• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Čau holky, tiež som za zraz :dizzy_face: ale od 8.5.-24.5. som na Slovensku tak ja možem až potom
23. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahojky,
očkování ok. ale odpověď, kdy je nejlepší doba na kontrolu, jsem nedostala :confounded: .
pro srazík jsem. diář nemám u sebe, tak zítra do něho mrknu a řeknu. nejlépe se mi hodí v cca 15,30 hodin. a nemůžu pátky.
24. dub 2009 v 01:04  • Odpověz
Tak já bych klidně mohla toho 13.5. a srazík se mi hodí tak kolem 15 hod. a déle. Ale vzhledem k Aničcině odjezdu bychom se mohli sejít i dříve. Co takhle se sejít o týden dřív, tedy 6.5.?
24. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahoj holky, a pondělky můžete, třeba 4.5.? :sweat_smile:
25. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
My pondelky chodíme na plávanie a malá je po ňom taká "malátna" tak neviem...ale ak sa dohodnete ostatné na pondelku tak súhlasím :dizzy_face: A aj hodina 15-15.30 sa mi hodí :slight_smile:
Ten dátum 6.5.znie pekne to by som snáď mohla :slight_smile:
25. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
To je super, že se dohadujete na srazíku. Já s rodinkou marodím, ale do té doby budu určitě v pořádku, teda doufám :wink:
Možná by se mi hodilo víc pondělí 4.5., protože ve středu jdu na přednášku do MC a to se vždycky s děckama vracíme až kolem třetí hodiny. Ale když budu autem, tak to půjde i ve středu.
25. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojky všem,
já můžu i 4.5. i 6.5.
a já něco vím............ :grinning: ........... léňa má nový kočár!!! :grinning: :grinning: :grinning: tuhle (v pátek) jsem tě zahlédla na procházce. jely jsme do pdy do bazénu.
26. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
ja teraz rozmýšĺam že toho 4.5. by sa mi to možno hodilo viac lebo už tesne pred odchodom budem mať kopu práce s balením a tak...
Veru :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Verčo, ty práskačko :grinning: :grinning:

Leni, no šup, pochlub se :grinning:

4.5. se mi taky hodí víc, to je manža doma a nemusela bych sama autem :grinning:
27. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
No vida tak to dáme to 4.5.? :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
a ešte teraz kde ten sraz urobiť? ja hlasujem za niečo taký aby tam bol "výbeh"pre chodiacich prckov
27. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
no, to asi musí navrhnout ty, které to tam líp znají, že :slight_smile:

My byli nedávno někde u vodárny a jestli se nepletu, tak tam je na rohu nějaká restaurace a tam je "výběh", ne? :sweat_smile: Ale víc nevím, jen jsem si jí jako všimla :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky je tady někdo z Lysé nad labem nebo někde poblíž?
27. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
U Vodárny je restauračka, dá se tam posedět venku na oplocené zahrádce. Poblíž je i docela pěkné hřiště. Jinak datum 4.5. mi vyhovuje.
Ahojky Wyky, vítám tě mezi námi. Já jsem z Nymburka. Ty bydlíš přímo v Lysé nad Labem?
27. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
magda2:ahojky,děkuju za uvítání já jsem přímo z Lysé nad Labem
27. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
magda2:zatím nikoho tady neznám,tak bych se tady i ráda seznámila a pokecala třeba i někam zašla na kafčo kolik ti je a co tvé děti jsou hodný nezlobí tě.Jsem ráda,že mi někdo odepsal :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
Vítam novú tvár ahoj Wyky :wink:
27. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
U tej vodárny by to mohlo byť dobré :slight_smile: Dali by sme si nejakú dobrůtku a potom by sa prckovia mohli vyblbnúť na hrišti :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:24  • Odpověz
jj, tam u Vodárny to vypadalo hezky :slight_smile:

též vítám wyky :slight_smile: Já jsem z Milovic :wink:
27. dub 2009 v 18:42  • Odpověz
takže asi tam čo? :slight_smile: juuu tak už iba týždeň a zas sa uvidíme :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
super, tak už víme datum a jaký bude čas??
27. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
ja nemožem skor ako 15.30...takže ja som za čas 15.30-16.00 :wink:
27. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
ahojky všem,

srazík: 4.5. v pondělí v 15,30-16,00 hodin souhlasím. a co kdybychom nešli do restauračky, ale přímo na to dětské hřiště u vodárny? zahrádka u té restaurace není pro děti zrovínka nejvhodnější...

