• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
vercaberca:ahojky jsem svobodná a mám přítela,který je skoro furt v práci,jelikož jezdí kamionem jinak dítě nemám,ale snažíme se o něj a nák to nejde.20.5.jdu na laparoskopii,tak mám trochu strach budou mi jí dělat v Nymburce,tak snad mi to dopadne vše ok,pak by mělo jít vše hladce už snad.
28. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
1980mat:ahojky také tě zdravím na srazík přijít bohužel nemůžu,jelikož dělám dovečera,takže je mi moc líto,snad to výjde jindy.20.5.se chystám na laparoskopii,tak mám trochu strach,tak snad bude vše ok jinak díky za pozvání.
28. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
ahojky všem,

donia, tak to jsi mě utěšila. když jsme blázni dva, tak už vlastně blázni nejsme - to už jsme v normě (v davu je síla :grinning: ).

leni, kočárek máš kráááásnej.
my potřebujeme taky nový kočárek - golfky . ale asi je půjdu koupit někam na měsíc. potřebuju, aby byly bytelný, pohodlný lůžko, velký košík, jídelní pultík pro mimi i mami, a hlavně složené maličké, rozložené pro mojí výšku a cena max do 3 tis. sice už jsem asi něco našla, ale ještě musím jít změřit rozměry stávajích kočárů, co mám, abych měla porovnání a pak taky moje malinké autíčko. manža už mi vrátil moje auto a vzal si svoje, takže
se s klaudinkou vozíme v holčičím autě a máme k sobě blízko a moc se nám oběma to cestování líbí.
jo a jak si psala o ztracené kočičce, tak jsem si říkala - ztracená kočka na jaře, řev v noci pod okny :angry: , ta se vrátí! :grinning:
28. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
wyky, moc držím palce, aby laparoskopie dopadla dobře. nám se taky dlouho nedařilo a pak bum prásk - klaudinka. ale ty kecy a dobrý rady ti psát nebudu, protože mě to dost štvalo :wink: .

v pondělí se na vás moc těším.

ps: wyky, já jsem vdaná, 30 let.
pss: když jsem četla magda 32 let, říkala jsem si, ty vago takovej dlouhej věk. a sama už tam tu trojku mám taky, ještě kdyby rozum odpovídal ..... :grinning:
28. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Hi hi tak sa tiež hlásim do klubu bláznov :grinning:

A rady tipu nemysli nato a pojde to samo tiež milujem....

Wyky, ja mám manžela, 27 rokov, dcéru 22 mesiacov :wink:
28. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Wyky, to jdes na laparoskopii akorat na moje narozky, to si budu dobre pamatovat :slight_smile:
Kamaradku to taky ceka, mela by jit co nejdrive a taky tady v Nbk, tak ti pak muzu rict jake mela dojmy.
Me laparoskopie taky ceka, ale z jineho duvodu - mam zlucnikovy kamen. No, taky se mi do toho moc nechce, ale kdyz to jinak nejde :frowning2:
28. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
donia:ahojky tak až to tvá kamarádka bude mít za sebou,tak dej vědět jak to dopadlo já mám nástup 20 května a 21 jdu na sál,tak jsem zvědavá docela se bojím tobě budu držet taky palečky,aby ti ten žlučník dopadl dobře
28. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tak to já jsem jako Anička ještě mládě. Je mi 28. A druhé děcko jsem původně chtěla stihnout do třicítky, ale teď jsem tak vycucaná z toho jednoho děcka, že si říkám, že to druhé snad nějakou dobu počká a já se zatím vzpamatuju. Každopádně do druhého děcka nejdu dříve než Ondra bude chodit sám a mě doktorka řekne, že po císaři jsem úplně v pořádku a můžu otěhotnět. Někdy si říkám, zda bych mezi dětmi neměla jít na pár let do práce a obě děti si tak do syta užít, ale pak zase zvítězí ta myšlenka, že by byl Ondra dlouho sám a je lepší mít parťáka na hraní a tak a taky že je možná lepší to vzít jak se říká jedním vrzem a pak mít klid.

