• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
autor
no co co :wink: Moje děcka i Natálka jsou přece taky andílci :wink:
4. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Srazík super, som veĺmi rada, že som bola :slight_smile: Dúfam, že nabudúce sa zídeme v hojnejšom počte a hlavne, že to počásko bude lepšie :slight_smile:
Magdi jj andílkovia sú to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zajtra hodím fotočky teraz idem chrnie´t nejak ma berie únava, pa a dobrú noc :wink:
4. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Všetkým maródom, malým aj veĺkým, prajem brzké uzdravenie :wink:
4. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ani,
dekujeme za prani a zitra se tesim na ty fotecky :wink:

Koukala jsem ted na tve album a tve testiky s //. To je uzasne, jak je to den a den silnejsi. Moc ti to preji a hlavne at je vse v poradku a uzivas si to. Skoro ti to tehotenstvi budu zavidet, my uz mame "splneno" :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak super, že jste si srazík užily :slight_smile: My ani včera venku nebyli, jak pršelo, takže jsem malého uspala doma a spal mi od jedné do půl čtvrté doma u okna v kočárku :slight_smile: A zrovna jak na potvoru je dneska hezky, by se z toho jeden zcvoknul.
5. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
holky fotky sú vložené a máte IP :wink:
5. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem zkoukla fotečky ze srazu a je mi ještě víc líto než včera, že jsem nemohla přijít. Bohužel. Dnes mi taky ještě není dobře a přemýšlím o tom, že raději zruším zítřejší plavčo s Ondrou. Ach jo. V tom mateřském centru to vypadá dobře. Určitě se tam taky někdy vypravím.

Jinak přeji všechno nejlepší Kačence k dnešním prvním narozeninám a Klaudince k svátku. Ať jsou obě holky zdravé, veselé a ať i nadále dělají rodičům jen samou radost.

Nám dnes přivezli materiál na stavbu nového plotu. Devět palet skořicových tvárnic, střížek apod. Bohužel přijeli o více jak hodinu dřív než řekli, tak jsem to nečekala. Deset minut předtím jsem vylezla z postele, Ondru jsem měla nahého, protože jsem ho převlíkala z pyžama a měl tu být taky tchán, aby celou vykládku materíálu koordinoval, ale bohužel taky netušil, že přijedou tak brzy, takže byl u sebe doma. Musela jsem mu rychle volat a zkoušela jsem volat i manžovi. Jako na potvoru si dnes poprvé v životě zapomněl doma mobil a včera nastoupil do nové práce v Praze a ještě mi nedal nové číslo do práce, tak jsem mu nemohla zavolat. No měli jsme tu hned po ránu veselo. Navíc to nechtěli složit, kam jsme chtěli my, takže máme zastlaný celý dvůr stavebním materiálem a dokonce neprojedu ven s kočárkem, tak ho budu tahat přes barák a ven půjdu druhým východem. Stejně teď kvůli nemoci nikam nepůjdu, tak to nebude tak zlé.
5. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Tiež prajem obom holkám všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni neboj nabudúce určite dorazíš :wink::wink::wink: Objednáme krásne slnečne počasie a bude :dizzy_face: Práve sme sa s holkami bavili, žeby sme sa na ďaľšom dohodli keď sa vrátime s malou zo SR :wink: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Ani,

taky jsme si se Soňou včera psali v SMS, že bychom další srazík mohli udělit velmi brzy, aby jsme mohli dorazit i my dvě. Vždyť se můžeme vidět i častěji než jednou za půl roku. Sice některé z Vás náhodně potkávám, ale třeba Soňu jsem ještě od porodu neviděla a ráda bych malého Tomíka viděla naživo. Takže určitě budu ráda, když bude další srazík brzy po Tvém návratu ze SR. :wink:
5. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Leni naprosty suhlas :slight_smile: Ja som vas vsetky(okrem Magdy) videla pred rokom tak dufam ze co najskor spachame nieco :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
tak jsem koukala na fotky, no pěkný, asi hlavně děti si to tam pořádně užily, že?
5. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
magdi, aničko,
samozřejmě, že vaše dětičky jsou andílkové :wink: . pak mi došlo, že byla asi tak rozjančená z té lásky od chlapečka, jehož jméno už nedám :grinning: .
jsem pro, že srazík domluvíme, až se vrátí anička ze SR.
jdu si lehnout, dobrou s kobrou.
5. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Dobré ránko prajem :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
autor
Dobré ránko a pěkný den :slight_smile:
Všem děkuji za přáníčko k narozkám Kačenky. Včera dostala nějaké ty drobnosti od nás, v pátek bude hlavní oslava. S dortem a tak. Potom dodám foto.
6. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Juuu už sa budem tešiť na fotky z oslavy :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Ani,
koukam, ze uz mas vyplnene kdy presne cekate mimco. Uz to mas tedy ofic. potvrzene od dr.? A nechate si to rict?
To prekvapko na porodnim sale je perfektni. My to poprve nevedli, ale podruhe jsem si to nechala rict. Jednak jsem touzila po te holcicce a stejne jsem musela na plodovku, tak jsem vedela, ze to bude 100%.
6. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojky všem,

