• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoj holky. Já jsem z Lysé nad Labem. Není tu nějaká těhulka z okolí?
18. říj 2007 v 09:39  • Odpověz
Ahoj Ivuš :slight_smile: Ja niesom...
18. říj 2007 v 10:13  • Odpověz
Ivuš, já jsem z Nymburka a navíc asi ještě nejsem těhu, ale myslím, že Brunetka je z Milovic, což je kousek od Tebe. Ale ona tu už pěkně dlouho nebyla.
19. říj 2007 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj Ivuš, já jsem také z Lysé nad Labem, ale nejsem těhulka.
22. říj 2007 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj Nymburačky :wink: :slight_smile:
23. říj 2007 v 11:21  • Odpověz
Inak chcela som sa spýtať maminiek akého detského mudra majú??
23. říj 2007 v 11:24  • Odpověz
autor
Ahojky Nymburačky, mám novinku. Jsem zase těhulka. Hurá!!!! A co je u vás nového?
23. říj 2007 v 19:22  • Odpověz
Magdi tak to srdečne gratulujem :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
My máme nové náušničky :slight_smile:
23. říj 2007 ve 23:18  • Odpověz
Ahojky všem z Nymburska :grinning: Doufám, že neva, když se mezi vás přidám. Příští týden se budem stěhovat do Milovic a chtěla bych se vás zeptat, na nějakého dobrého gynekologa, či gynekoložku z okolí, kterého byste mi mohly doporučit?
Jinak já těhotná zatím nejsem, ale možná příští léto už vysadím prášky, tak uvidíme :grinning: Tak předem díky všem za tipy :grinning:
26. říj 2007 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj Soni :wink:
26. říj 2007 ve 23:16  • Odpověz
Tak jsem vás našla :sweat_smile:
26. říj 2007 ve 23:17  • Odpověz
ahoj Ani, jak se máte?
26. říj 2007 ve 23:18  • Odpověz
Naty chrní a maminka niežeby tiež išla, ona tu musí čučieť ako sova :grinning: :grinning:
Misi má zajtra svadbu, tak snáď jej to vyjde :slight_smile:
26. říj 2007 ve 23:19  • Odpověz
To jo, na Misu moc myslim. Hlavne at neprsi :frowning2: Ja bych taky mela jit spat,mam pracovni vikend, ale je to hrozna droga :grinning:
26. říj 2007 ve 23:21  • Odpověz
Medzi veĺmi návykové drogy by som jednoznačne zaradila MK :sunglasses: :grinning:
26. říj 2007 ve 23:22  • Odpověz
To jo, já už pomalu začínám přecházet na MK :grinning: Manža je fakt nadšenej :grinning:
26. říj 2007 ve 23:26  • Odpověz
Tak já se loučím, jdu na kutě. Tak přeji dobrou noc a někdy zase páčko :wink:
26. říj 2007 ve 23:29  • Odpověz
Pa pá Soni dobrú noc :wink: :slight_smile:
26. říj 2007 ve 23:36  • Odpověz
Ahojky, jak se máte? Je tu někdo?? :grinning:
27. říj 2007 ve 12:44  • Odpověz
Tak si Ani rikam, jestli te najdu tady nebo na beremku :grinning: Pujdu domu, ale urco se tu jeste stavim z domova, nez zalehnu. Bych to nebyla ja, abych sem nenakoukla :grinning:
27. říj 2007 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj, ahoj :grinning:
Soni keď možem tak kukám tam aj tam :grinning:
28. říj 2007 v 09:43  • Odpověz
Ahojky, teda ta mala je fak úžasná :grinning: Snad ty miminka začnu závidět :grinning: Ale já si s nima nejradši jen hraju a když to brečí, tak zase předám rodičům :grinning: Takže vlastní ještě nee, se toho bojím jak čert kříže :sweat_smile:
28. říj 2007 v 10:46  • Odpověz
Soni však počkaj aj na teba dojde :wink: :slight_smile: :grinning:
Ďakujeme za pochvalu :slight_smile:
28. říj 2007 v 10:47  • Odpověz
Já vždycky zkoukla jen to tvé aktuální album s fotkama, ale když teď jsem koukla i na ty ostatní alba, jak ti tam rostlo bříško, no pááni :grinning: Takový břicho jsem snad ještě neviděla :sweat_smile: To ses musela asi pronést, viď?
No, jako zatím ještě jsem ok, ale jsem zvědavá, jestli to bude jiný, až fakt budu chtít. Manžel by bral miminko hned, ale mně se do toho ještě moc nechce :unamused: Mám dvě neteře a dva synovce, takže s nima si pohrajem a mám splněno :grinning: :grinning:
28. říj 2007 v 10:54  • Odpověz
Jj, s tým bruchom bola ťahačka :sweat_smile: Však vieš, že malá mala nakoniec cez 4 kg a navyše sa narodila 6 dní po TP. No si robili srandu, že čakám dvojčatá :grinning:
Tak to máš z detičkami o zábavu postarané :slight_smile: A keď to príde na teba tak to príde, nie? :wink:
28. říj 2007 v 11:00  • Odpověz
Koukala jsem, že jsi taky přihlášená na tu soutěž s miminkama a koukám, že i moje ségra je tam přihlášená, mají č. 130 :grinning:
Jinak počítám, že tak příští léto bych ale prášky vysadila :sweat_smile: Tak jsem zvědavá, jak to dlouho potrvá. Mám trošku strach, aby miminko naše budoucí taky nemělo něco s ledvinama, já se narodila s vrozenou vadou :frowning2:
28. říj 2007 v 11:03  • Odpověz
Jj, tiež som sa prihlásila. Tak snáď dostaneme nejaký hlas :grinning:
Neboj, ver a bude zdravé :dizzy_face:
28. říj 2007 v 11:04  • Odpověz
To i já ti pošlu hlasy, to je jasný :grinning: Vlastně se může každej den hlasovat pro každé mimi, ne? Teda jako jen jednou. Ale stejně. My jsme s manžilkem přihlašeny na Novomanželech roku, tak uvidme, jak to dopadne. Ale než abychom vyhrali nějaký seskok padákem, tak radši nic vyhrát nechci. Se bojííím :sweat_smile:
28. říj 2007 v 11:08  • Odpověz
Aničko, odkud vůbec pocházíš?
28. říj 2007 v 11:09  • Odpověz
Banská Bystrica :wink: :slight_smile:
Novomanželé roku? Idem kuknúť...V ktorom kole ste? My sme hneď v prvom :grinning:
Ďakujem za každý jeden hlas :wink:
28. říj 2007 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.