Jinak Verčo díky za pochvalu kočárku. Původně jsme chtěli jen golfky, ale když Ondra ještě neuměl v době, kdy jsme kočár kupovali sedět a navíc se nám do většiny golfek ani nevešel, tak jsme se holt rozhodli pro větší investici do většího kočárku. Ale je lehounký. Často ho i tahám po schodech sama a nemám problém, i když Ondra je už čím dál těžší.
28. dub 2009 v 15:02  • Odpověz
Tak dúfam, že ten pondelok vyjde :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Téda, a to já jsem tady nejmladší, jo? Nebo aspoň vím, že Anička je stejný ročník jako já, jestli se nepletu :grinning:
28. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
Leni,
tak to mame asi stejny kocarek, taky jsme nedavno kupovali x-lander xa, ne trojkolku ani klasickou ctyrkolku, ale to mezi :grinning: vzpredu to ma kolecka bliz k sobe. Jak jsi s nim spokojena? Me vadi, ze na mimi nevidim, chteli jsme neco s prehazovaci rukojeti, ale rekli nam, ze sportaky se s tim nedelaji a jedine vzit kocar jako kombinaci od mimi. To ze pry na dalsi dite :wink: tak jsem rikala, ze uz mame druhy a splneno :grinning: :grinning: :grinning:

Wyky,
ta kamoska jeste nema termin, tak nevim kdy pujde. Pokud driv nez ty, tak dam samozrejme vedet. To ti dali termin az takhle dyl, ze driv nebylo mozno? To mozna i ona pujde jeste dyl jak ty.
Me to odstraneni zlucniku celeho ceka az prestanu kojit, tak zatim nevim kdy, ale predpokladam nekdy po prazdninach. Maleho jsem kojila 13 mesicu a pokud to tak bude i ted (plus / minus) tak si nebudu kazit leto operaci a nechala bych to v klidu na zari. Uvidime.....
28. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
Soni tak tak sme rovnako staré páky :grinning:
28. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Leni, opravdu se moje skorošvagrová jmenuje Veronika, jedná o tu samou osobu.
Wyky a Andreo: držím palce s operací. Mamka na tom zákroku byla taky a ještě ten samý den ji pustili domů a bylo to v pohodě. Jenom byla taková utahaná.
28. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Magdo,
diky. To je teda rychlost. Me rikal dr. 3-4 dny v nemocnici a pak nekolik tydnu klidovy rezim. No, vse zjistim a domluvim az se to bude schylovat.
28. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Andreo, asi se to odvíjí od toho, jaký to je zákrok.
28. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Magdo, tak jak tak koukám, tak ve Vaší třídě ze střední je to docela dost provázané. Moje švagrová si vzala bráchu Vaší spolužačky a zároveň Tvého spolužáka ze základky. Švagrová mojí švagrové je taky Tvoje spolužačka a Tvoje skorošvagrová je taky Vaše spolužačka a to ještě možná o dalších vazbách ani nevím. A to má Veronika za partnera Tvého bráchu nebo Ty máš za partnera jejího bráchu?

Já se ptám proto, že jsem minulý týden byla u Věry na zahradě a Veronika tam byl s dětmi taky, tak jsme se seznámili a až doma mi došlo, že jsi tu jednou psala, že se Tvé skorošvagrové narodil v lednu Mareček a Verča mi říkala, že její Mareček je taky lednový, tak jsem si to spojila dohromady. A Vy se stýkáte nebo ne?
29. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Andreo: No tak to máme určitě stejný kočárek. Taky máme v předu otočná kola, která jsou blíž k sobě než ty zadní. A jakou barvu kočárku máte? Já jsem v Nymburce viděla už dva v zelené barvě. Mně taky vadí, že na Ondru nevidím a že na něj pořád svítí sluníčko a já mu musím vymýšlet pořád nějaké stínění.

