• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahojky krásny deň prajem všetkým :wink: :slight_smile:
6. lis 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
Ahojky taky přeji krásný den :dizzy_face:
6. lis 2008 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Dneska teda moc pěkně není, to včera bylo líp a tepleji :wink: Manžel se rozhodl dneska vařit, ale zatím jsem půlku udělala já :grinning:
6. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
Jééé. To jsme se tu krásně sešli ve stejnou dobu. No dnes to počasí opravdu za moc nestojí. Odpoledne jedu za kamarádkou do Velkého Oseka, tak doufám, že bude líp. Za oknem už pomalu začíná svítit sluníčko. Jsem zvědavá, jak tu cestu s Ondrou zvládneme. Bude to naše premierová jízda vlakem. Sice pojedeme jen čtvrt hodiny, ale i tak jsem zvědavá, jak se s kočárem budu soukat do vlaku a z vlaku a hlavně jestli mi na zpáteční cestě někdo pomůže snést kočár do podchodu a zase z podchodu. Nevíte, zda se za kočárky ve vlaku platí?
6. lis 2008 v 11:44  • Odpověz
Určite bolo včera krajšie, ale dnes to tiež celkom ujde :slight_smile:
Leni tak s tým platením to neviem :sweat_smile:
6. lis 2008 v 11:47  • Odpověz
Dobré ráno,

tak včera jsme cestu zvládli v pohodě. Do vlaku i z vlaku se nám lezlo dobře. Navíc jsem zjistila docela příjemnou věc a to, že se za kočárky ve vlaku neplatí. Velký Osek se mi teda jako obec vůbec nelíbil. Nemají tam pořádné silnice ani chodníky, takže jet tam s kočárkem na procházku je docela složité, občanská vybavenost taky nic moc. Mají tam sámošku, malé řeznictví, textil a to je snad vše. Základní škola má shnilá okna a oprýskanou omítku a většina rodinných domů taky nevypadá zrovna nejlíp. No Zlatý Nymburk, kde se mi opravdu líbí a je tu téměř vše, co potřebuji k životu. Ale líbila se mi tam mini ZOO, kde mají malá kůzlátka, ovečky, selátka a všemožnou drůbež. Až bude Ondra větší, tak ho tam vezmu, aby se podíval na klasická domácí zvířata. Jinak ZOO v Chlebích je určitě větší a lepší, takže budeme kromě Prahy jezdit i tam.
7. lis 2008 v 08:42  • Odpověz
Ahojky,
Leni, tak super, že jste cestu vlakem zvládli v pohodě :slight_smile: A vy jste byli v Chlebích? Tam je to hezké, že? My tam byli v létě a úžasný...Sice malý, ale pěkný :slight_smile: Já jsem se tam fotila s volně chodícím malým prasátkem. A ty opice tam mají boží :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
Ne, ne Soni, já v Chlebích ještě nebyla, ale samozřejmě se tam chystáme, když to máme za humny. Počítám, že někdy z jara bychom se tam podívali až už bude Ondra trochu sedět v kočárku a bude mít výhled na zvířátka, i když myslím, že ho v tom věku stejně ještě zajímat nebudou.

A jak se Soni cítíš? Už se Ti to hodně krátí co? Manželka mého bratrance má taky termín porodu na přelomu ledna a února a už se nemohou dočkat. Oni se těší o to víc, že letos v únoru už o jedno mimi přišli, když byla ve třetím měsíci. Mimčo se jim mělo narodit letos v srpnu, ale rychle se oklepali a za dva měsíce zase byla v tom a teď napodruhé už jim to snad vyjde.
7. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
Leni, tak to jsem asi blbě pochopila :slight_smile: Ale tam určitě zajeďte, až bude počasí co k čemu :slight_smile: Ani nevim, jestli tam vůbec na zimu budou mít otevřeno...
