• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Erunko: Taky moc gratuluji k narození dcerušky a přeji, ať ty problémy s kojením a prsy pokud možno co nejdříve odezní. Ať se Vám oběma daří. :wink:
30. dub 2007 v 09:16  • Odpověz
Ahoj všechny Nymburandy :slight_smile: Jsem tu po dlouhé době na skok, tak vás chci jen pozdravit...

Erunko: velké gratulace k narození dcerušky, ať je zdravá a dělá vám radost. Tiše závidím rychlost porodu :wink:

Leni: ahoj po dlouhé době, neviděly jsme se už hodně dlouho, vím... Mám teď hlavu plnou všech možných starostí. Řešíme teď koupi domku v Nbce a nějak se to pořád táhne a hlavně se začínám pomalu připravovat na státnice a tak sem zajdu jen málokdy. Mimi jsme teďka trošku odložili, abych si pak mohla těhu vychnutnávat v klidu po státnicích v domečku :slight_smile: Nechci to zakřiknout, ale snad nám ten domek vyjde... Jinak Tě samo zase ráda uvidím :slight_smile:
Je docela sradna, jak jste se tady bavily o Pavle, Jarce, Věře atd. Ty rodiny taky znám... sice ne všechny osobně. Pochopila jsem z toho, že Ty Leni máš za neteře děti Mirka Dědourka, že jo? To mě docela překvapilo, jaká je to náhoda. Když jsi psala o švagrové, švagrovi a dětech, tak jsi vlastně psala o lidech, které znám... :wink:

Aničko: pohlaď za mne bříško a ať jde všechno, tak jak má. Už se Ti to krátí :slight_smile:

