• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahojky holky :dizzy_face:
Práve sme s Naty prišli z očkovania...asi jej zas pichli nejaký adrebalín alebo čo. Dnes ešte nespala, a v postieľke tam stále nadáva :angry: :grinning: V čakárni bol aj rovnako starý chlapček tak to tam spoločnými silami skoro zborili :grinning: A Naty bavila všetklých v čakárni, behala všade ako rrarášek, smiala na celé kolo, jačala...a ten chlapček to opakoval všetko po nej :sweat_smile: Tak sme dostali včeličku tak som zvedavá aká bude reakcia na prevenar.
No a odpo idem ja ku dr. tak mi držte palce :wink:
27. led 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Ahojky, Soni: už se těším, až vás oba uvidím v Nymburském deníku. Doufám, že už jste doma.
Aničko: držím palce s tím dr. Kačenka sice teď spinká, ale jinak nespí skoro vůbec přes den, maximálně hodinku a půl. Je to šídlo. Vypadá, že je stále po injekci adrenalínu.
27. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj hoky, tak mě ted akorát Vincouš usnul, takže mám tak 30- 40min :dizzy_face: ,
Jinak my jdem také zítra k dr (roční prohlídka), tak asi bude taky nějaká včelička, V. má skoro vždycky teplotu :frowning2:
Aničko nečekáš už miminko? :slight_smile:
27. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Zdravím Vás všechny a hlavně Soňu. Doufám, že už jste s Tomíkem doma a užíváte si domácí prostředí.

Jinak Aničko, taky jsem se chtěla zeptat, jestli náhodou nečekáte druhé miminko. Jak jsi dopadla u doktora?
27. led 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Tak tehu bohužiaľ nie som, ale dr. mi nezistil ani inú závažnú vec :slight_smile:Tak po vzájomnej konzultácii, mi predpísal Clostylbegyt, pichli mi vyvolávačku a ďalej sa uvidí :dizzy_face:
27. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
Soni supeeeeeer fotečky, Tomík je velký fešák :wink:
A prosím ťa nebola si dnes odpoledne v Hypernove v Boleslavy?
27. led 2009 ve 22:41  • Odpověz
ahoj holky, od včera jsme doma, tak to docela zvládáme. Malej je zatím celkem hodný, vydrží spát i tři hodinky, pak se nají a zase spí :slight_smile: Máme tu ode dneška mojí mamku na týden, tak jsem ráda :slight_smile:
Ani, v Boleslavi jsme ještě ani nikdy nebyli :sweat_smile:
28. led 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Ahojky všichni, jak se máte? My začínáme bojovat s nemocemi :frowning2:
Soni, viděla jsem tě i s Tomáškem v Nymburským deníku. Super foto :wink:
2. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
Po dlhšej dobe všetkým prajem dobré ránko :wink: :slight_smile:
4. únor 2009 v 08:05  • Odpověz
S Natálkou sme nemocné, ale už sa to lepší
4. únor 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
Zdravím vás holky a přeji, abyste byly brzo zdravé. U nás jsem nemocná já a trochu Vojta, jdeme pro jistotu dneska k doktorce, s Kačenkou na přeměření a na Vojtu, aby se pí dr. podívala. Příští týden máme jít na tříletou prohlídku, tak aby si Vojta na dr. zvykl.
4. únor 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky,
Magdi, ta fotka nic moc teda... :grinning:
My dnes byli na rehabilitaci v Nbk a pak na očkování na tbc, tak to malej zvládnul celkem dobře :slight_smile:
A chtěla jsem se zeptat, pak půjdem na kyčle do Nbk, někam do Okružní ulice, kdepak to tak přibližně je? :confused:
4. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj Soni,
na kycle se chodi v Nbk na polikliniku na sidlisti. Vis, kde to je? Jsou tam v ut od 11 do 13, ale to asi vis.
4. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
donia, to je všechno v papírech, ale nevím právě kde to je...zkusím se juknout na mapy na netu :wink:
4. únor 2009 v 18:47  • Odpověz
jestli se aspon trosku vyznas v Nbk, tak pojedes na sidliste, je to krizovatka mezi nemocnici a policajtama, tam se zahne a jedes pres zavory a uz jsi skoro na sidlisti, za tema zavorama az to pujde tak odbocte vlevo a vjedete do sidliste. Tam se pak jede prostredkem (jsou tam jakoby ostruvky) tak tim smerem az na konec a jste primo pred poliklinikou. Na kycle je to pak o patro, klidne muzete vytahem. Tam uz jsou pak smerovky.
4. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Soni, je to blízko místa, kde bydlím, tak tě kdyžtak nasměruju.
5. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
ahojky všem,
dlouho jsem tady nebyla a taková super zpráva. soniiiiii, ty jsi šikulka šikovná, takovýho velikánskýho chlapečka porodit. tomáškovi přeji hodně zdravíčka a spousty štěstíčka do celého života.
já si teď o víkendu zatlačila slzu. klaudinka oslavila první narozeniny. přišlo mi, že za tu noc do prvního roka vyrostla před očima. už si miminka moc dlouho neužiju :cry: :grinning: - začíná být holčička holčičkovaná. a to do slova! na narozeniny měla šaty jako motýlková víla. to se naparovala. a pak jsem babičkám ukazovala, jaké šatičky bude mít, až půjdeme kamarádovi na svatbu. ráda se přestrojila a ukazovala :grinning: . ale jak je vidět, holčičky se s tím oblékání rodí. kamarádky holčička tady udělala úplnou scénu, že chce motýlkový šatičky. a neteř zase natahovala, že chce svatební šatičky. a přitom obě holčičky mají prvotřídní garderobu (šatičkové choutky jim maminky plně uspokojují :grinning: ).
5. únor 2009 ve 22:48  • Odpověz
Verco,
tak to dodatecne velka gratulace Klaudince :slight_smile:

