• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
autor
Andreo, jako těhulka jsem párkrát byla v MC na kurzu. Možná jsme se tam viděly. V Budiměřicích stavíme na vlastním pozemku. Je to na konci Budiměřic směr Poděbrady rohový bungalov. Nevím, možná tam jsou ještě nějaký volný pozemky, zkusím to zjistit.
13. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj, zdravím při pondělku.
Donia - Andreo, jojo sem to já, bydlela sem naproti tvojí babičce, si mě odhalila :dizzy_face: , jak je svět malý. Zeptala sem se na to mamky, tak si nebyla 100% jistá jestli si Andrea nebo tvoje ségra...
jinak včera manžel pekl cukroví, od těsta až po umytí nádobí. Ale značně ho to unavilo... :grinning: Já se pak vrhnu akorát na vosí hnízda.
Jejda čuchám čuchím, že má Vincín dáreček v kaťatech :zipper_mouth: , tak du na to....
Hezký den
15. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
ahojky všem,
donia, mrkni na stranky obce budiměřice. mám pocit, že jsem tam nabídku pozemků viděla. a taky prodávali pozemky přímo v netřebicích.
a teď zase utíkám na mimibazar. zatím se mějte.
15. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Včera sme mali posledné plavčo v tomto roku, bol tam s nami aj manža a tchýňka :slight_smile: Natálka bola úžasne šikovná, kopkala ako o závod, super sme si poslednú hodinu užili :dizzy_face:
16. pro 2008 v 07:49  • Odpověz
Ahoj, tak mi měli poslední letošní hodinu dnes. s náma tam byl manžel. potápět Vincka si netroufl. Rozlučili sme se s naší instruktorkou :frowning2: , tak sem zvědavá na další hodinu v novém roce!!!
16. pro 2008 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky,
to chodíte do toho Juklíku?? A od kolika měsíců se tam může chodit s mimčem? A bývají tam návaly??

Jinak u nás vše tak nějak ok. Zítra jdu na kontrolu k doktorce, tak jsem zvědavá, co se dozvíme :slight_smile:
16. pro 2008 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Soni myslím, že od 3 mesiacov??? Ale istí si nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak čo ako dopadla kontrola?
17. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz
ahoj, tak kontrola dopadla dobře, v podstatě jsem se ani nic nedozvěděla, jen zapsala do průkajdu a šlus :grinning: Vyšetřovala mi vnitřně, tak to mi trochu tlačilo a poslouchala srdíčko, tak pěkně tlouklo dole pod pupíkem :grinning:
Ještě jsme byli v Nbk v Hypernově a v Kaufu, tak jsme dokoupili poslední dárky a máme klid :slight_smile: Na Štědrý den budem u tchánovců, je to pro nás momentálně nejlepší, než tu být sami...to až příští rok s malým to bude lepší :slight_smile: A aspoň budem obskakovaní :grinning:
17. pro 2008 v 16:10  • Odpověz
autor
Ahojky holky, jak se těšíte na vánoce? Už máte všechno všechny poklizené a upečené?
20. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak my si dnes postavili stromeček, abychom si ho pořádně užili, když tu pak nebudem :slight_smile: Odpoledne jsme byli v Lysé se podívat na trhy, ale nic moc, spíš jak holešovická tržnice :confounded: Cukroví mám napečené, mám asi šest nebo sedm druhů, tak jsem spokojená. Nikdy jsem tak nepekla, ale asi jsem holt na to měla čas, tak to šlo celkem samo :grinning:
21. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky,
Soni, to jsi me docela potesila. Do Lyse na trhy jsem se taky chtela podivat, na tu atmosferu a tak. Ale nejak to proste nevyslo.
Hezky si uzijte stromecku, me taky prijde, ze si ho vzdy ani nestihneme uzit, same jezdeni po navstevach a najednou je po Novem roce a stromek jde za par dni pryc.
Jinak darky uz celkem mame, jen neco jeste dokoupit, ale malemu skoncila skola, tak uz je furt se mnou, tak nemam moznost neco koupit, aby o tom nevedel. :frowning2: Tak jeste musim vymyslet jak to udelat. Ale to co mame uz mam i zabalene, tak mam splneno.
21. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz
jj, ty trhy fakt nic moc...hlavně i všude prodávali samý jídlo, jako langoše, klobásy, čínský nudle apod...kdyby tam neprodávali jmelí, tak ani nevím, že jsou Vánoce...Jo, a měli tam něco jako jesličky se slámou, ale nikde žádný zvířata :cry: Fakt příště snad radši na Staromák mezi víc lidí, ale aspoň tam to víc vypadá jak o Vánocích...
Vánoce vždycky šíleně utečou, je to fakt blbé :unamused:
Moje ségra má nemocnýho kluka a taky byl celý minulý týden doma a teď taky, takže taky chudák nadávala, že nemůže nic zabalit atd :unamused:
21. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky,

