme zůstávat doma a nebaví nás to ani jednu.
27. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
Verčo, tak teď teda nevím...já maximálně tak vezla prázdnej Lenky modrej kočárek a pak jsem tam seděla u něj a Lenka kojila...a pak tam byla Magda, coby kojící, a vedle ní stál zelenej kočárek :grinning: Tak tos asi viděla Magdu, ne? Nebo že sis jí všimla :grinning: :grinning: A Lenka pořád řikala, žes to asi byla ty :grinning: :grinning: A flufla tam pak s náma ni neseděla, tu jsme potkaly s Lenkou dřívěji :slight_smile: Tak se příště přihlaš, i když nevím, jestli tam v brzké době zase budu :grinning:
Jinak včera jsme do Nymburka vyvezli manžovo bráchu s přítelkyní a tak jsme zašli do té pizzerky na náměstí...Ceny sice vyšší, ale zato to stálo za to :grinning: To jsme si s Tomíčkem dali :grinning:
27. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
Soni, já teda nevím, ale já mám pro Vojtu žlutej kočár a pro Kačenku oranžovočernej :grinning: . A potom ty barvy :wink:
27. říj 2008 v 19:24  • Odpověz
Ty vado, Magdi, tak já vůbec nevím :grinning: Jsem z těch barev celá pomotaná :grinning: Tak sorry :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2008 v 19:24  • Odpověz
Tak já doufám, že Lenča měla modrej kočár :grinning:
27. říj 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
Soni, to neva :wink:
28. říj 2008 v 08:46  • Odpověz
Jsem z toho už celá nějaká mimo :grinning: :grinning:
Tak mi ještě napadlo, jestli v Nbk v porodnici jste dostali plenky a tak něco pro mimi, oblečení tam pro miminka taky asi mají, že? A mají tam třeba erární košile pro rodičky? No, já tam stejně někdy pojedu to očihnout, ale aby mi tam řekli všechno po pravdě :grinning: Ale třeba jedno balení těch nejmenších plen si sebou pak vzít můžu, že?
28. říj 2008 v 09:04  • Odpověz
autor
Soni, jedno balení plínek si sebou vezmi. Sice tam dostáváš příděli plínek, ale většinou to nestačí. Oblečení ti tam dávají. Mají tam i erární košile, ale je lepší si přinést svoje. Sebou ještě můžeš mít vložky pro sebe, ale i ty tam dávají. Teda alespoň před 2,5 lety to tak bylo.
28. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
Verco,
hned tu prvni noc se mi nezdalo, ze mala nejak zrychlene dychala. Pri vizite rano pak detska dr. rikala, ze je to taky vic nez je bezne. Tak si ji nechali na pozorovani, ale uz mi ji bohuzel nevratili, naopak mi prisli rict, ze zavolali radsi rychlovku. Delali ji ruzna vysetreni, nejdriv samozrejme taky nevedeli co to muze byt. Jednak jsem prenasela a mela zkazenou plodovou vodu, mala se ji nalokala, museli ji odsavat a taky starsi syn dostal par dni pred porodem nestovice, tak zjistovali, jestli se nemohla nakazit... Pobyla si 16 dni na JIPce, napojena na pristrojich, dost desivy pohled, ale nastesti to vse dobre dopadlo. Zaver na propousteci zprave je - prodlouzena poporodni adaptace.
Soni, detske plinky si urcite vezmi. Maji v Nbk tak 5-6 ks, pak se pocita s tim, ze uz ma maminka sve. Jinak vlozek je hromada, jen se nekdy musi pripomenout sestricce, aby je doplnily. Jsou i lepsi nez kupovane, na tu spotrebu, je lepsi je casteji menit a me vyhovovaly. Kosili jsem mela asi prvni 3 dny jejich (nekolikrat menenou) a pak uz svoji. Kdybys mela jakekoli dotazy, neboj se optat, mam to jeste v zive pameti :grinning:
28. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
ahojky,
donia, takové "příběhy" s dobrým koncem mám ráda :wink: . je dobře, že nedělali všeználky a jednali i preventivně.
holky ze srazíku, tak teď se nabízí otázka, jestli jsem skutečně viděla zelený kočár? :grinning: - ale já kojím, takže je u mně všechno možný :grinning: :grinning: :grinning: .
29. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz
Verčo, to je ale dilema, co? Tak kdoví, koho jsi viděla :grinning: :grinning:
To je hnusný počasí, co? Já byla akorát ráno v Lysé a pak jsem zalezla do bytečku a nevylezla...A zítra taky nevylezu, pokud nebudu muset...ale myslím, že fakt nemusím :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 17:40  • Odpověz
soni, ano - úplná detektivka je to tady :grinning: .
dneska bylo teda hnusně hnusnovaně. ale přesto jsem byla 1,5 hodiny kočárkovat. a definitivně jsem se rozhodla, že v takovém počasí prostě chodit ven nebudeme. klaudinka je sice spokojená, ale já jsem se tím úplně odrovnala. :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
Dobré ranko holky,

Soni: Neboj, nejsi na tom až zase tak špatně. Já mám skutečně tmavě modrý kočár s béžovým vzorem.

