• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoj holky,
Verco, detske oddeleni zrusili uz pred lety :frowning2: a mas pravdu, je tam detska ambulance. Ale stejne te ve vaznejsich pripadech poslou do Kolina. (mozna event. Ml. Boleslav, asi komu se kam chce jet)
Krome te amb. nevim co tam je, ale v arealu nemocnice chteji udelat Baby centrum "Bublinka", hlidani deti od 2 let veku. Neco jako skolka, ale pro mensi deti. Nekdy v cervnu maji snad mit den otevrenych dveri. Mam doma letacek, tak ho event. mohu oscenovat do Nbk jak zalozila Ani. Teda kdyz se zadari, jeste jsem zadne album na koniku nevytvarela.
Co ti Klaudinka pije? Kdybys chtela, prodavam Hipp granulovane cajiky, velke baleni, dovoz z Nemecka, u nas nejsou. Magda je s nimi spokojena, vid? :grinning:
11. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Andreo, ano, jsem s čajíčky moc spokojená, tak levně to tady nepořídíš :wink: Něco jsem slyšela o tom Baby centru, ale nic moc bližšího. Prosím zkus to oskenovat.
11. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky,
to je zase počasí, co?
A Anička je už na Slovensku??
Verčo, u nás v práci propouštějí a pořádně neví, jestli chtějí ukončit podnikání nebo ne, a přijde mi, že chtějí, abych sama dala výpověď, ale to jim takovou radost neudělám :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se i vám přidat?my jsme se z Nymburka teda už odstěhovali,ale stále jsme zůstali v jeho okrese :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Ahojky Teretyno, vítám tě mezi námi. Napiš něco o sobě. Kde přesně bydlíš? Kolik je ti let? Atd.
11. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj magdi,
děkuji za přivítání.Bydlíme v Dobšicích u Žehuně.V listopadu jsme se tam nastěhovali.A do té doby jsem ještě v Nymburce pracovala.Je mi 21,mám dceru Kristýnku 4 a půl a Tomáška,tomu budou ted 20.5. dva roky.Právě jsme s ním v nemocnici ale ve čtvrtek,po 14 dnech,už jedeme konečně domů.Jsem vdaná už skoro 5 let.No a ptejte se... :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahoj teretyno,
tak to ma Tomasek narozeniny jako ja :grinning: Furt shanim nekoho kdo je jako ja, tak ted uz vim, jen je o "par" let mladsi :grinning: :grinning:
Predpokladam, ze jste v nemocnici v Koline, tak preji hlavne brzke uzdraveni a at je vse v poradku. Neni to nic vazneho?
Taky jsem koukala, ze se snazite o mimi, to to berete pekne hopem :wink: , tak preji uspesne snazeni.
11. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahojky všem,

doni, určitě naskenuj. mně dneska přišla pozvánka na 1.června do nemocnice - den otevřených dveří a hlavně bude tam BABYBOX :fearful: . jestli tam budou hlídat děti už od dvou let, tak o to mám opravdu zájem. teda bude záležet na ceně a taky jestli jim nebude vadit jeden den nebo půlden v týdnu. za čajíčky moc děkuji, ale klaudinka pije obyčejnou vodu nebo čaje leros s hodně citronem a nebo rozmixované ovoce. jo a nejmilejší drink je voda ve vaně :angry: :grinning: .

soni, tak to máš docela vzrůšo, co? a není to o tom, že je stojíš peníze (náhrada za dovolenou) a proto se tváří, že končí?

teretyna, vítej mezi námi. dobšice jsou kousek za humny. z těch končin jsem kdysi chodila s jedním hezounkem. takže tam znám některé lidi... ale jména už si fakt nevybavím :grinning: :grinning: .
11. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
donia:Ahojky,opravdu?No vidíš a Tomík má narozeniny ve stejný den jako moje babička a jste hned tři 20.května :slight_smile:
Ne,ne ,jsme v Praze v nemocnici na Karlově urologické klinice.Jsme tu dneska už třináctý den a ve čtvrtek by nás měli pustit.Už se strašně těším.
A zapoměla jsem se představit,Tereza
12. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
vercaberca:a ty jsi z nymburka nebo taky z okolních vesnic?My jsme bydleli v Jíkvi do lonského března.Já tu neznám nikoho,jen ve vedlejší vesnici jednu rodinu a těm hlídám děti a pak mám amarádku na Zbrani a to je vše :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj Terko, taky tě vítám :slight_smile:
Tak další Tomášek :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky,

