• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoja, dneska bylo bájo. celý den sme byli venku, i když Vincul trochu nudličkuje., ale už je na čase začít chytat bronz :dizzy_face: . Vincul už udělá sám pár krůčků (je to chlap, takže samozřejmě jen, když j v dobrém rozmaru :wink: ), přejde půlku pokoje.... ale na úplné chození si ještě musím počkat.

Leni, užijte si zítra první plavčo. Vincent první 2 h probrečel, ale zlepšovalo se to každou lekcí a ted je jak utržený ze řetězu, když vidí bazén :grinning:

Mějte se fajne a Slunci Zdar !!!
31. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
ahojky všem,
včera jsme byly celý den venku a večer jsme krásně vytuhly obě :grinning: . klaudinka už asi pomalu najela na nový čas, tak jsem tomu moc ráda. dneska tam sice není sluníčko jako včera, ale pořád je teplo. jakmile se beruška vydadá, tak potrádujeme do banky a pak za kamarádkou.
zítra se chci jít ve 3 podívat na náměstí na představení rytířů. nedaleko nás mají "stan" a moc mě to láká. v sobotu půjdeme celá rodinka na představení (teda podle výše vstupného).
tak zatím páček :wink:
1. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky,

tak my si v úterý ZOO skvěle užili. Počasí bylo opravdu báječné. Jen mě šokovalo, že ve všední den bylo v ZOO tolik lidí. Ale asi to měli jako my. Koukli se na předpověď počasí a když byla dobrá, tak vyrazili. Včera jsme si plavčo taky skvěle užili. Ostatní miminka byla taková strnulá, jen náš Ondra si u toho brebentil a cákal ručičkama a vůbec mu nevadilo, že má obličej plný vody. Opravdu si to užíval a o breku nemohla být ani řeč. Takže já jsem naprosto spokojená. :slight_smile:

Verčo: Tak to je náhoda, ale já dnes taky budu ve 3 na náměstí, aniž bych tušila, že tam bude nějaké představení. Mám tam totiž sraz s tou kamarádkou, jak jsme se s ní nedávno potkaly před hradbama a jak jsme dlouho spolu kecaly. Tak se na náměstí možná zase uvidíme. :wink:

Magdi: Přeji brzké uzdravení. Nejhorší je, když je člověk nemocný a venku je krásně a on nemůže ven. Tak, ať Tě ta nemoc brzy opustí. :slight_smile:

Soni: To je škoda, že jsem včera nemohla. Ráda bych Tomíka viděla na živo. Tak až příště pojedete do Nbk, tak písni, ráda se s Tebou uvidím.
2. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my byli dneska v Nbk a bylo to super, hlavně to počasí vyšlo, néé jako včera, to jsme tam nakonec nebyli.
Leni, škoda, že jsme se tak "naháněly", ale příště to snad vyjde :slight_smile:
Na náměstí jsme taky byli a tak jsem si vyfotila ty super koníky a vemblouda :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
Soni: To jsme se asi minuli. Škoda, že nám to nevyšlo, ale určitě to vyjde jindy. :wink:
Já si včera na náměstí dala spicha s kamarádkou a pak jsme si udělali mega velkou procházku s kočárkama až do vesnice Písty. Cestou jsme viděli spoustu koníků a udělali jsme i několik hezkých fotek. V Pístech jsme si dali pivčo a limo a šli zase zpět. Nakonec z toho byla čtyřhodinová procházka a přišli jsme pěkně unavení, ale bylo fakt krásně, tak jsme si to užili. :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Holky ak sa chcete pobaviť juknite mi do albíčka čo sa podarili tej mojej čertici :grinning:
Inak včera sme neboli nikde Naty mala horúčku :frowning2: ale dnes to bude snáď lepšie :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Ani, no Naty je opravdu šikulka, že se už umí namalovat, jak dospělá ženská. :wink:
3. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Leni :grinning: práve keď som sa otočila tak to držala na okom tak ako to robím ja :grinning: prdíšek už si radšej všetky maľovátka dám hodne vysoko
3. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky,
musím se vám pochlubit :dizzy_face: , Vinculka prdelka, vyhrál casting a bude tocit reklamu !!!! Je to všechno strašně narychlo, ve čt bylo druhé kolo castingu, včera volali , že vyhrál, dnes kostýmová zkouška, no a v pondělí už se asi točí............ tak snad to šikulka zvládne ( a maminka taky) , má tam totiž plakat :frowning2: , tak uvidíme.