moc děkuji za gratulace pro klaudinku.
včera jsem byla trošku mimo. trhali mi zoubek moudrosti a tak jsem byla v rauši pod práškama :grinning: . dneska si zase práškuju, ale je to už o dost lepší. a naše zlato je opravdu zlato nejzlatější. večer jsem jí do obýváku nachystala pití a piškotky. beruška ráno v půl osmé v tichosti odešla z postele a šla si hrát do obýváku i se sama napapala :dizzy_face: . pak jsme v devět posnídali celá rodinka už normálně.

leni, tomáše převeleli do prahy a nebo je to úplně nová práce?

doni, proč ti odebíralli plodovku? a bolelo to?
6. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Verco,
na plodovce jsem byla pri obou tehotenstvich, vzdy po odberu krve na triple testy bylo riziko Downa :frowning2:
Neboli to, da se to, jen pri tom prvnim to delali trosku jinou metodou a to byl takovy neprijemny tlak jak tu vodu nasavali do strikacky (maxi :grinning: ). To uz ke konci jsem ten tlak citila jak se rozleva do celeho tela, tak to nebylo zrovna prijemne. Ale ted podruhe to delali uz jednoduseji, jen napichli a nechali sami vtect, jako kdyz odebiraji krev, takze to bylo o moc lepsi.
No a tak jsem si rekla, ze si za odmenu tentokrat necham rict co to bude :wink:
6. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tak fotky ze srazíku super :slight_smile: Hezky jste si to užily a snad se příště sejdem v hojnějším počtu a že bude i hezčí počasí.
Dodatečně gratulace Kačence k narozkám a Klaudince k svátku :dizzy_face:
Verčo, to máš ale šikovnou dcerušku :grinning: To čučím :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
My byli včera prvně v Praze za kamarádkama, naštěstí bylo hezky, jinak bych tam teda nejela v dešti :frowning2:
A teď jsme přišli z prochajdy, sice trochu pršelo, ale...aspoń jsme se vyvětrali...
Aničko, hlavně se šetři na Slovensku a ať vše probíhá OK :slight_smile: Jsem začala třídit věci, tak bys mohla mít kluka, což??:grinning:
6. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahojky,

Verčo, Tomáš má pořád stejnou práci, jen ho na půl roku šoupli do Prahy a od podzimu by měl být už natrvalo v Nymburce. V Praze zaskakuje za manželku svýho šéfa, než se vrátí z rodičovské dovolené.

Jinak já jsem pořád nemocná a bohužel to Ondra chytil ode mě, takže oba smrkáme. Docela se děsím, jestli mu tu rýmu budu muset odsávat. Ještě jsem to nikdy nedělala. Včera jsme odpískali i plavčo a nahradíme si to příští týden. Já jsem kromě včerejšího nákupu v řeznictví, pekařství a v zelenině, které máme v ulici, nebyla už 6 dní venku, tak se docela těším, až budeme v pořádku a budeme moci vyrazit ven.
7. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Leni to je prevít tá choroba :frowning2: Snáď už sa to zlepší a nebude ani treba Ondráška odsávať :wink:
Inbak pekný deň všetkým
7. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Leni, tak ať jste brzy fit :slight_smile:
A máš odsávačku na vysavač?
Já jo, ale bojím se toho jak čert kříže, doufá, že se nám nějaká rýma vyhne :grinning:
7. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
My s odsávačkou máme bohužiaľ bohaté skúsenosti, ale nemáme ani tú na vysávač ale len takú obyč. :unamused:
7. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky, díky za povzbuzení. Odsávačku mámu jen obyčejnou za pár korun z drogerie. Taky jsem se modlila, aby jsem ji nemusela používat, když byl Ondra malé miminko. Naštěstí jsem ji za deset měsíců jeho života použít nemusela. Zatím ta rýma není velká, takže může dýchat i při kojení, tak čekám, co bude dál.
7. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Leni, jak dlouho bys chtěla kojit? A Ondrovi už dáváš nějaké příkrmy, že?
7. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojky všem,

