• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Magdo,
jeste presne nevim. Jak mi vyjde kojeni a tak.... Predpokladam mezi 14-15 hod. Loni jsem tam byla nejak kolem pul 4 dokonce a super, byly jsme tam 3 maminky, vse v klidu a vybrala jsem napr. synovci (v te dobe 1,5 roku) teplakovou soupravicku za 35,- Kc. Kterou jsem tam rano vubec nenasla. To jsem tam totiz sla ze zvedavosti se podivat, ale uznala jsem, ze odpoledne to bude lepsi. Jasne, ze spousta vecicek je jiz vyprodana, ale myslim, ze tam toho stale dost a dost zbyva. A za ty nervy to fakt nestoji :grinning:
11. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
ahojky všem,
my jsme včera měly letět do anglie a jsme doma :frowning2: . klaudinku i mě přepadla střevní chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale člověk si musí na tom zlém najít i to dobré. nám to posloužilo jako důvod k absolutnímu konci kojení. sice jsem chtěla až za dva měsíce (a za dva měsíce bych to zase posunula :grinning: ), ale když už teď nemůžu, tak znovu začínat nebudeme. sbohem krásná velká prsa.... :wink:
tak to už je po několikáté, co přicházím o burzu. :unamused: a přitom všechny moje kamarádky jsou z ní nadšené. tak snad na podzim.
všechny vás rychle zdravím, na fotečky kouknu později. klaudinka spinká, tak si jdu taky hodit kopyta hore.
11. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj,
Už sem doma z burzy, byla sem tam kolem 11h. No a nic mooc, na podzim sem vskutku koupila bájo věci (to sem tam byla odpol) a ted? Tak max gatě na chatu...... Ale bylo to asi tím, že tam bylo moc lidí, přesně jak psala Andrea, člověk na prolejzání hromádek neměl pořádný prostor, a taky s knourajícím Vincem se se špatně nakupuje :unamused: . Přišlo mi, že tam ale měli málo věcí ve velikost 1-2 roky, ale nevím.
Doufám, že vy ste si to užily a nakoupily spooooustu supr hadříků :slight_smile:

mějte se hezky Zuza (to mé jméno :slight_smile: )
11. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahojky,

Verčo, my jsme taky s Ondrou trochu nemocní. Včera jsme na prochajdě trochu ofoukli a dnes měl Ondra zvýšenou teplotu, nechtěl jíst oběd ani po obědě moc nespal. Je vidět, že není ve své kůži.

Na burzu jsem chtěla taky, ale kvůli tomu, že nám není nejlépe, tam raději nejdeme. Navíc jsem Ondrovi nakoupila minulý týden spoustu nových věcí, tak nám nic moc nechybí. Na podzim ale ráda na burzu zajdu.

Magdo, s tou vodou je mi to líto. Dopoledne jsem měla na návštěvě švagrovou (Věru D.), tak se na Tebe ptala, jestli už máte postaveno a tak. Tak jsem ani nevěděla, co jí na to odpovědět. Stavíte už?
11. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahojky,
tak ja mam z burzy uplne stejne dojmy jako Zuzka. Nejak jsem nic nevybrala. Sice tam skoro nikdo nebyl, tak to bylo opet fajn, ale proste jsem nic co bych musela mit neobjevila. A Nicolka byla mrzuta, protoze jsem ji predtim nenechala dospat, tak se chtela nosit. Takze hrabat jednou rukou slo fakt blbe :grinning: :grinning:
Takze holky, kdo jste nemohly, nezoufejte, zase tak o moc jste neprisly :wink:
11. bře 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Ahojky,
já jsem na burze chtěla koupit Vojtovi bundu, nakonec jsem koupila věcičky pro Kačenku. Jak jinak, přijde mi, že pro holku se mi kupuje líp.
Leni, Věrku moc za mě pozdravuj. Máme zatím hrubou stavbu. Ještě nemáme vnitřky. To ještě chvíli potrvá.
11. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Dobré ránko prajem :wink: :slight_smile:
12. bře 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Ahojky, taky přeji krásné ráno :wink: Docela svítí sluníčko, co? :slight_smile:
12. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
Jj krásne sa začal deň tak dúfam, že to vydrží :slight_smile:
My sme včera boli v NBK ale len v hypoške na burzu sme sa nedostali
12. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj.tak sluníčko moc dlouho nevydrželo :frowning2:
holky, ted je o víkendu burza i MC Milovice (je i dopol v neděli), ale nikdy semtam na ní nebyla tak nevím zda stojí a to.............
12. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
čau holky len vás zdravím a vkladám video z karnevalu:slight_smile: Pa pá
http://www.stream.cz/video/265846-lady-carneval
12. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Aničko, viděla jsem to video, supeeeeer.
12. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Magdi ďakujem :dizzy_face:
13. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Krásný den :wink:
13. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Hezký den,

