• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nymbursko

(Zamčená)
19. července 2011 
Ahoj Magdo,
preji uspesne sestaveni paland a dej pak vedet :grinning: To uz nechate malou spat od vas? Nas casem taky cekaji palandy, v panelaku to jinak kvuli mistu proste nejde :frowning2:
16. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Andreo, museli jsme je dát na palandy, protože kvůli Vojtovi jsme se nevyspali a Kačenka hold musí spát na palandě, protože postýlku nemáme kam dát. Dneska po sestavení palandy tam děcka nahoře spolu řádily. Tak uvidíme, jak se jim tam bude spinkat.
16. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
aha, jestli tomu dobre rozumim, tak misto kde stala postylka je ted zastavene temi palandami, jo? Takze mate jsou deti s vami v loznici na palandach, nemaji extra pokojik?
16. kvě 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
Máme pouze 2 + 1 (takže obývák a ložnice). Děti budou mít vlastní pokojíček až v novém domečku. Už aby to bylo. Nemůžu se dočkat.
17. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
magdi,
kolegyně to ve 2+1 řešila tak, že v obýváku spali na sedačce s mužem a děti měly svůj pokojík. ale u vás už je to jedno, protože počátám, že letos se budete stěhovat, že?

holky,
já si vůbec neumím představit stěhování klaudinky do pokojíčku. máme v plánu to uskutečnit příští léto (2,5 roku), tak pevně doufám, že to klapne. :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Verco,
to chapu tve pocity, nez se k tomu clovek rozhodne vid? Kamaradka to vyresila v 8 nebo 10 mesicich (ted uz presne nevim) maleho a to se mi zda extremne brzy.
U nas u maleho to prislo tak nejak samo. Nejprve jsme meli baracek (nedodelany), takze nebylo zbyti a chte nechte spal s nami v jednom pokoji a pak jsem dostala nabidku pracovat v zahranici vcetne sluzebniho bytu a tam byl i pokoj pro maleho, takze se to vyresilo samo, to mu bylo necelych 3,5 roku.
17. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz
Ahoj holky,
nejak jsme jako tema zapadly, tak to musim napravit :wink:
Konecne uz je zase krasne a slunicko, to je hned pak kazdy den lepsi :grinning: Krasne schne pradlo, jen kdo ho pak ma tolik zehlit, ze? :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Andreo, opravdu je tam krásně, chtěla jsem jít ven, ale Kačenka se probudila ve dvě a Vojta mezitím usnul a ještě stále spí. Tak snad se brzo probudí, abychom mohli ven.
20. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak začly vedra, co? Ne že bych neměla ráda sluníčko, ale tyhle hice jsou děs. Hlavně nevim, co malému pořádně oblíkat apod. Já umím zatím pořádně oblíkat jen do mrazů :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak u nás zatím celkem vše ok, malý je celkem hodný, někdy zase více brečí a tak různě. A dokonce to vypadá, že nám snad začíná růst zub, vpravo dole jednička...má to vevnitř v dásničce takové průsvitné, přesně v místě, kde by měla být jednička. A jelikož pořád děsně slintá a něco pořád strká do pusy (nejvíc ruku a jakoby se chytá za spodní čelist), tak by to i mohlo být. Tak jsem dneska radši pro jistotu šla koupit nějaký gel na dásničky, tak uvidíme.
Doufám, že se někdy zase dostanu do Nbk, uvidíme no...Máme v Nbk v opravně auto a manža pro něj někdy pojede, ale ještě nevím kdy. Tak jsem řikala, že bych možná jela vlakem tam s nim a pak bych se mohla někam projít, uvidíme.
20. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojky všem,

dneska bylo opravdu krásně - začalo lééééto!!!! :grinning: :grinning: :grinning: a tak my pro jistotu nevystrčily nos :stuck_out_tongue_closed_eyes: . dopoledne vždycky řádíme doma, pak se klaudinka vyspinkala a tradá za babi oslavit její 85. narozeniny :fearful: . a babička je opravdu šikovná, ale už toho moc nenachodí, tak jsme byli u ní v pokoji a řádily pro změnu tam. babi i klaudi jsou nejlepší kamarádky :wink: .
no a večer jsme zase letěly domů.

doni, bude to docela těžký odlučování. teď s námi spí klaudinka dokonce u nás v posteli. já to miluju :sweat_smile: . taky ještě není hotový dětský pokoj. to máme v plánu udělat nějak na jaře - podle peněz.
a teď jsem na tebe trochu zvědavá - jaké zahraničí? jaká práce? jak dlouho? prostě všechno.
20. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
hele, to mi nikdo nerekl, ze kdyz pisu a pisu a mezitim neco delam, takze mam dlouho rozdelane to psani, tak me to jako odhlasi a ta odpoved se mi pak neodesle :rolling_eyes:

to me pekne stve, ja ted psala Verce o te praci, takze znovu...