Mějte se krásně, já se tady zase někdy ukážu :slight_smile: Mohly bychom pak někdy udělat srazík, abychom se všechny osobně poznaly... Bylo by to prima :slight_smile:
30. dub 2007 v 09:40  • Odpověz
ostruzinko: Jsem ráda, že jsi se zase ozvala. Je to fakt docela prča, jak se v Nymburce všichni navzájem znají. Přeci jenom je to jedno z nejmenších okresních měst v ČR, takže je to tu dost příbuzensky i jinak provázané. Jinak děti Mirka Dědourka skutečně budou v srpnu mými neteřemi. Beru je ale za neteře už teď. Jsou to moje zlatíčka. Vždy když jsem s nima, nemůžu se jich nabažit. Budu mít krásné drůžičky na svatbě. Už se těším, až takové děti taky budu mít. Jsem klidně pro srazík. Dvě z Vás už znám osobně a ostatní ráda poznám. Ostružinko, držím palce, ať ty státnice dobře dopadnou a hlavně ať Vám to dobře dopadne s tím baráčkem. Není nad to, mít svůj vlastní rodinný domeček, kde si všechno děláš podle svého a máš tam svůj klid. A kde ten domeček v Nymburce leží? Tak se měj hezky a snad brzy naviděnou.
30. dub 2007 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte? Je u Vás něco nového? Já se docela rychle připravuju na svatbu. Už máme zadaná oznámení, v Poděbradech jsem si vybrala svatební šaty a zamluvila nějaké další věcičky na svatbu. Teď řešíme hudbu a další věci. A co vy a dětičky?
16. kvě 2007 v 08:09  • Odpověz
Ahoj Nymburačky, už skoro měsíc tady žádná z Vás nebyla. Kde všechny jste? Asi Vás hodně zaměstnávají miminka a ostatní věci, co?
25. kvě 2007 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Leni :slight_smile: som ostuda, že nepíšem ja viem :sweat_smile: :pensive:
25. kvě 2007 v 11:06  • Odpověz
som sa dočítala, že už máš šatičky :wink: , už sa ti to kráti :slight_smile:
No ale mne tiež, už som ako slon :grinning:
25. kvě 2007 v 11:13  • Odpověz
Ahoj Ani, no průběžně se koukám do Tvého alba a prohlížím bříško. Moc Vám to s Natálkou sluší. Doufám, že vše probíhá v pohodě a moc se na mimčo těšíte. Už ses rozhodla, kde nakonec budeš rodit?
25. kvě 2007 v 11:20  • Odpověz
Leni nakoniec to vyhral Nymburk, mám na tamné gyn. oddelenie dobré spomienky. A už keď chodím do kurzu v Nymburku, tak tiež :slight_smile:
Inak ďakujem za pochvalu :dizzy_face: . Teraz už prebieha všetko v poriadku, iba tie začiatky boli ťažké, ale však o tom vieš :wink: . Jediné čo ma momentálne zmáha je to teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2007 v 11:39  • Odpověz
Tak to chápu, že ve vysokém stupni těhotenství není to teplo nic příjemného. Nás to asi za rok taky čeká. Pokud se nám zadaří hned v prvních měsících, měla bych rodit taky příští rok v létě a trochu se těch veder bojím. Ale zvládly to jiné maminky, tak to určitě zvládneš taky. Tak hezky odpočívej a nechoď moc na sluníčko. Ještě, že můžeš být doma a nemusíš nikam cestovat do práce apod.
25. kvě 2007 v 11:55  • Odpověz
No už mám od 20.5. materskú :slight_smile: a dnes mi pricestuje na návšetvu sestra z Anglicka a príde aj mamina, tak s ateším ako blázon. Ale uvidím či zvládnem s nimi niekam ísť. Každopádne pre mamču k vlaku a sestru na letisko pojdem :sunglasses:
25. kvě 2007 v 11:57  • Odpověz
Tak si to s mamkou a sestrou užijte. To bude babinec. Aspoň proberete ty ženské záležitosti. Budu se těšit zase někdy napísanou.
25. kvě 2007 ve 13:55  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata, nějak se nám to tady zaseklo. Jak se vůbec všechny máte? Ozvěte se!!!!!
27. čer 2007 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj Magdi :wink: Ja som ešte stále 2 v 1. Ale už čakám každú chvíľu, že sa malej bude chcieť na svet :sunglasses: Chodíme do NBK do porodky na kontroly a monitor a vše je O.K. Malá bude mať asi 3.5 kg, tak už dúfam, že sa rozhodne, že sa jej chce vonku :grinning:
27. čer 2007 ve 13:53  • Odpověz
Taky Vás holky zdravím. Co je u Vás nového? O Tobě Ani vím, že máte doma převratné změny - narodila se Vám 7.7. Natálka, takže ještě jednou moc gratuluji. A co Magda a Ostružinka (Péťa) - není u Vás něco nového? :wink:
30. črc 2007 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky.
Chtěla bych se zeptat jestli nevíte o nějakém cvičení pr těhotné v Podbradech nebo Lysé nad Labem a okolí? Chtěla bych někam začít chodit, a nemůžu nikde nic sehnt. Díky o info.
4. zář 2007 v 17:33  • Odpověz
Ahoj těhulky a maminy, ze mne za nedlouho bude taky mamina a tak se poohlížím po nějaké mamině-kámošce, se kterou bychom mohly chodit ven s prcky. Najde se tu nějaká? Jsem z Poděbrad.
7. zář 2007 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky,
ivusa1, teď jsem začala chodit na těhu plavání v poděbradech v domě kolonáda. ale docela by mě zajímalo plavání i v nymburce. nemáte nějaká zkušenosti nebo kontakt?
marcela, taky bydlím v pdy a nikoho tady moc neznám. ráda se seznámím.
19. zář 2007 v 17:16  • Odpověz
Ahoj, tak jak se Vám všem daří? Už jste našli nějaké plavání na Nymbursku?
27. zář 2007 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky, Ivusa 1 odkud jsi?? Verco do Awuabelly chodíme na plavčo se Štěpánkem, jinek je ješřě plavání v Nymburce v klubu Juklík http://www.juklik.cz/html/view.php?id_menu=1094207139&level=1094207139&tree=1&num=1&kategorie=Kontakty
29. zář 2007 v 09:04  • Odpověz
Ja chodim s Natynkou do Jukliku do Nymburka a jsme spokojene
29. zář 2007 v 11:38  • Odpověz
ahoj holky,
díky za kontakt. do juklíka zavolám a domluvím se s nimi. teď mám bohužel virózu (jak jinak :angry: ), takže se mi cvičení zase odsouvá :confounded: .
mariko, to chodíte zatím do vaničky? a jak se mu to líbí? není ještě maličký? :fearful: :grinning:
holky, dívala jsem se vám na miminka a jsou nádherný.
erunka, kde jste byli u fotografa? fotky jsou strašně krásný.
2. říj 2007 ve 12:28  • Odpověz
veru - byli jsme v Mlade Boleslavi u fotografky co nam delala uz i svatbu, je moc mila, kdybys chtela kontakt, neni problem
2. říj 2007 ve 13:21  • Odpověz
erunka, moc prosím o kontakt. :wink: fotky máte opravdu prima. a budu mít důvod vyrazit si do mb. :grinning:
4. říj 2007 v 10:22  • Odpověz
Ahoj Nymburačky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2007 v 10:26  • Odpověz
Eru Natálka bude mať už pol roka? Ty jo to letí. Veď sme sa iba nedávno stretli na kyčlích :slight_smile:
4. říj 2007 v 10:30  • Odpověz
ahojky verco - kontakt ti dam do posty
5. říj 2007 ve 21:11  • Odpověz
ani - ano, ano, strasne to leti, az je mi to nekdy lito, jak mi mala vyrusta pred ocima, uz jsem mela strach, ze jsi se neozvala, jestli je vse OK
5. říj 2007 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky. Verčo, ano chodíme na vaničky, malému se to líbí moc, je to naše malá kachnička, ani se mu z vody nechce. Teď ve středu jdeme zas a bude "plavat" jen s podhlavníčkem tak jsem zvědavá.
8. říj 2007 v 09:55  • Odpověz
Jé já se tak těším, až budu chodit plavat s miminkem, když Vás tu tak čtu. Zatím žádné nemám, ale doufám, že do roka a do dne se zadaří.
9. říj 2007 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.