A ty Andreo v pondělí nepřijdeš? Ráda bych Tě taky poznala.
29. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
ahojky všem,

leni, teď jsem si vzpomněla na tvojí otázku digi tv - nám signál funguje dobře, stane se vyjímečně, že skládám řádkové puzzle.
barvu kočárku máš opravdu krásnou.
holky, s tím neviděním na děti vás uklidním. švagrová sice přehazovat může, ale malá řve, že přes ní nevidí. takže to nevyužívá.
29. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:

Leni, Verča je manželka bratra mého přítele. Stýkáme se. O víkendu měla narozeniny, ale protože jsme nemocní, tak se snad s ní uvidím o víkendu nebo příští týden.
29. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my byli dnes u dr. na tříměsíční kontrole, tak malý má 6020g a 62cm :slight_smile: Přibírá teda na spodní hranici, ale zatím to jde...a dostal první hexu, tak uvidíme, jestli bude nějaká reakce.
29. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Verčo, díky za info o digitálním vysílání. Včera jsem se bavila s naší sousedkou, jak to má ona a dnes mě zastavila druhá sousedka, že si všimla, že Tomáš pořád leze na střechu a máme problémy s televizí, tak mi obě daly kontakt na dva různé odborníky, co nám s těma anténama a zesilovačema snad už pomohou. Tomáš si pořád myslel, že to zvládne sám a nenechal si vymluvit, že na to nemá vzdělání ani praxi a že nám s tím někdo bude muset pomoci. Teď už jsme týden bez TV, tak uznal, že se na někoho obrátit musíme.

Magdo: Tak už chápu všechny vazby mezi Vámi. :wink: Je to hezké, že je tu každý s každým vlastně příbuzný.

Soni: Já myslím, že Tomík má váhu a výšku v pohodě. Koukla jsem, kolik měl Ondra ve třech měsících a měl 67 cm a 7160 g, tak to není takový rozdíl, na to že já mám doma obra. :slight_smile: A co očkování? Měl Tomík nějakou reakci. My byli po prvním očkování v pohodě, ale při dalších dvou jsme měli teplotu.
30. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Lenko,
kocarek mame cerveny. Ted jeste resim slunecnik. Ale mame v reklamaci tasku na kocar, tak cekam jak se to vyresi. Mozna bych misto toho vybrala slunecnik. Kdyby jinou tasku nemeli a penize nevraceli. Uz je to totiz druha reklamovana taska, tak jsem z toho docela otravena a na dalsi od nich nemam naladu.
Se signalem mame taky trapeni. Digitalni prijem uz nam jde, ale jen ta klasika, my potrebujeme i nemecke programy a ty nejak ne a ne chytit. Tak nam to ted snad nastavi odbornik v Polabci a vecer to zkusime namontovat. Tak snad....
Jeste, ze jde Ruzovku sledovat dodatecne na netu :grinning:
30. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky. Koukám, že domlouváte srazík, bohužěl s Vincím nedorazíme, máme prodloužený víkend na chajdě. tak at vám vyjde počasíčko :slight_smile:

Aničko, koukala sem na albíčka a narazila i na tvoje....můžu gratulovat?... :dizzy_face: samozřejmě potichounku, at se nic nezakřikne! :zipper_mouth:
30. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahojky :dizzy_face:
Gratulovať zatiaľ nie ale možete drža´t pestičky nech sa to zajtra potvrdí :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
ok, tak držíme pěsti!!!
30. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak držím pěstičky ať to vyjde :slight_smile:

Tak Tomík byl celkem v pohodě po očkování :slight_smile: Večer teda měl 37st. po odečtu, ale po večerním rituálu - koupání, papání, tak dostal nurofen na noc a pak usnul docela v pohodě a v noci vstával na jídlo v půl druhé a v šest, takže good :slight_smile: Jen dopoledne měl 37,5st. po odečtu, tak dostal ještě jeden nurofen a teď snad je to lepší. Zatím teda ještě spí v kočárku - jsme přišli z procházky a dlouho se nestalo, aby ještě doma dochrupoval, tak je možná ještě trochu oblblý :grinning:
30. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Aničko, taky držím pěsti pro štěstí!!!
30. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
Holky díky :dizzy_face:
Magdi tak ma napadlo, že v ten pondelok by som ti mohla doniesť tie krídla :wink:
30. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Aničko, to je dobrý nápad. Já tam přijedu autem, tak si je budu mít kam dát :wink:
1. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Aničko, tak to je hooodně nadějné, viď? Takže by další ledňáček? :wink:
2. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.