Magdo, pozdravy vyřídím. :wink:

Jinak my už třetí den trochu stůněme. Ondra měl včera večer teplotu 39,3, ale dnes ráno už ji nemá. Přesto má ještě takové skelné oči, tak jsem mu dala prevenvivně Panadol baby. I já jsem měla včera zvýšenou teplotu, ale dnes už je to lepší. Chceme jet zítra za mými babičkami a dědou na Českomoravskou vrchovinu, tak doufám, že do zítra už budeme úplně fit, abychom ty návštěvy nemusely odkládat.
13. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
ahojky všem,
tak zase kojíme - nevydržela jsem :confused: :grinning: už jsme celkem fit, tak zítra tradá na letiště. poprvé s klaudinkou poletíme, tak jsem z toho trochu nesvá, ale při nejhorším si dám dvojku vínka a hned bude líp :grinning:. jen si budu muset spočítat zavazadla a přivázat klaudinku k ruce a stále přepočítavat. nedovedu si představit mít víc dětí a nedej bože běhacích do všech stran. to by bylo na celou lahev vína. :grinning:

leni, to je dobře, že horečka klesla. někde se s tím uzdravováním začít musí. tak moc přeji, aby už bylo jenom lépe a lépe.

holky, to jste mě s tou burzou docela překvapily. ale že nejsou věci na větší děti se dalo čekat. soudě dle výběru na mimibazaru je toho nejvíc na nejmenší mimísky a je to nejkrásnější. a čím starší děti tím horší výběr. neříkám, že je tam toho málo, ale hezká věc za rozumný peníz je větší a větší problém.

tak já jdu žehlit a zabalit nás. mějte se hezky a brzy páček schledáček :wink: .
13. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
Hezké odpoledne,
tak já už má vyžehleno :dizzy_face: , Vinculka usnul, tak se asi také natáhnu, na nás oba ted také vlezl bacil :confounded:
Verčo užijte si let, Anglii a kojení :wink:
Aničko, Natálka je tam kouzelná :slight_smile: (už chci aby Vincí také chodil)
Krásný víkend všem - prý slunečný, tak uvidíme...............
13. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Vložila som do albíčka pár fotiek zo soboty tak možete juknúť :wink::slight_smile:
Zajtra mi držte paluchy na folikulometriu nech tam je aspoň jeden poriadny folík..........
A ja letím spať a všetkým prajem dobrú noc, či dobré ránko :wink::dizzy_face:
16. bře 2009 v 00:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:Holky kde ste?
Tak sme boli dnes zas na plavču a išlo jej to ešte lepšie ako v pondelok :dizzy_face: A pani na recepcii ma potešila, lebo peniaze za ďaľší kurz nemusím zaplatiť naraz stačí polovicu a druhú polovicu neskor :slight_smile:
18. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj holky,
Aničko, fotky jsou super :dizzy_face:
Já jsem s Tomem u mých rodičů, od neděle a taťka si pro nás přijede v pondělí. Je to tu fajn, vesnice a klid :slight_smile:
18. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahojky holky,