dlouho jsem Vás zanedbávala, tak to jdu napravit. Minulou neděli jsme jeli k našim do Prahy. Malýho jsme dali na hlídání našim a jeli jsme s manžou nakoupit na Vánoce do Centra Černý Most. Původně jsme plánovali, že tam budeme tak hoďku, dvě, ale nakonec z toho byly čtyři hodiny nákupů. No síla. Všude spousta lidí, ale pořídili jsme vcelku vše, co jsme chtěli. Já pak zůstala s Ondrou přes týden u našich a do Nymburka jsme přijeli až v pátek večer. V sobotu jsme jeli k tchánovcům na oběd a hlavně jsme jeli pro stromeček. Tchyně získala v restituci pozemek, který je hned vedle lesa a vysemenili se tam borovice, tak jsme si tam šli jednu vybrat. Je to skvělý, že těch stromečků je tam hodně a každý rok tak máme možnost vybrat si vánoční stromeček v podstatě na vlastním pozemku. Včera jsme ho s manžou dali do stojanu a už ho máme v obýváku. Ještě, že máme tak rozlehlý obývák, protože ten stromek je docela velký a zabírá dost místa. Už jsem pod něj dala i zabalené dárky, ať si tu vánoční atmosféru taky hezky užijeme. Po Štědrém dnu budeme taky jezdit po návštěvách, takže doma skoro nebudeme. Neteř měla v sobotu páté narozeniny a shodou okolností se švagrová se švagrem a neteřema teď v prosinci přestěhovali do nového domu v Jankovicích, tak se ty narozky slavili v novém. Je to super, že se neteř narodila těsně před Vánocema, protože se vždycky na té narozeninové oslavě sejde půlka rodiny a je tam skvělá Vánoční atmosféra. Letos švagr udělal i takový miniohňostroj na zahradě a mělo to své kouzlo.

My Teď jdeme s manžou na poslední předvánoční nákupy. Musíme do lékárny, drogerie, fotomarketu...no bude toho hodně. Nechali jsme vyvvolat spoustu Ondrových fotek pro široké příbuzenstvo a budeme to dávat v malých albumech jako Váoční dárek babičkám a prababičkám. Teď máme docela dilema, protože moje babička s dědou slaví za pět dní 55. výročí svatby a vůbec nevíme, co jim dát za dar. Oni nic nechtějí, ale nám je trapné jim skutečně nic nedat.
22. pro 2008 v 10:29  • Odpověz
Krásne predsviatočné ránko prajem :wink: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2008 v 07:06  • Odpověz
Chtěla bych vám všem tady popřát veselé a klidné vánoční svátky, bohatého Ježíška a do nového roku hodně moc zdraví, štěstí, lásky a nových miminek :sunglasses: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 18:22  • Odpověz
Prajem vám všetkým krásne Vianočné sviatky, nech máte čas na pohádky, nech sa na vás šťastie smeje, nech vás úspech sprevádza aj v roku ktorý prichádza!!!!!!!! Šťastné a veselé!!!!!
24. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
Také se přidávám a přeji krásné Vánoce Vám všem a doufám, že tu příští rok přivítáme další nová miminka a těhulky.
24. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak jste přežily Vánoce a co vaše rodinky?? U nás celkem ok, byli jsme u rodičů a od pátku jsme zase doma a jsem ráda, už jsem toho příbuzenstva měla doost...
28. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
Ahojky, u nás taky proběhly Vánoce v poho. Včera jsme konečně zvládli všechny návštěvy a dnes jsme byli na horách, aby se Vojta trochu vyblbnul. Byl ze sněhu úplně na větvi a nemohli jsme ho od tamtud dostat. Před chvílí jsme se vrátili a konečně jsme padli únavou na gauč.
28. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
Krásný nový rok všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jaký jste prožily Silvestr?? Vše OK? :wink:
My se váleli doma a byla pohodička. Jen už ty dny mám tak pomíchaný, že mám pocit, že dneska je neděle, zítra pondělí, no jak u blbejch :slight_smile:
Dneska jsme se byli tady podívat na ohňostroj, tak to bylo pěkné, jen ta zima :unamused: Chudák, do čeho se nám ten mrňous narodí :sweat_smile:
1. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojky všem,¨
přeji hodně zdravíčka a štěstíčka a krásných dnů a spoustu splněných přání v novém roce 2009.