vítám mezi námi wyky :wink: . něco nám o sobě napiš... (vdaná?, svobodná?, dětná?, bezdětná?, mladá?, stará?, krásná? ještě krásnější? apod. :wink: :grinning: :wink: )

soni, práskačka nejsem. jenom drbna! a když už něco vím, přece si to nenechám pro sebe :grinning: .

jinak jsem vám chtěla říct, že jsem blázen. včera jsem šla spát až ve dvě ráno a já ještě čuměla do třech na tu naší berušku jak je krásná. fakt jelito. ale ráno překvapivě svěží a na pohodu. :grinning:
27. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Verco,
blazen urcite nejsi :grinning: Uplne chapu tve pocity, ja taky malou furt muchlam :slight_smile: a kolikrat se na ni vydrzim divat jen tak. Neboj, fakt nejsi :grinning: :grinning: (a nebo druhe reseni za B - jsme obe :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 23:52  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak uvidíme čo ostatné holky :slight_smile:
28. dub 2009 v 06:55  • Odpověz
Tak na pondělí počítám se srazíkem :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojky,

omlouvám se, že jsem tu teď pár dní nebyla, ale byli jsme pořád na cestách. V sobotu jsme byli na návštěvě u tchánovců a pak jsme jeli do Kolína do OBI a do TESCA a v neděli a pondělí jsme zase byli u našich v Praze. Včera jsem šla v Praze ke svojí zubařce na první prohlídku od těhu a dopadlo to dobře. Teda dělala mi ještě rentgeny, jestli nemám nějaký skrytý kaz a dnes tam budu volat, tak ještě nemám úplně vyhráno.

Pokud jde o náš sraz, tak pondělí mi plně vyhovuje, takže určitě dorazím. A pokud jde o nový kočárek, tak já ho mám už skoro dva měsíce a od začátku března s ním po Nymburce skoro denně jezdím. Je to X-lander XA tyrkysové barvy a má v předu otočná kola. Však v pondělí ho uvidíte. Museli jsme ho koupit, protože náš "drobeček", se už do hluboké korby nemohl vejít. Hluboká korba měla délku 77cm a on už v šesti měsících měl 75 cm a když se tam dal fusak, nemohl se tam chudák hnout.

Jinak Verčo, máš pravdu v pátek dopoledne jsem byla na procháce s kamarádkou. Ztratila se jim den předtím kočička, tak jsme jí tak trochu hledali a prošli jsme skoro celý Nymburk. Byli jsme na Vesláku, u hradeb, na náměstí, u sokolovny, na sídlišti atd. No kočička se naštěstí ten večer našla, takže kamarádka už je zase v pohodě.

Holky, chtěla jsem se Nymburaček zeptat, chytáte dobře signál digitálního vysílání televize? My máme docela problémy i se set top boxem a zesilovačem, tak jsme koupili i novou anténu, ale pořád nic. Takže asi budeme muset koupit satelit, neboť už nevíme, jak to řešit.
28. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Wyky: co kdyby ses připojila k našemu srazíku. Jinak já jsem svobodná, 32 let, 2 děti (3 a 1 rok).
Holky: pondělí jsem si dala do kalendáře a moc se těším, až vás všechny zase uvidím.
28. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj Magdo :slight_smile: Taky se na Vás všechny těším.

Magdo, taky jsem se Tě chtěla zeptat, jestli se Tvoje skorošvagrová nejmenuje Veronika a nebydlí v jednom z těch nových domů v Jankovicích? Moje švagrová se tam kamarádí s Vaší společnou spolužačkou Veronikou a té se v lednu narodil syn Mareček a myslím, že si tu v lednu psala, že se Tvojí skorošvagrové v lednu narodil syn Mareček, tak já jen, jestli je to pravda nebo jen shoda jmen.
28. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Jinak samozřejmě zdravím Wyky a taky budu ráda, když v pondělí přijde na náš srazík. :wink:
28. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.