Hezký zbytek víkendu
4. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj Zuzko,
tak to maly Vinci zacina brzy :grinning: Gratulujeme a jeste se pochlub kde ho pak uvidime....
4. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
To je teda novinka, Vinci je super :wink: Držím pěsti, ať se to povede.
5. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Holky tak Naty nieje stále fit :frowning2: Stále má hrozný kašel, ucpaný nosánek(ale z nosu jej netečie ani sa nič nedá odsať) cez deň väčšinou bez teplotky ale navečer jej trochu vystúpi(tak na 37.6). A včera sa jej na brušku a chrbte spravili malé červené flíčky ale nesvedí ju to, neviem či to može byť alergia na liek, alebo niečo iné...chjo :frowning2: Okrem toho je vzteklá a podráždená ale nie celý deň :unamused:
5. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj, děkuji za podporu!!! mám z toho trochu bobky :zipper_mouth: , urco se moc nevyspím. Zítra si pro nás kolem poledne přijedou až domů....

Aničko, jestli nemá Natálka tzv. šestou nemoc, teploty a pak výsev vyrážky,
Mějte se krásně, papa
5. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Čauky holky :slight_smile:
Tak Naty už konečne nemá teplotu ale má šialený kašel a hnusnú rýmu čo nejde odsať :frowning2:
No ale dnes sme boli na prechádzke a bola šťastná ako blcha :slight_smile: Doma sme jej museli rozobrať normálnu postieĺku a dať miesto toho cestovnú. Z tej normálnej robila každý deň kůlničku na dříví a už som len čakala kedy sa jej nejaká trieska zasekne v pusinke :confounded: Takže radšej tá cestovná. Tá je však nižšia tak čakám kedy začne z nej vyliezať :sweat_smile:
A dnes ráno doliezla MS ani som nebola sklamaná, aspoň doliezla sama :slight_smile:
Teeeda Vincí bude televízna hviezda :dizzy_face::dizzy_face: moc držíme pestičky aby to zvládol na 1 s * :wink:
5. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
ahojky všem,
tak s rytířema mi plány nějak nevyšly :sweat_smile: . dala jsem spát klaudinku do postýlky a ven jsme vyrazily až ve čtyři. na náměstí jsem sice byla za 10 minut, ale vůbec nevím, co tam bylo, protože mi zavolala kámoška, že čeká na lávce.... no divočina :grinning:
v pátek jsme byly v bazénu a pak se procházely na kolonádě a užívaly si sluníčka. a včera a dneska jsme byli celá rodinka na zahradě. jestli naše klaudiánka přežije toto období ve zdraví, tak bude mít imunitu neotřesitelnou. chodí pořád jenom za ruce a sama se pořád bojí. takže si všude venku doleze po čtyřech. moc ji to baví. nejvíc ochutnávat hlínu :angry: . s mužem jsme jí vysvětlovali, že je holčička, tak ať si trhá kytičky apod. děvečka se na nás chápavě dívala a kytičky (trávu) si tedy utrhla a ... dala do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . takže jsme nasadili dudáka :rolling_eyes: . nic není překážkou. dudel vyndala, ochutnala a zase dudel zandala :grinning: :grinning: . a jinak máme spoustu novinek a úspěchů - klaudinka už sama ujde pár krůčků, ale pořád se trochu bojí..., klaudinka se vyčůrala do záchoda :fearful: a klaudinka se dneska sama vysmrkala :fearful:

flufla, gratuluju k malé celebritce :grinning: . dej nám potom vědět, jaký to bylo a a kde a kdy malého vincího uvidíme (načančám klaudinku do šatek, dám sponečku do vlásků, sama se přišmrncnu a budeme dychtit :wink: :grinning: )

aničko, natynka výborná. i u nás je každý den dvacetiminutová atrakce - máminy šminky. ještě žádný den nevynechala. :grinning:
5. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz
Zuzi a Vinci: Držíme palečky, ať Vám to dnes vyjde. :wink:

Verčo: Klaudinka je velká šikulka, že už udělá sama pár kroků. To my budeme chodit asi až tak na Vánoce. :frowning2:

Ani: Tak jak je dnes Naty? Už je to lepší? Zrovna je takové hezké počasí a Naty stoná. To je k vzteku co?