Holky,
chtela jsem se zeptat co davate detem pit. Piji Vam granulovane cajiky HIPP? Pokud ano, mam moznost vozit z Nemecka ta velka (dvojnasobna) baleni, tj. 400 g. U nas se prodavaji pouze ta mala 200g. To velke by bylo dokonce levnejsi, nez jsem nekde videla u nas to male a to za 90,- Kc.
To jen pokud byste mely zajem, klidne se na me obratte. Dekuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2009 ve 23:37  • Odpověz
autor
Verčo, taky se připojuji k dodatečné gratulaci Kladince :slight_smile:
Donio, já bych měla zájem o ten čajíček. Obě děcka mi pijí jenom granulované čaje (sáčkové čaje ani zanic :unamused: ). Tak by se mi nějaký hodil.
6. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
Magdo,
momentalne mam cajiky doma, tak rekni jake a kolik a muzem se domluvit. Tahle velka baleni se delaji ve 3 druzich - Fenyklový od 4. měsíce, trvanlivost 2010, Ovocný čaj od 6. měsíce, trvanlivost 2010, Lesní směs od 8. měsíce, trvanlivost 2010. Tak si klidne vyber a pak se muzeme domluvit na predani. Mame to preci kousek ne? :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Jasně, tak to bych brala tu lesní směs, Kačence bylo včera 9 měsíců, tak už ho může taky. A kde bychom se sešly?
6. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
Magdo,
at tu holkam nezahlcujem stranku :grinning: , mrkni do interni posty :slight_smile:
6. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky, dneska je tak krásně, že se rozmýšlíme, že možná zajedem do Nbk na prochajdu :slight_smile: Tak třeba se s někým potkáme kolem Labe :wink:
9. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Ahojky Soni, a kdy vyrazíte?
9. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
Magdi, to bude asi ještě na dlouho... :grinning: Ne, tak v jednu vyrazíme z domova, takže tak nějak odpolko se tam budem pohybovat :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jééé, to je škoda, že jsem si koníka nepřečetla dřív. Zrovna jsem byla mezi jednou a třetí hodinou na prochajdě podél Labe, ale nikoho z Vás jsem neviděla. Tak se snad uvidíme někdy jindy. Dnes bylo opravdu krásně. Dvakrát jsem poseděla na lavičce u Labe a chytala sluneční paprsky. No bylo to moc příjemné a jen doufám, že takových hezkých dnů bude v únoru víc. Jestli se někdy budete chtít společně projít, tak dejte vědět. Ráda půjdu. :wink:

A jak Soni zvládáš první dny s Tomíkem? Spí Ti dobře? Já měla začátky krušné. Ondra přes den nespal až do půl roku skoro vůbec. Maximálně mi usnul v kočárku na procházce a to bylo všechno. Doma nespal vůbec, takže jsem několik měsíců přes den oka nezamhouřila. Teď, jak byly v lednu ty mrazy, tak jsem s ním nechodila moc ven a naučil se spát doma v postýlce hned po obědě a to mu zůstalo, tak doufám, že tomu tak bude i nadále.
9. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes bylo opravdu hezky. My jsme ale zrovna nastydly :frowning2: Davame jen sirup, tak snad to bude brzy dobry. Rovnou jsme u dr. zvladly i 8-mi mesicni kontrolu, tak mame 7,5 kg a vse o.k.
Jinak ta nabidka cajiku velke baleni stale trva, takze kdo byste chteli, staci rict a domluvime se :slight_smile:
Aspon se pozname, Magdu jsem diky tomu uz videla :grinning:
9. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme v Nbk byli a škoda, že jsme se s nikým nepotkaly, nebo aspoň já nikoho neviděla :grinning:
Šli jsme od Hyperky k Labi, pak přes náměstí a ten most pro pěší a pak jsme šli druhou stranou zpátky a přes ten most u elektrárny, bo co to je, tam jsme tahali kočár po schodech, no lahůdka :grinning: Ale bylo krásně :dizzy_face:

Leni, celkem to jde. Dneska teda je docela dobrý den, protože jak jsme vyjeli z domova před jednou, tak usnul a pak spal vlastně do nějakých půl čtvrtý, než jsme přijeli domů. Najedl se a usnul u toho a spal do šesti :grinning: Takže asi ho Nbk uchvátil :grinning: Jsem zvědavá jaká bude noc, včera teda nespal od půl dvanáctý do dvou, ale pak zase spal až do šesti :slight_smile: Jinak přes den spí dobře a odpoledne v kočárku vydrží ty tři hoďky klidně. Je většinou zvyklý každý tři hodiny jíst, tak se i celkem podle toho budí.
9. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
tak jsem zkoukla mapy a ta poliklinika je, když přijedem od Kamenného Zboží, tak u té školy doprava a tam to je, že? A v té škole je to MC Svítání? Jsem si dneska všimla cedule...Tak jestli je to ončo, tak to je jednoduché :slight_smile:
9. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Ahojky Soni, máš přesné informace.
10. únor 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.