Jinak se cítím vcelku OK...akorát beru antibiotika, protože mi v moči našli streptokoka, tak se s nim musim nějak vypořádat, ale to je u mě normální...
7. lis 2008 v 16:14  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata, jak se máte při víkendu? Teď tam svítí sluníčko, tak se chystáme s děckama k našim na oběd a odpoledne pojedeme na baráček.
9. lis 2008 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera bylo moooc krásně, byli jsme na prochajdě a dneska bylo taky hezky, ale jsem nějaká taková mimo, byla jsem venku akorát dopoledne a pak jsem doma a odpočívám...
10. lis 2008 v 18:28  • Odpověz
Ahoj kočky, krásny večer prajem :slight_smile:
10. lis 2008 v 18:31  • Odpověz
ahoj Aničko, jak se máte při pondělku?
10. lis 2008 v 18:32  • Odpověz
Soni fajn :slight_smile: Dnes sme boli na plavču a u tchánovcov a uťahali sme sa ako koťata :grinning: Naty už spinká a ja idem doháňať resty :slight_smile:
10. lis 2008 v 18:38  • Odpověz
Tak to jste se měli pěkně :slight_smile: Tak hlavně, aby Natálka vydržela spát hooodně ldouho :slight_smile:
10. lis 2008 v 18:46  • Odpověz
no mohla by spať aspoň do siedmej ako dnes :grinning:
A ako sa máte vy?
10. lis 2008 v 18:57  • Odpověz
no, to se aspoň vyspíš i ty, jestli jdeš včas spát :slight_smile:
My se máme celkem dobře, v rámci možností :slight_smile:
10. lis 2008 v 19:13  • Odpověz
chodím tak okolo polnoci, užívam si doby keď mám "voľno" :slight_smile:
10. lis 2008 v 19:19  • Odpověz
tak to je správný :slight_smile: Tak si užíváš aspoň manžela, ne? Nebo co tak děláš, když už máš "volno" :slight_smile:
10. lis 2008 v 19:21  • Odpověz
No manža má tento týždeň odpo, takže prichádza tak okolo jedenástej večer ale inak si zvyknem sadnúť k TV a proste vypnem alebo sa venujem manželíkovi :dizzy_face:
10. lis 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahojky krásne ránko prajem :slight_smile:
11. lis 2008 v 07:16  • Odpověz
ahojky všem,
už jsem tady nebyla asi tisíc let. mám toho teď opravdu hodně. takže nekrátím si čas s klaudinkou, ale ubírám z mého "volna". chodím spát taky kolem půlnoci, ale v neděli jsem si dala skutečné volno a ve 21,00 hodin jsem už byla v posteli. musím říct, že mi to dobilo baterky úžasně. ještě masáž a jsem v cajku :grinning: :grinning: .
aničko, nechala jste si vyfotit natálku v bazénu? my máme možnost tuto sobotu, ale jsem z toho taková nijaká. klaudinka je pod vodou tak 3 sekundy. jsem zvědavá, jestli ji za tu dobu vůbec stihne cvaknout. máš s tím zkušenost?
11. lis 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
Ahojky děvčátka, tak jsme nemocní :frowning2: . Vojta i Kačenka kašlou, smrkají a já jsem na tom ještě hůř. Vojta dostal antibiotika, Kačenka nějaký kapičky a kapky do uší. Já jsem v noci ani nespala, protože jsem celou noc prokašlala. No super :cry: Ve čtvrtek jdeme zase na kontrolu, tak uvidíme, jak dlouho s nimi budu muset být zavřená doma. Vojta je strašně protivnej, tak si to fakt užívám :confounded:
11. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz
Magdi, tak se drž. Vím, že to není nic příjemného, ale určitě to brzy odezní, uvidíš. :wink:

Já pojedu zítra do Prahy k našim. Přijede tam po dvou měsících můj brácha, který teď studuje VŠ v Německu, tak ho chceme s Ondrou vidět. Jen váhám, zda tam mám jet autem nebo risknout vlak. Přece jenom do Prahy je to tři čvrtě hodiny vlakem a pak bych musela jet ještě metrem, takže by to zabralo víc jak hodinu, plus se tahat s kočárem podchodama apod., kdežto autem je to rychlejší a bez problémů, zato ale dražší. No ještě uvidím.