My teď máme od soboty nový PC a to je žůžo, jak jde hned všechno rychle a člověk nemusí na nic čekat. Předtím jsem se peklovala i s opravou jednoho slova ve větě a teď je to ohromná změna.
6. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
čau holky :slight_smile:
Tak sme boli dopo u mudr. Naty má virus či co, dostala kapičky na kašel na zánet a nové kapičky do nosu. A bola zlatunká nechala sa krásne pozrieť a vobec neplakala. Dokonca robila mudr-ovi invetúru v šuplíkoch :grinning:
Stavili sme sa aj u ťamanov a kúpili jej tam bombové tenisky na písek, lítačku atd. za 85,-káčé :dizzy_face: Budeme jej kupovať botičky ešte jedny poriadne kožené :dizzy_face:
A som teraz celá natešená, volal manža že je konečne výplata a vracali mu aj dane, dostali sme krásnu sumičku, jupí, bude na more :slight_smile:
Tak zatiaľ toľko :grinning:
6. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
leni, klaudince už je 14 měsíců a sama opravdu neběhá - jako jiné děti. prostě to tak je. občas někdo z rodiny ji chce učit, ale tomu tvrdě zabraňuji. až se jí bude chtít chodit, tak bude. do první třídy to stihne i klaudinka i ondrášek :wink: . jé teď jsem si uvědomila, že naše dítka spolu budou chodit do školy. to se budeme potkávat na rodičáku :grinning: :grinning: .
holky, vím, že jsem asi předčasná - kdy se mají děti přihlašovat do školky? a dělají se nějaké "zkoušky"?
6. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Natálke už je o niečo lepšie už nemá teploty aj keď kašel stále hrozný ale konečne jej ide odsávať soplíky tak jej to vždy uľaví :slight_smile: Njn to ej zákon schválnosti, že ej tak pekne a my nemožeme blbnúť vonku :frowning2: Ale verím tomu, že sa z toho rýchlo dostane a budeme mocť konečne s vami holky spáchať nejaký ten srazík :wink:
6. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tééééda, my tu budeme mít hvězdu :slight_smile: Tak to jsem moc zvědavá, o co půjde a držím palce, ať to Vincí vše krásně zvládne :slight_smile:
Aničko, tak snad bude Natálka brzy zase zdravá :slight_smile:

Tak my jsme dneska měli taťku doma, tak to bylo fajn, aspoň jsem mohla zase něco víc poklidit, vyžehlit, zatímco on hlídal nebo jel ven s kočárkem :slight_smile: Teď ho budem mít zase na tři dny v práci a pak pojedem k rodičům :slight_smile:

Dneska jsem se bavila s kamarádkou, že budem chodit na plavčo s dětma, ale nejspíš do Kolína, sice je to dál, ale levnější a když budem jezdit společně :slight_smile: Nevíte, jaké to tam je? Ten Nbk se mi zdá drahý :unamused:
6. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
aničko, to je škoda, že ještě natynka klempíruje. venku je opravdu krásně, ale krásně bude i do konce týdne. to určitě stihnete.

soni, s kolínem ti neřeknu. jedna holčina z KO jezdí do poděbrad a říká, že je to tam děs. ale jiná z NBK je zase moc spokojená, tak si vyber :grinning: . my se byli koupat v KO loni v létě a moc moc moc se mi to tam líbilo. ale bohužel jsem neviděla vnitřek.

mám jít žehlit, ale strašně moc se mi nechce. a manža je jako na potvoru pracovitej jako mraveneček :stuck_out_tongue_closed_eyes: . už vím, co si budu přát k výročí svatby - kouzelný prsten! tak zatím zdárek
6. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
Čauky:slight_smile:
Hodila som pár fotočiek z dnešného dňa do albíčka :wink: Frajerka dostala do rúk brýle a nechcela mi ich vrátiť :grinning: a chvíľka na piesku bola úúúúúúúúúúúžo:dizzy_face: Super deň
7. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
Soni: Včera jsem byla u kamarádky ve Velkém Oseku (to je obec mezi Kolínem a Poděbradama) a ta chtěla původně chodit na plavčo do Poděbrad. Pak ale její holčička onemocněla a byly hospitalizované v nemocnici v Kolíně a tam se seznámila s nějakou jinou maminou a ta jí plavání v Kolíně vřele doporučila. Prý je to tam skvělé a navíc mnohem levnější. Včera jsme ale přišli na jednu věc. V Nymburce je to dražší proto, že se tam plave v užším kruhu miminek a maminek a víc se Ti tím pádem věnují. My jsme např. ve skupině jen 3 a kamarádka, co chodí v pondělí říkala, že chodí taky jen tři, zatímco v Kolíně jich prý chodí 8 najednou. Takže v tom je asi rozdíl. Mě by se ten Kolín nevyplatil právě kvůli tomu dojíždění. Na jízdenkách nebo benzínu bych dala hodně peněz a nakonec by mě to vyšlo stejně jako v NBK, kam chodím pěšky čili zadarmo. Jinak já ty peníze moc neřeším, protože mi to platí zaměstnavatel. Včera jsem se dozvěděla, že letos mi dá zaměstnavatel přes 10 tisíc, takže to využiju na podzimní plavčo s Ondrou a zbytek dám asi do zimní dovolené, protože na léto už dvě dovolené zaplacené máme.