donia, tak to jste měli štěstí, že dětičky jsou zdravé. vůbec si neumím představit, že bychom měli dělat rozhodnutí, jestli si nechat postižené dítko nebo ne. vůbec to nikomu nezávidím.

soni, šikovná je moc, ale to ji spíš naučil život. :grinning: :grinning: :grinning:

leni, držím palce, ať už se uzdravíte. my jsme taky měli obyč. odsávačku. já ji na vysavači podržela rukou a odsávala jak z praku. pak jsem vyhodila peníze za odsávačku na baterky. a když jsem jela do anglie, tak ještě maličké prachy za odsávačku balónkovou (dle mého nejlepší). teď už klaudinka smrká sama, takže si baterkový poklad můžu vystavit....
7. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Verco,
to mas pravdu, to pak opravdu clovek stoji pred velkym a nejednoduchym rozhodnutim. Moje segra je detska zdravotni sestricka, takze mi vysvetlila vse, dost takovych deti zazila na detskem oddeleni tady (nez ho zrusili :rolling_eyes:, takze to pak bylo celkem jasne co bychom volili, kdyby nedej boze ....
Ale nastesti vse v poho. Ted vim, ze kdybychom naaaaaaahodou meli treti :grinning:, tak by me to cekalo jiste vzhledem k veku, ale to asi nehrozi mit dalsi :grinning:

No jinak, holky, co hokej, taky jste pri zapasech MS takove fandy jako ja? No jsem moc smutna, zase to nevyslo :frowning2:
7. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
Soni, máš IP. Teda musím Ti říci, že máš pěkně vykutáleného zaměstnavatele a přeju si, ať je takových zaměstnavatelů co nejméně. Držím pěsti, ať Ti to dobře dopadne. Snad jsem Ti trochu pomohla. :wink:

Jinak kojit chci asi až do doby než se rozhodneme pro druhé děcko, protože jinak se mi asi nepodaří otěhotnět. Beru kojení jako strašně praktickou věc a hlavně přínosnou pro děcko i pro maminku. Ondrovi vlastně kromě mateřského mléka nedávám žádné jiné tekutiny. Všechno ostatní mi zatím odmítá. Jinak mu samozřejmě od půl roku dávám příkrmy. Na oběd má masozeleninový příkrm buď po domácku vytvořený nebo koupený, ke svačinkám mu dávám ovoce (např. banán, hrušku, jablíčko apod.) a k večeři dostává různé druhy kašiček. Ale tekutiny vlastně dostává v jiných potravinách. Občas mu dělám zeleninovou polévku, večer do kašiček dávám až 200 ml vody, v ovoci je také voda, tak snad není dehydrovaný.
9. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Leni, pokud kojíš, tak tekutiny v potravinách stačí. A můžu ti říct, že můžeš otěhotnět i přes kojení. Mě se to povedlo. Kojit jsem přestala, až když to Vojtovi přestalo chutnat a to jsem byla už asi ve 4 měsíci těhotenství.
9. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahojky všem,

donia, v nb je to dětské zrušený? co tam místo toho je? dětská ambulance je tam pořád...

leni, taky znám pár holek, co i přes kojení otěhotněly. s pitím si nedělej těžkou hlavu. pokud kojíš, tak přísun tekutin je. u nás to bylo taky tak, že mi klaudinka všechno ostatní odmítala. já byla vyděšená, že pije málo (někde jsem vyčetla, že musí vypít 1 litr), tak jsem do ní tlačila vodu přes "pítko" panadol sirupu. no a pak se zničehonic napila vody nebo čaje. a teď, kdy jsem přestala stresovat s pitím, se konečně rozpila a vypije i 400 - 500ml + jídlo. takže opět se potvrdilo, že dítko si řekne samo.

soni, čím tě zaměstnavatel trápí?
10. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.