Jinak dnes jsem volala do Baby klubu Juklík a zeptala se, zda bych plavčo pro Ondru mohla zaplatit fakturou. Tak mi řekli, že ano a že se tam mám tento nebo příští týden stavit a vyřídit to. Tak jsem ráda, že to jde a od ledna budeme taky s Ondrou chodit plavčit. Už se na to těším. A vlastně to mám úplně zadarmo, protože mi to celé zaplatí zaměstnavatel.
11. lis 2008 v 15:01  • Odpověz
magdi držíme palčeky nech ste čo najskor všetci zdraví ako ryby :wink:
Veru ja som ani netušila, že v Juklíku fotia :unamused: Inak by som sa hneď nahlásila...A myslíš, že keby som chcela tak v sobotu by som Naty tiež mohla nechať nafotiť pod vodou? A koľko to stojí?
11. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
Krásne ránko všetkým Nymburačkám :dizzy_face:
Dnes ak nebude pršať sa chcem ísť pozrieť do NBK s Natálkou na čepičky a rukavičky, tak keby ste sa niektorá chceli pridať tak mi písnite sms :wink:
12. lis 2008 v 07:11  • Odpověz
autor
Ahojky, Aničko to víš, že bych se hned přidala, ale musím být doma s mýma marodama. Musela jsem si napsat rozpis, kdy mám kterému dítěti dát jakou medicínu. Každej bere něco jiného a já co si nenapíšu, to nevím. Oba jsou pěkně protivný, tak si to všichni "užíváme".
12. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
ahoj, holky, tak sem se konečně dokopala k tomu sem zase něco písnout...všechny vás zdravím :slight_smile:
Aničko, v nymburském Juklíku se nefotí pod vodou (ptala jsem se). Dřív tam fotil nějaký fotograf, ale ten byl moooc drahý, a kvůli modré barvě bazénu se tam fotí špatně, prý by tam muselo být více světla. Ale kdybych měla podvodní pouzdro, tak bych to zkusila, třeba by to vyšlo pěkně, nevím....
jinak mi se už také od minule v juklíku potápíme (poprvé děs, málem sem Vince utopila :confounded: ), ale včera už celkem vpoho. Také sem nás upsala na další kurz od ledna, je škoda s tím ted přestat.
Mějte se hezky :slight_smile:
12. lis 2008 v 17:12  • Odpověz
ahojky,
aničko, my chodíme plavat do poděbrad. fotograf je taky šíleně drahý (fotky 500 + 150 vstup, i s dvd 850 + 150 vstup :confounded: ). už jsem se s kamarádkou domluvila (ale už dávno), že si koupíme podvodní foťáky a zkusíme to sami - prostě mi to připadá drahý. s prckama se potápíme už poměrně dlouho (asi 4 hodiny). jsou to všechno šikulínci - nikdo nepláče ani nijak hodně neplive vodu :grinning: .
magdi, přeji brzké uzdravení. my jsme obě protivný, když jenom prší a nemůžeme jít ven. takže si umím představit, jak to u vás vypadá.
13. lis 2008 v 17:10  • Odpověz
autor
Ahoj Verčo, to máš pravdu, že je to hrůza. Už nevím, jakou akci mám vymyslet pro Vojtu, hrozně se nudí a je protivný. Já bych nejradši byla v posteli, ale nejde to. Když spí jeden, nespí druhý. No, co jsem chtěla, to mám :grinning: . V úterý jdeme na kontrolu, tak doufám, že už potom budem zdraví a budem moct ven.
14. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.