Vítám mezi námi Terezku. To je náhodička. My byli zrovna tuto neděli s rodinkou na výletě v Žehuni. Původně jsme chtěli navštívit Žehuňskou oboru, ale jaké bylo naše zklamání, když jsme přijeli před hlavní bránu, kde bylo napsáno, že je tam celoroční zákaz vstupu. Mohou tam jen hosté z jednoho hotelu a restaurace. Tak jsme jeli jen o kousek dál do obce Chotovice k Žehuňské vodní nádrži a udělali si procházku tam.
12. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Cauky holky.
pisem vam zo superhotela, nemocnice F.D.Roseevelta na Slovensku. Bohuzial tehu nedopadlo dobre, ale este nevedia, ci sa jedna o potrat alebo mimodelozne tehu. Takze tak sa mam. Ale uz je mi lepsie, tzm najhorsim navalom placu atd. som si presla vcera, ale tusim ye to este pride. Majte sa krasne opatrujte mimisky v bruskach, aj tych vonku,
13. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Aničko, je mi líto, co se ti přihodilo :cry: :cry: Hlavně, ať jsi brzy v pořádku.
13. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Achjo Aničko, taky je mi to líto. Drž se.
13. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
sonisek:Těch Tomášků je poslední dobou hodně vid?On i můj manžel je Tomáš :slight_smile: Ty mi ale někoho připomínáš...Nebydleli jste v Sadské?
13. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
1980mat.:Jo?To já ani nevim že tam něco takovýho je.Já do Žehuně jezdim akorát pro holku do školky :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
bielanevesta:Ahoj,je mi moc líto co se stalo.Drž se,bude líp...
13. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
tery - my nee, my jsme v Milkách a původem ze západních Čech...

Tomáš bylo jediný jméno, který se nám pro kluka líbilo - ještě David, ale to by měl chudák vše při jednom...
13. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Ani,
zdravim a drzim palecky, at to bzry preboli a jsi hlavne v poradku. Je mi to taky lito :frowning2:
Soni,
odkud ze "zapadu" :grinning: jsi? Ja bydlela leta v Horovicich.
13. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky,

Ani, náhodou jsem sem dnes nakoukla a tady taková zpráva. Moc mě to mrzí a držím palečky, ať to brzy přebolí. Budu na Tebe myslet. :wink:

My byli dnes po 14 dnech na plavču a vzali jsme sebou i taťku, protože má dovču, tak nás fotil a koukal, jak plavčíme. Časem sem dám nějaké foto.
13. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
holky vyzera to dobre. hcg je negativne len nejaka minimalna hodnota tak to vyzera ye telo si to vyriesilo samo . ak pojde vsetko dobre tak zajtra bz som mala ist domov. dufam, ye uy nebude yiadne zdrzanie. Pa a opatrujte sa
13. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
donia, tak já jsem ještě víc ze západu :grinning: Naši bydlí 40 km na sever od Plzně a manželovo rodiče bydlí 30 km severně od našich, u Žatce.
Hořovice jsou pěkné, jezdívali jsme tudy s našima k babičce :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Jeje, Soni, a jak jste se tedy ocitli tady v Milovicich?
13. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
ahojky všem,

aničko, :cry: :cry: :cry: je mi to moc líto :cry: . ... asi to tak mělo být...

teretyna, hezounek byl ze žehuně, ale kamarádili jsme i s dobšičákama :slight_smile: , jen si je už všechny pamatuju matně a jen přezdívkou. podle obličeje je poznám, ale jména nedám. a v jíkvi bydlí moje jedna z nejlepších kamarádek. :wink: jo a já bydlím v nbk.

soni, to je fakt legrace, jak lidi migrují :grinning: . aspoň budou mít místní holky u tomáška jistotu, že nějaký děda, praděda neuklouzl a nebudou příbuzní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

leni, a nebylo manžovi na plavču vedro? můj muž tam s námi byl jednou a takové teplíčko nečekal. ale zíral, co všechno takový píďové ve vodě dokážou.

holky, jdu spát. poslední dobou jsem žravá a spavá, ale veselá a hravá :grinning: . nějakou novinku jsem vám potřebovala napsat, ale už si nevzpomenu, tak to asi nebyla pravda.
13. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobré ráno,
no my bydleli dřív v podnájmu v Praze a po svatbě jsme si chtěli koupit svůj byt, jenže...v Praze je to drahé, tak jsme chtěli někam k Berounu, abychom byli u Prahy a měli to blíž k rodičům...jenže nakonec jsme objevili Milky, kde byly levné byty a víc už asi vysvětlovat nemusím :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Verčo,

no to víš, že bylo Tomášovi vedro. Taky si na to hned stěžoval, jak tam takhle můžeme existovat v takovém vedru. Spíš jsem ale měla problém ho přesvědčit, ať jde s námi. Pořád říkal, že tam bude za exota atd...Ale nakonec šel a nelitoval. My dnes byli s Ondrou na náhradní hodině plavání a bylo to hodně netradiční. Jednak tam kromě Ondry bylo jen jedno miminko a jednak s ním plaval tatínek a maminka se dívala a fotila. Takže jsem s nějakým taťkou chodila po bazéně a zpívala písničky. Ale bylo to úsměvné.