ježíšek u nás byl zcela jiný než předešlé roky. najednou jsme na sebe skoro zapomněli a mysleli jenom na naši holčičku. absolutně super den. klaudince se stromeček a dárečky moc líbili. teda spíš dárečky. stromeček brala jako další věc v místnosti. ale u dárečků ocenila obal i obsah. se všema hračkama si hezky spravedlivě pohrála a pak už chtěla jít strašně moc spinkat. fakt to bylo kouzelný.
a na silvestra byla beruška zlatá. měli jsme tady přátele a skotačili jsme do ranních hodin. venku pod okny práskaly petardy a světlice celý večer a beruška se jen párkrát probudila, vzala si dudlíka a spinkala dál.

soni, sice je venku hnus mrazivá, ale v mých očíčch je pořád nejhorší déšť a hustý sníh. ale teď jsem si vzpomněla, že loni na silvestra byla taky zima. dokonce i trochu sněhu. a v únoru jsme jeli z porodnice v mikinách.
1. led 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak co je u vás nového?

Soni, už se ti to blíží, co? Těším se, viď?
5. led 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj Magdi, blíží blíží, ale nic se neděje :slight_smile: Dnes jsem byla na kontrole a jsme zavřený :grinning:
5. led 2009 v 11:34  • Odpověz
Zdravím Vás v novém roce.

Soni, myslím na tebe každý den a přeju Ti, ať ty mrazy ve zdraví přežiješ a ať porod přijde až mrazy poleví. Pamatuju si, jak moje kamarádka rodila v lednu před třemi lety. Několik dní po sobě bylo skoro mínus 20 a porod na ni přišel zrovna v těch největších mrazech. Když jeli do porodnice, nešli jim otevřít dveře od garáže, jak byly zamrzlé a do toho jí venku praskla plodová voda, takže celá mokrá musela absolvovat cestu do porodnice, což v té zimě určitě nebylo příjemné. Ty máš ale termín až na konci ledna, tak to už snad bude počasí lepší a vše bude v pohodě. Jak se vůbec cítíš? Můžeš v noci spát? A jak ses rozhodla s porodem? Budeš rodit v Nymburce?
6. led 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás v novém roce.
Vánoce byly fakt supr, Vincí sice zatím moc netušil, co se děje, v té hoře dárečků byl i trochu nešťastný, ale jakmile se dárky rozbalili (což sme museli udělat my), tak už to bylzase on. Nejvíc má úspěch tatra, maňásek krtka...
Jinak máme hodnýho synka a dal nám taky dáreček, začal chodit za ruce, takže musíme pořídit botky a také začal říkat máma, bába.......

Soni, tobě, teda vám oběma držíme palečky, jo to je jak já před rokem, až na ty mrazy...
mějte se hezk y, nezmrzněte :sunglasses:
7. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky,
Leni, jj, chystáme se rodit v Nymburce, tak snad tam nebude moc našlapáno :slight_smile:
Bych nejradši šla rodit rovnou, někdy zase nee...Je to takový divný, když člověk neví, kdy to na něj přijde, ale trčet ještě v únoru se mi tu teda moc nechce :grinning: :grinning:
V pondělí jdu zase na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli se něco změnilo :grinning:
8. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahojky všem,
tak my si hezky celý týden marůdkujeme. začalo to průjmem v pátek a pak se to přehouplo do chřipičky. ucpaný nosánek, bolavá hlavička ... :frowning2: a do toho všeho 4 nový zuby během jednoho týdne!
a to moje zlatíčko to všechno zvládá nádherně. nepoplakává ani není mrzutá. je prostě mazlivější a spavější, ale úžasná. ale v téhle zimě ven nepůjdeme. max. tak na 5-10 minut na zahradu na čerstvý vzduch. jinak nenenenene.
teď už je na tom klaudinka líp. musely jsme odpo do hypernovy doplnit zásoby a po 1,5 hodině byla úplně hotová. zásoby energie zatím nejsou doplněny. teď jsem si uvědomila, že zásoby energie nejsou doplněny ani pro celou ČR (plyn). a pak mám chtít po klaudince aby sršela energií :grinning: :grinning: :grinning: . už kecám nesmysly :pensive: .
8. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky,