Verčo: Já taky včera i v tom hnusném počasí na dvě hoďky vyrazila s Ondrou ven. Měla jsem tu včera celý den mamku (je učitelka na ZŠ a měla podzimní prázdniny), tak jsme šli přes celé město až na hřbitov dát na rodinný hrob listopadky. Byla to hezká procházka, i když z poloviny propršená. Chvíli jsem si připadala jako v nějakém hororu. Byli jsme na hřbitově, nad námi lítaly vrány a do toho to hnusné počasí. Já jsem asi blázen, ale chodím ven s Ondrou skoro za každého počasí. V úterý jsem taky prošla skoro celý Nymburk v dešti a za celou procházku jsem potkala asi jen deset lidí. Všichni byli zalezlí doma v teple. Manža mi řekl, že se mnou do takového počasí nepůjde, tak jsem kočárkovala sama.

Nevíte náhodou někdo, co je s Aničkou? Už se tu dlouho neukázala.
30. říj 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahojky holky krásny večer prajem:slight_smile:
Už som tu dlllllllho nebola, snáď sa na mňa nehneváte, skúsim to napraviť :dizzy_face:
2. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz
Leni tak ty už máš albíčko? Je super, hneď som ho skukla a musím pochváliť všetky fotečky, Ondrášek je fešák urastený :dizzy_face:
2. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz
Krásne dobré ránko prajem :slight_smile: :wink:
3. lis 2008 v 07:13  • Odpověz
autor
Ahoj Aničko, zase tě tady ráda vidím. Též ti přeji krásný den :slight_smile:
3. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz
Krásne ránko prajem všetkým :slight_smile:
Magdi díky :dizzy_face:
4. lis 2008 v 06:19  • Odpověz
autor
Krásné ránko přeji všem :slight_smile:

Tak Vojtíšek večer zvracel a dneska má teplotu. Měli jsme jít s Kačenkou na kyčle, tak ještě uvidím, jestli to nenecháme na příští úterý. A co ty, Aničko, co je u tebe nového?
4. lis 2008 v 09:36  • Odpověz
Holky omlouvám se že Vám sem lezu, ale chtěla by jsem Vám nabídnou originální dárek třeba k vánocům nebo jen tak, prodávám ručníky se jmény pouze za 149,- můžete se podívat na můj inzerát, kdyby jste chtěli, tak mi stačí napsat do IP.

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=176527

Hezký den Renča
4. lis 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Aničko, super, že sem taky zavítáš, už jsme si řikaly, kdepak jsi :grinning:
4. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
Také všechny zdravím a zvlášť Aničku. Už jsem jí pomalu chtěla psát SMS, co s ní je. Vždycky na koníka chodila nejčastěji z nás a teď tu skoro měsíc nebyla.

Teď mi psala bývalá kolegyňka z práce, že jede s půlroční dcerou do Nymburka nakupovat, tak jestli si s ní nechci dát spicha. Samozřejmě ráda půjdu, tak se s Vámi prozatím loučím a mizím ven.
4. lis 2008 v 10:20  • Odpověz
U nás všetko po starom :slight_smile: Len Natálka s av poslednom čase začína akoby báť cudzích ľudí, alebo tých čo hoooodne dlho nevidela. Cez víkend trvalo asi hoďku kým bola ochotná byť v jednej miestnosti so švagrom a jeho priateľkou :sweat_smile:
a včera na plavču nechcela byť u inštruktorky :unamused: ale keď sa oťuká tak to stojí zato, vyvádza ako uragán :grinning:
4. lis 2008 v 10:45  • Odpověz
Ahoj ahoj, dobré ránko prajem :dizzy_face:
5. lis 2008 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Aničko, tak to Natálce začíná bojící se období, jo...no to znám u synovce...budou mu dva roky a jak se s nimi až tak často nestýkáme, tak je čím dál horší...Když jsem k nim třeba přijela v létě, tak jsme byli venku a řval, že mně tam nechce, pak se teda oťukal a začal vyvádět :grinning: A pak když jsme vlezli do baráku, tak začal znova, že mě nechce vevnitř...Ale po chvilce pohoda a už si se mnou kopal míčem :grinning: To je děsně srandovní na dětech :sweat_smile: :sweat_smile:
5. lis 2008 v 09:03  • Odpověz
Soni presne to je ono, vždy sa za chvíľu oťuká :slight_smile: Ale je zaujímavé že prarodičov sa nebojí vobec :slight_smile: To sa mi iba na pár sekúnd schová "za sukňu" ale juká a smeje sa :grinning:
5. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
To Vojta vůbec bojící se období neměl, ten by hned s každým šel a vůbec ho nezajímá, jestli je tam někde máma. Kačenka se taky hned na každýho chechtá. Včera na kontrole kyčlí se hned smála na jednu maminku a ta s toho byla úplně hotová. Potom si tam zase broukala na jednu paní doktorku, co šla kolem. Musím končit. Teď na mě houká s deky, že nemá poblíž žádné hračky. Tak zatím papa
5. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
Tak som chcela ešte písať ale musím sa rozlúčiť, prcek pomaly vstáva :slight_smile: pa pa
5. lis 2008 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.