Jinak já mám podobný osud jako Soňa. Do Nymburka mě zavála spousta náhod. Narodila jsem se v Humpolci na Českomoravské vrchovině. Odtud pocházejí moji rodiče a mám tam většinu příbuzenstva včetně babiček a dědy. Když mi byli tři měsíce, tak se naši přistěhovali do Prahy, protože tam měl táta práci a koupili v Praze rodinný dům. V Praze jsem žila 25 let. Při studiu na VŠ jsem se seznámila s manžou. No a když jsme spolu byli tři roky a končili VŠ, chtěli jsme spolu začít bydlet. Shodou okolností manžovi zemřel 3 měsíce předtím, než jsme skončili VŠ děda a mi dostali nabídku od manžovýho táty, který po manžovým dědovi zdědil dům, jestli do toho domu nechceme jít bydlet. Původně to bylo jen na zkoušku, ale dnes už bydlíme v Nymburce 3,5 roku, vyplatili jsme manžovu sestru, takže dům je celý náš a vypadá to, že jsme se v Nymburce usadili natrvalo. Nymburk jsem si zamilovala. Je tu skoro všechno, co potřebuju, k rodičům do Prahy to taky nemám moc daleko a práce se tu taky najde, i když ještě nevím, jestli se po mateřské nevrátím do práce do Prahy.
14. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Lenko,
to mas taky pekny pribeh :wink:
Ja snad ani radsi nebudu psat jak jsme cestovali a stehovali se my, to by bylo na dlouho :grinning: Stehovala jsem se asi 8x, manzel je lepsi :grinning: ten 10x. Znami uz si z nas delaji srandu, at dame vedet vcas, ze nebudou doma, az se zase budeme se vsim stehovat. Proste tomu osud vzdy tak nejak chtel.

Jinak je uz zase pekne hnusne. Tesim se, az zase bude krasne teplo a slunicko :slight_smile:

Jo, holky, na ten scan furt myslim. Uz je to snad i nekde v PC oscenovano, ale pouzivame ho malo (ten scan), tak to musim nekde najit a pak uspesne vlozit na Nbk. Dam vedet, nebojte :wink:
15. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
ahojky,

tak to jsou tady samé hezké životní příběhy :wink: . já zase projela půl republiky, abych zjistila, že "všude dobře, doma nejlépe". střední školu jsem studovala v boleslavi a bydlela na intru (=dobrá příprava do života), pak jsem chvíli bydlela v praze, pak studovala dálkově v brně a bydlela v nb, pak jsem odjela do anglie, abych se vrátila do nb. ale pracovat jsem potřebovala v praze. tak sjem byla nejšťastnější. prahu miluju a potřebuju k životu, ale bydlet v ní prostě nedokážu. takže mám v plánu, až mi klaudinka a další dítko trochu odroste, že se zase vrátím do práce v praze.

leni, můj muž byl taky docela nesvůj, když tam šel :wink: :grinning: . jo a s námi teď do skupiny chodí pán s chlapečkem a maminka sedí na suchu a dívá se na ně. je mi to taky zvláštní, hlavně při zpívání písniček. tak nějak mi to jde spíš k ženám. ale zase má trochu jiný přístup k prckovi. nic mu neodpustí a chlapeček opravdu dělá všechno. my ženský nejsme tak důsledné, ale děti nám taky dělají všechno, jen o hodinu později (např. ručkování po okraji bazénu, "plavání" nožičkama apod.).

doni, 8x stěhovat!!! ty brďo! hm tak nic. teď jsem počítala moje stěhování. a bez přistěhování z intru domů, jsem se stěhovala 8x :grinning: :grinning: :grinning: . jestli já nemám v krvi nějaký cigány :grinning: . ale tady v domě už umřu. mám to tady ráda a je mi tu dobře. ps: doufám, že se nikdo s romskou krví neurazil... :wink:

holky, klaudinka je fakt sluníčko. teď má dvě panenky miminka a pořád si je všude tahá a opečovává. teda občas s nima práskne o zem. ale odpoledne jsem se fakt posmála. klaudinka krmila miminko dětskou vidličkou a pak si vytáhla vlhčený ubrousek a utřela jí pusinku. a já ji občas olíznutým prstem odstraním z obličeje velikou špínu, když nemám vlhký ubrousek. a klaudinka si oblizovala ubrousek i prstíky a matlala panence obličejík. :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Teda já jsem proti vám nic. Já se stěhovala všehovšudy 4 x a teď to bude po pátý, jen co dostavíme.
Jinak my dneska budeme skládat palandu pro děcka, tak už budou spát ve svém. Vůbec se na to stěhování pokoje netěším. Máme za úkol vměstnat do ložnice naši postel, palandu, skříně, komody ... Tak se obávám, aby se tam děti neumlátily.
16. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.