Po prvni materske jsem se vratila do prace (pracovala jsem tam i tady jako disponentka logistiky) a byla nabidka jit na rok do materske firmy do Nemecka - Poruri kousek od Dortmundu. Tak jsem se o to zajimala a vedouci byla rada, ze do toho chci jit. Rekla mi, ze dostanu sluzebni byt a s kym tam budu je jim jedno. Tak jsem si jen zaridila pres osobni vetsi byt, abych nemela garsonku a bylo to. To jsem mela jako podminku, ze tam budu s rodinou, jinak bych do toho nesla. Platili mi byt a dieta a koho jsem za to zivila jim bylo samozrejme jedno. Tak jsme jen propocitali zda z toho vyzijeme 3 a bylo. Byt byl super, obr a kousek od centra, no parada.
Pak jsem zaucovala holku co sla po me, takze jsem tam s ni jeste 6 nedel byla. Takze celkem ten rok a 6 tydnu. Ja bych byla rada zustala, i kolegove se za me primlouvali, ale vedeni proste chtelo po roce stridat, tak jsem se musela vratit. :frowning2:
22. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
ha, uz to tam je, no slava :grinning:

jen jsem jeste zapomnela, Magdo, uz mam doma ty mini corn flakes, tak az budes nejake chtit, staci rict a stavit se. Muzes si vybrat na MMB a ja ti je dam stranou. :wink:
22. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Andreo, děkuju za nabídku, podívám se a dám vědět. :wink:
22. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
Tak sme asi pred hodinou dorazili naspäť do ČR :slight_smile: Ešte mám toho dnes veĺa tak aspoń krátky pozdrav :wink: Zatim pa paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Aničko, vítám tě zpět :slight_smile:
My jsme teď přijeli z chalupy, tak letím žehlit, děti nemají co na sebe :frowning2:
24. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojky všem,

dneska večer jsme se vrátili z prodlouženého víkendu a SUPEEER :grinning: . muž s bratrem slavili narozeniny a sešla se fajn parta. počasí taky dobrý. jsme všichni krásné opálení.

doni, tak tos byla ve správný čas na správném místě. třeba se to povede :wink: . co prodáváš za minicornflaksíky? to mě zajímá :sweat_smile: .

ahoj aničko.