Jinak Ani s těmi vrácenými daněmi Tvou radost chápu. Mně taky teď za dva dny pošlou na účet přes dvanáct tisíc za loňský rok, kdy jsem ještě do května pracovala. Podivuju se nad tím, kolik mi teď vrací peněz. Dřív mi dali tak tisícovku a teď když jsem na rodičovské, tak mi pošlou takovou skvělou sumu.
8. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Verčo: Nad tím už jsme s Tomášem přemýšleli taky, že se budeme časem potkávat s Tebou na rodičáku na ZŠ, i když třeba tam bude víc tříd, jak se teď rodí víc dětí a budou chodit do stejného ročníku, ale do jiné třídy. Uvidíme. :slight_smile:
A pokud jde o školku, tak já jsem ještě větší exot. Já jsem chtěla Ondru do školky hlásit už v těhotenství a volala jsem tam, když jsem byla v pátém měsíci těhu, protože moje švagrová, taky svoje dcery hlásila už v těhu do MŠ Adélka, kde je nával odjakživa. U nás ve Čtyřlístku mi ale ředitelka řekla, že stačí, když Ondru přihlásím až mu budou tak dva roky. Přiznala, že mají větší poptávku než nabídku, ale že by snad neměl být problém k nim děcko dostat, když bydlíme ve vedlejší ulici.
8. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
leni,
já ještě přemýšlím jestli čtyřlístek a nebo sluníčko. a dneska jsem si říkala, že se tam dojdu podívat a poptat, co musí děťátko všechno umět. chci dát klaudinku už od 2,5 roku. 3 jí budou v únoru a je mi jasné, že v půlce školního roku ji nevezmou nikde. :confounded: a pokud mi ji nevezmou, tak aspoň budu mít půl roku na řešení situace.
8. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
holky ako sa dá vymazať história správ na ICQ?
8. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Zdárek , tak natáčení sme přežili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já bych teda tuhle práci dělat nemohla, takový strašný přípravy kolem. Byli sme na Barrandově už kolem 12h, pak byl obídek (nic sem si nedala, byla sem nervozní)do 13,15, ale než se to všechno naonačilo, začlo se v 14.20 (to už Vincul obvykle skoro hodku spinká). Vincek tam sedí v jídelní židličce a jeho reklamní otec ho jako krmí nebo pak zase rozveseluje hračkou a Vincek má plakat, a jelikož už byl řádně hladový a přetažený, tak řval a řval (až sem skoro brečela :cry: taky) Chudinka můj malej, byl tak vyřítený, ža mi pak mezi druhou a třetí části natáčení vytuhnul na rameni... Celkem natáčení trvalo 2h, z toho Vicek skoro celou dobu plakal a nejhorší je, že pak z toho bude použito pár sekund........
Je to reklama na VW Touran, ale je to zakázka pro Francii a Lucembursko, takže tady se to bude vysílat, jen když ČR koupí vysílací práva
Zážitek to byl určitě, ale nevím jestli to budu chtít někdy zopakovat.

Zítra razíme po týdení pauze na plavčo, tak se těším :slight_smile: dneska už sem trochu chytala bronz, tak budu aspon v bazenu dělat parádu :dizzy_face:

Koukám, že už řešíte školky..........fíííha tak to abych už taky začla plánovat
8. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Uf snad bude konecne spat..... holkyyyyyyyyy skoncilo nam obdobie kludu, Naty sa naucila vyliezat z postielky...uplne sem se lekla ked zacala buchat na dvere pokojicku
Inak nas stale trapi ryma a kasel uz to budu pomaly 2 tyzdne, a chvilu lepsie chvilu horsie...chjo
10. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
ahojky všem,

flufla, to jsi statečná. věřím, že ti z toho nebylo dobře. dají alespoň vám dvd s nahrávkou? jako památka na filmování.

aničko, proč konec klidného období? u nás klaudinka normálně odchází z postele sama (spí s námi). ale "svoboda" ji baví jenom chvilku. pak se zase vrátí k nám do pelíšku a s hlavičkou položenou na mně nebo tatínkovi čeká, až se dospíme. my se ani nehýbáme. kdo se pohne, ten je podle ní vzhůru. takže v ten okamžik začne rajtovat a hlasitě volat ňami ňami ňami. :grinning: :grinning: :grinning: a odpoledne po spánku na mě volá, že jako už je vyspinkaná, ale neodchází. hezky počká, až maminka přiběhne a pomazlí :dizzy_face: .

dneska bylo zase tak krásně, ale my jsme celé odpoledne až do večera trčeli v restauraci - děda měl narozeniny. klaudinka i její sestřenička byly naštěstí zlaté.
11. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
Mali sme super víkend.-) Sobota na chalupe kde sa vyblbla do aleluja a dnes v Prahe v ZOO kde sme si tiež užili super výlet :sunglasses: :slight_smile: Išli sme hneď ráno a tak nás minuli najväčšie davy, počasie krásne takže ideálne :slight_smile:
13. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.