• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahojky :slight_smile:
Soni ak to dopadne ako má tak to naozaj vyzerá na ledňáčka :dizzy_face: Potom budem u teba čerpať rady a postrehy pre zimné mimi...a ak by to bol kluk tak by mohol mať po Tomíkovi vecičky...teda ak by si bola ochotná ich predať :wink: Ale to už moc predbieham............

Magdi tak super, tak ich vezmem :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Budu dávat stranou :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Aničko, moc gratuluju k těhulkování :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahojky všem,

aničko, moc moc moc gratuluji k těhulkování a držím palce, aby celý průběh byl ok až do ledna a i potom...

holky, my teď máme zase nějaké mamánkové období. kdyby to šlo, tak si klaudinka vleze zase zpátky do bříška :grinning: .
2. kvě 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Holky díky :dizzy_face: :wink:
Soni :wink: :grinning:
3. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky všem,
dneska bylo krásně. Vůbec se nedivím, že docházka je tak špatná :grinning: . Zítra se na Vás těším. Tak zatím páček.
3. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Čau holky .-)
Vraj má byť zajtra hnusne :frowning2: Čo s tým vyvedieme? Kam by sa dalo ísť keby pršalo? Do Materského centra?
3. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ránko prajem :slight_smile:
Holky tak kde dáme toho srazíka? Vonku to nevyzerá bohvieako :frowning2: alebo je to v NBK inak?
4. kvě 2009 v 07:05  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Dneska má být opravdu špatné počasí, kdyby pršelo, tak mě to mat. centrum přijde nejlepší. Můžem se sejít tam.
4. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
A to je v tej základnej škole že?
4. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
Holky Naty má mierne zvýšenú teplotu :frowning2: Dala som ju spinkať, tak dúfam, že keď vstane tak jej nestúpne :frowning2:
4. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky, tak mě tohle počasí taky zarazilo a vůbec nevím, jestli jet nebo ne...já chtěla sluníško :sunglasses:
4. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Soni poď ke´d tak sa schováme do MC :wink: :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Aničko, ano je to v základní škole zboku.
4. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak to možem zaparkovať tam rovno pred bráničkou že? :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
ano :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Tak to je paráda :slight_smile: A fotiť sa tam može?
4. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
jasně, fotit můžeš do aleluja. Je tam otevřeno do 17.00 hod.
4. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Tak to sa budem s plavča ponáhľať aby sme čo najviac bolis polu :slight_smile:
4. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky,

předně gratuluju Aničce, že se jí splnilo její vysněné přání a po skoro roce snažení se jim podařilo Natálce pořídit sourozence. Tak se Ani opatruj a držím palečky, ať všechno dobře dopadne.

S tím počasím je to dnes opravdu na draka. Já jsem navíc trochu nachlazená (občas se mi spustí rýma a cítím, že nejsem úplně O.K.), ale jsem rozhodnutá dnes na srazík přijít. Teplotu nemám, jen ta rýma se občas objeví. Jen tedy nevím, kde ten srazík uděláme (zda u té vodárny nebo v mateřském centru)a v kolik hodin tedy jste se nakonec rozhodli ho udělat.
4. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Leni ďakujem :dizzy_face:
Asi radšej to urobíme v tom MC čo vy na to? A zvlášť keď máš trošku rýmu tak to bude asi lepšie nie? :slight_smile: My máme plavčo od druhej takže teoreticky možem už okolo tretej byť v MC :wink: A teda ak by ste súhlasili aby sme sa nemuseli hľadať tak by sme sa počkali buď na parkovisku alebo pred tým obchodom čo tam je :wink:
4. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Tak se dohodnem, že budem ve tři hodiny před MC na tom parkovišti, co vy na to? Když tak na sebe počkáme.
4. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Súhlasím :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Dobře. Tak ve tři hodiny na parkovišti před MC. Alespoň uvidím, jak to v MC vypadá a jak to tam chodí.

A kdyby Verča nebo Soňa nakonec nemohly nebo nechtěly přijít, tak ať nám to dají vědět včas, abychom tam na ně nečekali. :wink:
4. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
No dúfam, že obe dorazia aby nás bolo čo najviac :slight_smile:
4. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojky,
dorazíme!!! Nevím, jestli přesně ve tři to stihneme, páč Klaudiánka si někdy přispí, ale venku na nás nečekejte. Buď Vás stihneme ve tři nebo Vás najdeme v herně. MC mě ráno taky hned napadlo. Tak to jsem ráda, že se takhle hezky potkáme :wink: .
4. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky,

už jsem to psala Aničce a Soně v SMS, ale dnes nedorazím. Odpoledne jsem si naměřila teplotu a není mi zrovna nejlépe. Cítím se hrozně malátná a cestou v dešti po Nymburce bych nemoc mohla ještě přiživit, takže se omlouvám, ale nedorazím. Je mi to strašně líto. Ani nevíte, jak jsem se na Vás těšila. Tak doufám, že za čas uspořádáme zase nějaký další srazík a už dorazím. Je to na draka. Celý podzim a zimu jsem zdravá jako rybička a zrovna tento víkend před srazem se nachladím. Holky, užijte si to alespoň ve třech. :wink:
4. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Lenko,
taky jsem psala Magde SMS, ze bohuzel nedorazime :frowning2: Nicolka dobrala minuly tyden antibiotika a i ted jeste obe furt smrkame :frowning2: Tak radsi nechci moc do kolektivu, kor detskeho. Skoda, ze je osklivo, venku by to bylo fajn. Tak snad priste to vyjde.
Uz se tesim na fotecky a dojmy ze sraziku :wink:
4. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Tak srazík se povedl, doufám, že se příště sejdeme v hojnějším počtu. A doufám, že bude lepší počasí.
4. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
ahojky všem,
srazík byl opravdu moc fajn. tentokrát to bylo úplně jiné MC :grinning: :grinning: .
a nevíte někdo, jak se dostane dítě do vany, když ani za nic se nechce jít koupat a samozřejmě spát? :angry: to ji naučily jistě dětičky v MC - to do dneška ten můj andílek vůbec nikdy neudělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
4. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.