tak my byli v pondělí na osmiměsíční prohlídce a jak jsem očekávala, doktorka diagnostikovala opožděný psychomotorický vývoj, takže od pondělí začneme chodit na rehabilitaci do nemocnice cvičit Vojtovu metodu, aby se Ondra trochu rozhýbal. Uvidíme, zda to bude mít nějaký efekt. Moje neteř na to taky před lety chodila a vnuk manželovi šéfové loni taky a moc jim to nedalo, ale znám děti, co jim to zase hodně pomohlo, tak jsem zvědavá, jaký budeme případ.

Jinak jsem se taky po konzultaci s pediatričkou rozhodla, že s Ondrou začneme chodit na plavání. Jedna kamarádka mě uhání, ať chodím do Nymburka a druhá kamarádka, ať chodím do Poděbrad, tak nejdřív zkusíme Nymburk, protože to máme blízko a když už bude plno, tak zkusíme Poděbrady. Dnes tam jdu volat, tak jsem zvědavá, zda ještě někde bude volno.

Soni: Užívej si to u Vašich. Já si to u našich taky vždy užívám. Hlavně mi vyhovuje, že nemusím vařit a uvaří mamka. :wink:
19. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Leni, tak snad vám rehabilitace pomůže a Ondrášek bude v pohodě :slight_smile: To jsem zvědavá, jestli budete chodit k té samé, jako jsme chodili my :sweat_smile:
19. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Boli sme dnes na plavču zas a potom som s ňou šla k mudr lebo jej pribudol nový fliačik :frowning2: Tak dr. skonštatoval, že to na ručičke sú bradavice a tie fliačky plíseň :confounded: :cry: :cry: a že to má z bazénu :frowning2: No keď sa jej to vylieči možeme pokračovať... akurát do budúceho týždňa máme zaplatiť za ďaľšiu lekciu tak som trošku zaváhala
19. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Soni: Ano, budeme chodit k té samé( k paní Horňákové), tak se docela těším, protože si tady psala, že je příjemná. :slight_smile:

Ani: Tak to je mi líto, že jste v bazénu chytili plíseň a bradavice. To je holt riziko takových prostor. Já jsem včera do Juklíku volala a zjišťovala jsem info o volných místech v kurzech. Dnes by mi měli zavolat, jestli nějaká místa jsou a jaký kurz bychom případně mohli navštěvovat, tak jsem zvědavá. Trochu si mě vyděsila s těmi bradavicemi.
20. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Ahojky holky :wink:
Mám novinky. Kačenka chodí už jenom za jednu ruku a předevčírem udělala sama asi tři nebo čtyři krůčky a včera to párkrát zopakovala. Šikula moje :wink: Už to vypadá, že taky "uteče roku" jako Vojtíšek. Ten začal sám chodit v 11 měsících.
20. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj Magdo,
tak to je Kacenka opravdu holka sikovna. :slight_smile: To my nikam nespechame, Nicolka je pohodarka, takze vsechno pekne pomalinku :grinning:
20. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Tak nás trošku šupnem hore :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Ahojky holky,
co jste dnes delaly, kdyz je taaaaaaaaak osklivo? My ani ven nevylezli, neni fakt o co stat :unamused:
23. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Já jsem byla s děckama dopoledne venku. Byli jsme ve městě, něco jsme zařizovali, počasí teda opravdu hrůza :confounded: Už, aby bylo hezky, nemůžem se dočkat.
23. bře 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahojky Andreo,
to máte dobrý. My jsme venčily Bernýska a potom jsme byly na plavání. Takže jsme si deště užili. Koupila jsem novou pláštěnku, protože tu předtím jsem měla originál a malou od výrobce a dneska mi 3x ulítla. Kristýnce se to sice líbilo, ale já byla naštvaná. Teď jsem spokojená :wink: . Tak zatím pa. Jindra PS: Zítra se zastavím pro ty sprcháče. :sunglasses:
23. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.