jdu spinkat. papapapa
24. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz
Dobré ránko prajem :slight_smile: Zatiaľ nedočítam, mám hore čertíka tak dúfam, že do večera sa k tomu dostanem :slight_smile:
25. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
Tak nahrávam nejaké fotky zo Slovenska aby ste vedeli ako sme sa mali :grinning:
25. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Aničko, krásné fotky, je vidět, že jste si to tam pěkně užili :slight_smile:
Doufám, že ty jsi v pořádku.
25. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
U nás to dnes vyzerá na ešte väčší pařák ako včera tak neviem akú aktivitu s malou vymyslieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Tak som sa konečne rozhodla vám popísať čo sa to na Slovensku stalo... :pensive:
Začalo sa to tým že jeden večer som neveriaco pozerala na pozitívny tehu test a nemohla som tomu uveriť že tam // naozaj sú. No ďaľšie dni a silnejúce čiarky mi to potvrdzovali. V piatok sme mali odchádzať na SR a niečo ma prinútilo urobiť ešte jeden test. Na moje zdesenie čiarka bola o mnoho o mnoho slabšia ako deň predtým. Tak som pre kľud duše zašla na pohotovosť(bol sviatok tak moj dr. neordinoval)a po viac ako 2 hodinách čakania na dr. som bola odbitá, že nie som prípad pre pohotovosť, dr. ma ani neprehliadla a nespravila ani utz. No nič. Tak sme teda odišli na SR v Bratislave vyzdvihli z letiska moju sestru... V sobotu som začala večer trochu špiniť tak som sa trochu zľakla ale nerobila som z toho vedu veď s Natálkou som v tehu 2 x špinila, v nedeľu špinenie pokraovalo. V pondelok na jednej oslave som začala krvácať. Tak so mnou mamka zašla na pohotovosť. Dr. po prehliadke a utz. nezistil nič abnormálne, dostala som nejaký čípok na uvoľnenie či čo to bolo. Ráno som mala ísť na krv. Aj som išla. No od rána som tušila, že to vobec nebude dobré, lebo krvácanie zintenzívnelo :frowning2: . Po hodinách čakania mi konečne nabrali krv a po ďaľších hodinách urobili utz. Verdikt znel že sa jedná pravdepodobne o mimodeložné tehu alebo potrat :frowning2: . Bola som hospitalizovaná aj spolu s jednou holkou ktorá mala ale úplne tú istú diagnózu ako ja. Na večer nás konečne "ubytovali" a ešte večer spravili jeden utz. S tou holkou som sa hodne skamarátila a aj ona bola mojou veľkou psychickou oporou inak by som to znášala oveľa horšie. Druhý deń som sa dozvedela, že hcg vyšlo len 18.8 tak to bolo jasné, že dobré to už určite nebude. S holkami na izbe sme si tiež padli do noty tak ten pobyt bol ešte lepší ak sa to tak dá nazvať. Nikdy som neverila tomu na čom všetkom sa človek može smiať a z čoho robiť srandu. Sestričky nás volali veselá izba :grinning: V piatok po ďaľšom odbere krvi sa zistilo, že hcg kleslo na 3.1 takže pre mňa vynikajúca správa a po utz dr. skonštatoval, že na druhý deň možem ísť domov. To bola sobota, takže som si poležala necelý týždeň.
Hneď v sobotu sme s mamkou a malou išli na ďaľšiu oslavu, čo bolo pre mňa len dobre nemala som čas na sebaľútosť. S odstupom času mi je to všetko samozrejme veĺmi ľúto ale ďakujem tej "vyššej moci", že to dopadlo aspoń takto a nie horšie. A že mám Natálku a tá ma spolu s manžom pomáha držať nad vodou :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Ospravedlňujem sa za román ale inak som to napísať nevedela :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Ani, jsi statecna. Jeste ze to takhle pri te smule dopadlo. Mas pravdu, kdyz uz to nemelo dopadnout dobre, tak aspon ze si to priroda a telo vyresilo samo. Horsi, kdybys musela podstoupit nejaky zakrok a tak. Tak drzim palce at jsi brzy uplne fit. A neboj, ono bude urcite zase lepe :wink:
Odkud ze Slovenska jsi? Ja co tu mam kamaradku, tak ta je puvodem z Lucence.
26. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Aničko, jsi opravdu moc moc statečná. Teď jsem koukala na Natálčino video, které jsi mi poslala. Supeer. Ještě, že ji máš, pozvedne ti náladu, že?
26. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Čauky holky :slight_smile:
Dnes sme s malou vstávali na našu rutinu pozde až 7.30 :astonished: :grinning: V noci sa tu strhla divoká búrka, lietali tresky plesky do toho lialo, Naty sa s plačom zobudila a preliezla k nám do postele a hneď zas usnula :slight_smile: To ešte nikdy predtým nespravila :slight_smile:
No okolo druhej ráno som ju prendala lebo sebou mlela a nespala.
A pre tých na koho nemám mail sem vkladám video zo streamu :wink:
http://www.stream.cz/video/305860-krotitelka-seliem
27. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
ahojky,

aničko, jsem ráda, že jsi v duševní pohodě. natálka je suprová :wink: :grinning: .
27. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Aničko, super, že to bereš takto :dizzy_face: A držím palečky, ať se nové mimi povede co nejdřív :slight_smile:

Tak u nás vše ok. Zítra nebo v pátek odjedu k rodičům a budu tam celý příští týden, tak se těším. Jen škoda, že už nemá být až tak hezky...ale třeba se počasí umoudří a budu si tam moct užít bazének :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Iba idem nahlásiť, že ko. dopadla dobre, deloha čistá a po 6 nedelí može snažilkovanie pokračovať :slight_smile:
Tož to pre dnešok všetko ja sa odoberám do hajan. Pa pa a dobrú noc :wink:
28. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ani,
diky za zpravicky. To je fajn, ze je vse v poradku a muzete se zase brzy snazit :wink:
Nenapsala jsi mi odkud ze to jsi. Nebo je to tajne? :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Dnes sme mali budíček už brzo tak som vyšťavená a ešte do toho to úžo počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: A včera som sa od manži dozvedela, že si doma iba váľam šunky takže jedna perla za druhou...
29. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.