Soni, tak držím palce, ať tu netrčíš ještě v únoru. Dobře chápu Tvoje pocity. Nejhorší pro mě bylo, když už se mi přehoupl druhý termín a všichni mi pořád psali SMS a ptali se, jestli už. Šel den za dnem a pořád nic, až to museli vyřešit doktoři v době, kdy jsem si myslela, že už budu dávno doma z porodnice. Ale každá to máme jiné a moc Ti přeju, ať Ti porod dopadne podle Tvých představ.

Verčo, doufám, že už je Klaudince lépe. My jsme naštěstí oba zdraví jako řípy, ale taky ven nechodíme. Dnes jsme šli výjimečně, protože jsme museli na půlroční prohlídku a na očkování. Ondra je opravdu macek. Má 75 cm a 8880 g. Doufám, že už se ten jeho váhový a výškový růst trochu zpomalí, protože za chvíli ho asi neunesu. Příští týden chceme začít s prvním příkrmem. Začneme vařenou mrkví, tak jsem zvědavá, jak mu pojede. Kojit se ale chystám i nadále. Přeci jenom je to praktické a je to zadarmo a navíc je to to nejlepší, co můžu Ondrovi dát.
12. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahojky všem,
tady je nějak ticho. kde jste všici?

leni, klaudinka už je zdravá. dneska jsme přece jenom byly venku celou hodinu a kousek. už se nám po tom fakt stýskalo. doma to je taky fajn, ale ten sníh je fakt boží. všechno je to takový hezký čisťoučký :slight_smile: . psí hovínka zmrzlý (pořád se mi daří do nich vjíždět a to si dávám pozor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: )
ondra je fakt kus chlapa. klaudinka měla na jedenácti měsících 8,85 kg. délku budu vědět až za 14 dní. to už jí bude rok! letí to fakt rychle. k jakému pediatrovi chodíte?

sonisek už moná rodí, když tady tak dlouho není, co? :confused: já už se těším na miminko! moje kamarádka má stejný termín jako soňa. vždycky, když se potkáme, tak jsem z toho celá zjihlá :pensive: :grinning: . naštěstí manža je ve střehu a odolává mi :grinning: . za 3 dny s ním vždycky souhlasím, ale po návratech od těhulky jsem fakt rozmnožovačně naladěna :grinning: :grinning: :grinning: .
13. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky,
nerodíme nerodíme :grinning: :grinning: V pondělí jsem byla u dr., tak se nám zkrátilo hrdlo, nebo co..prostě před týdnem to bylo 3 a v pondělí 1,5 :confused: A dr. řikala, že pokud neporodim, tak v pondělí zase na kontrolu, tak nevim co tím chtěl básník říci :grinning: :grinning: Dneska ráno mi chytli nějací poslíci, docela mazec, ale pak to přešlo po spršce...A celý den OK...Popravdě by mi nevadilo jít už rodit, ale na druhou stranu ještě nechci :grinning: Ale manžu budu mít teď do pondělí doma, tak doufám, že se něco bude dít :grinning: :grinning:

Holky, potřebujem v Nbk originál svýho rodnýho listu, resp. mýho?? Nebo když jsme manželé, tak stačí náš oddací list? Asi by měl stačit ten list, co...

A začínám se bát toho být v nemocnici, i když vím, že v Nbk je příjemný personál...Spíš se bojím toho, abych nechytla nějakou "divnou" spolubydlící apod...A jestli na tý hekárně nebudu sama, tak se picnu :grinning: :grinning: Už mi trochu hrabe :grinning:
14. led 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.